|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Migrena, glavobolja
16.8.2011 13:36:04   
koka i po
skoro cetvrti dan pod migrenom koja na momente nestane pa se opet pojaviuser posted image


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Migrena, glavobolja
16.8.2011 13:37:21   
Lulu_08
koko user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Migrena, glavobolja
16.8.2011 13:38:36   
koka i po
user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Migrena, glavobolja
16.8.2011 13:43:59   
Private
Draga koko znam kako ti je,da me hoce jednom glava zaboliti i da me od obicne tablete prestane.

_____________________________



Ja se ne bojim ljudi, već onog neljudskog u njima.

Ivo Andrić

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Migrena, glavobolja
16.8.2011 14:06:52   
Nedi
IZVORNA PORUKA: koka i po

skoro cetvrti dan pod migrenom koja na momente nestane pa se opet pojaviuser posted image



jesi li pokusala povratiti? Meni bude lakše

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Migrena, glavobolja
16.8.2011 14:08:44   
koka i po
nisam....meni migrena ne izaziva povracanje nego imam strasan pritisak i pulsiranje u glavi u komibinaciji sa aurom.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Migrena, glavobolja
16.8.2011 14:14:30   
Nedi
IZVORNA PORUKA: koka i po

nisam....meni migrena ne izaziva povracanje nego imam strasan pritisak i pulsiranje u glavi u komibinaciji sa aurom.


Kod mene + povracanje ali nema sanse da povratim. Onda se natjeram na svkojake nacine to traje i po 2-3 sata ali napokon  osjetim olaksanje neko vrijeme. Ne prestane ali je bolje

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Migrena, glavobolja
17.8.2011 8:52:07   
Crvena
IZVORNA PORUKA: Private

Draga koko znam kako ti je,da me hoce jednom glava zaboliti i da me od obicne tablete prestane.

user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Migrena, glavobolja
3.10.2012 1:15:10   
amra_sa
Ne znam da li je više žalosno ili smiješno...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ziaowqVsPk4
Jednostavno, morala sam postaviti...user posted image

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Migrena, glavobolja
23.11.2012 1:27:29   
Halimaa
Ja već par dana imam čudnu glavobolju koju dosad nisam nikad imala.. Bol počinje i ostaje samo u desnom dijelu glave, oko sljepoočnice ali je jaka i ne da mi da spavam po noći. Ne znam da li ima kakve veze što sam trudna 8 nedjelja. user posted image

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Migrena, glavobolja
23.11.2012 1:30:38   
visnjica1
Ma ako si trudna neko ima glavobolje u trudnoci, ja ih nisam imala ali moja prijateljica je imala bas jake glavobolje, ili ti je do pritiska.

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Migrena, glavobolja
23.11.2012 18:55:59   
koka i po

IZVORNA PORUKA: Halimaa

Ja već par dana imam čudnu glavobolju koju dosad nisam nikad imala.. Bol počinje i ostaje samo u desnom dijelu glave, oko sljepoočnice ali je jaka i ne da mi da spavam po noći. Ne znam da li ima kakve veze što sam trudna 8 nedjelja. user posted image



vrlo je vjerovatno da je migrena.naucnici jos uvijek spore oko stvarnog uzroka migrene.neki smatraju da nastaje naglim porastom krvnog tlaka a drugi da je posljedica hormonalnih promjena u organizmu.prvi migrenozni napad sa aurom imala sam sedmi dan od operacije koja je bila ginekoloske prirode.od tada ih imam cesto...skoro svaki mjesec u periodu ovulacije.kod mene je dokazano da migrenu izazivaju hormonalne promjene u organizmu.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Migrena, glavobolja
9.1.2013 16:11:16   
dijete prirode
kao stari kompjuteraš mogu preporučiti jogu za kičmu (i još koješta pored kičme) i pravilnu ishranu.

ponovo sam se rodila otkako sam te dvije stvari otkrila.

nemojte se plašiti problema, već uživajte u njihovom rješavanju. za sve postoji rješenje! :)

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Migrena, glavobolja
9.1.2013 16:26:08   
EEDITH
http://www.zenasamja.me/zdravlje/783/migrena

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu dijete prirode)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Migrena, glavobolja
10.1.2013 8:20:32   
sydney5
jel ima tko glavobolje vezane uz menstruaciju?meni se javljaju u protekla tri ciklusa,koliko se sjećam..evo ova traje već 6.dan,a menstruacija mi inače traju do 8 dana.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Migrena, glavobolja
10.1.2013 8:35:05   
Cenzura83

IZVORNA PORUKA: sydney5

jel ima tko glavobolje vezane uz menstruaciju?meni se javljaju u protekla tri ciklusa,koliko se sjećam..evo ova traje već 6.dan,a menstruacija mi inače traju do 8 dana.

Ja sam imala, redovno, nekada dan dva prije menstruacije, nekad od 3-4 dana i sl. Uglavnom su mi trajale po 4-5 dana, ali mi i menstruacija traje nekih 6 dana, tako da je i to normalno. Čak sam imala periode kada ih nema, pa se onda opet vrate par ciklusa i sve u krug.

(odgovor članu sydney5)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Migrena, glavobolja
10.1.2013 19:47:08   
mama75

IZVORNA PORUKA: Cenzura83


IZVORNA PORUKA: sydney5

jel ima tko glavobolje vezane uz menstruaciju?meni se javljaju u protekla tri ciklusa,koliko se sjećam..evo ova traje već 6.dan,a menstruacija mi inače traju do 8 dana.

Ja sam imala, redovno, nekada dan dva prije menstruacije, nekad od 3-4 dana i sl. Uglavnom su mi trajale po 4-5 dana, ali mi i menstruacija traje nekih 6 dana, tako da je i to normalno. Čak sam imala periode kada ih nema, pa se onda opet vrate par ciklusa i sve u krug.

Mene migrena hvata zbog svega: menstruacija, promjena vremena, gladna, nasekirana... Imam ih od 15. godine i vremenom postaju sve cesce, bolnije i duze traju. Ako me u 1 sedmici glava ne boli 2 dana zaredom ja sam presretna! user posted image

(odgovor članu Cenzura83)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Migrena, glavobolja
10.1.2013 20:27:34   
ananas_ze
da se javim i aj na ovu temu, samo sam jos jedna u nizu, prvi put kada sam dobila migrenu nisam ni znala da je migrena, sestra mi je rekla pa sam guglala, migrenu ima i moja sestra i moja mama i sin mamine sestre a imala ju je i mamina nena, mozel biti nasljedno???
tacno znam kad cu migrenu dobiti bas kao user posted image mom organizmu je potrebno minimalno 8h sna, sve ispod nekoliko dana zaredom bez popodnevnog sna kao nadoknade izgubljenog izaziva migrenu, tako da se trudim odrzavati vrijeme odlaska u krevet i vrijeme ustajanja, inace migrena traje 3-4 dana koja prelezim jer gledati ne mogu smeta mi svjetlost, smetaju mi mirisi, smetaju mi zvuci, povraca mi se i ne jedem pa onda nemam ni snage, malaksala sam, dok ne odspavam i ne prelezim lijeka nema, kako vrijeme prolazi ucim se nositi s tim i nastojim ju sprijeciti, svima vama koji isti muku mucite zelim mnogo snage u tim danima da se sto lakse izborite s migrenomuser posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Migrena, glavobolja
17.1.2013 17:37:15   
reallove
Zenice,nisam htjela otvarati novu temu,pitat cu ovdje..Ima li ovo veze sa migrenom..Bol u lijevom dijelu glave,ne znam tacno odakle dolazi,uho ili vrat..Boli me samo lijeva strana..Popila sam sada tabletu,prestalo je da me boli,ali evo vrat me sada boli..Stavila sam kremu,vidjet cemo hoce li pomoci..Ali mene ovo brine..Nije prvi put da mi se javi,javljalo se i prije i svaki put prodje..Traje po nekoliko dana,pa onda neko vrijeme nema,pa opet dodje...Kad otvorim na net,procitam ono najgore,samo se sekiram..Sta vi misliteuser posted image .

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Migrena, glavobolja
17.1.2013 17:54:20   
Daj daj

IZVORNA PORUKA: reallove

Zenice,nisam htjela otvarati novu temu,pitat cu ovdje..Ima li ovo veze sa migrenom..Bol u lijevom dijelu glave,ne znam tacno odakle dolazi,uho ili vrat..Boli me samo lijeva strana..Popila sam sada tabletu,prestalo je da me boli,ali evo vrat me sada boli..Stavila sam kremu,vidjet cemo hoce li pomoci..Ali mene ovo brine..Nije prvi put da mi se javi,javljalo se i prije i svaki put prodje..Traje po nekoliko dana,pa onda neko vrijeme nema,pa opet dodje...Kad otvorim na net,procitam ono najgore,samo se sekiram..Sta vi misliteuser posted image .




Vrlo cesto mi to zna biti. Prisjeti se da te nije propuh gdje uhvatio. Meni takvi bolovi vrlo cesto znaju od propuha biti, ili ako odmah DOBRO ne osusim kosu nakon pranja. Ne brini.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Migrena, glavobolja
17.1.2013 18:05:21   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: reallove

Zenice,nisam htjela otvarati novu temu,pitat cu ovdje..Ima li ovo veze sa migrenom..Bol u lijevom dijelu glave,ne znam tacno odakle dolazi,uho ili vrat..Boli me samo lijeva strana..Popila sam sada tabletu,prestalo je da me boli,ali evo vrat me sada boli..Stavila sam kremu,vidjet cemo hoce li pomoci..Ali mene ovo brine..Nije prvi put da mi se javi,javljalo se i prije i svaki put prodje..Traje po nekoliko dana,pa onda neko vrijeme nema,pa opet dodje...Kad otvorim na net,procitam ono najgore,samo se sekiram..Sta vi misliteuser posted image .

ovo izbjegavaj, gugl je super je ima mnogo inf, cesto i korisnih ali kad god me je nesto boljelo, ili mi se nesto pojavilo uvijek mi je pisalo da moze biti rak, hB pa nije, al stvarno puno zamaraju i brinu ljude takvim infuser posted image


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Migrena, glavobolja
17.1.2013 18:31:31   
reallove
Daj daj,ne vjerujem da je propuh,ne znamuser posted image ..voljela bih da je tako nesto,a ne sto ovi pisu..Ananas ze,vjeruj mi,svaki put kazem sebi necu na glupi google i opet trazim.Brine me ovo,a nisam u mogucnosti otici doktoru,muz mi je danas u Njemackoj,sutra abd ide u Indiju,ostaje 3 dana,tek kada se vrati mogu da odem..Glavobolja nije jaka,vise ono kao tupa bol,ponekad osjetim da me i uho bolucka i vrat..ne znam sta da mislim viseuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Migrena, glavobolja
17.1.2013 18:39:04   
Hanady RR
realolve draga ...
kakave su to slutnje...kakavo ba najgore...

Možda imaš upalu srednjega uha...de jedno čehno luka bijeloga gurni u uho do doktora...

istiha te boli, počne pa stane...vrlo moguće da je upala uha...
kakav propuh kakvi bakrači upalu izaziva bakterija i liječi je antibioptik adekvatan....

opet ako je vrat više nego uho...može biti od prenapregnutosti i boli vratnih žila...sužene možda...pa to fizikalna i masaža rješe...

hajde ti doktoru čim budeš mogla pa čak ako i tada ne boli...
aman za sve ima lijek...no sikirki...

i ne googlaj...da je meni svaka dijatgnoza sa neta bila koju sma našla...ja bioh do sad rahmetli bila najmanje 7 puta...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Migrena, glavobolja
17.1.2013 19:15:30   
sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: reallove

Zenice,nisam htjela otvarati novu temu,pitat cu ovdje..Ima li ovo veze sa migrenom..Bol u lijevom dijelu glave,ne znam tacno odakle dolazi,uho ili vrat..Boli me samo lijeva strana..Popila sam sada tabletu,prestalo je da me boli,ali evo vrat me sada boli..Stavila sam kremu,vidjet cemo hoce li pomoci..Ali mene ovo brine..Nije prvi put da mi se javi,javljalo se i prije i svaki put prodje..Traje po nekoliko dana,pa onda neko vrijeme nema,pa opet dodje...Kad otvorim na net,procitam ono najgore,samo se sekiram..Sta vi misliteuser posted image .


Desava se ovo i meni... Kod prehlade, na promjenu vremena, kod iscrpljenosti i nedostatka sna.... Ja popijem paracetamol ili brufen... Ne brini i ne goglaj

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Migrena, glavobolja
17.1.2013 19:20:45   
ananas_ze
mene hanady podsjeti da mi se u srednjoj skoli desilo da me boli uho osjecam kako bol ide prema glavi, odem dr i on napiseu nalazu da me boli glava i da bol ide prema uhuuser posted image tad sam bila u internatu gdje je vjecna promaha a od abdesta sam sigurno imala vode u usima, tako da sam se pripazila i prosle je samo od sebe

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

STRIJE!!!
nina belucci

Porodila sam se skoro prije 2 mjeseca,a strije jos crvene :( Koliko treba vremena da izblijede strije po trbuhu..?????

MOLIM ODG... (96%)

ODG... (4%)


Broj svih glasova: 52

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *