|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomozite
21.10.2014 12:57:28   
mamina princeza
taman sam htjela napisati ovo .. ti si muza napustila zbog nasilja i neovisno od toga sta si prezivjela kasnije od brata mozes se javiti u sigurno kucu ..ja bih opet probala. predaj papire za sve da zavrsis jednom ovo sve . znam da ti je tesko al moras se maksimalno sabrati i djelovati i radi sebe i radi djece ...

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pomozite
21.10.2014 12:59:01   
mamina princeza
kakvo mirenje ako je rjec o fozickom napadau ..ne znam nisam te struke al ... mora postojati neko rjesenje i ti zvuci jasno i glasno. i da podneses zahtjev za razvod barak provjeri da l se placa znam da s ekasnije nesto placa al na pocetku provjeri ..

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pomozite
21.10.2014 13:08:41   
ziki
Placa se taksa za posredovanje 150 km. Posto imaju dijete mladje od 3 god ona podnosi zahtjv za posredovanje i pokusaj mirenja. Ako ne uspije tu se pokusavaju i dogovorit o visini alimentacije i vidjanja djece.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pomozite
21.10.2014 13:13:19   
bebana27
ja se ne zelim miriti sa njim jer znam sta bi me opet snaslo ja znam da je sad meni tesko ali cu se svim silama boriti da svoju djecu izvedem na selamet

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Pomozite
21.10.2014 13:14:30   
salmy
kako ti mi mozemo pomoci?

koga trebamo kontaktirati..nisam pravnik neznam zakon..ali sta treba da uradimo

< Poruku je uredio salmy -- 21.10.2014 13:15:23 >

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Pomozite
21.10.2014 13:16:37   
bebana27
ne znam mila
da bar samo sredim situaciju da imam djeci za hranu i da imamo sobu gdje da zivimo

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Pomozite
21.10.2014 13:17:33   
bebana27
Postovana redakcijo javljam se po prvi put u nadi da ce te ovaj moj email procitati jer je jednoj majci koja ima dvoje male djece jako potrebna vasa pomoc.
Ona je bila udana u Gornjem Vakufu gdje je zivjela sa covjek koji ju je tukao vise je bila gladna nego sita,medjutim odlucila je sa dvoje male djece da utociste i sigurnost nadje kod svojih roditelja ali nazalost sreca joj nije naklonjena jer je vlastiti roditelji istjeravaju iz kuce sa dvoje male djece od 5 i 3 godine.
Cak je i brat udario na nju gdje je zavrsila na kirurgiji sa laksim tjelesnim povredama.
Stariji joj sin ima blazi sum na srcu i djete treba da bude u miru ai tog nema.
Ja bih vas molila ako ikako mozete da dodje te da vidi te da zena sa dvoje male djece zivi u neuslovnim uslovima u kuci punoj vlage.
Njoj je najpotrebniji smejstaj i hrana za djecu.
Zato vas molim da sto prije dodje te na njenu adresu i obradujete nju i njenu malu djecicu da oper budu nasmijana i sretna.
ovo sam poslala na hayat nadam se da ce se neko javiti

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Pomozite
21.10.2014 13:26:38   
Hanady RR
bebana ...slanje novaca tebi je činjenje medvjeđe usluge...
to odmah da znaš...


ziki nisi u pravu...
ona da ima dokaz da je muž vršio nasilje uredno bi mogla da podnese zahjeva za razvod i ima besplatnu pravnu pomoć za isto i bude oslobođenja plaćanja ...
služenim putem i da djeca budu sklonjena od nasilnika...

pitanje je jel ovaj čovjek nasilnik...
jeli se mi smijemo kladiti u to sada...

bebana ti si na FB porfilu napisala da ideš u godte kod mame za 3 dana...
i ti s enisi iz gostiju vratila...


jel tebi jasno da tvoj muž je staratelj tvoje djece...
jel te zvao pitao za djecu...????
znaš li d aon može tebe da tuži da si mu otela djecu , jer ona ista prava zakonska trenutno na njih ima kao i ti kao staratelj...

sve da sda sobu imaša i pun frižider hrane on je tvoj muž i otac te djece????


izvini me al tvoja situacija je meni nejasna totalno...

i ovo pisanje hayatu...pišeš kao treće lice ???





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Pomozite
21.10.2014 13:35:56   
maglaj_mum
Draga bebana uzasno mi je zao zbog svega sto prolazis i iskreno saosjecam s tobom...Voljela bih da ti mogu kako konkretno pomoci...Nisi mi blizu ali kontam da li bismo ikako mogle skupiti nesto za tebe i tvoje malisane pa da ti se sve to dostavi....Mislim da bismo kao zene i majke ovo morale da shvatimo ozbiljno ako nista kad pogledamosvoju djecu i da nesto konkretno ucinimo.ž
MOLIM SVE VAS KOJE OMALOVAZAVATE, PREBACUJETE NESTO NA RACUN NJENOG KUKANJA radije zaobidjite forum ako niste bile u slicnoj situaciji ja sam prije par mjeseci izgubila dragu prijAteljicu koja si je oduzela zivot jer nije znala sta dalje. A nije napravila nista osim sto je ostavila dva siroceta bez cilja i nade u bolje sutra. Tvoje pismo cu i ja poslati na hayat molim i ostale clanice da to urade i administratora isperd portala. Ti nisi sama sve dok te podrzavaju zene sa RR pa bar i ovako virtualno.
Glavu gore sve ce proci djeca su broj 1, zivi i opstani zbog njih. Ako ti mogu kako pomoci mozes mi se naviti na pp. Ujedno molim sve clanice jer sam ja mnogo daleko od Vakufa ako je neka tu blizu pomozite, ako neko poznaje nekog privatnika pogurajte za posao ili bilo sta.
Niko od nas ner zna sta ga sutra ceka.

_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Pomozite
21.10.2014 13:44:08   
salmy
slazem se sa maglaj mum...ali isto podrzavam Hanady
ja bebanu nemam na fejsu i nemam blage vez nista o tebi...
rado bih pomogla ako si iskrena i ako ne zloupotrebljavas citavu situaciju
nedavno si isto pisala kako se razvodis kko te maltretira..i odjednom si mu se vratila i zatrudnila
rado bih pomogla ali neznam kako?
ustvari neznas ni ti sta hocesuser posted image

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Pomozite
21.10.2014 13:55:47   
Hanady RR
Uz dužno poštovanje maglaj_mum njoj baš trebaju takve osjećajne kao ti...
jer tako sma ja pisala na bebanine postove prije par godina...
možete vi mene mrziti govoriti da sma ovkava i onakva al pošto ja imama im bebanu na FB i na ovom sam forumu pet godina evo skoro pa 6 godina imama potpuno pravo da se zapitam šta se dešava i da pomognem bez činjenja medvjeđe usluige njoj i djeci

u krajnjoj liniji prečešljaj malo forum pa će ti biti jasnije što govorim

Milion pomoći je dobila do članica ringeraje, sada joj želimo konkretno pomoći da rejši svoje situaciju jednom za svagada al ona na konkretne upite kako d ajoj pomognemo odgavara sa ovim

''da bar samo sredim situaciju da imam djeci za hranu i da imamo sobu gdje da zivimo ''

znači novac, smao novac....


to nije rješenje rpoblema i nije rješenje za tu djecu...


ja sma na bebanu osobito ljuta jer je sikoristila srce majke bolesnoga djeteta kojoj smo mi sa RR skupaljeli novac kao podršku u teškoj borbi za zadrvlje rođenoga djeteta
mnogo sma ljuta bebana...a ja i ti se dugo znamo sa rinegaraje


al mislim da je vrijeme da pogledmao istini u oči

i da prestanemo misliti na bebanu nego da mislimo na tu djecu...jer ona su jedina nedužna u cijeloj priči

srce me moje boli...
najrađe bi sjela u auto i došla gore...

a i ona se slika i druži evo prije 3 dana sa zajendičkim prijetljom svoga brata i slika n FB osvanula...
priča kako dođe kod prijatejice na ručak a na FB stalno stalno šeruje nešto...
i ujutro i popodne i naveče...

i evo dnaima unazad...


pa bebana znaš li ti da sipod piše i vrijeme i mjesto

Jučer u 2:58

19. listopad u 10:16


18. listopad u 15:04

15. listopad u 17:37

i ....


šta bih sad ja trebala...

Izvinite al mislim da smo kao majke i žene odgovorne spasiti ovu djecu ...
ako će rinegaraja nešto činiti onda ćemo naći advokata i platiti da rješi stanje ove djece i rješi porbleme stanovanja i hrane a da majcu novac u ruke ne šaljemo...

ja smao an to rpistajem kao članica rinegraje is premans am da putem svojih kontakata nađemo lice koje će sa njom stupiti u kontakt kada skupimo novce usplatimo toj osobi i dobijemo račun za učinjene usluge...
novac njoj ja svoj ispred svoje djece više nedam..pa nek me sad vatrom Allah dž.š spali ako treba i ako griješim



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Pomozite
21.10.2014 14:17:38   
maglaj_mum
Tacno. Vidis nisam stvari sagledala sa tog aspekta i ja ti se izvinjavam ako si se nasla u mom postu samo sam dosta ranjiva zbog gubitka drage prijateljice koja je nazalost oduzela svoj zivot zbog jednog nasilnika i nemarnih roditelja koje je bilo sramota komsiluka da je vrate od muza....Cijenim tvoj stav ja se rijetko ukljucim u rasprave a i nisam tako dugo ovdje da poznajem sve clanice. Uglavnom ao se bude trebalo uraditi nesto konkretno tu sam. U svakom slucaju svakoj zeni ovdje svakoj majci zelim da im ni brada nikad ne zadrhti a kamoli da zivot provedu u suzama.

_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Pomozite
21.10.2014 14:29:25   
Mirkica
ja se slazem sa Hanady i iskreno i sama sumnjam u njenu pricu iz vise razloga , posebno kolik znam da je Hanady bas ovoj zeni bila spremna pomoci .


Ja cu pratiti temu tu sam , iskreno bilo bi drago kada bi neko mogao da potvrdi pricu ove zene pa da dudu ne grijesimo i da mozemo pomoci ovako smo svi nesigurni, i niko nije sprema odvajat od svoje djece radi neke zene koja svako malo se javi s novom pricom .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Pomozite
21.10.2014 14:30:41   
M kao Mama
auuuuuuuuuuuuuuuuuuu, ja se nisam odavno javljala, ali na ovu temu moram, onaj ko lično, ali i kroz RR poznaje Hanady, nakon ovog njenog posta, jasno je da je srča dogorjela ili da je kap prelila čašu.

O bebani se se pisalo, polesmisalo, pkalalo, pomagalo zadnjih pet godina, mislim kao ni ednoj drugoj, članici, ne rijetko sam bila na udaru ostalih članica, kada bih ukazala na neke činjenice vezano za ovu članicu,

drago mi je da su mnoge progledale i shvatile da ova članica zloupotrebljava dobra srca rr žena, ako griješim, neka me stigne što rekla Hanady kazna koja treba, ali dabogda,

o bebani ja pamtim dosta toga, od rođenja prvog sina, pa slanja para za pelene i sl. pa porodične tragedije sa bratom, pa svađa sa mužem jer joj ne da za frizuru, pa rođenje drugog sina, pa opet treba joj pomoć, pa žene ulete, pa onda bebana objavi slike sa porodičnog okupljanja, gdje se jagnje okreće, hastala prolama od svega, i tu se zahvaljuje svojim dragim roditeljima, najboljim na svijetu, ... itd.

gdje su sad ti roditelji, da je zaštite,

a priča da nema uporišta za Sigurnu kuću, ne znam, šta treba da mi prijavimo na osvonu pisanja na rr da je muž maltretira i slično.

Voljela bih da griješim, ali mene moj isntikt ne rijetko kad prevari.

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Pomozite
21.10.2014 14:30:51   
Hanady RR
Halali maglaj mum ...i zaista mi je žao tvoje prijateljiceuser posted image user posted image
i sama se brinem i za nju i za djecu...
i zaista mislim da je vrijeme da se konkretno pomogne ovoj ženi...al kao majci dvoje malene djece
za to sam svestrano spremna...misleći na tu nediužnu djecuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Pomozite
21.10.2014 14:33:49   
salmy
uhhhh svastauser posted image

iskreno nisam znala sve ovo...
zao mi je te djece ni kriva ni duzna

bebana sto si sad otisla sa teme?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Pomozite
21.10.2014 14:37:57   
grozđe
Forumasica spominje da se bebani pomaze 5.godina?! Onda bi bebanu trebalo dobro da poznajete ili je to samo slanje novca i slicno?....

To je bas bas dug period.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Pomozite
21.10.2014 14:44:01   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: grozđe

Forumasica spominje da se bebani pomaze 5.godina?! Onda bi bebanu trebalo dobro da poznajete ili je to samo slanje novca i slicno?....

To je bas bas dug period.


Ona živi u mjestu sa suprugom je bar živjela gdje mi nismo imali niti jednu forumašicu...
ali s anjom privatne kontakte ostavrile smo mnoge...
putem FB_a putem telefona ....
itd...
adresu joj također znamo...slano je njoj na adresu svašta...
broj žiro računa imamo mnoge...
dovoljno dugo je ona tu a i mi...



ovdje podhitno treba pomoći djeci...al institucionalno...
ni slučajno drugačije



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Pomozite
21.10.2014 14:46:41   
elmaL
Ja imam osjecaj da mi je zeludac u grlu trenutnouser posted image kad me nesto uzruja, na to mi se odrazi.

A uzrujala me ova prica oko dva mala djecaka, jer na njih samo mislim. Otac ih maltretirao, majka ne moze da se brine kako treba o njima, djed i nena ih ne zele vidjetiuser posted image user posted image pa kakvi smo to ljudi u pmuser posted image a busamo se stalno kako smo kao nacija velikog srca. A ovi drugi roditelji zbog komsiluka svoje dijete u smrt posalju i ostave dva mala sirocica.

Izvinite nije mjesto mozda za ovakve komentare, ali me bas nasekira kad procitah sudbinu djecice.

I sama sam ucestvovala u pomoci bebanoj zadnji put, halalolsum. Ne poznajem zenu, ali koliko toliko poznajem Hanady i vjerujem joj.
Tako da njenu ideju potpuno podrzavam.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Pomozite
21.10.2014 14:52:07   
grozđe
Elma bas tako, treba vidjeti u kakvom su stanju ova djeca! Ja se sjetim onoga djecaka iz Hadzica user posted image

Mislim o bebaninoj djeci i sta se ustvari tu zbiva?

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Pomozite
21.10.2014 14:55:48   
ladyblue RR
ama ko kaže da djeci išta fali žene drage? nju niko ne zna niti je ko kada vidio.
de malo se saberite.
neka ona nama napiše šta i kako konkretno pa ćemo mi to rješavati. nije prvi put.
ja sam prva zvala i Centre za soc. rad i razne pare skupljala i svašta nešto.
na žalost, ona je na takvom glasu ovdje da joj malo ko vjeruje.
samo konkretno pa ćemo rješavati. do tada - 0 bodova.

< Poruku je uredio ladyblue -- 21.10.2014 14:56:02 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Pomozite
21.10.2014 15:02:07   
grozđe
Drage moje ja samo kazem da se sa djecom moze u ovome trenutku svasta desavati... Mislim da i Hanady ovako razmislja.

Nadam se da su djeca dobro.





(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Pomozite
21.10.2014 15:05:51   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: grozđe

Drage moje ja samo kazem da se sa djecom moze u ovome trenutku svasta desavati... Mislim da i Hanady ovako razmislja.

Nadam se da su djeca dobro.




kao npr.?

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Pomozite
21.10.2014 15:10:49   
Galicia
ama ko kaže da djeci išta fali žene drage?


Patoloski lazov, koji koristi djecu za dobrobit sebe.
Sve ce uraditi da dobije koliko toliko novca.

Nadam se zene, da ste pametnije.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Pomozite
21.10.2014 15:22:43   
grozđe
Galicia, pored takve osobe ni djeci ne moze biti dobro.

ladyblue, evo odgovor na tvoje pitanje.


(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *