|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
30.12.2014 21:54:38   
bejbibi
Ijaa meni je ovo 2. Dijete,vec imam iskustva;)....

Mirah i ja samneki dan jela ananas,zar se ne smijeuser posted image ah uzivaj drGa,moj M kasno idespavat kad i mi..evo borim seda nesto pojede maslabo skroz,...

Malac jest napadalo...a ovdje kod nasceste hmmm...ja do sarajeva ne smijem izbihaca,rako da necu nigdje..mozda mama dodje....

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1001
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
30.12.2014 21:59:32   
bejbibi
Mirah prihvatam ponudu da ti cuvam stan user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 1002
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
30.12.2014 22:02:02   
bejbibi
Ja sam jela i kruske i ananasuser posted image ....

A da bas proleti.vrijeme strasno...a nikad se ne zna sta ti zivot apremi :) covjek ne treba gibiti nadu nikada:)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 1003
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
30.12.2014 22:08:12   
mala curica
Draga Mir@h neka si to spomenula.U zadnja dva dana bas jedem te dvije vrste voca(nesto mi se jelo)
Necu vise sigurno,nisam znala user posted image


Boze,Boze ne mogu jos da vjerujemda cu i ja svoje sunce,radost ma sve u zivotu,imati.user posted image
Moja seka mladja od mene dvije godine i ima dvoje djece(4i3)
Koja radost kada ih vidim a i neka tuga mi se stvori oko srca.

Aaaa da cu se folirati.Ooooo ima da hodam kao da je sve moje.Da se foliram sa svojim smradom.
Samo da dragi Bog da da sve bude ok i da ga uzmem u ruke.
Ahhhh vec me emocije uhvatile .user posted image

Radost moja godinama cekana i suzama docekana.user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 1004
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
30.12.2014 22:16:34   
bejbibi
Dace draga Bog :))) aBd....

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1005
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
30.12.2014 22:21:45   
Mir@H
Bejbibi da znas da sam ozbiljna,al nista ne smijes cistiti,dalje od prozora :D I da znas samo da si mi nasmagala cevape uhhh a nema nigdje blizu. Tako je neka jutros paprike spomenula,a ja odmah danas uzmem i przila za veceru
Mala c znam ja i kako je divno biti tetka,to su dvije najljepse ljubavi svaka posebna na svoj nacin,Samo sto mene moja sestricna zove imenom a mm zove tetak,ja se ko fol naljutim na nju pa ona brzo ispravi i kaze tetka.
To za ananas i kruske ja cuh bas ovdje na ringeraji na istoj temi ko sad,u prvoj trudnoci.

< Poruku je uredio Mir@H -- 30.12.2014 22:27:05 >


_____________________________

Nase sunce stiglo je 23.07.2012
Mamina maza 24.01.2015

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1006
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
30.12.2014 22:30:18   
bejbibi
Hahaha da da samo prozore i zavjese da nediramuser posted image ....jooj sorry za cevape :( bas mi zao sad sto sam spomenula....
Joj mene nekako cudno boli stomak..ko da zigne, ne znam ni ja.. I krsta...aaj osijedit cu do suboteuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Mir@H)
Neposredna veza do poruke: 1007
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
30.12.2014 22:34:23   
mala curica
Bas ti hvala pa si nam napisala.
A za sesteicne.Duse moje.Kaze mi "Tetka sto ti ne dodjes kod nas"
ma ljubavi moje drage.Nisu me nikada zivnule imenom,uvijek tetka.A mm imenom user posted image
Nekada kada je moja mama pita kako ti se zove tetka onda kaze ime.A svako slovo se istopi kada ga izgovara.
Sto kazes posebne ljubavi,one su mi bas bas maze moje.

Ajd bejbibi neka cuva stan,a na ljeto ti za Austriju malo user posted image da zajedno kod mene cistimouser posted image

Zeneeee,lezim i pisem s vama i mislim da sam upravo u visini pupka osjetila bebicuuser posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Mir@H)
Neposredna veza do poruke: 1008
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
30.12.2014 23:26:08   
banovici
zene zene postale ste mi drage i ako neudjem na forum cijeli dan bezze hehe bejbibi odakles si ti spomenula si Banovice jednom prilikom to tvoj rodni grad jel ajd aBd kad budes dolazila javi , Mirah o tebi nista ne znam a Mala curica mi je postala tako draga jer se pronalazim u njenim rijecima i mi smo iscekivali bebanu i kad smo se prestali nadati zelja se ostvarila samo da bude sve uredu i da se nasa mrvica izbori a aBd hoce :* za sve

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1009
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
30.12.2014 23:48:49   
mala curica
Banovici user posted image user posted image
Hocete,ako Bog da.Izboritcete se ti i tvoja mrvica.Ne znas ti koliki je to borac veliki.user posted image
Poslije svega i tolike zelje da mrvicom bit ce sve u redu,vidjet ces.Samo se ti nama ne stresaj i salji mrvici pozitivne vibracije.
Mazi pupu user posted image
Hvala ti na lijepim rijecima.Da dosta sam trnja prosla dok nisam docekala user posted image

Sve smo mi ovdje jedna za drugu.Drago mi je sto si dio nas i zelim da se sve lijepo druzimo.
Da uzivamo ovako debele i trbave user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu banovici)
Neposredna veza do poruke: 1010
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
31.12.2014 0:00:15   
rose 87
andy draga i ti nama falis,javi se ponekad,javi kako bebac slusa,ljubim vas
bejbibi danas odmaranje znaci,neka si bas malo usporila,postidi nas sve ovdje hehe
mirah fino nam se provedi sutra
amanni i meni je najbolje kuci,malo cu nam nesto spremiti,imamo grickalica,bingo i uzivanje barem do 12,i mi svom kupili neke kao vatromete pa cemo to da sredimo i na spavanje,joj jesam ostarila hahaha
mala c mbravo za pokrete bebice,raznjezi me tvoj post,imam u porodici jednog rodjeka i jednu rodicu koji nazalost nemaju djece,svaki put kad ih vidim srce me zaboli a oni bas vole svu djecicu i tako su pazljivi uh...i mi smo se za ovo drugo bebce borili nesto oko godine,pa kad bi me neko upitao sta vi cekate,koliko ce to biti razlika,E. vec veliki znala sam dobro oplakati,nije lako,samo da nam docekas aBd svoju bebicu zivu i zdravu
banovici kako se ti osjecas user posted image
ja sredila E. igracke,joj neznam sta cu vise s njima a nicim se ne igra grrrr,spremih veliku korpu pa cu negdje ih u ormar sakriti,danas mu bile prijateljice u sobi kao da je bomba pukla,a nicim se nisu igrali samo sve po podu razbacali,e necu vala imati vremena za kupljenje kad se user posted image rodi aBd,tako da sam ostavila ono po policama i par u korpi

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu banovici)
Neposredna veza do poruke: 1011
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
31.12.2014 0:27:07   
mala curica
Rose super idea za docek nove godine.I kod nas ce tako biti.Nesto cu napraviti,grickalice i kupimo cutra malo petardi i raketa user posted image
Docekamo ponoc,ispucamo to,nazovem mamu da joj cestitam i na spavanje.

Jeste tesko kada te narod pita kad ces,sta cekas user posted image
Mogu misliti koja bol godinu dana.
Ja sam patila(bukvalno patila) 8 punih godina.Svi oko mene imaju djecu,kada mene pitaju jad ce kod nas,pravim se hladna kazem necemo jos,ne planiramo.
Koliko aamo svadje s mm zbog toga,nekada se na njega istresem kao da je on kriv.
Ucila,molila Boga da nam podari cestita ploda.
Ma jojjj ne volim se nu sjecati tih godina i ove do ljeta.Poslije sam se pomirila sa sudbinom da sam ja od onih kojima je sudjeno
da ne docekaju svoje dijete.U Bozijom voljom drugi mjesec od kako sam pomirila se s tim ugledam plus.
Koja patnja,bol,tuga.Cesto sam mm govorila da mi zivot nema smisla user posted image
Bog svakoga pogleda,poslije truda i bola.

Hvala ti od sveg srca,uz Boziju pomoc da sve bude ok i da dicekam svoje pile zivo i zdravo.
naravno sto i svakoj od nas zelim user posted image

Vrijeme je za spavanje,samo sam ja dezurna user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 1012
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
31.12.2014 1:44:14   
milenium

IZVORNA PORUKA: mala curica

Vrijeme je za spavanje,samo sam ja dezurna user posted image


ah ta znaš tko je dežurni i tko zatvara dan na ovoj temiuser posted image
ne mogu da spavam od nekog uzbuđenja,straha...ne znam ni ja čega.kao da želim budna biti ako trudovi dođu,a opet strah me baš zbog ovog nevremena,vani bura vije,snijega,led,mm došao s posla i opet nije mogao s autom blizu kuće pa je ostavio 100 metara ispod,zamišljam se kako po snijegu i trudovima idem do hladnog auta pa u rodilište. bar jutro da dočekam...tako mi je trema da vam ne mogu opisatiuser posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1013
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
31.12.2014 8:06:45   
Elllma
Hvala vam puno zene drage user posted image

bejbibi jesam prvorotkinja,cekala sam na plusic pune 2 godine,ali hvala Bogu sad brojim dane da vidim malenu user posted image Ma nikad nije rano za torbu i moja je spremna vec odavno user posted image

Mir@H pa mi bi mogle isti dan,ko zna user posted image

(odgovor članu Mir@H)
Neposredna veza do poruke: 1014
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
31.12.2014 8:26:05   
Mir@H
Jutro drage moje,kod nas mraz,smrzeeee se. Moja cura spavala 12h samo jednom ustala da trazi tutu. Evo sad pokusava da razbudi cijelu zgradu,heheh,svi kazu da je ko zemljotres user posted image sta li ce tek biti kad budu duetu,ima da sruse zgradu. Ma mi cemo to veceras malo samo izac sat-dva,nema ovdje slavlja ko u bosni,ma nema bosne nigdje.
Milenium valjda ti krene po dani da ne moras jos i Na snijeg misliti. I mene je malo trema pocela hvatati,nekako nisam jos psihicki spremna. Najgore mi dijete ostaviti,kona je obecala cuvati dok mm ne dodje iz bolnice,al opet je briga...kako ces ti dvone,jel imas nekog?
Banovici ja sam iz Ban,odnosno tu sam odrasla i roditelji mi tu zive, a zavrsila sam med skolu u tz kao i ti.
Elllma mozda cemo,mada se to nikad ne zna,ja s
m prvo prenijela 8 dana.
I mi nismo odmah dobili bebu pa su svi pitali sta je,pa jel necete,blabla...al ajd to kad sam ostala drugi puta trudna
sveki me puta pa zar ti mozes imat jos djece,haha nemam pojma od kud joj to... Inace imam slucajeve bez djece i u porodici i medju prijateljima i znam da nije ni malo lako,dusa me boli za svakom zenom koja ne moze da osjeti tu radost i sve Boga molim da svakome da tu radost.

< Poruku je uredio Mir@H -- 31.12.2014 8:40:30 >


_____________________________

Nase sunce stiglo je 23.07.2012
Mamina maza 24.01.2015

(odgovor članu Elllma)
Neposredna veza do poruke: 1015
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
31.12.2014 9:15:41   
no idea
dobro jutro, drage moje, evo mene samo da vas pozdravim i da vam svima poželim lake porode, zdrave i lijepe bebice i brz oporavak poslije poroda u Novoj godini, kao i puno sreće, zdravlja i radosti!
ja sam ok-preživjela amniocentezu,koja zaista nije strašna, sad trpim pakao čekanja rezultata, horor snova-ovo mi je najgore od svega, ali ću valjda preživjeti...bila na kontroli, dobila dozvolu da prošetam po malo, pa se utrpam ko medo i malo hodam po vani, ali opet se ne smijem preforsirati, pa rijetko sjednem za računar po pet minuta...sad već fino jedem, pa sam se udebljala 2,5 kg ukupno, pa nastojim ipak još koju kilicu skupiti...
sve vas ljubimo ja i baby!

(odgovor članu Mir@H)
Neposredna veza do poruke: 1016
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
31.12.2014 10:10:06   
banovici
rose 87 ma super sam bolje se osjecam,a Mir@h bujrum kad budes dolazila svojima najavi se da pijemo kahvicu ako budes mogla moja curice bit ce to aBd sve uredu samo opusteno Bog nas sve vidi i jedno po jedno obraduje a i mi cemo kuci biti jer ja mirujem nehodam nigdje a i dobro mi je muz ima pa malo pomaze mada u subotu ode na teren i ostajem sama 10dana user posted image i onda brojim dane do njegovog dolaska i tako u krug

(odgovor članu no idea)
Neposredna veza do poruke: 1017
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
31.12.2014 10:44:53   
bejbibi
Jutroo zenice dragee...opaaa jeste se raspisale bas mi drago, aktivirale ste se heehew...ja sinoc nesto bila oravo slomljena i legla,eto nisam mogla ni pusati...
Abas ste me razbjezileovim vasim.postovima..samo da vam kazem kazem drage moje Bog je velik i milostiv i kad najmanje ocekujes i prestanes se nadati on ti podari ono sto zelis:) tako da samo uzivajte i bice to sve uredu aBD...imam i ja u porodici slucaj da nemaju djece a vec u godinama :( cini mi se i odustali vise...jednom je zena nedavmo zatrudnila nakon terapija i terapija i tako smo svi bili veseli a onda izgubila :(( bas tuzno a ne zna covjek sta bi rekao...ja kad vidim par nikad ne pitam za djecu jer ko zna mozda se tako pate a znam da to svakome tesko pada.....cini mi se ja jedina ovdje da sam.oboje neplanski dobila :)... I to iz prve... Ne hvalim se nego samo hocu da vam kazem da sam na pocetku osjecala nelagodu jer nisam planirala i iskreno plakala bi sto sam zatrudnila :( nemojte me mrziti sad...al to je jace od mene bilo..ali kad onda ovako procitam kako zenw jedva zatrudne pa jwdva cekaju da ugledaju plus onda kzem kako sam nezahvalna prema Bogu pa mi.bude krivoooo.....al eto to samo na picetku tako,znam jako ruzno al eto svaka ima svoju.pricu....a sad kad gledam.svog M kontam koja sam budala bila sto sam tako razmisljala jer mi je on najbitniji u Ivotu i sve mi se oko.njega vrti,a tako ce biti i sa dtugom aBD....
BANOVICI draga nisam ja iz banovica Mirah je cini mi se :) ja sam iz sarajeva ali zivim u bihacu...... Mah puno smo se selili,za sad smo tu pa ko zna gdjecemo naredne godine user posted image ........

MALAC, milenium nam je dezurna, ona uvijek zatvara temu hehehe....moze nam otvoriti i novu veceras u 00.01 hehe....

Uzivajte zenice moje veceras,neke u kuci nekevani...jesu li pocele pripreme????.... Mi smo isto u kuci i najvisevolim gledati filmove..bude onih filmskih maratona....al sumnjam da cu moc do kasno..do 00.00 i spavanjac:)........

Sta se kuha danas???

NO IDEA samo laganini draga i bice sve ok....
ROSE ja mirujem odsad...u subotu idem na kontrolu pa da vidimo stanje..iskreno,prepala sam se :(..... Ko da me djavo neki tjero da se toliko naprezem,ma blentava zena cccc....kad sam mami rekla izderala se zena malo je falilo da me kroz tel zadavi user posted image ....ne diram vise ni prozore ni zavjese,ni usisivac,ni prasinu..nistaaa

A dobro napomenu igracke,moram ih oprat user posted image al to masina radi ne ja hihih....moram i onu ogradicu oprat al kasnijeeee hihi

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu banovici)
Neposredna veza do poruke: 1018
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
31.12.2014 10:58:59   
morenaa
Jutro drage moje, mi smo se bas naspavali,djeca tek u 10 ustala user posted image
danas mi je rodjendan i mogu iskreno rec da mi je ovo najljepsi dosad, Bogu hvala na svemu,skladna obitelj je definitivno najvece bogatstvouser posted image
uzivajte danas i zelim vam svima sretnu iducu godinuuser posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 1019
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
31.12.2014 11:00:49   
bejbibi
Morena draga cestitam ti rodjendan..zelim ti puno srece,zdravlja,ljubavi i veselja :)).... I uspjesnu i sretnu novu godinu...user posted image user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu morenaa)
Neposredna veza do poruke: 1020
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
31.12.2014 11:23:50   
Amanni
Jutro drage moje ! Morena sretan rodjendan i sve najbolje. Rose87 ja i ti smo u 2 dana razlike po terminu. Bejbibi pita za kuhanje danad ja cu da napravim nesto brzinski za rucak a planirala sam za veceru pec meso rusku salatu pravit i masnu pogacu i malo narezat suhog mesa i sira i dosta . Muzu sam dala spisak otiso je u kupovinu meni nesto mrsko kod nas danas do dva rade trgovine. A kisa vani nije hladno a ja je nevolim nikako.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 1021
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
31.12.2014 11:47:55   
bejbibi
E jeste mi vrijedne user posted image ...ja cu nam naruciti pizzu za naveceruser posted image ......ja danas pravim ono sto sqm juce htjela, ma nista mi se ne da kuhat...joj danima mmi se jwdu ustipci a mrskoo mi praviti, ima posla oko njih :((( ah da mi je mama moja blizu pa svaku zelju ispuni :((......
Zenice pa kako to sad resom idemo na porod??? Prva nam je milenium,ro znamuser posted image koja je sljedeca???.... Jeste vi sve prije marta: amanni,mirah,rose,ellma, banovici????
Znam samo da je morena,mala c,scarlet poslije mene :)) dobro dobro,bice nas jos ;)).... Valjalo bi da se poredamo u jednom postu prijw nove user posted image

Evo ja cu krenuti 17.3.2015

Ps. Znam da smo.milion puta pisale termine al ja svaki put zaboravim user posted image

Joj zene slusajte ovo.sinoc pred spavanje moj M menw zagrli, poljubi i onako sav pospan kaze meni ' a waju mama' user posted image to mu znaci i love you....odavno o. To govori al et nesto mi to sinoc bilo bas posebno hihi... Ljubav moja.. On mene uvijek oraspolozi :) kad mw ne iznervirauser posted image .....mah svega sa djecom se prodje, samo da su nam zivi i zdravi i fini...bas me strah buducnosti user posted image stalno razmisljam kako ce ispasti,ne daj Boze kakvih poroka....al molit Boga da odrastu u fine i kulturne ljude,da nas ucine ponosnima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Amanni)
Neposredna veza do poruke: 1022
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
31.12.2014 12:09:04   
Elllma
bejbibi ja sam na redu 20.januara aBd user posted image

morenaa sretan rodjendan i od mene,da ti svaki bude tako drag i lijep kao i danas user posted image

Sto se tice cekanja na plusic mnogo je tesko kad te stalno pitaju "ima li kakvih novosti" i sl.,dusa insana zaboli.Ali eto hvala Bogu mi smo nacekali pa isto tako zelimo svima koji cekaju da ih sto prije Bog obraduje...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 1023
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
31.12.2014 12:19:52   
Amanni
Bejbibi meni je termin 1 februar ako bgd. Joj ija sam uzadnje vrijeme lijena odo peglat ves 3 masine imam ves a sve se pegla:-((

(odgovor članu Elllma)
Neposredna veza do poruke: 1024
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
31.12.2014 12:24:42   
bejbibi
Milenium
Elllma..20.1
Amanni...1.2


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Amanni)
Neposredna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *