|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odredjivanje ovulacije
14.9.2012 8:23:00   
malenaa
ova tamnija zuta je period plodnih dana, a jarko zuta je dan ovulacije :)

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu emirita)
Neposredna veza do poruke: 626
   RE: Odredjivanje ovulacije
14.9.2012 19:51:30   
Artemida84
Na dnu kaledarcica - ono ispod datuma ti pise sta ti koja boja znaci. Pozz user posted image

< Poruku je uredio Artemida84 -- 14.9.2012 19:52:55 >

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 627
   RE: Odredjivanje ovulacije
25.9.2012 14:35:16   
cele.k.
cao cure. ja se pomalo ukljucujem,doduse pisem kad me nesto zanima.ima problem sa odredjivanjem ovulacije.ovaj mjesec sam trebala dobiti 10.9 a dobila sam 14.9 i sad nemam pojma kako da racunam ovulaciju.please help

(odgovor članu Artemida84)
Neposredna veza do poruke: 628
   RE: Odredjivanje ovulacije
27.9.2012 7:56:26   
Ena85
Celek ija imam isti problem. Kupila sam trakice i juce sam trebala imati po mojoj nekog racunici ali pokazalo je negativno. Nemam pojma, ali akcija svaki drugi dan pa ce valjda upaliti. user posted image

(odgovor članu cele.k.)
Neposredna veza do poruke: 629
   RE: Odredjivanje ovulacije
27.9.2012 7:59:44   
Cickolini
Moj doktor kaze da ukoliko zelis bebicu da odnose zreba imati dan do dva prije ovulacije i na sam dan pocetka ovulacije user posted image Mozes odredjivai ovulaciju i sa toplomjerom. Temperatura se obicno povecava za vrijeme ovulacije na 37. Mjeri se svako jutro...

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Ena85)
Neposredna veza do poruke: 630
   RE: Odredjivanje ovulacije
27.9.2012 11:07:38   
cele.k.
nemam vremena ujutro mjeriti temp,i ovako kasnim na posao a i ja sam kupila trakice.jednom mi je pokazalo 2 crte i imali smo odnos na taj dan i nista.ma nekad covjek ne stigne svaki drugi dan imati odnos

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 631
   RE: Odredjivanje ovulacije
27.9.2012 11:14:28   
Ena85
Mi smo ovaj mjesec probali svaki drugi dan pa cemo vidjeti hoceli upaliti. Trakice sam probala prije samo druga marka i kad mi je pokazalo dvije crte imali smo odnos i tad sam ostala trudna, nazalost zavrsili sa spontanim:-( sad opet probala trakice ali nikad da vidim dvije crtice. Ja opet mislim da to nista neigra ulogu dok nam nebude sudjeno. Sretno!

(odgovor članu cele.k.)
Neposredna veza do poruke: 632
   RE: Odredjivanje ovulacije
27.9.2012 11:35:30   
cele.k.
znaci ena 85 samo ste taj dan imali odnos kad ti je pokazalo 2 crtice i ostala si u drugom stanju?

(odgovor članu Ena85)
Neposredna veza do poruke: 633
   RE: Odredjivanje ovulacije
27.9.2012 11:57:04   
Ena85
Ne, imali smo jos osnosa ali ne toliko cesto. Znam samo da smo tad imali odnos kad je polazalo dvije crtice.

(odgovor članu cele.k.)
Neposredna veza do poruke: 634
   RE: Odredjivanje ovulacije
27.9.2012 11:59:20   
Kikitown
Izvinite ja cu se ubaciti iako mozda negdje vecstoji odgovor, no mozete li mi reci kako se zovu trakice i koliko kostaju? i ja sam u sedmici kad bi otprilike trebala da ovuliram, i evo spremam se da idem na posau pa da usput svratim i u apoteku? Hvala puno

(odgovor članu cele.k.)
Neposredna veza do poruke: 635
   RE: Odredjivanje ovulacije
27.9.2012 12:36:00   
cele.k.
imas ovugnost al to nisu trakice vec izgleda kao test za trudnocu i dodju 2 u kutiji.mislim da su bolji od bilo kojih al se ne isplate.ja sam narucila preko interneta i doslo ih je 15 za 13 KM. imas sad i u DM ove ovugnost testove za ovulaciju kupiti

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 636
   RE: Odredjivanje ovulacije
27.9.2012 12:39:10   
Ena85
Kikitown, prvi put sam kupila clearblue digital, neznam dali znas na koji idem ali to nije bas ni trakica, nego tu ti pokaze smejlu. Mislim ako imas O onda ti se polaze smejlu sto se smije a ako ne onda prazno. Sa tim sam ostala trudna odma. A sad sam kupila bas trakice ali nebi ti mogla reci koja marka jer se nesjecam. Na poslu sam momentalno.

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 637
   RE: Odredjivanje ovulacije
27.9.2012 12:48:55   
Galicia
Meni se pokazao smajli na clear blue i ofmah smo se bacili u akciju. Sad cekamo 2 sedmice. Prvi put sam ga koristila.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Ena85)
Neposredna veza do poruke: 638
   RE: Odredjivanje ovulacije
27.9.2012 12:55:25   
Ena85
Clearblue je stvarno dobar samo je skup, zato njega nisam kupila ovaj put.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 639
   RE: Odredjivanje ovulacije
27.9.2012 15:15:27   
cele.k.
zanima me kad je najbolje u toku dana raditi test za ovulaciju.neko kaze da se ne smije 2h prije toga nista piti.da li je toistina?

(odgovor članu Ena85)
Neposredna veza do poruke: 640
   RE: Odredjivanje ovulacije
27.9.2012 15:31:35   
Sunny_Day
@Cele.k-Na upustvu piše da se dva sata prije nego se uradi test treba suzdržati od uzimanja tekućine, a da je najbolje test uraditi između 11h i 18h. Test ne bi trebalo raditi sa prvim jutarnjim urinom.

(odgovor članu cele.k.)
Neposredna veza do poruke: 641
   RE: Odredjivanje ovulacije
27.9.2012 15:40:27   
Sunny_Day
Da li neko zna koliko košta Clearblue test za određivanje ovulacije i gdje se može kupiti?

(odgovor članu Sunny_Day)
Neposredna veza do poruke: 642
   RE: Odredjivanje ovulacije
27.9.2012 15:58:26   
Galicia
IZVORNA PORUKA: Sunny_Day

@Cele.k-Na upustvu piše da se dva sata prije nego se uradi test treba suzdržati od uzimanja tekućine, a da je najbolje test uraditi između 11h i 18h. Test ne bi trebalo raditi sa prvim jutarnjim urinom.


Na mom Clear blue pise da se ne bi trebalo mokriti 4 sata prije, i da se ne treba forsirati sa picem. Isto tako pise da nije bitno kad se radi, mislim u koliko sati, nego je bitno da je svaki dan u odprilike isto vrijeme. Ja sam prvi dan uradila u 1900 i pokazao mi se osmjeh, a sljedeci dan u isto vrijeme bez osmjeha.

Ja sam svoj platila $12 a dobijes samo 7 testova.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Sunny_Day)
Neposredna veza do poruke: 643
   RE: Odredjivanje ovulacije
28.9.2012 8:43:06   
Sunny_Day
Hvala na info. @Galicia, pretpostavljam da je u pitanju online kupovina, ne znam, da li je neko kupovao u našim apotekama? Ako si kupovala online, koliko dugo se čeka na isporuku pošiljke?

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 644
   RE: Odredjivanje ovulacije
28.9.2012 9:57:17   
cele.k.
jutro.zanima me kad je slabo vidljiva druga crta znaci li to da bi ovulacija mogla biti sutradan? i ako sam imala odnos dan prije ovulacije ima li sanse da se tad zatrudni?

(odgovor članu Sunny_Day)
Neposredna veza do poruke: 645
   RE: Odredjivanje ovulacije
28.9.2012 11:11:13   
Ena85
Ma ija nikako to da skontam.. Jedino sam skontala sa onim clearblue i kad se pojvio osmjeh.. A sad kad sam radile oce trakice nijedan mi nije pokazao pozetivno. Tako da stvarno ne kontam.. Ja mislim da su meni vec prosli ti dani po mojoj racunici a sad neznam dali je ista upalilo.. Samo mogu cekati. Znasli ti kad bi trebalo odprilike tebi biti O?

(odgovor članu cele.k.)
Neposredna veza do poruke: 646
   RE: Odredjivanje ovulacije
28.9.2012 11:36:10   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Sunny_Day

Hvala na info. @Galicia, pretpostavljam da je u pitanju online kupovina, ne znam, da li je neko kupovao u našim apotekama? Ako si kupovala online, koliko dugo se čeka na isporuku pošiljke?


Ja sam u Americi, tako da sam ovdje kupila u prodavnici.
I ja sam se licno omisljala izmedju trakica i izmedju ovog digitalnog, i na kraju kupim ovaj digitalni sa smjeskom.
Po mojoj procjeni, ovulacija mi dolazi 6-10 ciklusa.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Sunny_Day)
Neposredna veza do poruke: 647
   RE: Odredjivanje ovulacije
28.9.2012 11:50:48   
cele.k.
ena 85 nikad ne znam.a i trakici sam samo jednom vidjela 2 crte al eto ni tada nisam ostala trudna iako sam imala odnos.samo neke blijede crte se pojavljuju,jednostavno ne kontam.jos ovaj mjesec mi je user posted image zakasnila 4 dana

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 648
   RE: Odredjivanje ovulacije
1.10.2012 14:03:41   
cele.k.
juce sam mi je trakica pokazala 2 crte i imala sam odnos.e sad me zanima jel bila ovulacija ili treba da nastupi.znaci li to da bi idanas trebala imati odnose?

(odgovor članu cele.k.)
Neposredna veza do poruke: 649
   RE: Odredjivanje ovulacije
1.10.2012 19:05:20   
Artemida84
Da, trakica ti pokazuje da bih ti ovulacija tek trebaal nastupiti, tako da obavezno i danas imaj odnose.... Sretno user posted image

(odgovor članu cele.k.)
Neposredna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *