|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odredjivanje ovulacije
29.9.2009 21:40:46   
NUR
Ovdje kod nas su testovi ovulacije bezobrazno skupi, ali stvarno. Ja sam naručila iz Kanade 50 komada, stigli za sedmicu dana, a jedan košta 60 centi. Zato, ne bacajte novce, nego fino naručite na http://www.saveontests.com/. Meni baš fino pokazalo ovulaciju 10/11 dan. To je najpouzdanije.

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Odredjivanje ovulacije
30.9.2009 9:45:23   
vila_7
I ja sam naručila Maybe baby, 27 KM je ali trenutno nisu imali u apoteci pa će stići za 2-3 dana. Većina ih na ovim forumima kaže da ne valjaju , ali ja znam 2 žene koje nisu 1-2 godine zatrudnile i  onda kupile MB i odmah taj mjesec im tačno pokazao i one zatrudnile. Pa ja kontam , hajde ne može škoditi da i to probam. Al ova 2 dana bi mi trebala biti ovulacija, pa ću ga iskoristiti tek za sljedeći ciklus.
I još da kažem, znam da se temp. treba mjeriti ujutro i pod jezikom, ali eto ja iz zaabave uzela ovaj mjesec mjerila predvečer i ispod pazuha i svaki dan mi bila 36,1 a jučer izmjerim 36,4 i odmah na "posao".

(odgovor članu NUR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Odredjivanje ovulacije
30.9.2009 11:09:09   
Ela78
IZVORNA PORUKA: NUR

Ovdje kod nas su testovi ovulacije bezobrazno skupi, ali stvarno. Ja sam naručila iz Kanade 50 komada, stigli za sedmicu dana, a jedan košta 60 centi. Zato, ne bacajte novce, nego fino naručite na http://www.saveontests.com/. Meni baš fino pokazalo ovulaciju 10/11 dan. To je najpouzdanije.


NUR koliko je poštarina?


_____________________________

U braku 3 prelijepe godine
JA 31 - ok
MM 32 - oligospermia
2 IUI - 0

********************************************



(odgovor članu NUR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Odredjivanje ovulacije
30.9.2009 13:06:56   
Latinka
mina minka, temperaturu mjeri svako jutro u isto vrijeme pod jezikomm, kao sto ti je vec rekla helena, drzi toplomjer 5 min i svaki dan unosi vrijednosti u svoj grafik na str. www.fertilityfriend.com/ . Sigurno ce ti pokazati dan ovulacije. Nedostatak ove metode je sto saznas za ovulaciju tek kad prodje u prva 3 ciklusa, ali bar znas da je bila.
Sretno!!!

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Odredjivanje ovulacije
30.9.2009 20:59:38   
NUR
Helena_7, kada temperatura poraste to znači da je ovulacija prošla, tako da ništa od posla. Nego samo da otprilike znaš kada je ovulacija zbog narednih ciklusa.

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Odredjivanje ovulacije
30.9.2009 21:02:47   
NUR
Ela78, poštarina je oko 7 $. Ako uzmeš 50 komada ovulation strips (to su samo one trakice bez plastičnog nosača i one su najjeftinije), sveukupno sa poštarinom ti naplate 27,99$.

(odgovor članu NUR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Odredjivanje ovulacije
30.9.2009 21:23:56   
mina minka
nur kad si tu de mi reci jel upises broj kartice i pasvord? ja se nesto bojim sta je znam nisam nikad narucila preko interneta

(odgovor članu NUR)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Odredjivanje ovulacije
30.9.2009 21:27:55   
ivana st
Mjerenje baz. temperature je zasigurno najjednostavnija i najjeftinija metoda za određivanje ovulacije. Lh trakice su dosta skupe, u pakiranju ih ima tek 4 ili 5 ne sjećam se točno,i nisu mi se pokazale pouzdanim. Preporuka mog ginekologa je bila sex. odnosi svaki treći dan i tako ne možeš falit ovulaciju. 

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu NUR)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Odredjivanje ovulacije
30.9.2009 21:32:03   
NUR
Ja sam se registrirala na PayPal (tamo upišeš i broj kartice i sve, ali oni su sigurni), i onda preko njih plaćam sve što naručujem. Ne ukucavam broj na ove online prodavnice, ali preko PayPala se ne moraš brinuti, a svi ti primaju uplatu preko njih.

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Odredjivanje ovulacije
1.10.2009 7:31:25   
ninas03
Ja sam naručila u utorak,nisam htjela plaćati preko kartice nego sam napisala plaćanje po dostavi ako sam ja dobro to sve skupa razumjela
Naručila sam te iste kao ti 50 komada.
Nadam se da će stići iza nedjelje!user posted image

(odgovor članu NUR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Odredjivanje ovulacije
1.10.2009 13:47:31   
vila_7
ivana st.....znaš šta je najgore i sa tim brojem odnosa? Neki kažu da treba tako svaka 3 dana (da se sperma obnovi,......), a evo jedan par bio kod doktora u Jablanici,nisu mogli 8 godina imati djece i rekao im u tjedan kad je očekivana ovulacija da imaju odnose i ujutro i navečer, i eno zena trudna pred porod! I hajd sad budi pametan!

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Odredjivanje ovulacije
1.10.2009 15:05:46   
ivana st
Helena to su tzv. ciljani odnosi, ali vjeruj mi da to kod tih parova nije bio jedini problem, jer su sigurno i sami imali česte odnose. Puno je onih parova koji će reći sve je u redu ali bebe nema, a drage moje sve mi znamo da ako kroz godinu ,dvije ne ostanemo trudne da nešto nije kako treba. 

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Odredjivanje ovulacije
1.10.2009 20:13:10   
ena0002
IZVORNA PORUKA: ninas03

Ja sam naručila u utorak,nisam htjela plaćati preko kartice nego sam napisala plaćanje po dostavi ako sam ja dobro to sve skupa razumjela
Naručila sam te iste kao ti 50 komada.
Nadam se da će stići iza nedjelje!user posted image

Javi nam kad ti stignu, nesto se ni meni ne daje br. kartice.

(odgovor članu ninas03)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Odredjivanje ovulacije
2.10.2009 17:47:20   
mina minka
i ja sam  za to ena ne daje mi se bropj kartice pa ako moze tako javi nam odma

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Odredjivanje ovulacije
2.10.2009 18:04:04   
NUR
Ma vjerujte da jo to totalno bezopasno kada koristite PayPal, pa zbog toga i postoje. Ali ako vam je bas toliko, mogu vam ja naručiti pa kada stigne dati vam.

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Odredjivanje ovulacije
2.10.2009 18:05:41   
mina minka
nur odakle si

(odgovor članu NUR)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Odredjivanje ovulacije
2.10.2009 18:17:54   
NUR
Sarajevo - Dobrinja

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Odredjivanje ovulacije
2.10.2009 18:22:37   
mina minka
ja sam iz tuzle mislila sam da smo blize pa postosi vec narucivala da s tobom se dogovorim

(odgovor članu NUR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Odredjivanje ovulacije
2.10.2009 18:59:46   
ena0002
Nur imas pp.

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Odredjivanje ovulacije
5.10.2009 10:15:50   
mina minka
nina 03 jesul ti stigle trakice, i jesil i ti preko pay pala narucila

(odgovor članu ninas03)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Odredjivanje ovulacije
5.10.2009 15:39:19   
vila_7
 Da vas nešto pitam: Da li poslije ovulacije temperatura ostane viša do početka menstruacije u oba slučaja:i kad si trudna i kad nisi?

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Odredjivanje ovulacije
5.10.2009 18:26:46   
aicha
ostaje u oba slucaja visa i dan kada trebas dobiti padne ili dan prije kako kod koga
a ako si trudna ne pada i ako ti ostane visoka duze od 18 dana to znaci da siuser posted image

sretnouser posted image

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Odredjivanje ovulacije
6.10.2009 7:19:02   
ninas03
Nisam još ništa dobila čekam svaki dan!Javit ću čim dobijem!Nadam se da ću dobiti do vikenda jer u protivnom ću morati u ljekarnu a to mi se stvarno nesviđa 5komada 90kn užas!!

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Odredjivanje ovulacije
14.10.2009 22:05:07   
mina minka
cure moje ja mjerila temp i znate kad mi se poveca 28dc a ja izmorila svog muza od 13 danauser posted image user posted image al stacu ko ce je tad ocekivat. nista ovo noje normalno

(odgovor članu ninas03)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Odredjivanje ovulacije
15.10.2009 16:47:15   
Latinka

IZVORNA PORUKA: ninas03

Ja sam naručila u utorak,nisam htjela plaćati preko kartice nego sam napisala plaćanje po dostavi ako sam ja dobro to sve skupa razumjela
Naručila sam te iste kao ti 50 komada.
Nadam se da će stići iza nedjelje!user posted image

ninas03, jesu li ti stigle trakice?

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu ninas03)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *