|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Migrena, glavobolja
24.6.2009 23:15:20   
teta berta
tnx

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Migrena, glavobolja
30.7.2009 20:11:10   
suncan_dan
ja imam 1.migrenu, 2.ch.paroxysmale hemikranie i 3.glavobolju od napona misica. za migrenu dobijam triptane koje dobro pomazu, za cph. indometacin i za 3. myoson, koje me opustaju, misice. kad imam napade od 2. vrste glavobolje, najrade bi razbila sama sebi glavu cekicom......uzas

_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Migrena, glavobolja
21.10.2009 16:43:53   
teta berta
Vidim nitko se vecduze vrijeme ne javlja na ovu temu. Ne boli vas glavauser posted image Blago vama.... Ma ja vise zaista ne znam da li me boli stvarno ili umisljam da me boli... Imam osjecaj da kada pomislim da me boli da ce me zaista zaboljeti. Ali istina je da me boli na promjenu vremena evo jutros otkako sam ustala nekako me baca ko da sam pijana, izmjerila tlak 90/55, mjerila dva puta... Nekakav osjecaj nelagode u potiljku... A onda me obuzmu one nekakve grozne misli da nije nesto ozbiljno, da nemam nekakvu bolest i to mi stvara takav pritisak i takav strah... Desava li se vama??

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Migrena, glavobolja
21.10.2009 16:46:41   
_melina_
ja nisam znala sta je glavobolja dok nisam rodila..evo zadnjih dana me razvali glava... da mogu kako skinula bi je koliko me boli...

_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Migrena, glavobolja
21.10.2009 16:55:14   
teta berta
 Ja kad sam bila trudna i poslije dok sam izdajala mlijeko nisam analgina popila niti me sta bolilo a sad svako drugi dan??? Zna li itko kakav je homeopat u mostaru????melina u kojem dijel te boli??? je li itko osjeca ikakav pritisak u potiljku??? 

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu _melina_)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Migrena, glavobolja
21.10.2009 16:57:45   
_melina_
eh bas tu u potiljku.. imam osjecaj da mi se sve mucka u glavi kad je pomaknem

_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Migrena, glavobolja
21.10.2009 17:01:37   
teta berta
isto kao da sam ja to napisala.... 

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu _melina_)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Migrena, glavobolja
21.10.2009 17:03:59   
_melina_
stvarno mi nije jasno od cega moze da me boli glava... ma vise da mi mucka u glavi nego da me boli.. mene glava nikada nije boljela...
(user posted image user posted image bebi kako je izlazio povukao ono malo pameti u glavi sto je bilo pa sad suplja mora da boliuser posted image user posted image )


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Migrena, glavobolja
23.10.2009 10:07:15   
Rabi
teta berta, i mene cesto glava zaboli. Ai kad me zaboli moram odmah analgin popiti, inace dolazi nekakva mucnina....fuj.
A taj pritisak u potiljku, ma i to mi je jaaaako poznatouser posted image  ja imam osjecaj kao da ce mi nesto eksplodirati u potiljku. Ja imam slabu cirkulaciju u vratu, a i inace nizak pritisak, a jos plus nesto mi stalno tutnja, bruji, sumi u usima...ne znam kako bih opisala. Odvratno stvarno!
Ja mislim da je ovo sve od napetosti i umora, barem se nadamuser posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu _melina_)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Migrena, glavobolja
23.10.2009 17:05:34   
teta berta
IZVORNA PORUKA: Rabi

teta berta, i mene cesto glava zaboli. Ai kad me zaboli moram odmah analgin popiti, inace dolazi nekakva mucnina....fuj.
A taj pritisak u potiljku, ma i to mi je jaaaako poznatouser posted image  ja imam osjecaj kao da ce mi nesto eksplodirati u potiljku. Ja imam slabu cirkulaciju u vratu, a i inace nizak pritisak, a jos plus nesto mi stalno tutnja, bruji, sumi u usima...ne znam kako bih opisala. Odvratno stvarno!
Ja mislim da je ovo sve od napetosti i umora, barem se nadamuser posted image


Sve mi je ovo poznato, bila sam i kod kiroprakticara ali nisam radila vjezbe koje mi je dao i sad mi nesto puca u kicmi i vrat mi je skroz ukocen i pucketa na pokrete.... Ti ides na neke terapije, koje i kako ti pomaze????


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Migrena, glavobolja
24.10.2009 12:37:02   
Rabi
Sve mi je ovo poznato, bila sam i kod kiroprakticara ali nisam radila vjezbe koje mi je dao i sad mi nesto puca u kicmi i vrat mi je skroz ukocen i pucketa na pokrete.... Ti ides na neke terapije, koje i kako ti pomaze????

ja ti ne idem ni na kakve vjezbe, osim sto radim one vjezbe za vrat. Od nedavno sam pocela piti ginkocel za cirkulaciju, i zbog toga sam morala prestati dojiti, a jedva sam se pomiorila s tom cinjenicomuser posted image sad kad me vidi u potkosulji nabaci osmjeh od uha do uha, misli sad ce sikauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Srce mi hoce puc!! Odoh ja od teme...
Evo jutros sam ustala sa glavoboljom, i odmah posle dorucka popila tabletu, inace.... a jos, sto se meni cesto desava jste nekakva osamucenost. Kao da mi se manta, a u stvari mi se i ne manta. Ili ponekad imam osjecaj kao da me nesto vuce u jednu stranu, a i ponekad imam osjecaj da se predmeti pomjerajuuser posted image user posted image
Sad ti meni reci sta ti radi ovaj kiroprakticar??? Gdje se moze njemu otici?


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Migrena, glavobolja
25.10.2009 18:08:43   
teta berta
Ja sam bila kod nas u Mostaru, onako dobar je ali posto se nisam pridrzavala vjezbi sad me opet boli kicma i vrat.... Vjezbe sam pocela opet jucer raditi... A ta osamucenost mi se skoro svaki dan desava, ma ko da sam pila a nisam uzas, kao sto kazes imam osjecaj da sam bas mamurna... Vise to i ne govorim muzu, jer ce mislit da umisljam....

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Migrena, glavobolja
9.11.2009 11:25:57   
*Seve*
DRAGE MOJE MENE OD JUTROS ZIGA GLAVA,AL ONO SAMO NAJEDNOJ STRANI.
Kada me zogne odmah se vrcnem i u uvu osijecam neku toplotu.
Evo sada cu popiti neki medicament.Neznam juce sam prala kosu pa sam isla u goste,al samo iz stana
u auto i iz auta u stan.Mada mi je kosa bila osusena.Neznam smijesno me ziga.user posted image Neznam jel neko imao slican problem.
Evo sad me opet zignu i na svako ziganje ja moram reci aj.Upomoc
 

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Migrena, glavobolja
9.11.2009 15:23:14   
*Seve*
Uh sto dobi savijeta.....
Hvala Bogu ziganje prestalo uzela tabletu i nakon 20 min sve proslo....user posted image

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Migrena, glavobolja
8.12.2009 21:44:53   
teta berta
Seve tek sad vidjehuser posted image  I mene tako zna zigati, nisi jedinauser posted image  

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Migrena, glavobolja
8.1.2010 19:30:26   
bebbe RR
ja sam danas prezivjela nesto strasno- napad migrene bez ikakvog sredstva protiv bolova, jer ono sto uz dojenje moze ne pomaze. One koje imaju migrenu znaju kako je to. Pocelo je juce popodne i tek maloprije sam osjetila kako popusta. Osjecam se kao da me je poplava izbacila, alii sada je dobro...

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Migrena, glavobolja
27.1.2010 12:02:19   
misica
Drage moje da vam se pozalim na glavobolju koja me prati evo vec cetri dana u tolikoj mjeri da glavu nemogu da sagnem na naprijed postoji li mogucnost posto imam problema sa prolaktinom a, nisam vadila nalaze odavno da nije povisen!?? Idem sa tabletom za bolove na posao da bi izdrzala dan. Mislite da bi trebala otici dr. ili je vrijeme??user posted image user posted image

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Migrena, glavobolja
27.1.2010 12:06:13   
Honey3
misice da nije od sinusa,kad je glavobolja jaka pri naginjanju naprijed to su sinusi,meni je to bilo na pocetku trudnoce i dr.mi je propisala c vitamin i pomazu hladne obloge na celu.

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Migrena, glavobolja
27.1.2010 12:15:22   
misica
Moguce doduse nisam imala nikad problema sa sinusuma u svakom slucaju fala obloga je vec na celu valja raditi danasuser posted image Pozzz

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Migrena, glavobolja
27.1.2010 12:17:42   
Honey3
nema na cemu misice,nisam ni ja imala problema do tada niti hvala Bogu imam vise a pomogao mi je c vitamin,tada me glava bolila 5 dana neprestano

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Migrena, glavobolja
27.1.2010 12:20:34   
misica
Proba cu i vitamin jer je meni glavobolja strasna inace podnosim bolove odlicno ali, kad radite sa ljudima nemogu izledati kao horor. Pozzz Hvala

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Migrena, glavobolja
22.2.2010 11:17:36   
Nedi
Od jučer ujutru me boli glava, užasno najradije bih lupala glavom u zid...Prvo je počela tupa bol, pa mučnina, povraćanje, tresu se ruke ( a baš sam u tom trenu bila sama sa Nedijem i hranila ga i promašim djetetu usta) i slabije vidim i osjećam užasnu vrtoglavicu. Popila sam trablete protiv bolova ali evo već 26 sati bez prestanka me boli glava. Ne znam više šta da radim...

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Migrena, glavobolja
22.2.2010 11:20:40   
Skvo RR
Draga Nedi

Analgin, apaurin 2 mg i reglan!

Trebalo bi ti biti bolje!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Migrena, glavobolja
22.2.2010 11:32:22   
Nedi
Ne smijem piti analgin kad imam menstruaciju jer će mi analgin odmah zaustaviti krvarenje i onda neću dobiti mjesecima.  Ibuprofen 500 koristim kao zamjenu smijem li ga konminovati sa apaurinom?



_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Migrena, glavobolja
22.2.2010 11:35:52   
Skvo RR
To, ne znam,  provjeri u apoteci. Ja imam uzasne migrene i ova trojna terapija, je najbolja. Apaurin 2mg za smirenje, reglan za zeludac i analgin za bolove, jedino pomaze, stanu svi simptomi 30 minuta od uzimanja. A sto ne smijes analgin piti, ne kontam?

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Komsinica


Dugo se sa ovim zamaram pa da vas pitam kako bi se vi ophodili: moju komsinicu koja je u braku 10 god koja ima dvoje dece covek prevari i dobije bebu sa tom zenom . Zena se malo jlutila ali eto ostala sa tim covekom kako bi vi postupile

i ja bi ostala (34%)

razvela se (66%)


Broj svih glasova: 103

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *