|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 11:11:55   
bejbibi
Iste smo.po visini i kilazi heheh...ma briga me za kile,svakako ce otic aBd...ne swkiram sw.... Bitno da je beba ok..
Aha hvala za ove info..znala sam samo bpd

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Elllma)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 11:59:26   
BebacBucko
Prije svega drage dame sretna vam NOVA godina .
+Drage forumašice nisam sigurna da sam na pravom mjestu al eto da pitam.
Imala sam spontani prije 6 mjeseci u 8 nedjelji sve samo otislo bez cicscenja i zafrkancija.Uredna meca svakih 28 dana. Test na trudnocu sam radila prije neke dvije sedmice i pokazao je + trudna sam ali imam jednu dilemu, dakle 15 dana prije zadnje men. (24.11.) su me počele boljeti grudi i pojavio se bijeli iscjedak iz grudi odmah sam otisla na pregled nista nisu nasli na grudima sve ok bilo al ostaje taj iscjedak za koji me nisu nista posllali dalje da istrazujem, jos da napomenem da sam to vrijeme bila sva naduvana kao balon, pospana i umorna. Test na trudnocu uradim 7 dana poslije ovulacije i on odmah pokaze user posted image i onda pocnem da misllim da sam zatrudnila prije posljedne mece. Npominjem da mi je ta zadnja meca bila uredna kao sve prije nje sa svim simptomima kao i prije osim sto sam ostala napuhana kao balon sa uzasnim grcevima u stomaku i naravno bijelim iscjedkom iz grudi. Da li je neko imao slicnu situaciju. Na pregled su me zakazali tek 20 januara jer bih po njihovom proracunu tada trebala biti 8 nedjelja trudnoce a mene strah da to ne bude 12 nedelja trudnoce.user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 12:06:01   
Elllma
Meni kile nisu problem,da ti budem iskrena i ne primjeti se neki visak jos kad ode stomacic bice to super user posted image

BebacBucko ne znam u kakvoj si situaciji,ali zasto ne odes privatno kod ginekologa?Zavrsit ces isti dan i bices mirna.Ali ako i ne odes sacekaj onda do 20. nece se nista strasno desit,na ultrazvuku ce ti reci koliko je sedmica trudnoce user posted image

(odgovor članu BebacBucko)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 12:08:49   
BebacBucko
Da i ja sam pocela da razmisljam o privatnom pregledu, ali ono sto mene najvise sekira je taj bijeli iscjedak iz grudi da li je neko mozda imao takav slucaj, ja sam rodila prije tri godine djecaka i za cijelu trudnocu nisam imala nikakav iscjedak iz grudi a sada imam.

(odgovor članu Elllma)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 12:10:26   
bejbibi
Bebac bucko da ti pozelim dobrodoslicu :))... Cestitam na trudnociuser posted image
Eh sad sto se tice tvoje dilwme, ne znam sta bi ti rekla user posted image ...mozda neka zenica zna bolje sta kako...ali evo mozda da te malo utjesim,meni je mama pricala da je njena strina zadnju tj,trecu trudnocu redovno dobivala svaki.mjesec a trudnauser posted image ali je rodila na vrijemw sina koji je stariji od mwne malouser posted image ...sad ne znam koliko je to.povezano i kako to moze tako al eto da te utjesim...

A mozes li kod nekog privatnika ici?????... Jesi li uopste isla doktoru kako si zatrudnila??? Mislim da bi trebala odmah ici, pogotovo jer si imala spontani...nemoj puno duziti,i ako imad priliku idi privatniku sto prije..oni bi trebali znati odgovor na tvoju dilemu.
Na pravoj si temi,i javljaj nam se redovno :)
Sretnoo

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu BebacBucko)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 12:12:17   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: BebacBucko

Da i ja sam pocela da razmisljam o privatnom pregledu, ali ono sto mene najvise sekira je taj bijeli iscjedak iz grudi da li je neko mozda imao takav slucaj, ja sam rodila prije tri godine djecaka i za cijelu trudnocu nisam imala nikakav iscjedak iz grudi a sada imam.


Pa jel.to ko.kolostrum??? Ja mislim da je to normlano jer nijedna trudnoca nije ista

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu BebacBucko)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 12:19:20   
BebacBucko
Nisam isla nikako doktoru odkako sam saznala za trudnocu, malo sam zauzeta sa poslom ovo prije i poslije nove godine, ali najvjerovatnije da cu pokusati na Jezero u ponedjeljak da odem jer 20 januar mi je nekako daleko.
U prvoj trudnoci su me takodjer zafrkali racunali trudnocu od zadnje mece i cijelo vrijeme beba bila ispred po parametrima i na kraju sam se kao porodila mjesec prije i rodila zdravu bebu 51 cm i 3,250 kg nisma stigla ni porodiljsko da otvorim rintala do zadnjeg dana.

i ja sam mislila da je kolostrum al mi nekako rano za takvo sto jos pogotovo sto je pocelo 15 dana prije zadnje menstruacije i jos mi je cudnije sto su doktori toliko indolentni da mi kazu da na grudima nema nista a za iscjedak se uopste nisu zabrinuli.

Hvala na dobrodosliciuser posted image jos pogotovo sto nikkom nisam rekla da sma trudna pa nemam s kim ni da popricam o svojim nedoumicama. Strah me i reci da sma trudna s obzirom na spontani od prije 6 mjeseci.user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 12:24:21   
bejbibi
Pa nemoj draga nikome ni govoriti dok ne oses doktoru:) bice tebi lakse..da ne slusas svakave price :).... Haj ti doktoru sto prije pa nek vidi o cemu se,radi i koliko si tacno trudna...sve im reci kako ti je bilo da znaju sta kako....

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu BebacBucko)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 12:25:25   
bejbibi
Gdje si vodila prvu trudnocu?? Gdje si se porodila??

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 12:26:28   
BebacBucko
Na Jezeru kod NIkulina.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 12:28:03   
bejbibi
Ma ja ipak mislim da se ne trebas brinuti za taj iscjedak iz grudi.... Ne mora znaciti da nije kolostrum,kkad jw trudnoca drugo stanje pa sve drugcije...dvije trudnoce kod iste zene pa nisu iste...ali ipqk reci doktoeu i za to

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 12:28:15   
Disa100
eh da se i ja prikljucim user posted image ...hihih user posted image user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 12:30:18   
bejbibi
Aha,e ne znam ko je to...ja sam sw prvi put porodila u vojnoj a privatno vodila kod dr cengic.....
Pitala sam te zato jer sam mislila da si.privatno isla... Mozda bi samo sad trebalaa da sto.prije rijeaia tu brigu jer uh 20. Je predaleko,ja bi osijedila user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 12:30:53   
BebacBucko
Hvala bejbibi svakako u ponedjeljak pravac doktoru sa svim mojim pitanjima ako ne uspijem na Jezetru odoh privatno. cujemo se uskoro sa rezultataima.

(odgovor članu Disa100)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 12:31:17   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Disa100

eh da se i ja prikljucim user posted image ...hihih user posted image user posted image



Welcome,welcomeuser posted image ima ovdje mjesta za sve hehehe.....koliko si ti trudna user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Disa100)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 12:33:22   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: BebacBucko

Hvala bejbibi svakako u ponedjeljak pravac doktoru sa svim mojim pitanjima ako ne uspijem na Jezetru odoh privatno. cujemo se uskoro sa rezultataima.



Nista draga,sretno ti i javljaj nam se :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu BebacBucko)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 12:34:12   
bejbibi
MALA C GDJE SIIIIII??????

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 12:34:14   
Mir@H
Bebacbucko,dobrodosla. Jesi li vadila krv ili samo pi-pi test? Najbolje ti je provjeriti betu i otici privatno da budes sigurna. A za iscjedak,kolostrum nije bijele boje,vise providno-zuckast,ali ako su ti pregledali grudi i rekli da je sve ok nema potrebe da brines.
Bejbibi user posted image za kontrolu,znaci sve ok samo uspori malo ;)
I ja sam zorom isla vadit nalaze pa kad sam dosla malo pospremala po kuci i sad odmaram...

_____________________________

Nase sunce stiglo je 23.07.2012
Mamina maza 24.01.2015

(odgovor članu BebacBucko)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 12:35:00   
mala curica
Bejbibi user posted image za urednu kontrolu.
MasAllah cura bas napredna,neka je dusa malena.
Nadam se da ce ti biti bolje od tih tab sto ti je dok dao.

Ostale imate veliki pozz

Ja evo kuham grah.Sinoc mi na um pao.Jutros odem kupiti i stavila da se kuha.Bas sam ga pozelila
kuca predivno mirise

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 12:36:15   
bejbibi
Mirah kakvi su nalazi????

Joj ja sam pravo bolesna :(( evo samo lezim i pijem caj...vidim da mi je imunitet nula..nokti mi pucaju,koza suha,zanoktice.. Auu bas strasno,blijeda... Samo da me ovaj kasalj i grlo prodju...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Mir@H)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 12:37:41   
bejbibi
Ja nemam apetita nikako :(((... A pravit cu krompir i koku u rerni i briga me, samo nek je brzinski

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 12:39:19   
bejbibi
Mala c, i cura i mama mashalla napredne ato se kilaze ticeuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 12:43:26   
loptica7
Bejbibi čestitke na urednoj kontroli. Samo malo više odmaraj i nemoj pretjerivati s poslom. Nadam se da će i prehlada brzo proći.

Bebacbucko... ja bih otišla privatno na pregled da vidim da li je sve ok. Za bijeli iscjedak iz grudi može biti da je kolostrum. Nedavno sam rodila i imali smo sestru koja nas je savjetovala za dojenje, te nam je u priči rekla da mi već u 12 tjednu trudnoće dobijemo kolostrum, mlijeko. Tako da bih ja rekla da to nije zabrinjavajuće, a još si bila na pregledu grudi i sve ok.
Nisam imala tako rano iscjedak, ali sve smo različite, tako da to dosta zavisi od osobe do osobe.

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 12:47:55   
mala curica
Novim clanicama zelim dobrodoslicu i sto ugodnije druzenje s nama debelima.
Dragi mi je sto imamo novih clanica user posted image

Svakoj od vas ugodnu i urednu trudnocu zelim user posted image

Bejbibi,ljepoto tu sam ja samo sto sam stavila na offlineuser posted image sunjam se user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 12:55:55   
bejbibi
Aaaaaaa tako znaci mala c, spijuniras nas user posted image .....
Loptice evo.odmaram,pijem caj, antibiotike i ndam se da ce ubrzo.proci...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *