|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
2.11.2014 0:34:55   
pinky_cujica
I da..tek vidim da sam pogrijesila u postu gore, htjela sam napisati 15-20KM user posted image

(odgovor članu pinky_cujica)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
2.11.2014 10:51:22   
Andy_Bec23
Jutro drage moje... Dorucak i kava vec gotovi sad lezanje ;) teram muza da sastavimo i krevetic al izgleda ljen je danas :)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu pinky_cujica)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
2.11.2014 11:10:02   
leme
I ja sam sa F&F narucivala i odlicne su stvarcice, i ja narucujem preko svoje kartice, jeftinije i prakticnije. Sad sam i neku sminki pocela narucivat sa MUA isto Velika Britanija i mislim da vec pomalo pretjerujem :) al sta cu kad nigdje ne hodam, pa makar shopping preko neta ponekad da obavim, da me zelja mineuser posted image

(odgovor članu pinky_cujica)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
2.11.2014 11:15:23   
Andy_Bec23
Zene ja stalno spavam na ledjima ?? Kazu nevalja al ja se tako najbolje osjecam hmnn

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
2.11.2014 11:19:28   
leme
Ma valja,draga. Ja sam bas to pitala u srijedu tetu na kursu za trudnice i ona kaze spavajte onako kako se vo najugodnije osjecate,ne odgovara svima isti polozaj

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
2.11.2014 11:34:05   
pinky_cujica
E sad cu i ja da pogledam kozmetiku, neka si mi rekla user posted image hehhe..od kad ti miruhes draga i kad ti je termin? Andy, moja doktorica meni vec preporucuje da spabam na lijevoj strani jer je tada najbolja cirkulacija do bebice, i najmanji je pritisak jer tu nema organa. Ledja nisu preporucena bas zato sto usporavaju dotok do bebice pa eto..potrudi se za bebaca user posted image sigurna sam da mozes.. sve bi dubile na glavi za nase mrvice ako je dobro po njih, sigurna sam user posted image

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
2.11.2014 11:42:32   
Andy_Bec23
Ma znam da je najbolje na lijevoj strani al kad spavam neznam ni kako spavam uvjek se budim na ledjima???

Kazu i da se prvo trudnica treba osjecat lose da bi bebi bilo lose zato mi je cudno da kazu bas na lijevoj strani a meni najljepse na ledjima ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu pinky_cujica)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
2.11.2014 11:47:59   
pinky_cujica
Pa ti onda na ledja user posted image ..svakako je bitno kako se ti osjecas, ali ponekad nas ti doktori znaju i zbuniti sa svojim savjetimauser posted image kolikp jos imas do kraja draga?

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
2.11.2014 12:25:04   
Andy_Bec23
Pinky draga mi smo danas punih 32 usli u 33 nedelju a po zadnjoj M smo punih 33 usli u 34 :) pa vidjet ce mo kad ce doci malac ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu pinky_cujica)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
2.11.2014 12:34:18   
leme
Ja ti draga mirujem od 28. sedmice jer sam se pocela otvarat i imala kontrakcije, u utorak aBd ulazim u 37. sedmicu :) lezala sam dva dana u nasoj bolnici i poooooludila gore,dva najduza dana u zivotu,fuj
IZVORNA PORUKA: pinky_cujica

E sad cu i ja da pogledam kozmetiku, neka si mi rekla user posted image hehhe..od kad ti miruhes draga i kad ti je termin? Andy, moja doktorica meni vec preporucuje da spabam na lijevoj strani jer je tada najbolja cirkulacija do bebice, i najmanji je pritisak jer tu nema organa. Ledja nisu preporucena bas zato sto usporavaju dotok do bebice pa eto..potrudi se za bebaca user posted image sigurna sam da mozes.. sve bi dubile na glavi za nase mrvice ako je dobro po njih, sigurna sam user posted image


(odgovor članu pinky_cujica)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
2.11.2014 12:41:37   
pinky_cujica
I ja sam lezala prije mjesec dana 4 dana - UZAS, ne znam kako sam prezivjela.. izvini jesi li imala ranije blagih kontrakcija ili? Ne znam ustvari ni kako izgledaju kontrakcije, meni je na uzv vidjela blagu kontrakciju ali ja apsolutno nista nisam osjecala user posted image ..kako cu ih prepoznati ako se jave ponovo nedaj Boze? Osjetim povremeno laganu neugodu u donjem dijelu stomaka ali nista specijalno, valjda se moram siriti malo?

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
2.11.2014 13:08:56   
leme
Ja sam imala bolove u krstima koji su se sirili na donji dio stomaka i basss mi je bilo tesko hodat. Tek kad sjednem bude mi bolje. Odem na kontrolu kod svog doktora i pregledao me vaginalno i ustanovi da sam otvorena za vrh prsta i posalje me na lezanje u bolnicu dva dana,gore primila infuziji onu sto kapa 24 sata i smirilo se to i pusti me kuci na mirovanje. Od tad uzimam Mg direkt i mirujem i hvala Bogu dobro se osjecam i evo nas uletismo i u 9. mjesec user posted image

(odgovor članu pinky_cujica)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
2.11.2014 13:18:37   
pinky_cujica
Ma ti si super user posted image jos malo i gotovooo ako Bog da! Kako si se ponasala u periodu mirovanja? Strogo mirovanje ili..? Bas sam dosadna user posted image

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
2.11.2014 13:24:50   
leme
M kakvi dosadna, i meni je u tom periodu puno znacilo da mi neko kaze sta i kako se ponasao u istoj situaciji. Uglavnom sam kuci bila,ako i izadjem negdje to je bilo s autom s muzem il pjeske do roditelja koji zive dvije min pjeske od mene. Iako mi je dr rekao da ne moram toliko strogo mirovat al ja sam se ipak bojala i nisam htjela nicim sa rizikujem. Po kuci sam pravila rucak,nista pretjerano nisam radila i forsirala se.

(odgovor članu pinky_cujica)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
2.11.2014 13:44:08   
pinky_cujica
Hvala ti draga moja, puno puno mo znaci! Nisam ni ja na strogom mirovanju ali bas kao sto kazes, ne usudjem se rizikovati, ponajvise ne jer mi je manja trudnoca.. ostavila sam ti privatnu poruku vezano za paketice pa kad budes imala vremena.. user posted image puno ti hvala jos jednom!

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
2.11.2014 14:13:22   
pinky_cujica
Andy, tek vidjeh da sam ti zaboravila napisati user posted image pa ti si super, jos malo i vi cete na svijet donijeti vase mrvice user posted image .. Bas ste sretnice, uzivajte u posljednjim danima trudnoce..meni se cine tako daleko, ali valjda i to brzo dodje user posted image

(odgovor članu pinky_cujica)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
2.11.2014 14:19:12   
leme
Ma kakvi daleko, ja jod ne mogu da vjerujem kako mi je brzo trudnoca prosla, cak i ova dva mjeseca mirovanja. Kao da sam juce uradila test onako iz shale kao ono buuum,test pozitivan :) muzu mi zalogaj zastao u ustima kad sam mu rekla hej ja trudna,haha :D

(odgovor članu pinky_cujica)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
2.11.2014 14:21:56   
morenaa
Jel se itko cuo s almondray?
Mi se vratili iz setnje, djeca se izigrala u parku i sad spavaju, meni zgaravica ne da u lezeci polozajuser posted image
ja sam trebala na pregled sutra al kako sam bila u bolnici, uradili su mi i nalaze i uzv tako da cu pricekat sad barem 3 tjedna.. zao mi je sto nisam pitala za spol, znatizeljna sam user posted image

(odgovor članu pinky_cujica)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
2.11.2014 14:51:27   
marinčii
DD trudnice,
Nadam se da ste mi sve dobro,ja nocas nisam dobro spavala nekakve me misli o porodu uhvatile a taman nekako bila gurnula strah i stranu i evo sad sve ispocetka.
Nema nam ni ALMONDRAY ni BEBELINE, one ce se taman i porodit a nece nam se ni javit:-(

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu morenaa)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
2.11.2014 15:04:34   
leme
Javit ce nam kad stignu bebice aBd i kud cemo ljepse vijesti :))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
2.11.2014 15:38:41   
marinčii
LEME ja se nadam da ce nam javiti ;-)

Nego ,kako si ti?lupka li bebica?ne pitah te jel cekas sina ili kcer?

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu pinky_cujica)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
2.11.2014 15:49:40   
leme
Danas je malo mirniji,kulira izgleda nedeljom :D al javi se s vremena na vrijeme cisto da javi da je dobro :) nosim djecaka :) kako si ti? Jesil popodne makar uspjela malo odspavat?

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
2.11.2014 16:05:03   
marinčii
Cestitam draga moja neka ti je ziv i zdrav,vidjet ces koje su djecaci maze,ja vec imam jednog a abd ubrzo ce nam se pridruziti jos jedan♡.
Evo me lezim i mo pokusavam zaspati al nema sanse ja nikako po danu ne mogu zaspati,.
Moj jos uvijek lupka cesto i najvise me dole udarai oko pupka,nikako ja da skontam jel se okrenuo ili ne

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
2.11.2014 16:24:50   
muhica7
marinci ja bebu osjetim skroz nisko znaci bas ispod pupka i udara mi nogicama dole mislim u mokracni mjehur rjetko osjetim oko pupka i doktor kaze da je beba okrenuta nogicama.

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
2.11.2014 16:34:34   
leme
Hvala draga moja, i tebi tvoji nel su zivi i zdravi. Jako mnogo mu se radujem i da ga mazim i gnjavim :D

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *