|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.1.2015 22:15:39   
bejbibi
Mala c, imal kakav dobar film.za preporuciti??
Ja se evo istusirala i da malo mazem pupu nesto me svrbi.. A moram biti skroz cista kad se mazemuser posted image ...
Nema zenica,nestale..odmaraju od sinocnjeg ludovanjauser posted image ko i ja hahaha..sve smo iste...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.1.2015 22:27:35   
Elllma
Da nije krenuo neki porod,ko je na redu? user posted image

A ludovanja su bila samo takva user posted image hahahaha

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.1.2015 22:35:33   
mala curica
Bejbibi,neke komedije nista posebno.Tema komedije je sexualnost.Tako da user posted image
Nema veze neka odmaraju,samo da su dobro zajedno s bebicama user posted image

Koliko vidim kod nas user posted image docek nove godine je bio tako lud i nezaboravan user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Elllma)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 1:22:41   
milenium
trudnice drage Sretna vam Nova Godinauser posted image nadam se da ste je veselo dočekale u okruženju svojih obitelji,kao što sam i ja. dječica su mi bila budna do 11,a ja i mm otišli na spavanje u 2. danas sam popodne odspavala s malenom da mogu još neke stvari pospremit. pranje ,peglanje... ne bih kad odem u bolnicu da im zafali krpa,peškira,veša itd pa svaki dan perem,sušim...

Andy,vanchy i loptice ,drago mi je da ste se javileuser posted image čuvajte i uživajte u svojimuser posted image , nadam se da ću i ja tako ubrzo. user posted image

mirah,tko će prije ti ili ja?
da samo znate koji kaos vlada u mojoj glavi,sva sam izgubljena.prvih dvoje sam rodila ranije pa logično da sam očćekivala tako i ovo...al ne,sad sve nešto drukčije. i pukne mi vodenjak tako da se nisam mislila kad u bolnicu.a sad...ako ne pukne vodenjak kad da pođem,5 min prije,10 min ili?
termin mi je od prvog do peti prvog. dr nije mogao odredit točno datum jer ja nisam znala datum svoje zadnje mjesečnice,pa je to termin po uzv. ako ni do petog ne zaboli,kad da onda odem?da odem iako me ne boli iliuser posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 9:01:07   
Mir@H
Jutroooo spavalice,samo vi uzivajte dok se budilice ne rode :) Ja u 7h jutros vec bila u bol,vadila krv,pa mi jedna uputnica istekla user posted image sad moram svom dr pa opet ujutro da dam krv. Zao mi djeteta tako rano budit,a ne mogu je ostaviti...
Milenium draga mi bas mislimo o tebi,ako ne krene do 5. ti svakako otidji u bolnicu pa nek oni vide sta ce...meni po uzv beba prednjaci 7 dana al ja sam ubijedjena da ce i ova da ceka 42.sedmicu ko seka joj.
Bejbibi ima li bolova danas?

_____________________________

Nase sunce stiglo je 23.07.2012
Mamina maza 24.01.2015

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 10:37:33   
bejbibi
Jutro drage moje...ja se nesto uspavala...zaspala u 12 sinoc,to je rano hehe....budila se nekoliko put u toku noci as l naspavala ssm se sve u svemu.....
Nema danas trudnickih bolova hB..ali me grlo malo pocinje boliti :( imam osjecaj da mi je nateceno...sad cu ga ispirati slanom mlakom vodom,to pimaze. I kantarionovim cajem jer nemam zalfije.....nos me isto zeza..jedna nosnica se zacepi kroz drugu disem,pa se druga zacepi prva ocepi.. Ma jooj....tako u krug grrr....

Milenium ako ne pukne vodenjak do termina i ako ne budes imala bolove,otidji na termin u bolnicu nek vide sta ce...mene uhvatili bokovi na termin pa sam otisla u bolnicu a vodenjak nije puko....a imala bolove 22 sata...nemoj se plasiti,stici ces na vrijeme u bolnicu kako god ;)

Mirah ti bas vrijedna :)... Isto mi je tako za prvo dijete,uvijek sa sobom..najgore kad negdje rano moram,srce mi se cijepa :(... Kakvi su nalazi???

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Mir@H)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 12:24:28   
Amanni
Hallo drage zene! Kako ste mi? Ja sam odjutros nekako lijena jos nista nisam uradila ova moja bebica od jutros malo malo stuca:-)Sta planirate za rucak? Ja cu grah sa suhim mesom to mi najlakse. Mozda malog izvedem malo vani kod nas je 10 u plusu nije hladno nimalo.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 12:35:27   
bejbibi
Nem zenica,nestale ste sve :(... Ja mlo,malo virim da vidim jel se koja javila al slabo....uh ja sam bas pocela kaslhati zestoko,imali koja kakav recept za prestaanak...pravit cu onaj napitak a M cu voditi doktoru jer bas kaslhe barem da vidi pluca jesuli cista...a probat cu i ono sa kupusom. Mene neka kiselina muci :(....
Ja cu za,rucak rizoto..
A zeznula sam izgleda masinu za ves...sad je pustam a nece nikako da krene :((... Ni bijelo ni sareno smrc... Samo mi jevto falilo grr

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Amanni)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 12:53:11   
Mir@H
Praznicno i danas pa nigdje nikog...Kazu za kasalj djeci najbolje inhalator pomaze. Negdje sam citala zqqagrijati med i mlijeko do granice kljucanja pa u to dodati limun. Sad cu potraziti pa ti javim :D

_____________________________

Nase sunce stiglo je 23.07.2012
Mamina maza 24.01.2015

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 12:56:06   
Mir@H
Lovorov list: U pola litra vode dodajte 150 grama šećera, a kada provri dodajte 10 listova lovora i kuvajte još pola sata.
Izvadite lovorov list, a smjesu stavite u teglicu ili šolju. Koristite po potrebi.

_____________________________

Nase sunce stiglo je 23.07.2012
Mamina maza 24.01.2015

(odgovor članu Mir@H)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 13:00:23   
Mir@H
Prokuvajte šolju (250 ml) mleka. Malo ohladite. Zatim dodajte kašiku putera (maslaca) i kašiku meda.

Promešajte i dodajte u šolju dobro umućeno žumance i 1/4 kašičice sode bikarbone.
http://www.mojezdravlje.ba/novost/179334/Najbolji-recepti-protiv-kaslja-


< Poruku je uredio Mir@H -- 2.1.2015 13:02:46 >


_____________________________

Nase sunce stiglo je 23.07.2012
Mamina maza 24.01.2015

(odgovor članu Mir@H)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 13:59:43   
bejbibi
Mirah hvala za ovr savjete...evo mi sad bili kod doktora....ima malo upaljeno grlo i slajm..dala neke sirupe i tako....Za 5 dana kontrola....nadam se da ce bit bolje...i ja bas kasljem :(... Meni preostaju samo ovi prirodni nacini rjesavabja problena.. I puno vitamina c.....
Mozda ce nam doci neki rpijatelji veceras a vala necu nista posebno...nista mi se ne da kuhat..samo narucit kolace i briga me..sok,kahva itd....
Masina mi ne radi :(((( moramo zvati mahatora da vidi jer sam natopila zavjese ( nisam ja skidala mm je hihi) mogu vam reci da su se koliko toliko izbjelile...mada mogu jos al et...a bas mi danas crkla.masina kad moram ove iz trpezarije i kuhinje oprat..a ako doddju jos oni, a bez zavjesa aa...valjda cemo uspjet popraviti :(
Mene zeludac boli nenormalno...ne mogu nikako dunkcionisati kako treba...idem rucak na brzinu i leci

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Mir@H)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 14:07:49   
Amanni
Bekbibi ti si se bas prehladila ocs ti prati prozore na -10 hmmmm vidi sad belaja ali ako bgd biće bolje. Utopli se pij caja i limuna naradji jedi. Zenice da vas pitam jeli neka od vas jela hurme pred porod negdje sam procitala da su dobre za otvaranje ali neznam kad poceti jesti

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 14:25:06   
muhica7
amani jedu se od 36.sedmice tj u 9.mjesecu. ja sam u prvoj trudnoci jela i imala sam lak porod sad dali je do toga ne znam. uglavnom to je mom muzu rekao jedan doktor iz saudijske arabije i da kod njih to zene praktikuju. sad ih opet jedem pa vidjet cemo kakav ce biti porodjaj

(odgovor članu Amanni)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 14:37:40   
Amanni
Muhica7 hvala za odgovor ja sam sad 36 sedmica pa ću da pocnem da jedem pa ce da vidim i ja imali efekta u prvoj trudnoci nisam jela nisam ni znala tad da su dobre za otvaranje

(odgovor članu muhica7)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 14:58:26   
banovici
pozz zenice ja cu s vama svasta nauciti a bejbibi cula sam da je za kasalj dobro istopiti i mentol bonbone ili negro sa mlijekom i piti ja sam hvala Allahu super nemam promjena nikakvih nisam nijednom ni povratila sutra primam bocu i krizam dan za danom pa aBd nadam se najboljemu a buducim mamama zelim lahke porode i zdrave bebane.

(odgovor članu Amanni)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 15:15:23   
bejbibi
Amanni, ko sto ti je muhica rekla, jedu se u 9 mj..znaci cim udjes u deveti mozes pocetu jesti.. Ja hurme toliko volim da se gusim u njima haha... Za ramazan su mi posebne user posted image user posted image ....merjem r.a ih je jela kad je radjala isa a.s. Tako da mora biti nesto dobro u tome :).... Jedva cekam da ih pocnem jesti aBd.... I to one iranske,mesnate,socne jamiiiii....aj meni se od pocetka trudnoce jedu a ne smijem prije devetog bas zbog otvaranja...

A jesam se bas prehladila :(... Grozna sam sama sebu..probat cu sve ovo sto ste napisale,nesto mora pomoci...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu banovici)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 15:17:33   
bejbibi
Banovici samo polako,bas fino da. Ti ide ok...bice dobro aBd.... Ja sutra imam kontrolu,jeva cekam :)....
Hej ja sam uvijek miskila da mi je M premrsav kad ono dijete normalno za svoju dob,bas ono sto se kaze po ps- u :)).... Haj nek je barem to dobro, samo da ovsj kasalj sredimo..

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 15:44:56   
morenaa
Milenium opusti se i ne brini znat ces kad budes trebala u bolnicu,a ako ne bude nista do termina svakako se 5.og javi, uradit ce ti ctg i pregledat ..user posted image
mi smo bili u setnji 3 sata, vani je predivno, ne puse vjetar a nije ni hladno, zabundali se i s djecom u park..sad svi odmaramouser posted image ja sam sutra punih 25 tjedana, otkako su mucnine prosle vrijeme mi bas brzo leti

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 15:56:50   
Elllma
Ja sam potpuno zaboravila za hurme,dobro ste me podsjetile Bgm user posted image

I ja sam isto citala da ih je Merjem r.a jela dok je radjala da bi lakse rodila,pa sam i ja sebi bila zacrtala da cu probat ali eto nekako sam to smetnula s uma... Samo ne znam da li imaju sad negdje da se kupe one dobre,prave,mesnate user posted image

(odgovor članu morenaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 16:09:35   
loptica7
Pozdrav user posted image .

Bejbibi želim vam brz oporavak. Ovo vrijeme izgleda cini svoje. Moj dječak ima upalu grla. MM ga danas vodio dr. propisao mu duplu dozu antibiotika. Ima malo temp. ali hB nije strašna.

Milenium ostale žene su ti dale dobar svjet. Ako ti pukne vodenjak idi u bolnicu, ili kad te zaboli. Ako se ništa ne dogodi do 5. nazovi svog dr da te pošalje u bolnicu na ctg. Stići ćeš do bolnice, ne brini.

(odgovor članu Elllma)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 16:20:58   
mala curica
Evo i mene,smrznute.
Danas cijeli dan hodala s mm neka snizenje pa smo uzumali police i ja za kucu sta mi treba(plasticnih zdjela nikada doata)
Nadjem komplet od 10 komada za 3€ bas mi je drago.user posted image
Zene kod nas nema snijega ni pahuljice.Sada kisa pada i malo je brrr vani.


Milenijum,zelim ti srecu i od srca leksi porod.Dali 5-tog ili prije Januarska bebica nam stize.user posted image

Bejbibi,treba te dobto naruziti,nista se ne cuvas.Misa mu sad te prehlada uhvatilauser posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 16:33:01   
Amanni
Ellma nisam upratila odakle pises, ja u Njemackoj ih kupujem u Turskim prodavnicama ima ih cijelu godinu ito one svjeze mesnate a slatke ko med one vakumirane mi budu suhe. Sad sam muza i malog poslala sa kupe svakako su mislili malo vani :-) a ja ću malo da legnem.

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 16:44:31   
Mir@H
I ja jedem hurme vec par sedmica,al me zanina koliko ih se mize jesti :) obzirom da Sam jedan Dan uzela onaj paketic od 200g.i sve ih pojela taj Dan,kasnihe Sam usporila heheh. Ja mislim da je njima bas sad sezona jer ih ovdje ima na svakom uglu. Mi malo spavale a kontala zena ko fol kucu pospremiti...ova beba se udara ko da je boxer,I bas je aktivna,nije mi jasno od kud joj toliko prostora da vrti,sad bi joj vec trebalo postati tijesno.Ponekad bas osjetim kako se gura dole glavom a gore pod rebra zapne nogama. Gdje Nam je to scarlet odavno se nije javljala?

_____________________________

Nase sunce stiglo je 23.07.2012
Mamina maza 24.01.2015

(odgovor članu Amanni)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 16:52:49   
bejbibi
Loptice i vama brz oporavak...sta,ces..virusi haraju..i moj dovio dvije vrste sirupa po 2x1 ne znam kako cu mu davati on mrzi lijekove...ja cu se mako napariti kamilicom a rekla mi i za M, inace to je bajbolje za prehlade....
Evo cekam da jave gosti hocel doc..a nikakva san...samo da mi grlo ne bude gore jer me bas strah.....
Morena bravo za napredak..mi u. Nedjelju ulazimo u 30 sedmicu aBd... Sutra kontrola....

Ellma hurme bi trebala imati svugdje po ovim vecim centrima...

I mislim da mozete jesti kolko hocete...ne skode :))....

Joj ja imam zatvor :( mozda me i zato bolio stomaj..pijem donat

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Mir@H)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *