|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
26.6.2010 23:25:58   
iv@ncica
ma  ko  i  mi..ma  hajde  naci  ce  mo  alternativu   vec user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu nasa princezica)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
26.6.2010 23:33:02   
many
u mene Genera sune-latte solare baby uzela u apoteci,i zadovoljna sam(faktor 30)

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
27.6.2010 10:59:23   
acudesa
Za prvi odlazak na more sam kupila Uriage-najbolja je definitivno, jeste malo skuplja, ali nije džaba...svaku narednu godinu sam uzimala niveu baby

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu many)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
27.6.2010 22:19:59   
iv@ncica
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Za prvi odlazak na more sam kupila Uriage-najbolja je definitivno, jeste malo skuplja, ali nije džaba...svaku narednu godinu sam uzimala niveu baby


koliko  kosta  uriage ;)  otpriloike  znas  li =?

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
27.6.2010 22:31:30   
acudesa
bogami je bio tad oko 50-tak km, ali vjeruj mi, da se isplati...bebe ga dobro podnose, štiti bez presedana, meni je ostalo kad smo se vratili sa mora i za dogodine, a stalno sam ga mazala...
ja sam ovako kontala: rađe sebi kupaći od prošle godine, a njemu dobru kremu i sec se nisam pokajala

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
27.6.2010 22:36:39   
shejla
mi smo koristili becutan f50 i bila nam je super....user posted image  Fino smo pocrnili, a nismo izgorili hehe

te sastave ni ne gledam...u svakoj ima nesto sto ne valja, sigurno, tako da nema potrebe zamarati se sa tim... (isto kao sto je bilo i sa flasicama i cuclama...itd.)

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
11.5.2013 14:37:16   
Marija13
Posto nam se blizi ljeto malo da podignemo temu user posted image
koje kreme vi koristite kao zastita vasih beba od sunca? Da li je neko probao "sun dance" iz dm-a, mi smo tu kupili pa cemo vidjeti? Stavimo malo prije setnje da ne izgorimo...

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
11.5.2013 14:55:04   
minie

IZVORNA PORUKA: Marija13

Posto nam se blizi ljeto malo da podignemo temu user posted image
koje kreme vi koristite kao zastita vasih beba od sunca? Da li je neko probao "sun dance" iz dm-a, mi smo tu kupili pa cemo vidjeti? Stavimo malo prije setnje da ne izgorimo...


Ja sam kupila neku njihovu Alverde prirodnu, i cekamo da mm donese iz DM iz Nj babylove suncream. Procitah na puno foruma da je dobila izvrne ocjene na testiranjima, pa cemo vidjeti. Ugl kazu da je Sundance user posted image

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
11.5.2013 15:18:34   
Alannah
I ja sam skoro kupila Sundance baby 50 faktor,mazala sam i bebu i sebe.Dobra je.

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
11.5.2013 15:28:53   
melin
mi smo do sad koristili chicco proizvode za suncanje i super su,takodje i niveu za djecu isto ok
ove godine imam nesto proslogodisnjih i u apoteci sam smeknula samo nemogu da ce odlucim dal avene ili vishy...user posted image

_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
10.6.2013 9:57:44   
shpagica
Jutros gledam u Bingu neke njemacke (proizvode se u Njemackoj) kreme za suncanje i za djecu i odrasle do 50 SPF faktor - do 5 KM sve kostaju user posted image user posted image user posted image  user posted image

Vidim da je rok trajanja 01.2014. pa je mozdau tome caka?

Nisam nikako mogla da se odlucim da kupim, ali me kopka...pa potrosila bij ze ovo ljeto svakako ako je samo zbog roka trajanja takva cijena... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
10.6.2013 10:00:28   
malena27 RR
Ja kupila jednu kremu u Bingu po toj cijeni i losion poslije suncanja...mislim da je zbog roka trajanja takva cijena...

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
10.6.2013 10:03:27   
leona81
Avon i Nivea

a super su i Garnierove

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
11.6.2015 8:30:15   
Visnja RR
važna diskusija za mame s bebicama pred odlazak na more ili šetnje na suncu....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
11.6.2015 8:44:59   
Vanne
da sam barem prije vidjela ovu temu....ja sam u dm-u uzela kremu za suncanje za bebe marke baby love 50 faktor...ali se tesko razmazuje ,pa citava vjecnost dok se nanese.


_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
11.6.2015 8:45:06   
saamy
Sta mislite za kremu NIVEA " sun kids" ???

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
11.6.2015 8:46:35   
bebaa
nije beba ali moram pitati....
koju kremu za sunce preporučujete za njegov uzdras....2 god i 8 mj....da li mui je neophodna uopšte za svakidašnje šetnje....i eventualno ako bi išao na more ,šta kupiti.....
proje kao beba je koristio od DM...neka njihova.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
11.6.2015 8:47:28   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Vanne

da sam barem prije vidjela ovu temu....ja sam u dm-u uzela kremu za suncanje za bebe marke baby love 50 faktor...ali se tesko razmazuje ,pa citava vjecnost dok se nanese.



e da...uopravo tu smo kupovali kad je bio mali...jaoooo kao snješko bjelić bude....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
14.6.2015 22:49:04   
niki83

IZVORNA PORUKA: bebaa

nije beba ali moram pitati....
koju kremu za sunce preporučujete za njegov uzdras....2 god i 8 mj....da li mui je neophodna uopšte za svakidašnje šetnje....i eventualno ako bi išao na more ,šta kupiti.....
proje kao beba je koristio od DM...neka njihova.....


Bebo, moja preporuka je Avene kids, 50 faktor, evo vec petu god.kupujemo i prezadovoljni smo.

_____________________________

N&N

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
14.6.2015 22:52:20   
bebaa

IZVORNA PORUKA: niki83


IZVORNA PORUKA: bebaa

nije beba ali moram pitati....
koju kremu za sunce preporučujete za njegov uzdras....2 god i 8 mj....da li mui je neophodna uopšte za svakidašnje šetnje....i eventualno ako bi išao na more ,šta kupiti.....
proje kao beba je koristio od DM...neka njihova.....


Bebo, moja preporuka je Avene kids, 50 faktor, evo vec petu god.kupujemo i prezadovoljni smo.

user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
14.6.2015 23:29:35   
Bubydina
IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: Vanne

da sam barem prije vidjela ovu temu....ja sam u dm-u uzela kremu za suncanje za bebe marke baby love 50 faktor...ali se tesko razmazuje ,pa citava vjecnost dok se nanese.



e da...uopravo tu smo kupovali kad je bio mali...jaoooo kao snješko bjelić bude....user posted image

Užasna je,ja jednom sebi namazala lice,ma k''o porculanska lutka user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Bubydina -- 14.6.2015 23:37:23 >


_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
14.6.2015 23:57:36   
ladyblue RR
ja kod kupovine kreme samo malo stavim na ruku da vidim da li kreč bijela i razmazuje li se teško. sve je to u 5 deka.
dok je bila beba kupovala dam 50+ a kako ona ne gori i baš dobro crni sada sam kupila 25 ZF.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
15.6.2015 5:14:54   
LieToMe RR
Mi smo frisko s mora user posted image malenoj 2,5 godine i nije bas fan kremi za suncanje. Prvih par dana mazale se nas dvije sa vichy 50 faktor (dok je nismo potamanile)kasnije presla na niveu 30 faktor ona na prskalicu.
Ona najbolje pocrnila, do duse ja polovina sedmog mjeseca trudnoce pa sam ganjala mrtvi hlad.
Sljedece godine aBd u obzir dolaze samo ove u spreju ili na ptskalicu, ovo trackanje je haos zivi...

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
15.6.2015 9:33:12   
Vanne

IZVORNA PORUKA: Bubydina

IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: Vanne

da sam barem prije vidjela ovu temu....ja sam u dm-u uzela kremu za suncanje za bebe marke baby love 50 faktor...ali se tesko razmazuje ,pa citava vjecnost dok se nanese.



e da...uopravo tu smo kupovali kad je bio mali...jaoooo kao snješko bjelić bude....user posted image

Užasna je,ja jednom sebi namazala lice,ma k''o porculanska lutka user posted image user posted image user posted image


Ja se sve tjesim da dobro stiti kozu kad se nece lijepo razmazati user posted image
A ko god mi vidi dijete kad je namazem pita me sto je brljava i sta joj je to bijelo oko obrva user posted image


_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
15.6.2015 10:11:51   
Bubydina
I ako slucajno ode po odjeci sve ostane zuto,
ni oprati se ne mozeuser posted image

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *