|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vlazne bebi maramice
25.3.2009 18:35:49   
manuela RR
Koristila sam pampers maramice sa mirisom lavande,a sada pampers naturals i bas sam zadovoljna,jer se njima moze i lice obrisati a da se beba ne ospe...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: vlazne bebi maramice
25.3.2009 18:50:06   
ruža
meni su Violeta vlažne maramice najbolje i njih i koristim, mada kad smo kući većinom  ga kod svakog presvlačenja perem toplom vodom,naravno obavezno i lice i rukice.

_____________________________

mamine crne okice 12.7.2008.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: vlazne bebi maramice
27.3.2009 13:37:21   
Xica
Mi koristimo Nivea svijetlo plave. I prilicno smo zadovoljni njima. Violeta maramice im najvise lice. I koristimo pampers najbolje su mi one sleep&play

(odgovor članu ruža)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: vlazne bebi maramice
27.3.2009 13:43:28   
mynxlee
mi koristimo svakakve. u pocetku smo pampers sensitive, pa penaten sensitive, hipp, sad pampers s aloe vera, a imam kupljene i penaten s losionom.
hipp mi najljepse mirise, pampers su najvlaznije, a penaten je bez mirisa i nisu vlazne kao pampers, ali ih preporucuju pedijatri i babice, pa zbog toga i njih koristim, kao i njihovu kozmetiku za bebe.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Xica)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: vlazne bebi maramice
27.3.2009 14:04:17   
aazra
 
Ma ja kako god okrenem nastavit cu koristiti "babylove"..
A Panaten i Hipp nema kod nas hipp-ove su doduse dolazile u malom pakovanju kao "gratis" uz. losion.
Violeta ima fin miris ali ne znam moj mali je od njih imao osip kao i od Becutana.
Meni su isto dobre "sleep and play", jeste da malo cudno mirisu ali nekako opet nisu jake, nije bilo osipa kao ni od 2babylove"user posted image


_____________________________








(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: vlazne bebi maramice
27.3.2009 14:05:42   
Emina*
Azraa, ja sam Hipp maramice vidjela u Lori na ciglanama, ali meni su bar preskupe.. Mislim da jedno pakovanje, od oko 60 kom, kosta 6 KM...

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: vlazne bebi maramice
27.3.2009 14:12:11   
Okarica
Emina, baš ti hvala za ovu info. Ja tražim te HIPP-ove. Ne žalim se na Violetu. Njihove maramice su mi, kao što sam već rekla, do sada najbolje, ali voljela bih da probam i te HIPP-ove.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: vlazne bebi maramice
27.3.2009 14:37:01   
new mama
Ja sam danas bila u dm i vidjela sam da i oni prodaju hipp maramice,a dm na dobrinji,neznam ima li u drugim....

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: vlazne bebi maramice
27.3.2009 21:35:08   
beban
pozdrav, ja za svog djecaka koristim pampers zeleno ili bijelo pakovanje ali tako sto ih prvo pokvasim u vodi da malo parfema ili cega vec izadje iz njih a guzu mazem pharmamed bademovom kremom i do sada sve pet.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: vlazne bebi maramice
1.4.2009 14:28:13   
aazra
I ja obavezno mazem bebinu guzu bademovom i jekodermom!
Mozda nije losa ideja isprati ih malo u vodi bas cu probati. a osip po licu je od baljenja rekla mi pedijatrica i da mogu i za lice koristiti jekodermuser posted image .


_____________________________








(odgovor članu beban)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: vlazne bebi maramice
1.4.2009 15:38:54   
SelmaK
Mi vec duze vrijeme koristimo DM-ove maramice Baby Love sensitive/ bijelo pakovanje i skroz smo zadovoljni sa njima. Kremica nam je od pocetka bademova za guzu i tijelo, jer se ne mazemo nikavim drugim kozmetickim preparatima po tijelu, osim bademovom kremom. Za lice koristimo bepanten mast i odlicna je, a u slucaju osipa, do sada smo imali sam jedan manji preporucujem kremu Sudokrem. Odlicna, mi smo je dobili iz Zagreba, ali mozda je ima i kod nas. Inace za sve vrste osipa, a narocito po licu dobra je i Bepanten mast. Sorry ali odoh malo od teme!!

_____________________________

Aladin zivot mamin, 26.07.08.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: vlazne bebi maramice
1.4.2009 18:15:39   
zeni
mi koristimo violetine ali one sa kremom,meni su superuser posted image

_____________________________

KADA PROMJENIS NACIN KOJIM GLEDAS NA STVARI,STVARI KOJE GLEDAS SE MJENJAJU

(odgovor članu SelmaK)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: vlazne bebi maramice
4.4.2009 12:04:51   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: manuela

Koristila sam pampers maramice sa mirisom lavande,a sada pampers naturals i bas sam zadovoljna,jer se njima moze i lice obrisati a da se beba ne ospe...user posted image user posted image user posted image user posted image

Da se dopunim koristim i Becutan vlažne maramice i jako su dobre i baš divno mirišu...


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: vlazne bebi maramice
13.4.2009 16:57:32   
bebano2008
Probali smo sve moguce pampers vlazne maramice, pa violetine pa onda ponekad babylove iz dm-a ali definitivno po meni su najbolje Hipp vlazne maramice mogu se koristiti i za lice super mirisu malo su skuplje ali se isplate ima ih u dm na Dobrinji.

_____________________________

Moja sreca 07.05.2008

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: vlazne bebi maramice
13.4.2009 21:12:29   
idana_85
i mi tako,nama molfix odgovaraju najbolje, lice, tijelo,sve...nikakvih osipa. I mi veliki ih poceli koristiti

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu bebano2008)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: vlazne bebi maramice
13.4.2009 21:56:40   
aazra
Evo mi isprobali molfiksove one roze s dodatkom mlijeka, super su malo kremaste sto mi odgovara jer nemam vremena bas uvijek da ga mazem.
Te i "babylove" su mi za sad najbolje a nisu lose ni pampersove "clean and play".
Samo da nema osipa kao od violete i becutana!!!

_____________________________








(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: vlazne bebi maramice
6.6.2009 14:34:24   
bebano2008
samo da vam se pozalim na johson vlazne maramice (:user posted image
Mi smo koristili sve moguce nekad sam to ranije i vec napisala babylove,
pampers nivea violeta Hipp(moj favorit) i bebac se nikad nije osuo
neki dan neznam sta mi bi kupila sam Johnson v. maramice cim sam ih pocela koristiti on se odmah osuo ...grozno....bas mi je krivo...nikad mi se ni na sta nije osuo...evo  jos malo pa ce napuniti 13 mjeseci
samo da vas upozorim bjezite od ovih maramica ...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja sreca 07.05.2008

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: vlazne bebi maramice
6.6.2009 14:41:43   
demented
Mi koristimo violeta maramice sa kamilicom i sa dodatkom kreme i prezadovoljni smo. Nikada nisam mjenjala i nikada nije bilo osipa.

_____________________________

S 2008
A 2011

(odgovor članu bebano2008)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: vlazne bebi maramice
6.6.2009 14:48:05   
milenium
Nivea svjetlo plave,sad negdje ima kupit i pakiranje od 36 gratis(plus one 63 što dođu),to je skoro 100 maramica a cijena ista .sve nivea mi je super.Hipp super isto i Jonsons.

(odgovor članu demented)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: vlazne bebi maramice
6.6.2009 14:52:27   
emy24
moj djecak dok je bio manji a sada ima 2godine,koristila sam mu najčešće pampers vlazne maramice jer su mi dolazile uz pelene,ponekad bi mu kupila i niveine one svijetlo plave(koje su daleko i najbolje) s tim da sam kupovala one sa gratis 35 kom,pa mi i nisu tako bile skupe,a sve u globalu najčešće ga perem kada bi se ukakao.Sada poslije 6mjeseci nemam potrebe za vl.maramicama sada ih samo koristim kad idemo negdje za brisanje rukica i slicno.Naucijo se na tutu,tako da iz iskustva mozemo preporučiti ili niveu ili pampers,a te hipove kod nas nema kupiti ilija ih nisam vidjela,sa đonsonovim i nisam bas tako zadovoljna.

(odgovor članu demented)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: vlazne bebi maramice
6.6.2009 14:53:52   
neki
Dobro nam dosla emy24user posted image

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: vlazne bebi maramice
6.6.2009 14:57:25   
milenium
Pamoers je pre vlažan,i hladan, nekad se pitam kako bebe ne dobiju upalu mokračnih kanala kad ih stalno brišemo vl mar koje sz takoooo hladne,to je kao da ih brišemo gazom natoplenoj u hladnoj vodi.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: vlazne bebi maramice
6.6.2009 14:57:55   
emy24
hvala,hvala! bas mi je drago sto ste i mene prihvatili kao starog clana ringeraje,nadam se da cemo se dugo i lijepo druziti

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: vlazne bebi maramice
6.6.2009 15:01:24   
milenium
Ja sam se uključila tek prekjučer,pa još ne znam kako da otvorim novu temu,o beby einstein,zanima me gdje ima kupiti?

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: vlazne bebi maramice
6.6.2009 15:02:41   
belmac
moj favorit su HIPP user posted image user posted image user posted image , mada koristimo i violetine s kremom i nisu nam loše. pampers sensitive mi baš mirišu user posted image , te smo ih odmah prekrižili. imam sreću da moja bebara baš dobro podnosi promjene i ne izasipa se, ali ipak se ponovo vratimo na hipp.

_____________________________

Aiša, mamina velika princeza - 1997.
Harun, mamin momak - 2000.
Amna, mala guzara - 21.3.2009.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *