|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uskrs
15.4.2011 23:31:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

i  ova  su  mi  super..a  moze  se  i  bez  ovih  skupih  hobi  sredstava  uraditi   KLIKKKK
 



jao što su lijepauser posted image

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Uskrs
16.4.2011 23:27:14   
iv@ncica
joojj  pa i  mantije  bi  mogla  napravitiuser posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Uskrs
16.4.2011 23:34:15   
sporty mamaa
Ivancice ovo je superuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ima u konzumu ovih super boja, neke pozlate i ostalouser posted image

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Uskrs
22.4.2011 22:31:03   
iv@ncica
kupila..i  touser posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Uskrs
22.4.2011 22:45:58   
milenium
ivančice jesu spremni kolači?

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Uskrs
23.4.2011 10:54:57   
ivanak
Ja nisma još jaja pobojala... ali svakak nisam misla previše... npr oko 5,6, jer mi nismo baš nešto ludi za kuhanim jajima i da damo svekru, svekrvi, mojoj mami, djeveru i to je to....
Dječici svakako ide čokoladica i neke stvarčice.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Uskrs
23.4.2011 11:12:50   
mala86
dadada kako si bojala jaja? super su user posted image user posted image user posted image

mi upravo bojimo al od 5 vec su 3 pukla user posted image od skoljke bi mozda mogli imat 5 jaja user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Uskrs
23.4.2011 13:43:24   
Anoniman
od nekih 45 jaja, puklo mi je 8..stavis dosta soli...jedan dio sam pravila sa lukovinom...a dio farbala s nekakvim bojama...prvi put kupili...dodju u tubi...fol mramorni efekat...nije zglave...al et....nesto je ispalouser posted image ...farbaju se tek nakon sto se skuhaju...dakle...ne kuhas ih u boji...pa mislim da su i manje stetna tj. da nema opasnosti da je boja prosla koru

(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Uskrs
23.4.2011 13:48:30   
iv@ncica
milenium- sve  spremno, torta  napokon  dobro  ispalauser posted image ...evo  jos  jaja  da  zavrsim  i  gotovouser posted image

ja  platu  jaja  pravim..oko  30..pa  djeca  polupaju,  pa   podijelimo  i  to  je  to...
nego  izgleda  da  mi  andrej  ima  turu.. pa  ce  mi  se  sve  poremetit,  odmah  mi  nije  ni  do  ce+gauser posted image user posted image



_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Uskrs
23.4.2011 13:59:23   
Anoniman
Dada gdje je slika tvojih jaja? hocu i ja da vidim user posted image
Kod nas se malo vise farba, tj ja sam ofarbala neka nepuna cetiri korneta, od toga tri imam cijelih, ostala popucala. Jos mi preostaje veceras da isaram par sa temperama sa Anom, hocu da njoj namackam prstice pa da kao ona sara, da pokloni bakama i dedama user posted image . Kad zavrsimo i to veceras postavljamo sliku user posted image

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Uskrs
23.4.2011 14:04:39   
maja78 RR
mi smo sinoc bojili jaja kod mame, od 38 puklo samo jedno

a boje su stvarno bezvezne, moras staviti pet kesica i opet ne ispadnu boje kako treba

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Uskrs
23.4.2011 14:09:23   
Anoniman
I ja sam bojama razocarana skroz, kod mene jedino plava ispala dobro, sve nesto svjelo i uopste nije boja koja sam htjela. Prije sam ja kupovala farbarske boje kod bojadžije za tkaninu i uvijek su super ispadala jaja, ali ove godine reko da probam i sa ovima za jaja i nisam uopste zadovoljna.

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Uskrs
23.4.2011 14:54:05   
Lana_
šta je ovo ove moje mostarke sve čokloadnu tortu prave user posted image
e pa ko mene je ledena kocka user posted image user posted image


_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Uskrs
23.4.2011 15:31:13   
iv@ncica
a  tu  nema  cokoladeuser posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Uskrs
23.4.2011 15:35:32   
mala86
ja sam napokon gotova,bar sa kolacima,kontam obojit jos koje jaje u crvenu boju i to je to

kolaci neki uspjeli neki malo manje user posted image user posted image user posted image vidjet ce se sutra na degustaciji user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Uskrs
23.4.2011 15:55:03   
Lana_
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

a  tu  nema  cokoladeuser posted image user posted image

e nema,al će extra doći po ovoj "žegi" user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Uskrs
23.4.2011 16:20:31   
Anoniman
user posted image
evo jaja...ovo su za Nejru...a sad se kuha jos 30 za nas ... da dijelimo komsijama familiji itd od tih ce barem 5 puci...e a kazem vam..kupih u konzumu ove neke boje...fazon kao trebaju ispasti mermer efekat...ne ispadne...ali su boje intenzivne...i nekuhaju se jaja u boji...ma ko tempere tj. uljane boje...dobra zahebancija

ivancice...ma nece tura...ljubi nam drugauser posted image

< Poruku je uredio dadada -- 23.4.2011 16:21:04 >

(odgovor članu Lana_)
  Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Uskrs
23.4.2011 16:49:43   
mala86

IZVORNA PORUKA: dadada

user posted image
evo jaja...ovo su za Nejru...a sad se kuha jos 30 za nas ... da dijelimo komsijama familiji itd od tih ce barem 5 puci...e a kazem vam..kupih u konzumu ove neke boje...fazon kao trebaju ispasti mermer efekat...ne ispadne...ali su boje intenzivne...i nekuhaju se jaja u boji...ma ko tempere tj. uljane boje...dobra zahebancija

ivancice...ma nece tura...ljubi nam drugauser posted image


vidjela sam ja te neke boje prije 7-8 dana i budala ne kupi user posted image
juce otisla nema,ajd nema veze bit ce sljdece godine user posted image user posted image user posted image ,kupit cu se na vrijeme

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Uskrs
23.4.2011 16:57:14   
ivanasa
e vidim bile ste plaho vrijedne..ja padam s nogu...sinoc do neka doba farbala jaja,pravila tortu,kasno zaspala,jutros od 5 budna filipu nosic zacepljen ne moze spavati kako treba pa kenjka..i onda nastavila napravila francusku salatu,neke slane kiflice,vijenac sa orasima,pospremila kucu i veceras mi ostaje jos ona uskrsnja pletenica i da meso zapecem za sutra (krompirice cu sutra) i to je to..valjda...
dadada vidjela sam i ja ove boje neki dan i sve sutra cu sutra cu i kad sam napokon dosla da kupim nemaaaaaauser posted image ko mi je krivuser posted image
sutra mi i dragom rodjendan...da mi je i njemu neku malu malu majusnu torticu napraviti malo OT al ako ima ko kakvu ideju pomagajte


_____________________________

Moj andjeo maleni Filip Noa rodio se 13.01.2010

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Uskrs
23.4.2011 22:14:10   
iv@ncica
dadaa----  odlicno...dobro  si  se zezala s tim  bojama..i ja ih  imam, pa sam samo  malo  kecala..nisu  bas  za  radit...pogotovo  oni zlatni listiciuser posted image user posted image
i  ja  padam  s nogu..ali  sve  zavrseno  i  odoh  pod  tus....kruh  se  jos  pece..
jaja,torta, francuska,  kuh.sunka, pletenica-pogaca, naraseci..kruh  ,  sutra  rucak  samo  jos..jer  ostaje mo  kuci pa  neoplanski  moram  i  to...a  trebali  kod  sveki  na  rucak...a.  ima  turu...
evo  vam  jaja  i  malo  ostalog ;)))  i  Sretan  Uskrs/ Vaskrs  svima  koji slave;))))

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image  

< Poruku je uredio iv@ncica -- 23.4.2011 22:22:37 >


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu ivanasa)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Uskrs
23.4.2011 22:16:53   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dadada

user posted image
evo jaja...ovo su za Nejru...a sad se kuha jos 30 za nas ... da dijelimo komsijama familiji itd od tih ce barem 5 puci...e a kazem vam..kupih u konzumu ove neke boje...fazon kao trebaju ispasti mermer efekat...ne ispadne...ali su boje intenzivne...i nekuhaju se jaja u boji...ma ko tempere tj. uljane boje...dobra zahebancija

ivancice...ma nece tura...ljubi nam drugauser posted image


joj ova korpica je sada kod mene kući...sve je gledam i divim se...prelijepo dadadauser posted image
jedva čekam sutra da je pred Bbi postavim...biće jagme koda gledamuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Uskrs
23.4.2011 22:17:02   
Anoniman
Sretan praznik svima koji sutra slave.
Da ga provedete u miru, sreci i blagostanju.

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Uskrs
23.4.2011 22:17:47   
Hanady RR
iv@ncice prelijepouser posted image user posted image user posted image
jaja su mi superiška skroz...ovo tirkizno plavo kao s atetovažom mi je baš totalno zanimljivouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Uskrs
23.4.2011 22:18:57   
ElmaB
I ja sam mrtva sam pala. 106 ofarbanih našaranih jaja, ruska salata, punjena jaja i paradajz, mantije, bit će pogača vijenac i rolat od faširanog mesa sa kuhanim jajima, hladna plata, razne salate i naravno torta, nadam se da će ove dekoracije od fondata uspjeti.


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu ivanasa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Uskrs
23.4.2011 22:19:34   
iv@ncica
sin  s  mamom  ljepio, fore  i  fazoni ;)))...ma  sve  mi  polupao  od  radosti..ali  neka..pa  za  njega se  i  pravi...tnx  hanady...i  hvala svima  na  cestitkama  ,)))))

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *