|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uskrs
4.4.2010 23:19:27   
Dida79
Cure ima li jaja,sledeca kafica pa makar po jedno nam ponesiteuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Uskrs
4.4.2010 23:25:16   
Nejrica
Pridruzujemo se svim cestitkama i zeljama!Sretan Uskrs i Vaskrs  forumasicama koje ih slave!

_____________________________

Veliki decko 24.02.2009.
Mala mrva 06.06.2014.

Sad je to, to!

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Uskrs
5.4.2010 2:40:01   
milenium
user posted image Sretan Uskrs i od meneuser posted image

(odgovor članu Nejrica)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Uskrs
5.4.2010 23:41:12   
iv@ncica
Sretan   Uskrs  i  Vaskrs   svima  koji  slave....te  svima  hvala  na  cestitkama...evo vam  mojih  jaja user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Uskrs
5.4.2010 23:47:56   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

Sretan   Uskrs  i  Vaskrs   svima  koji  slave....te  svima  hvala  na  cestitkama...evo vam  mojih  jaja user posted image

user posted image

user posted image

prelijepa su ivancice...ovo sve lukovina, travke i vosak jel da?
meni je to najljepše uvijek bilo...toliko prirodno a lijepo i unikatno nikada nemožeš dva ista jajeta dobit.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Uskrs
6.4.2010 1:35:32   
milenium
user posted image user posted image user posted image uh jesu dobri,pogotovo ovi sa glagoljicomuser posted image

mi svoje pojeli.evo uslikat ću ostatke ostatakauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Uskrs
6.4.2010 23:46:09   
iv@ncica
ahhaha..jasta   prirodni  u  lucini..the  best..evo  moj andrej  polupao  i  ovo  sto  je  ostalo  na  partyu..i  meni  je  ovaj  s  glagoljicom favorit ..jos  je  ziv  hehhehe..i  tu  je pasus  iz  evanđelja  preveden na  glagoljicu..zanimljivo ha;)user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Uskrs
6.4.2010 23:52:54   
milenium
    user posted image evo mojih što je ostalo a i ovi su napola slupani

< Poruku je uredio milenium -- 6.4.2010 23:53:39 >

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Uskrs
7.4.2010 0:58:48   
iv@ncica
aaa  pa  bas  su  ti  dobri  ispali...user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Uskrs
14.4.2011 22:07:05   
mala86
evo da probudim temu

Uskrs i Vaskrs ove godine opet zajedno user posted image user posted image user posted image user posted image

sta vi mislite pravit od kolaca,slanih jela?

ja jos nemam nikakave ideje,za Bozic se slomila praveci 5 vrsta,sad kontam 3 ali koje user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Uskrs
14.4.2011 22:09:42   
ivanasa
IZVORNA PORUKA: mala86

evo da probudim temu

Uskrs i Vaskrs ove godine opet zajedno user posted image user posted image user posted image user posted image

sta vi mislite pravit od kolaca,slanih jela?

ja jos nemam nikakave ideje,za Bozic se slomila praveci 5 vrsta,sad kontam 3 ali koje user posted image


ja sam isto u dilemiuser posted image uzela sam danas boje za jaja,sutra idem da trazim korpice i onu travu a z akolace blage nemam..uzela sam casopis namijenjen bas za uskrsnje kolace pogace i sl al to sve nesto komplikovano i dugo se pravi nemam ja kad..ako iko ima ideju...uhhh


_____________________________

Moj andjeo maleni Filip Noa rodio se 13.01.2010

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Uskrs
14.4.2011 22:19:01   
mala86

IZVORNA PORUKA: ivanasa

IZVORNA PORUKA: mala86

evo da probudim temu

Uskrs i Vaskrs ove godine opet zajedno user posted image user posted image user posted image user posted image

sta vi mislite pravit od kolaca,slanih jela?

ja jos nemam nikakave ideje,za Bozic se slomila praveci 5 vrsta,sad kontam 3 ali koje user posted image


ja sam isto u dilemiuser posted image uzela sam danas boje za jaja,sutra idem da trazim korpice i onu travu a z akolace blage nemam..uzela sam casopis namijenjen bas za uskrsnje kolace pogace i sl al to sve nesto komplikovano i dugo se pravi nemam ja kad..ako iko ima ideju...uhhh



i ja sam uzela neki casopis,lisin sa idejama za kuhanje al meni to nista ne pomaze user posted image user posted image user posted image

ako neko zna recept za pletenicu ili neko fino tijesto (lako cu ja pletenicu napravit)lagano za napravit ko one lejline kiflice user posted image nek postavi

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu ivanasa)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Uskrs
14.4.2011 22:27:40   
sporty mamaa
Ma ja sam kontala jedno 2 kolaca, pogacu, obojit par jaja i to je to...... Sa ovim mojim zvrkom vise i ne stignem. A kolace jos nemam idejuuser posted image

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Uskrs
15.4.2011 0:52:16   
iv@ncica
joj  ni  ja  jos  nista  nisma  skontala..nesto  sma  preumorna....na  poslu ne  stajemo..u  kuci  prosli  rođendani  i guzve...trebam  sve  pocistiti ...a  nesto  nema  snage...lani  mi  se  poklopili rođendani s  uskrsom pa  mi bilo  lakse..a  sad  sve opet..ma  nadoci  cu  ja... otrrilike  neka  mesna  struca,  francuska,  kuhana  sunka....pletenica..jaja..meza  ,,,torta  neka ..mozda  ona  moja  fantazija...moze  stajati...a  mocna  je..

coko  fanatzija-klik

uskrsna  pletenica-klik

< Poruku je uredio iv@ncica -- 15.4.2011 1:00:05 >


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Uskrs
15.4.2011 9:56:34   
ivanak
ja bi najrađe volila raditi jaja sa voskom... iskreno ali nemam vremena ni strpljenja za to... a vjerujem da bi mi išlo.
ja svaki put kad je neki blagdan pravim francusku salatu, neki kolač, a sad za jelo zavisi od želja.
nekad je doručak samo sa pletenicom jajima, šunke, kobasice, pršut... baš raznolik i bogat doručak pa tad idemo kod svekrve pa ne pravim ništa... ali obavezno napravim nešto svečano.
mislim se ove godine napraviit gulaš od veprovine sa kroketima i neki drugim prilogom



_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Uskrs
15.4.2011 10:23:50   
ivanasa
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

joj  ni  ja  jos  nista  nisma  skontala..nesto  sma  preumorna....na  poslu ne  stajemo..u  kuci  prosli  rođendani  i guzve...trebam  sve  pocistiti ...a  nesto  nema  snage...lani  mi  se  poklopili rođendani s  uskrsom pa  mi bilo  lakse..a  sad  sve opet..ma  nadoci  cu  ja... otrrilike  neka  mesna  struca,  francuska,  kuhana  sunka....pletenica..jaja..meza  ,,,torta  neka ..mozda  ona  moja  fantazija...moze  stajati...a  mocna  je..

coko  fanatzija-klik

uskrsna  pletenica-klik


joj ivancice ova pogaca fenomenalna al mislim da meni nece uspjetiuser posted image smotana sam ja ko sajla...morat cu probati prije uskrsa pa da vidim kako ce iciuser posted image
a ja sam isto planirala neku tortu,pletenicu ono uz dorucak,rusku salatu,jaja naravno a u toku dana svakako idemo i kod moje mame a i kod sveki tako da necu rucak praviti..


_____________________________

Moj andjeo maleni Filip Noa rodio se 13.01.2010

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Uskrs
15.4.2011 10:31:21   
mala86
joj morat cu i ja probu napraviti sa ovom pletenicom bas za dorucka da imamo na Uskrs,mada cemo ici kod mame ujutro,pa kod mm tetke al opet nek je ima user posted image



_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu ivanasa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Uskrs
15.4.2011 14:45:43   
iv@ncica
IZVORNA PORUKA: ivanasa

IZVORNA PORUKA: iv@ncica

joj  ni  ja  jos  nista  nisma  skontala..nesto  sma  preumorna....na  poslu ne  stajemo..u  kuci  prosli  rođendani  i guzve...trebam  sve  pocistiti ...a  nesto  nema  snage...lani  mi  se  poklopili rođendani s  uskrsom pa  mi bilo  lakse..a  sad  sve opet..ma  nadoci  cu  ja... otrrilike  neka  mesna  struca,  francuska,  kuhana  sunka....pletenica..jaja..meza  ,,,torta  neka ..mozda  ona  moja  fantazija...moze  stajati...a  mocna  je..

coko  fanatzija-klik

uskrsna  pletenica-klik


joj ivancice ova pogaca fenomenalna al mislim da meni nece uspjetiuser posted image smotana sam ja ko sajla...morat cu probati prije uskrsa pa da vidim kako ce iciuser posted image
a ja sam isto planirala neku tortu,pletenicu ono uz dorucak,rusku salatu,jaja naravno a u toku dana svakako idemo i kod moje mame a i kod sveki tako da necu rucak praviti..



hajde  b ona  sta  ti  je..kad  je  meni  uspjela..i  ova  torta umal  neki  dan, s ad  znam  gdje  sma  fulala u  cokoladi......ja  ti  inace  nisam  na  ti  sa  serpama  i  kuhinjom..pa  zato s am i stavila  ove  linkove  onog  sto  cak  i  ja  moguuser posted image user posted image ..onda  ,mozes  i  ti 100%user posted image ..a  mocno  sve  drama...uz  ppgacu  francuske,  uzmes  onu  sunku  u mrezi..narezaka  svakavih...tortaca  desert  i  svega  ce  biti...svejedno  cu  kod sveki  na  rucak..ali u  mene  bude  na  vecer  druzenje..pa  volem  da  imam s vega ;)))

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu ivanasa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Uskrs
15.4.2011 14:52:04   
hanabanana
user posted image


Ovo su preduskršnja jaja....

Dajte mi savjet kako da dobijem te lijepe boje?
MOje su cure oduševljenje jajima, ali meni rekli da ne koristim one boje što se mogu kupiti, kao - štetne.

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Uskrs
15.4.2011 15:29:53   
ivanasa
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

IZVORNA PORUKA: ivanasa

IZVORNA PORUKA: iv@ncica

joj  ni  ja  jos  nista  nisma  skontala..nesto  sma  preumorna....na  poslu ne  stajemo..u  kuci  prosli  rođendani  i guzve...trebam  sve  pocistiti ...a  nesto  nema  snage...lani  mi  se  poklopili rođendani s  uskrsom pa  mi bilo  lakse..a  sad  sve opet..ma  nadoci  cu  ja... otrrilike  neka  mesna  struca,  francuska,  kuhana  sunka....pletenica..jaja..meza  ,,,torta  neka ..mozda  ona  moja  fantazija...moze  stajati...a  mocna  je..

coko  fanatzija-klik

uskrsna  pletenica-klik


joj ivancice ova pogaca fenomenalna al mislim da meni nece uspjetiuser posted image smotana sam ja ko sajla...morat cu probati prije uskrsa pa da vidim kako ce iciuser posted image
a ja sam isto planirala neku tortu,pletenicu ono uz dorucak,rusku salatu,jaja naravno a u toku dana svakako idemo i kod moje mame a i kod sveki tako da necu rucak praviti..



hajde  b ona  sta  ti  je..kad  je  meni  uspjela..i  ova  torta umal  neki  dan, s ad  znam  gdje  sma  fulala u  cokoladi......ja  ti  inace  nisam  na  ti  sa  serpama  i  kuhinjom..pa  zato s am i stavila  ove  linkove  onog  sto  cak  i  ja  moguuser posted image user posted image ..onda  ,mozes  i  ti 100%user posted image ..a  mocno  sve  drama...uz  ppgacu  francuske,  uzmes  onu  sunku  u mrezi..narezaka  svakavih...tortaca  desert  i  svega  ce  biti...svejedno  cu  kod sveki  na  rucak..ali u  mene  bude  na  vecer  druzenje..pa  volem  da  imam s vega ;)))


ma i kod mene ce dolaziti a i mm rodjendan taj dan ajjjjjj sve se sastavi!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image ima da svisnem od kuhanja!!! ma kolaci meni idu i to mogu napraviti,kruh,kiflice i to je ok al ova pogaca bas tesko izgleda..al probam pa javim....
kontala sam napraviti 3 nama jednu,mami i sveki sa jajima ovako ponijetiuser posted image ...a mislila uzeti tempere pa sa njima farbati jaja eto nesto drugacije da bude a ne u onoj boji..
hanabanana pokusaj i ti tako ako neces boje..


_____________________________

Moj andjeo maleni Filip Noa rodio se 13.01.2010

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Uskrs
15.4.2011 15:48:32   
mala86

IZVORNA PORUKA: hanabanana

user posted image


Ovo su preduskršnja jaja....

Dajte mi savjet kako da dobijem te lijepe boje?
MOje su cure oduševljenje jajima, ali meni rekli da ne koristim one boje što se mogu kupiti, kao - štetne.


http://zena.hr/clanak/predskolski_uzrast/priprema_za_uskrs_bojanje_jaja/1701.aspx

evo super linka

a ja juce uzela novine kad sinoc pronadje ovo na netu identicno onom iz novina user posted image

moja mama i danas dan boji sa lukovinom i lijepa boja bude a prije svega zdrava

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Uskrs
15.4.2011 22:00:07   
iv@ncica
hej  stavljala  sam  ja  slike  na  stranicama  prije,  u  lucini  meni  the  best...samo  je  poenta  u saranju ..i   jos su  mi  dobra,  a  jednostavna  za  napraviti  jaja  salvetnom-decoupage  tehnikom....proguglaj  ima  svasta...uglavnom salvetu  papirnu  finog  uzorka  ..lijepis  bjelancem  na  jaje..onaj  tanki samo  sloj..i  osusis..jeftino  i  brzo.. ;)))tako  ja  radim

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Uskrs
15.4.2011 22:55:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hanabanana

user posted image


Ovo su preduskršnja jaja....

Dajte mi savjet kako da dobijem te lijepe boje?
MOje su cure oduševljenje jajima, ali meni rekli da ne koristim one boje što se mogu kupiti, kao - štetne.
vec su ti rekle u luku...meni su daleko najljepsa...a to ces 'vako
potrebno:

-carape..mogu dokoljenice
-2 kg crvenog luka ...gledaj da ima sto vise kore
-razne travkice sto nadjes po LJivadi ili ti po zelenim povrsinama...mada bih ja otisla sad preko vikenda negdje gdje je malo cisce, pa toga nabrala...recimo djetelina, mali list hrasta, list jagode, maslacka...
-posudica s vodom

u jednu carapu stavi jaja koja ces obmotati korom od luka..slobodno manje komadice...pa malo vece...negdje nek ostane bez kore...ne moras citavo jaje prekriti korom...pa onda to jaje stavis u carapu...zavezes cvor tik do jajeta...pa onda sljedece...i tako sve da dobijes "kobasicu"

u drugu carapu ces stavljati ove s listkama...malo skvasi listku ili jaje na mjesto gdje ces "zaljepiti" list...pa onda to u carapu (bez luka)..i tako opet cvor...kobasica...
a onda sve to dzuture stavis u veliku serpu s vodom i ostatak kore od luka...i sve to kuhas jedno 20 min.

ili probaj ove druge prirodne boje...ja sam lani probala s cveklom...i nista mi se nije primilo...mislim da za ove prirodne trebaju bijela jaja



(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Uskrs
15.4.2011 23:23:40   
iv@ncica
dadaa  i ja samo  u  lucini  radim..s  biljkama, nekad  voskom..carapama..i  obavezno probaj  u  vreci  od  krompira,  onoj  mrezastoj  cvrsto  povezati  jaja  i  kuhati u  lucini,  budu  super  sarena  ili   obicnim  selotepom rezati  kockice  i  razne  geo.oblike  i  ljepiti  po  jajetu,  onda  u carapu...uglavnom  treba  dosta  lucine,  u  vodu  staviti  soli  i  sirceta ,  jer  tako  se jaja  lakse  gule i  boja  bolje  oistane...ja  ih  ostavim    jos  u  lucini  da  se  hlade i  prime  boju i  kad  ih  saperem  premazem uljem...svako  koje  ne  bude  dobro  uradim  salvetnom  tehnikom i  budu  superuser posted image
evo  ti  slike  na  vrhu  ove  stranice  i na  str.  br.2

< Poruku je uredio iv@ncica -- 15.4.2011 23:26:57 >


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Uskrs
15.4.2011 23:29:44   
iv@ncica
i  ova  su  mi  super..a  moze  se  i  bez  ovih  skupih  hobi  sredstava  uraditi   KLIKKKK
 



_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *