|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 9:35:15   
morenaa
Pozdrav trudnice, o..ja sam nesto bezveze povratila sam od jutros 3 puta..
milenium pisi u pp brojeve slicica;) kako tvoja djecica,raduju li se novom clanuuser posted image
marinci ako budes mogla birati uzmi spinalnu anesteziju za carski, meni je oporavak bio neusporedivo laksi i brzi nego s opcom..
Andy nemoj pogresno razumjeti al mozda tvoja mama samo zeli pomoci, ja bi sve dala da je moja mama ziva pa sam osjetljiva kad cujem da se netko ljuti na svoju..

Bejbibi ja svoju djecu uredno vodim na vakcinu, kad sam se o svemu informirala kod mene je ipak prevagnulo na stranu Za..

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 9:37:47   
bejbibi
Hvala drage moje:) javim za kontrolu...
A sto se tice vakcina, M je primio do godinu i po...ne znam tacno koliko ih je primio.onda smo se selili pa eto nismo stigli da ga vodimo...on hB sve supet prihvatio,nije ni temp imao ali nakon onih par slucajeva sto sam cula bas me nesto strah :( nisam vise pametna majke mi :( mm je za a ja se nesto dvoumim...mada,i ja sam ih primila pa mi nije nista bilo..... Bas ne znam:( pogotovo sad kako dolazi druga beba moramo razmisliti...a stvarno sam M bez ikakvog straha vodila..nit sam sta citala o tome nit ista..haj kontam doktor zna sta je bolje..bas sam imala povjerenja,a sada... Mada,opet kazem, hB nikakvih problema moj M.... A onda na temi o tome citam da se curica razbolila nakon 2 g od primanja v i ustanovili da je od togauser posted image pa jel moguce to?????

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 9:43:52   
Andy_Bec23
Ja cu cjepit ono sta treba al ove gluposti kao sto je gripa il tak nest to necu eno ljudi umiru po italiji od tih cjepiva ...

A super da ima neko tvoj br a ti nekako smogni snage pa napisi kratko poruku da je sve ok i koliki sam ;) jedva cekam bit ce sve super vidit ces... Opasno nam se priblizilo ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 9:45:32   
bejbibi
Aj mene neka kiselina muci Boze sacuvaj...gori mi zeludac:(.... Morena draga bas mi je zao da povracas..ja eto imam taj uzasni okus u ustima al hB ne povracam a malo mi falinego ja to nekako iskontrolisem...mrzim povracati fuj...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 9:48:03   
bejbibi
ANDY i moj M prima samo ono sto treba...a te protiv gripe mah to je bezveze..pa gripa svakog pukne i to redovno,mislim da se ne mozes bas zastiti od toga...nego jel kod vas obbavezna vakcinacija djeteta ko ovdje?! Znam da u nekim zemljama eu nije

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 9:56:45   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: morenaa


Andy nemoj pogresno razumjeti al mozda tvoja mama samo zeli pomoci, ja bi sve dala da je moja mama ziva pa sam osjetljiva kad cujem da se netko ljuti na svoju..




Draga necu te pogresno shvatiti i ja cesto kad se posvadjam sa mojom razmisljam Boze dragi neki bi sve dali da ju imaju... Ali moja je juce pretjerala. Duga je to prica koja ide u nazad godinama. Vjeruj mi nije to samo nako doslo da se ja naljutim ima tu puno toga .... Jako je brza u rijecima i nema pojma sta prica. Nedam da mi se iko mjesa i komentarise... Rekla sam joj 100% nemoj u mojoj kuci psovat Boga ona opet psuje ja to mrzim. Rekla sam 100% nemoj to u mojoj kuci ona opet. Pa koja majka ode u bracni krevet djeteta i legne spavat?? Meni to smeta i rekla sam i opet jedno te isto. Ni moja svekrva to neradi pa i ja zahtjevam od mame iz reapekta prema mom muzu jer je ipak to i njegov stan i njegov krevet i njegov prljav ves ... Et ima tu jos puno puno toga sta bi se moglo rec ... Al be mogu samo cu se nasekirat

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu morenaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 10:00:40   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: bejbibi

ANDY i moj M prima samo ono sto treba...a te protiv gripe mah to je bezveze..pa gripa svakog pukne i to redovno,mislim da se ne mozes bas zastiti od toga...nego jel kod vas obbavezna vakcinacija djeteta ko ovdje?! Znam da u nekim zemljama eu nije



Nije obavezna ali se preporucuje uraditi... Procitaj koliko godisnje djece umre u eu zemljama od musern,mumps i roteln ako se tako pise i od paralize a imamo mogucnost cjepiva ... Ja sam za . Uvjek ce bit da se neko razboli od cjepiva ima i kod nas slucaj da se curica razbolila al to je jedna od 100000 koje ja znam pa sad neznam sta da kazem... Ja cu cijepit pa uz Bozju pomoc ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 10:24:58   
marinčii
MORENAA pa i sad te mucnine traju,joj bas mi je zao i razumijem te cijelu trudnocu mi je tako al izgura se i to i prezivi samo da sve bude ok.Nisam znala da si i ti na carski rodila?ko ti je radio?ja se nesto vojim spinalne mislim bojim se bit budna a da mi rezu stomak mislim da.bi pocela vristati :-)pa.ipak kontam uzet opcu al eto vidjet cemo kako ce i sta biti u ponedeljak...Jesi ti placala carski i koliko ?
Ja ae bas sad zamisli kako ovaj moj doktor odugovlaci a evo i ROSE me napomenu moguce da on ceka da mu ponudim pare prije
ANDY javim ja cim uspijem doc do mobitela,a jest se priblizilo ovi zadnji dani su naj duzi ,ma samo da sve bude ok lako ce mo sve ostalo.
BEJBIBI i kod mene je sve isto prije nisam toliko ni raumisljala o toj vakcini a sad me strah uzas jedan,sto misli po glavi mi se roji ,jos kad svasta cujem a i ovi nasi doktori nekakvi nestrucni ne znaju ni obajsnit covjeku nista ,kad ih pitas ako cijepim dijete je li onda zasticeno kazu opet nije i postoji sansa da se razboli pa omda sto da riskiram s tom vakcinom kad vec ne stiti sigurno ma nisam pametna nikako..

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 10:32:21   
mala curica
IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Mala C draga ti samo viris nikako nepises ... Ides sad 5.12 na kontrolu? I ja idem to mi je zadnja i onda sljedeci cetvrtak prvi Ctg ;)



Dobro jutro mojrle drage user posted image

Andy grlim te punooouser posted image u potpunosti te razumijem sto te tako majka "izbaci iz cipela".Meni se to cesto znalo desiti.user posted image

Virim,citam vas,nema mi mojih terminusa pa nemam sta pisati.Nekako ste sve ,hvala Bogu,pred porodaj i sada vi imate prednost i potrrbno vam je da razmijenite osjecaje.
Evo upravo sam kod doktoca u cekaonici.Drzite mi velikeee fige user posted image
Javim vam se poslije kontrole,do tada budite pozdravljene

< Poruku je uredio mala curica -- 3.12.2014 10:34:10 >


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 11:00:20   
rose 87
jutro i od nas
mala c. nemoj tako,ja kad sam dosla isto je bilo najvise trudnica pri kraju,samo se ti nama javljaj,da se mozes pripremiti za ove tegobe sto te cekaju,a neznam sta je sa no idea i mjeseceva p. one su bile nekako u tvom terminu
marincii ma joj znas ove nase dok.,nisam jednom cula da odugovlace cekajuci pare user posted image ,sto je najzalosnije ja neznam oko toga nikako,evo nemogu dobiti termin u klinici gdje radi privatno u terminu kad meni odg. i on mi je dao svoj broj mob.,mogla bih ga nazvati da dodjem na pregled u bolnicu ali ja neznam kako bih se ponasala,kako bih mu platila,nisam navikla pa hajd,zato se bojim odugovlacenja pred porod,voljela bih da mi kaze toliko i toliko,tome i tome trebas platiti i hajd,a ne da ja razbijam glavu
eh sto se tice vakcina najsretnija sam bila onih prvih par,ni razmisljala o njima nisam,kad sam pocela citati o njima tad me je poceo hvatati strah,vjerovatno cemo vakcinisati i E. je dobio sve redovno ali se bas bojim
eh sta kuhate danas ja nemam ideja,nesto nisam ni raspolozena danas

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 11:14:54   
TiruTiru
jutroo, ja kao pregazena danas...kad smo kod vakciina, ja nisam za,
generalno nisam ni ja vakcinisana, muz se slaze da ne vakcinisemo bebaca, pa eto, otom potom
ja imam graha od juce...nikad mi se ovako nije jeo

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 11:14:57   
bejbibi
MALA C javljaj se ti slobodno draga, pa nismo sve terminuse user posted image ihahaj ja sam tek srefinom marta ;) a kolko sam skontala ti di malo poslije mene...mene sve strah kad odu ove terminuse necu imati skim promuhabetituser posted image samo se javljajte;)

MARINCI,ROSE i ja isto tako za vakcine..vjerovatno cu vakcinisat oboje ali bas me strah...ma bolje da nista ni ne citam ni ne slusam....cini mi se tad nit imam problem nit razmisljam o njemuuser posted image

Ja danas pravim pomfrit i filete pilece cu isprzit malo zalit vrhnjem i woula user posted image ...mi samo pilece folete jedemo...kokodacemo vise user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 11:16:25   
Andy_Bec23
Mala C samo se ti nama javljaj kakve veze .. Sta god ti treba savjet itd tu smo ;)

Ovo sta pisete za placanje je uzas nemogu da vjerujem da radi toga odugovlace uzas ... Kod nas se nista neplaca caraki nit poradja doktor. Vec babica a ukoliko treba caraki onda ga radi doktor koji je dezuran :)



_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 11:17:52   
Andy_Bec23
A djeca mogu tako i tako se razbolit iako dobiju vakcinu da iatina ali su sigurniji sa vakcinom ...

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 11:22:27   
TiruTiru
mac s dvije ostrice...ne treba se tu praviti pametan bilo kome, vec sam se informisati ili ne i odluciti
ljudi jel normalno da imam i dalje zgaravicu :D

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 11:36:11   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: TiruTiru

mac s dvije ostrice...ne treba se tu praviti pametan bilo kome, vec sam se informisati ili ne i odluciti
ljudi jel normalno da imam i dalje zgaravicu :D



Neznam dal se odnoai na mene al ja se nepravim pametna nikome .. Ja sam iznela svoje misljenje sa i bez vakcine mogu se dobit infekcije i viruai i neznam sta je tu sad pametovanje???????

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 11:38:40   
rose 87
ma Andy ni kod nas se "ne placa" nista ali eto neznam jeli mi smjesno ili zalosno,kazem ti voljela bih da se placa pa da onda znam koja cifra mi treba da dobijem svoju bebicu bez brige ili razmisljanja o njihovim dijagnozama,neznam svega sam se naslusala i nagledala tako da tim dr. ne vjerujem vise ni sek.

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 11:41:16   
rose 87
ma andy mislim da je ona mislila da nema tebi,meni,njoj ili ikome drugome neko sta govoriti bolje je ovako ili onako,sami odlucujemo za nase user posted image i zivimo sa tim odlukama
tiru tiru jeste pa ja sam noc pred porod najstrasniju zgaravicu imala,meni je najjaca bila pri kraju

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 11:42:12   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: rose 87

ma Andy ni kod nas se "ne placa" nista ali eto neznam jeli mi smjesno ili zalosno,kazem ti voljela bih da se placa pa da onda znam koja cifra mi treba da dobijem svoju bebicu bez brige ili razmisljanja o njihovim dijagnozama,neznam svega sam se naslusala i nagledala tako da tim dr. ne vjerujem vise ni sek.


Mogu mislit... Situacija vam je katastrofa dole i zalosno je to ...


_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 11:43:26   
TiruTiru
opcenito sam rekla, nije uopste upuceni direkt tebi... sta ti je :)))

napisala sam u smislu da smo bar otvoreni sto se informacija tice, mozes procitati , ne moras procitati, mozemo jedna drugoj reci bilo sta, al odluka je na svakoj, ne bih nikad "prezalila" bilo kakav savjet tog tipa.
a ovdje i jesmo da razmjenjujemo misljenja :)

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 11:45:41   
TiruTiru

IZVORNA PORUKA: rose 87

ma andy mislim da je ona mislila da nema tebi,meni,njoj ili ikome drugome neko sta govoriti bolje je ovako ili onako,sami odlucujemo za nase user posted image i zivimo sa tim odlukama
tiru tiru jeste pa ja sam noc pred porod najstrasniju zgaravicu imala,meni je najjaca bila pri kraju


hvala rose :*
stvarno nisam nista lose ni pomislila...a zgaravica me unistila sinoc, nisam spavala, danas nikakva.
a ja sam davno rekla, pare ne dam, nisu normalni

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 11:48:42   
marinčii
ROSE ma ovi nasi su navikli da im se da,dala sam i prvi put i doktoru i babicu(nisu me trazili),sada je drugi doktor i ipak je carski operacija pa kontam mozda se i placa iako njima je to posao i trebali bi raditi o bez toga,al mi je najgore i najruznije ako radi toga odugovlaci pa reci mi brate ako je to da znam a ne ovako sad jedno sad drugo bas me nazivciraju...
TIRU TIRU bas tako kako si rekla nije mi lako ni za jednu stranu da odlucim strah me i cijepiti i ne cijepiti nisam pametna i gotovo,a razmisljam i najvjerovatnije da cu mu dati samo neke ne sve,

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 11:56:50   
Mir@H
Pozz,bas ste se raspricale danas :) Mi bile malo vani,brale tratincice,bijele se ko da je proljece. Ja sam za ove redovne vakcine i S ih je sve primila,i beba ce aBd. A ovo u Italiji s vakcinama protiv gripe...ja koliko upratih vecinom su to ljudi 85,89,90 i vise godina...ko ce znat jel bas vakcina razlog

_____________________________

Nase sunce stiglo je 23.07.2012
Mamina maza 24.01.2015

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 11:57:00   
Andy_Bec23
Ma drage moje sto se tice cjepiva svakako ce te same odlucit nece nijedna cjepit zato sto cu ja nit nece zato sto ja necu.
Ja samo kazem ja hocu jer imam tu mogucnost a necu da citam uopce po internetu jer tu stoje samo ruzna iskustva a niko ko ima ljepo iskustvo nepise unutra ....

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 11:58:32   
bejbibi
Ma hajde,dobro,necemo se svadjati oko toga :)).... Pitala sam ja i na temi ali reko da vidim sa svojim zenicama ovdje da li vi vakcinisete i hocete li...naravno svaka ima svoje misljenje,necemo raspravljsti....ja jesam,i bjerovatno cu..sta Bog da.....

TIRUTIRU zgaravica ti je normalna pogotovo pred kraj..ja sam je u prvoj trudnoci imala na kraju,a sad na pocetku...ma ko ce ga znat..sve smo mi razlicite i kod svake drugcije bude...to je to drugo stanje,nije dzaba receno....samo nam valja izdrzati sta cemo..a evo hB vrojeme leti :)))

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *