|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 12:26:54   
mala curica
Drage moje trudnice lijepe,mile i drage........zelim da nam ovaj mjesec,mjesec Novembar,bude
pun lahkih poroda (kojima je termin),urednih kontrola i manje stresa i u zivanja u user posted image
Grlim vas mnogooooo user posted image i mazite svoje user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 12:35:39   
marinčii
vanchiiznači tebi se kontrola bliži,super .Drago mi je da ti tm dolazi,da nisi sama;nadam se da neće opet ići ili?moj će uzeti cijeli 12 mjesec odmor da može biti sa mnom a i da čuva M kad ja budem otišla u bolnicu...
leme draga nemoj previše misliti na to,naravno da ćeš moi izdržati ,jake smo mi žene..a čim bebica izidje isti trenutak sav bol prodje ,bar je meni tako bilo a rađala sam punih 28 sati .....

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 12:39:08   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: amrara

jutro zene :D jeste li se naspavale :D
Mene je jucer doktor malo prepao, kaze beba okrenuta poprijeko , lezi u mom stomaku, glava na jednoj strani, guza na drugoj. ako se ne okrene za 20ak dana (tad u vec uveliko biti u devetom) tako ce i ostati. Elem, oni ovdje kazu da idu na prirodni porod sve dok je beba manja od 4 kg, ako je zatkom okrenuta . Vala mene niko nece tako prirodno patiti, i prvo dijete je bilo 4800



U tvom slucaju ce da rade carski ako se beba ne okrene ...


_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu amrara)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 12:41:41   
Andy_Bec23
Dd drage moje moj rucak se kuva na veliko... Cekam da rucamo pa moji idu na groblje a ja cu oatat kuci :(

Zelim svim mojim dragim trudnicama da im novembar prodje u najboljem redu i nasim zerminusama ugodne i lake porode ;)

Mene ruka opet zeza ;( a bebac maschalla lupka bas je njezan ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 12:53:09   
marinčii
andy draga za tebe ide jedan poseban user posted image ,drži mi se...

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 12:53:52   
Andy_Bec23
Vanchi draga super da ti muz dolazi ;) a sto se tice bolova to je sad ok ne sekeriaj se sad pocinje polako sve da se siri i priprema za porod ;)

Leme draga sto se bojis poroda?
Ev opet cu vam pisat drage moje bit ce sve ok da boli boli a znate zasto ce te to izdrzat za vasa sunasca ;) budite sretni da mozete da se poradjate ....



_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 12:54:14   
leme
Ja sam malo legla,zamracila prozore u spavacoj sobi,tisina u kuci,muz na poslu, a ja i bebica odmaramo i s vama se dopisujemo :) uh i mene moj tuce,bas je ojacao, a kad se pomjeri sve zvijezde prebrojim :)

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 12:54:52   
Andy_Bec23
IZVORNA PORUKA: marinčii

andy draga za tebe ide jedan poseban user posted image ,drži mi se...



A i tebi za tvoje mucnine draga svaka cas_t da uspijes to izdrzat .... Bit ce bolje drugi put haha


Sve je to zivot ;( izdrzat se mora

< Poruku je uredio Andy_Bec23 -- 1.11.2014 13:00:23 >


_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 13:00:17   
bejbibi
Dd zenice ;) vidim ok ste. Pri kraju neke :)bas super. Vidim neke jos uvijek muce mucnine:( ista sam. Al ja ne smijem biti gladna. Cim izgladnim i povracam. Najgore mi je ujutru jer ne mogu odmah jesti pa se zna desiti da povratim onu kiselinu fuj :( nadam se da ce nas proci.

Pozz za sve

Ps.ja danas pravim rizoto sa gljivama i filetima :) i zelena salsta sa grahom iz konzerve i kukuruzom njamiiiiii :) predobro je to. Pogotovo ko voli salate;) samo se malo poulji, posoli i kis se stavi. I supica :) eto ideje. Za rucak

Ljubim

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 13:01:49   
Andy_Bec23
Mi imamo ragu juhu sa pomesom i snitzlama, pohan kardiol i zelene salate ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 13:44:15   
marinčii
ANDY draga bas tako,moramo izdrzati jer nam nema druge ,...
BEJBIBI men je na pocetku bilo muka i kad sam gladna i kad jedem,sada je problem kad pojedem uh...
LEME ev sam se i ja najel i legla,beban se gurka bas neugodan osjecaj imam pritisak prema dole kod ce. mi ispasti uh odma se ustravim

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 14:20:19   
leme
Ja imam osjecaj da moj isto lezi vodoravno u mom stomaku, kad legnem na lijevi bok ko da osjetim kako me nogicama udara, a na desni kao da upire glavicom

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 14:30:18   
Mushu

IZVORNA PORUKA: marinčii

mushuhehe tek sad bolje pogledah ticker i vidim da si 17 tjedna,izvini draga izgleda ovaj moj trudnički mozak se baš smanjujeuser posted image ,meni je doktor s 15 tjedana rekao da čekam dječaka i dosad je to potvrđivao,samo nek su nam živi i zdravi sve ostalo je ,manje bitno..



Ma ni ja ne stignem sve upratiti :)
Prosli put kad sam bila na kontroli,bila sam 15 sedmica i kaze rano je da vidi a i beba je nekako spustila guzu pa bas nije mogao nista.. Sljedeca mi je tek 18.11. aBd pa cemo mozda tada uspjeti da vidimo :)

Ljubac

_____________________________

Sreću čine male stvari

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 15:08:45   
morenaa
Pozdrav trudnice i sretno vam u novom mjesecuuser posted image
ja sam izasla iz bolnice, imam hyperemesis gravidarum i sve mi se cini da ce me mucnine i povracanje pratit do kraja trudnoce,al samo da je bebica dobro izdrzat cu..

(odgovor članu Mushu)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 15:09:48   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: morenaa

Pozdrav trudnice i sretno vam u novom mjesecuuser posted image
ja sam izasla iz bolnice, imam hyperemesis gravidarum i sve mi se cini da ce me mucnine i povracanje pratit do kraja trudnoce,al samo da je bebica dobro izdrzat cu..



Drago mi je da si izasla i zelim ti da ti prestanu mucnine ;)


_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu morenaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 15:15:09   
bejbibi
Drago mi je da sii izasla draga :) bice bolje kako vrijeme prolazi. Smanjit ce sei mucnine ;)
Evo ja cekam dragog daruckano abas sam izgladnila haha :(
Ej ima li koja problen sa opadanjem kose? Jao meni strasno puno opada :( to su grudve :(

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 15:28:17   
marinčii

IZVORNA PORUKA: morenaa

Pozdrav trudnice i sretno vam u novom mjesecuuser posted image
ja sam izasla iz bolnice, imam hyperemesis gravidarum i sve mi se cini da ce me mucnine i povracanje pratit do kraja trudnoce,al samo da je bebica dobro izdrzat cu..

Hej draga moja neka si stigla kuci,zao mi je sto te snadjose te mucnine,znam kako ti je,al da te utjesim pri kraju se to smanji,ja sam do 6 mjeseca svaki dan povracala i do 3 puta a evo ova zadnja dva mjeseca prodju i po 3 dana da ne povratim pa opet 3 povracam i tako.,glavno da su bebice dobro mi cemo nekako pregurati..

BEJBIBI moja kosa bude super u trudnoci ,ne opada ,ne masti se ma supet bude al zato posle poroda ave nadokandi i krene bas puno da opada al i to prodje za mjesec dva.

Nego ja se nisam svega jednom ofarbala u ovoj trudnoci,sve izbjegavala ,al kontam sad koji dan otici na farbanje i sisanje da porod ne docekam sa velikim izrastom

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu morenaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 15:32:15   
leme
I ja sam se neki dan ofarbala iako mi je bilo jako mrsko al izrast je bio katastrooooofa,blago receno :D rekoh e vala necu na porod da idem kao nakaza user posted image

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 15:36:09   
vanchi88
ja malo odspavala al gore se osjecam kad se probudim rano pa opet legnem onda sam kao pregazena, spavala bi cijeli dan.
ja cu danas za rucak teletinu saft i rizu, ja to sve onako skupa pomjesam zacinim i bude dobro.
marinci, opet ce ici...on dodje na dan dva pa opet ode sedmicu i tako...takav opis posla... uzece i on slobodno ali on ne vjeruje toliko u termin tako da ce uzeeti onda kad ja krenem ili se porodim:) a lutrija je hoce li tada biti tu...


_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 15:48:48   
vanchi88
da li neko od vas prati zvezde granda?
ja ih trenutno gledam, znaci onaj marketing sto oni reklamiraju srebrnu kremu, jastuke itd... ali Reklama za Femisan A kapi, pa kaze otklanja ciste,miome itd i kaze "ako zelite bebu koristite femisan A" meni to nije jasno..... kako mozes tvrditiiii da kapi pomazu oko zaceca... user posted image prodaju jaja pod bubrege

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 16:49:23   
leme
Ja sam prestala zvezde granda gledat, idu mi na zivce s tim reklamama glupim. Prebacila sam se na pinkove zvezde

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 16:58:21   
pinky_cujica
Pozdrav drage buduce mamice user posted image .. vidim vama super ide brojanje i cekanje, a kako meni svaki dan ko godina, rekoh, idem da se pridruzim, ako ima bujruma user posted image inace, iz zenice sam, po prvi put cekamo bebicu nakon tri godine nase borbe i jako jako smo sretni. Sigurno da bi bili jos sretnjji da mozemo setati i putovati ali kako smo na ,,mirovanju,, dani se svode na lezanje, lezanje i samo lezanje user posted image Ne bih se smjela zaliti, znam..sve ce mi se to na kraju isplatiti za moju mrvicu ? user posted image Super ste mi, nisam uspjela sve povezati odmah, ali svakako sirite pozitivne vibracije! Eto, za sada..da ne duzim, svima zelim ugodan ostatak dana i da sto prije docekamo dan D user posted image veliki pozdrav!!!

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 17:22:14   
muhica7
pozdrav pinky cestitam na trudnoci bice to sve ok samo poizitivan treba ostati iako je tesko

(odgovor članu pinky_cujica)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 17:35:22   
vanchi88
pinky, dobro nam dosla! koja si nedelja trudnoce? da li znas sta nosis? kad ti je termin?


_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu muhica7)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 17:38:27   
pinky_cujica
Prvi tri mjeseca kao da nisam bila trudna, nesto mucnina, pospanost ali nista iscrpljujuce..onda mi jedan grubi uzv pregled izazove obilno krvarenje nakon cega mjesec dana mirovanja- ne strogo ali ipak mirovanje, i evo izdrzim i to i odem na kontrolu po sretne vijesti, kad.. blaga kontrakcija na uzv user posted image i naravno, zbog straha ponovo me stavi na mirovanje, tacnije postedu napora,ali kako zivim na cetvrtom spratu bez lifta nije mi preporuceno da se setam gore-dolje, lagana setnja ok, ali KAKO? padalo mi je na pamet da mijenjam stan, ali dok pronadjem novi, proci ce i vrijeme do sljedece kontrole user posted image ja se super osjecam, puna sam energije, nije mi jasno zasto se te kontrakcije pokazuju a ja ih niti osjetim? user posted image

(odgovor članu muhica7)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *