|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vlazne bebi maramice
6.6.2009 15:12:26   
milenium
baby einstein?user posted image

(odgovor članu belmac)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: vlazne bebi maramice
6.6.2009 15:13:37   
liliputanka
Pozdrav svim članicama foruma.Još od trudnoće čitam vaše forume o različitim temama, zato sam vam se i odlučila pridružiti.
Neznam još kako ovo sve funkcionira, pa ako nešto pogriješim, unaprijed se ispričavam! user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: vlazne bebi maramice
6.6.2009 15:15:22   
neki
Dobro nam dosla dragauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu liliputanka)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: vlazne bebi maramice
6.6.2009 15:20:10   
liliputanka
Hvala Neki! Kad sam već na ovoj temi da i ja odgovorim. Ja sam probala svakakvih, Pampers, Johnson ( od njih se osula kao i od svih ostalih njihovih proizvoda ), DM, i još masu drugih ali meni su najbolje Babylindo, najvlažnije a i najpovoljnije!

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: vlazne bebi maramice
6.6.2009 15:20:47   
emy24
I ja sam novi član,mogu ti reči da sam prezadovoljna.user posted image user posted image user posted image user posted image dobro nam doslauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: vlazne bebi maramice
6.6.2009 15:22:56   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: milenium

Ja sam se uključila tek prekjučer,pa još ne znam kako da otvorim novu temu,o beby einstein,zanima me gdje ima kupiti?


Dobro došla milenium, i lijepo se družila sa nama, helem nejse tema o baby einstein već postoji na  http://www.ringeraja.ba/forum/m_173555/mpage_1/key_/tm.htm#173555 , pa samo postavi pitanjce tamo.

A što se tiče otvaranja nove teme, nađeš prikladan podforum, i na vrhu tabele imaš opciju "nova tema", ostalo ti je kao za poruku običnu, s tim što ti pišeš naziv teme.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: vlazne bebi maramice
6.6.2009 15:32:36   
liliputanka
Da primjetila sam, drago mi je da neću učiti sama!user posted image user posted image
Hvala na porukama dobrodošlice!
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: vlazne bebi maramice
6.6.2009 17:12:54   
chicco mama
Mi smo isprobali dosta vrsta nivea divno mirisu ali suhe,becutan su dobre,sleep & play isto nisu lose.Pampers sensitive su dobre ali nekako mi ruzno mirišu.Sad smo presli na pampers baby fresh i zadovoljni smo.

_____________________________

mamina ljubav ubrzo slavi 1.rođendan:)))))05.01.2010.g.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: vlazne bebi maramice
2.7.2009 13:37:12   
*Seve*
Pampers lingettes non parfumées-natural Aloe i Miletove...

(odgovor članu chicco mama)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: vlazne bebi maramice
2.7.2009 14:00:17   
škorpija
pampers sensitive, smrde ali su vlažne i odgovaraju guzi, a ponekad i nivea, čisto jer se mami sviđa miris

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: vlazne bebi maramice
2.7.2009 14:04:11   
mila81
Ma probali smo meni se cini skoro sve koje postoje, ali su nam najbolje Violetine sa kremom, bembari najbolje odgovaraju a cijena im je solidna, jer koristimo i kremu, i tako da smo zadovoljni...

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: vlazne bebi maramice
28.7.2009 17:51:26   
Apotekarka
niveine

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: vlazne bebi maramice
30.7.2009 11:13:32   
chicco mama
isprobajte nove pampers naturals najbolje su njihove dosad bar meni presli smo na njih

_____________________________

mamina ljubav ubrzo slavi 1.rođendan:)))))05.01.2010.g.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: vlazne bebi maramice
30.7.2009 11:17:58   
emma.L
Mi smo na Violetinim najcesce. Nekako se trudim bar nesto od domacih proizvoda kupovati, a Emi odgovaraju. Doduse, malo sam je testirala dok je bila mala i nama su super i Pampers i Babylove i Nivea i Chicco i Hipp... sve. S tim da Chicco imaju predivan miris.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu chicco mama)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: vlazne bebi maramice
30.7.2009 12:35:22   
tap3ah
Koriste se HIGLI (tako nekako) Violetine 1,95 Km-ćića 72 komadauser posted image user posted image




_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: vlazne bebi maramice
30.7.2009 12:43:20   
mama mami
Baby love sensitivuser posted image

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: vlazne bebi maramice
30.7.2009 12:51:32   
jasmin
Trenutno koristim Violeta vlazne maramice,mada
sam koristila i Pampers sensitive,Huggies,Pigeon,
Bambi,Nunu.Ipak nekako navijam za Violetine user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu mama mami)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: vlazne bebi maramice
30.7.2009 12:54:26   
Adana
Mi trenutno koristimo HIGI vlazne maramice. Koje proizvodi Violeta.
A ponekad koristimo i Violeta i Sleep&Play vlazne maramice. Omakne nam se i Molfix. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: vlazne bebi maramice
30.7.2009 13:13:46   
tap3ah

IZVORNA PORUKA: Adana

Mi trenutno koristimo HIGI vlazne maramice. Koje proizvodi Violeta.



U potpunosti se slažem ..... ne bih nikako mogao dati po 5-6 Km-ćića za paklo maramica - tipa Nivea ....

Higi je zakonuser posted image

_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: vlazne bebi maramice
30.7.2009 13:56:17   
MELLI
IZVORNA PORUKA: Adana

Mi trenutno koristimo HIGI vlazne maramice. Koje proizvodi Violeta.
A ponekad koristimo i Violeta i Sleep&Play vlazne maramice. Omakne nam se i Molfix.

adana možeš li postaviti sliku tih maramica.Tražila sam na njihovoj stranici,ali nisam vidjela nijedne tog naziva
Kako izgledaju?

Mi u prosjeku,šaltamo između violete i becutana.Probala sam i septona maramice,puno su povoljnije,a stvarno su super(dovoljno vlažne)user posted image

user posted image

S tim da sam ja našla neke u zelenom pakovanju,ove nisam probala,a na njihovoj stranici ima samo ova slikauser posted image

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: vlazne bebi maramice
30.7.2009 15:06:08   
Suzana
Vlažne baby maramice!
Baš nikako nismo lojalni potrošači neke marke što se tiče ove vrste proizvoda. user posted image
Da se ja pitam a ne moj razum (aludiram na cijenu!), uzimala bih Nivea Sof Care (definitivno najbolje) i HiPP.
A ovako, šaramo. user posted image
Čas Violeta, ali samo Soft Lotion (Kamilica mi je za povratiti), pa jedno vrijeme kupovali i Pampers Sleep&Play, pa se znao zalomiti i ovaj Pampers Naturals (fakat je super), pa nas sveki pogurala sa par kutija Pampers Sensitive iz USA, gore je sve to džaba... Molfix nisam nikad probala, rekla mi drugarica da su grozne, a imam i malu predrasudu. Miris Becutana mi je isto user posted image ... Probala jedno i babylove/aloe vera i kamilica... suhe, presuhe i miris nije čemu...
Helem, na Violeti smo uglavnom. user posted image


< Poruku je uredio Suzana -- 30.7.2009 15:07:06 >


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: vlazne bebi maramice
30.7.2009 17:07:01   
bebacha
mi koristimo trenutno Higi i K+(to je neka Konzumova marka)al proizvodi ih i Violeta.dobre su i Violeta sa losionom a sa kamilicom su fuj.Molfiks su dobre al sam jedna vrsta,nesjecam se koja.Bekutan su takode dobre sto se tice mirisa ali nisu mi bile dovoljno vlazne.S Babylove nisam nesto zadovoljna.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: vlazne bebi maramice
30.7.2009 17:27:23   
M kao Mama
Ja sam prije nekolikomjeseci kupila viletu sebi da skidam šminku, vjeruje mi da su mi se pojavili lišajevi na kapcima. Nisam odmah skontala da mije od tihmaramica. Nedavno samo opet s njima skinula šminku i opet mi se isto javilo.Tako da su violeta premještene u kupatili i služe za namještaj, a Lajli i dalje uzimam pampers. Higi također koristim za namještaj, nekako su mi pretanke za bebu isto kao ione slip adn play pampersove. Najzadovoljnija sam sa senzitiv pamersovim, a dobre su i bekutan maramice, i one iz DM BL 

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: vlazne bebi maramice
30.7.2009 17:41:21   
dana3
Mislim da nisam ostavljala post na ovu temu ali evo da kazem par rijeci:kad sam rodila sina,u bolnici je dobio dva poklon paketa od pampersa i libera i tu su bile i njihove vlazne maramice.Pocela sam brisati sina pri presvlacenju i dobo je osip i ojed,toliko jak da je krvarilo.Tad mi je babica rekla da je za njega najbolje prati vodom i mazati kremom a ne maramice.
Ni dan danas ih ne koristim.Paket je u autu i samo brisemo ruke i nista vise.Guzu peremo i mazemo pavlovicevom(stigla iz Bosne) i sve je ok.

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: vlazne bebi maramice
30.7.2009 21:24:40   
bebano
Za Lukicinu guzu koristim HIPP maramice i user posted image  sve petice.
Dobila sam na pokon i veliki paket Penaten maramica koje su odlicne, ali ih na zalost nema kupiti kod nas.
Ali kao i Dana3 guzu uglavnom peremo mlakom vodom, a maramice koristimo kada smo vani ili kada kod kuce bas nemamo vremena.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *