|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dječije slikovnice
24.3.2009 15:25:30   
Blue rose RR
Počeli smo skupljati one dječije slikovnice, što izlaze svakih meni se čini 15 dana na trafikama, u izdanju "24 sata".
I do sada nam nedostaje samo famozni  "Bambi".

Da li ste vi imate u kući dječiju biblioteku, i imate li u planu iste za svoje dijete oformljavati?

Kod nas je pozamašan broj.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 15:30:40   
Nedi
Mi za sada imamo samo zvucne i samo nekoliko mislim 5-6 jer je babac jos maleni (ruzno pace je bilo papirno i  odmah ga je poderao), ali imam u planu kupovati i slikovnice i kasnije knjige jer i ja jako volim da citam, nadam se da je i to nasljednouser posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 15:33:40   
Emina*
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Počeli smo skupljati one dječije slikovnice, što izlaze svakih meni se čini 15 dana na trafikama, u izdanju "24 sata".
I do sada nam nedostaje samo famozni  "Bambi".



Tacnije, izlaze svakih 7 dana, petkom user posted image
I ja ih skupljam... Fali nam 101 dalmatinac, ali nam je teta na trafici rekla da ce nam naruciti...
Imam puno knjiga, inace knjige obozavam, i jedva cekam jos koji mjesec, pa da Bakiru pocnem da citam price...
Imamo hejbet knjiga, tipa bajke i sl...


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 15:38:42   
Blue rose RR
Ma znam daje nešto okolo heftu dvije user posted image .
Nego Emina, može li se naručiti, da se i ja prišlepam za Bambi, kikica me smori sa njom, jer sam joj crtani sakrila.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 15:41:36   
Emina*
Ja kada sam isla sad u petak na trafiku, kupila Trnoruzicu, i pitala onu tetu za 101 Dalmatinca,kaze ona meni, nista se ti ne brini, ja cu nazvati,
i velika je mogucnost da ce doci... 
Sad u petak opet idem (ja samo petkom kupujem i Avaz i knjigu user posted image ),
pa ako mi bude nabavila, javim ti... 
Ako ti ne budu mogli nabaviti tu u toj trafici gdje kupujes, javi mi,
pa cu ja traziti od ove tete Bambi-ja....


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 15:45:11   
Crvena
IZVORNA PORUKA: Emina*

Imam puno knjiga, inace knjige obozavam, ...
Imamo hejbet knjiga, tipa bajke i sl...


A sinu svako vece pred spavanje citamo MM ili ja , tako cemo nastaviti i kad kcerkica bude za priceuser posted image

Jedva cekam sajam knjiga. Uvijek odlazim bar dva puta, da se namirim sa knjigamauser posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 15:45:31   
Blue rose RR
Hvala, hvala, hvala...ako ništa na trudu.user posted image
Kod nas ova teta što radi u trafici, je stvarno gruba, i nema sa njom komunikacije.
Pokušat ću negdje drugo se raspitati da li mogu nabaviti.
Ako može tvoja teta, možda i neka druga može.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 15:48:16   
tea lana
ja Lani uveliko kupujem knjige,za prvi rodjendan je dobila zvucnu knigu Moj mali poni,a ja sam joj na sajmu knjiga kupila i Fifi konplet,Nody knjigu Elmu redovno kupujemo u TL.Nedavno je vidjela u DM Teletabis slikovnicu i morali smo je kupiti 6 strana kartonskih 11.90km.Katastrofa.A imamo i brdo onih slikovnica tankih po kojima se omakne neka i sara.Ako bude na mamu onda ce voljeti knjige jer da moze mm bi meni zabranio ulaz u knjizare i sajmove.Nemam kontrolu kad su knjige u pitanju

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 15:50:53   
Emina*
Sanela, jesam li te pogresno skontala?

Ne brini nista, ja cu sad u petak do trafike, i ako mi bude uspjela nabaviti Dalmatinca,
hoces da trazim da "zbavi" i Bambija?? 


< Poruku je uredio Emina* -- 24.3.2009 15:51:02 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 17:07:05   
Blue rose RR
Naravno, da želim, ukoliko bude bila u mogućnosti da "Bambi" nabavi.

Hvala unaprijed.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 17:19:19   
hanabanana
Imamo dosta dječijih knjiga, a ovih mojih ima i previše, ali si ja ne mogu pomoći. U početku sam ja kupovala knjige, a sada Hana samo bira.
Mi imamo dosta primjera " Pauke iz Stojutarske šume ", basne, pjesme, 365 priča. Pouke i basne je sama Hana izabrala.

vodim je s vremena na vrijeme u knjizaru, pa ona razgleda, ako joj se nešto dopadne ja objasnim o čemu govori slikovnica ili knjiga i onda ona odluči da li će je uzeti ili ne.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 17:21:30   
hanabanana
Zaboravih, ja sam joj u Mercatoru kupila one dječije knjige iz dječije lektire, bile su 1 do 2 KM. ( Coco u Parizu, Emilova družina, Pinokiju, 20 000 milja pod morem....itd )

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 17:24:39   
jasmina_mm
Nije vezano za temu al imam jedno pitanje
ja jos ne kupujem slikovnice ali smo ih zaista dosta dobili i vec se poceo interesovati njima. Doduse to su slikovnice tipa farma sa magnetnim zivotinjama, pa slikovnice o alatu koji se moze izvaditi pa ponovo namjestiti tipa puzzle ali je to krupno pa se moze igrati s njima. Imamo i slikovnice puzzle ali to smo ostavili kad malo poraste. I razne druge
Interesuje me da li je rano da mu pocnem kupovati slikovnice i gdje naci najpovoljnije
Moj sin ima godinu i pol
unaprijed hvala

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 17:30:57   
hanabanana
Ja sam Hani kupovala u još manjem uzrastu. Prva knjiga joj je bila Medvjedić prića, i zaista je bila zainteresovana za nju, na taj način se uči prvih 1000 riječi.

Ona u početku nije slušala čitavu priču, ali kako je rasla tako je i pažnja bila duža. Već od druge godine ili dvije i pol godine sama je počela birati knjige koje želi. Tako je odlučila da neće više bajke, nego hoće basne.
Izabrala je svoju prvu Haidi i zaista je ko opčinjena slušala kada sam čitala.

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 17:34:27   
jasmina_mm
I ja mislim da bih trebala, kad bude sajam knjiga otici cu malo da vidim, prosdli put sam nasla pravo zanimljivih ali je on bio skroz mali, a i povoljnije je nego u knjizarama user posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 17:38:23   
tea lana
sajam je najbolji sto se tice izbora.Dosta izlagaca je bas bazirano na djecijem programu i encikopedijama.Ja sam Lani sa godinu i po kupila encikopediju Hiljadu zasto hiljadu zato.Nikad nije kasno ali ni pre rano kupiti knjigu.Samo je streba skloniti da bi docekala godine kad ce je dijete razumjeti.

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 17:43:30   
jasmina_mm
tea, na sajmu je najbolji izbor
i ja sam prosli put gledala bas tu knjigu i cini mi se da je kostala nesto manje od 30,00KM

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 17:52:00   
tea lana
Nisam sigurna tacno u cijenu jer sam jos kupila Malog princa i Ko je maznuo moj sir knjige koje tek sad procitam skontam sta je u stvari pisac htio reci.Mada sam ih i citala i sa 10g


(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 17:56:54   
jupajdi
Uskoro je sajam knjiga, nekad u aprilu, tako da mislim da će biti i ovih knjiga u kompletu kupiti, koje Maryam Amina spominje.
Inače , ja na sajmu uvijek kupim po dvije-tri dobre dječije knjige, jer se isplati, a svi volimo čitati.user posted image

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 19:30:32   
hanabanana
Ja se nadam da ću naći izdanja koja ovdje na žalost ne mogu kupiti.
- Buda za laku noć
- Čarobne svjetiljke.
Neda mi se opet naručivati preko Hrvatske.

Nekada me takva tuga uhvati što kod nas nema ništa novo kupiti, sve ovo što ima sada bilo je i prije 30 godina. user posted image

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 20:09:38   
Amrino
Ja od samog pocetka Hamzi kupujem slikovnice. Prvo su to bile one "kartonske" da ih ne moze poderati a najdraza mu je bila i jos uvijek je ona sa zivotinjama. Ima ih nekoliko i uziva u njima. U svakoj zna sve "pokazati".
"Gdje je Crvenkapica/ zeko/ vuk/ cipele...?"- i on odmah pokaze. user posted image
Cak i ako dobije novu slikovnicu pitam ga i sve prepozna iz onih starih...
Ja uzivam u knjigama i nadam se da ce i on...
Imam dosta svojih "djecijih"...koje ce naslijediti...a planiramo kupiti jos user posted image user posted image user posted image .
Moj tata mu je za prvi rodjendan kupio komplet Oxford enciklopedija za mlade user posted image .



_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 20:23:43   
remzy
e drage moje ,posto imam troje djece,a dvoje koje se vec sluze sa kjigama ,slikovnicama...u mene ti po kuci same knjige ,slikovnice,bojanke...user posted image user posted image user posted image ,a i MM strasno puno voli da cita i cini mi se kad god izide napolje da donese neku knjiguuser posted image user posted image user posted image user posted image
e sad  mi ti obavezno pratimo kad je sajam knjiga i tad najvise i kupimo,tako da oni imaju dosta knjiga -Kuranske pripovijesti,najljepse bajke,1001 Noc,te slikovnice sto je izdao Svjetlost-domace i divlje zivotinje ,zatim gardaroba koju nosimo,raspoznavanje predmeta,...ima toga dosta,a sad planiramo kad bude sajam da kupimo ovu kolekciju sto je MaryamAmina spomenula jer smo kasno primjetili da je to u prodaji,a vec je i izislo nekoliko brojeva ,pa nestignemo sad ,vec cekamo sajam...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 20:48:18   
Emina*
Remzy, tek je izasla 7 knjiga, mislim da mozes vec od 5-og broja naci na trafikama, jer neke to ne prodaju sve, pa se nakupljaju, i ostaju im stari brojevi..
Izaci ce ukupno 20 knjiga od Disney-a, i meni su super, sve do jedne...
Ako ti neka npr zafali, mozes na trafici pitati tetu da poruci, i oni ti donesu ono sto si propustila...
Ne znam hocel na sajmu biti tih knjiga, jer su u izdanju casopisa 24 sata, i izlaze sedmicno...
Opet, nemam pojma, mozda se budu prodavale na sajmu, ali ja ih dosad nisam vidjela po sajmovima (ove kolekcije su izlazile jos par puta, prije par godina)


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 20:55:07   
remzy
Emina puno ti hvala na informaciji ,
i cini mi se da cu ja vec sutra da potrazim bar zadnja dva broja ,samo ako mozes da mi odgovoris koja su otprilike zadnja dva  broja ,pa das ih trazim i naravno da cu sutra pitati tetu u trafici kako da dodemo do ostali brojeva!!!??
jos jednom da se zahvalim tebi i da ti kazem da si pravo ljubazna  HVALA!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 21:05:26   
Emina*
  1. 101 Dalmatiner
  2. Bambi
  3. Mala sirena
  4. Knjiga o dzungli
  5. Pepeljuga
  6. Dama i skitnica
  7. Trnoruzica    
  8. Snjeguljica
  9. Petar Pan
  10. Alisa u zemlji cudesa
  11. Ljepotica i zvijer
  12. Aladin
  13. Kralj lavova
  14. Tarzan
  15. Pinokio
  16. Dumbo
  17. Robin Hood
  18. Lijo i Lujo
  19. Auti
  20. Potraga za Nemom
Jel' tako da su divne user posted image
Dosad ih je izaslo tek 7, kako sam ti i napisala.. Znaci Trnoruzica je izasla prosli petak.... 
Ja sam zaista vidjala po trafikama (s obzirom da nama fali prva), da jos uvijek neke imaju cak i od 4. broja.. Malo samo pogledaj, pa ces vidjeti da ces ih naci...
Mozda neces naci ove na pocetku, ali ako nadjes neku finu tetu da radi u trafici, mozda bi ti ona mogla naruciti, pa da ti oni donesu...
Ja sam pitala za 101. Dalmatiner-a, i rekla mi je da dodjem sad u petak, pa cemo vvidjeti jel uspjela...
Evo ti link, pa pogledaj kako izgledaju knjige.. Valjda ces se snaci...
Meni su divne, i izgledom i svime

http://www.24sata.hr/metro/clanak/najljepse-disneyjeve-price-u-kolekciji-za-sva-vremena/80376/


< Poruku je uredio Emina* -- 24.3.2009 21:08:25 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *