|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 18:11:52   
samy_lo
Evo da vam se javim :)
5 dana bila u bolnici,danas izasla.
u cetvrtak ujutro primljena,kupujem gel,navecer mi ga u 22:00 apliciraju,citav noc izdrzljivi bolovi,ujutru pregled,nisam nista otvorena.Kupujem drugi gel koji mi apliciraju u 11:00,bolovi od kojih mi dolazi muka,ali nakon pola sata popustaju,i izdrzljivi su,malo smedjeg iscjetka..niko me ne gleda.Subota citav dan nista,ma niko me nije ni pogledao,ludim od bjesa.Nedjelja dolazi sef odjeljenja dr.Naima,koja me odmah vodi da vidi sta se desava..stavlja mi MIZOPROSTOL,nakon 2 sata prokrvarim,ali sutim,pocinju bolovi,idem u wc svake 3 minute,i iz mene ispadaju neki komadi,i dalje sutim nista ne govorim..malo se smire bolovi..opet nakon 3 sata nailazi val bolova odem u wc i iz mene nesto ogromno ispada,ja izvadim iz solje vidim nesto cudno..nakon tog bas obilno prokrvarim i zovnu mi sestru,ona zove doktroicu,idem u sobu za intervenciju,ponesem to sto mi je ispalo u maramici,pokazem doktorici kaze posteljica,daje mi lokalnu anesteziju,pitam moze li malo djelovati,kaze moze dok ja pripremim instrumente,nesto dole cacka i prica samnom,i neugodno mi je,ali ne boli,nakon minutu prestaje,ja pitam jel gotovo,kaze naravno,pa reko zar nije trebalo boliti,kaze pa tebe je dr.Naima radila..daje mi ergometrin cervikalno,taj dan 2 inekcije,2 antibiotika,zatim danas 1 inekcija,1 antibiotik i otpustaju me kuci..sve se dobro zavrsilo hvala Bogu user posted image

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu Selzy)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 18:36:17   
Selzy
Samy draga drago mi je da je sve proslo kako treba, sada odmaraj najmanje tri mjeseca pa onda u akciju i ako Bog da da sve bude uredu i da rodis zivu i zdravu bebicu user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 18:45:00   
saamy
Vidim nema nikoga na februarskoj temi mislim reko sve žene prestala dolaziti,kad reče jedna da ste prešle ovdje eh super,ko otvori novu temu prije januara pa februaru sad mart?

kako se snalazite sa bebicama ove koje su se porodile,imaju li tremu ove sto čekaju?

Sve mi nekako drugačije poslije poroda,prije čim ustanem na forum razmjenjujemo utiske sad već nekako druga grupa se napravila user posted image

(odgovor članu Selzy)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 19:20:25   
AzraB
samy_lo drago mi je da je sve proslo dobro i da je sve uredu, malo se pripazi pa u akciju draga, a Bd da rodis zivu i zdravu bebicu uskoro user posted image

bejbibi nema minusa, ne dijeli za praznike user posted image ja jedva docekala da mi mm ne radi malo da ga iskoristim user posted image moram ga pohvaliti, danas mi je prozore oprao, toliko su me vise nervirali prljavi user posted image

Pravnice nema te, mora da je krenulo?

saamy tako ce nam vjerovatno biti svima poslije poroda, ali cemo se vidjati na drugim temama user posted image ja vala nemam treme iako imam jos mjesec, mada sam i to svjesna da moze i ranije i kasnije krenuti user posted image kako god mora nekako izaci iz mene user posted image

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 19:30:22   
bejbibi
Azra necu dijelit minuseuser posted image znam da se praznuje, pa zenice neaktivne

Samy_lo draga bas mi je drago da je sve dobro proslo hB... Sad miruj pa onda u nove pobjede aBd ;)

Saamy tu smo draga, sve stare clanice:)) nema novih nikako... Evo iz dana u dan iscekujemo koja je sljedecauser posted image ...smanjuje se spisak laganini..

Pravnice nema,hmm jel to krenulo vidjet cemo

Selzy i ja volim sve moguce salate,like sto kazes hehehe.....vise volim salate nego meso... Salatu bas pozelim jest a meso mi nikad ne naum oada...

Mi jos uvijek bolesni :( sad bas pocela kasljati,pkuca me bole uh...M je malkice bolje al i dalje kaslje i nos ga zeza..eto sve nekako po starom kod nas

Sinoc mi pise zaova, kaze da bi dosla da cuva M kad se porodim user posted image mah reko nema potreba mogu sama.. Pa kao djeca joj imaju pet dana raspusta sad nekad pa bi dosla:/ sta ces,reko dodji ti ima bujruma a mislim se...uh....meni vise ta guzva stvara nervozu nego da sam sama pa sve moram ja... Jos djecauser posted image ko djeca nekad polude... A bas ne mozes direkt reci a indirektno ne konta

< Poruku je uredio bejbibi -- 2.3.2015 19:33:13 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 19:36:53   
bejbibi
Izjada se ja malo vamauser posted image nemam kome pa moram ovdje hehe....ruzno od mene al stvarno nesto ne mogu guzve, jos djeca vriska ovo ono... A svakako ce mi mama doci aBd kad se porodim, pa vise volim da mi je ona ovdje nego neko drugi al haj sta ces... Preko nekih syvari covjek mora suteci preci, ne mogu biti tolko bezobrazna... Al valjda me ovi hormoni pucaju pa sam sebi sad dosadna

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 19:38:22   
AzraB
al nekako ljudi uvijek potrefe da dodju kad ne treba... a najgore sto ne mozes reci "nemoj doci" user posted image kako ne vide da bi samo tu stvarali guzvu...Ja svoju sestru odgovaram da dodje kad se porodim jer znam da mi ne moze puno pomoci oko bebe, ali eto ako bas bude morala neka poradi sta po kuci, to joj necu braniti (naravno ako ja ne mognem nista zivo) user posted image

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 19:38:35   
bejbibi
Aj ja kad god udjem, nigdje nijedne hahaha..uvijek sama sa sobom chatam user posted image jest dobro hahhahahauser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 19:44:47   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: AzraB

al nekako ljudi uvijek potrefe da dodju kad ne treba... a najgore sto ne mozes reci "nemoj doci" user posted image kako ne vide da bi samo tu stvarali guzvu...Ja svoju sestru odgovaram da dodje kad se porodim jer znam da mi ne moze puno pomoci oko bebe, ali eto ako bas bude morala neka poradi sta po kuci, to joj necu braniti (naravno ako ja ne mognem nista zivo) user posted image


Eh da bas to....nece da skontaju da samo guzvu stvaraju.. Bogami od sinoc me neka nervoza drzi jer znam kakva cu biti poslije poroda i ne treba mi.dodatna guzva... Jos kazem joj da ovdje odmah puste kuci naredni dan ako je prirodno i da nema potrebe dolaziti samo radi cuvanja... A ne mozes reci direkt nemoj doci... Ja kad nisam za goste fakat mogu svojima reci nemojte sada i razumiju al od mm ne mogu nezgodno mi a i vala dizu nos odmah.... Iskreno ja sam snjom bila super i sad kad sam preko lheta zatrudnila i zaglavila u bolnicu ona je nesto mm nahuskala protiv mene pa smo se ja i on zakacili :( a svi su me tako s njegove strane uspjeli posvadjati snjim i bas ih ne mogu... Ne mogu preci preko tih stvari...i sad mi je totalno antipaticna postala i nikako ne mogu vise normalno pricat snjima svima:( eto bas ruzno al sta ces...mislim mm nikad pred njima nije meni nesto reko uvijek na mojoj strani al zna kad smo sami onda nesto zvoca... Bas licemjerno sa njihove strane fuj

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 19:50:02   
AzraB
ma ta rodbina je cudo, bas se covjek nekad zaprepasti sta sve rade...bas kad ne ocekujes od nekog svog razocara te, ali eto...sta ces... nismo svi isti.. Nase je koliko-toliko odnose odrzavati i postovati, ali Bgm kad nekad ne mozes usutiti onda gotovo...Ne treba dati ni na sebe, cim vidi da moze nesto namjerno ce te "bosti" jos vise. Ja ne dam da mi se iko mijesa u brak, i jasno sam svom mm rekla na pocetku: nase stvari ostaju medju nama, ako ih mi ne mozemo rijesiti nece mi ih ni niko drugi rjesavati. Valjda svoje znamo najbolje.

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 20:05:16   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: AzraB

ma ta rodbina je cudo, bas se covjek nekad zaprepasti sta sve rade...bas kad ne ocekujes od nekog svog razocara te, ali eto...sta ces... nismo svi isti.. Nase je koliko-toliko odnose odrzavati i postovati, ali Bgm kad nekad ne mozes usutiti onda gotovo...Ne treba dati ni na sebe, cim vidi da moze nesto namjerno ce te "bosti" jos vise. Ja ne dam da mi se iko mijesa u brak, i jasno sam svom mm rekla na pocetku: nase stvari ostaju medju nama, ako ih mi ne mozemo rijesiti nece mi ih ni niko drugi rjesavati. Valjda svoje znamo najbolje.


Da da bas to...nismo svi isti.. I hB mm nikad nase stvari ne dijeli ni skim.. To mu je tako fina osobina.. Ono sto imamo rijesimo izmedju cetiri zida.. Al je stvar u tome da kad ja nesto kazem njima oni to prevrcu na hiljadu nacina i nahuskaju ga,onda se mi zakacimo... Znam da mm nime svejedno, izmedju dvije vatre al od njih bas licemjerno fuj....ja nikad to svojoj snahi ne bi uradilauser posted image da nas Bog saciva licemjernih ljudi,ti su najgori..samo distancu drzati...i ja sam im to dala do znanja da mi se ne petljaju u brak i skontali su kolko tolko jer im ja ne sutim.. Al et nekad nesto moras presutit radi muza. Ipak su to njegovi... Sta ces

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 20:20:29   
AzraB
upravu si, nekad je sutnja zlato...Nije ni njemu lahko biti u isto vrijeme na dvije strane.. Ali kako god bitna je i podrska tebi s njegove strane. Vi znate svoje najbolje to je sigurno, a uvijek ce biti licemjera, pa ce pokusati nesto da se naljutite jedno na drugo.

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 20:30:11   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: AzraB

upravu si, nekad je sutnja zlato...Nije ni njemu lahko biti u isto vrijeme na dvije strane.. Ali kako god bitna je i podrska tebi s njegove strane. Vi znate svoje najbolje to je sigurno, a uvijek ce biti licemjera, pa ce pokusati nesto da se naljutite jedno na drugo.


Ma ne da on na mene sigurno user posted image al mene iritira kad me pita nesto sto su oni prenijeli...valjda sto ja nisam takva pa me to dodatno iritira..nejse,u svakom slucaju sto dalje user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 20:36:32   
AzraB
user posted image a mora nekad i upitati user posted image ali sve se da rijesiti hB user posted image

nego ja ne znam jel ovo normalno da mi 2 dana zaredom beba bude ovoliko aktivna user posted image tuce ko luda user posted image

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 20:55:46   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: AzraB

user posted image a mora nekad i upitati user posted image ali sve se da rijesiti hB user posted image

nego ja ne znam jel ovo normalno da mi 2 dana zaredom beba bude ovoliko aktivna user posted image tuce ko luda user posted image


A normalno je draga user posted image moja cura 24 h ne miruje, ja ne xnam kako cu snjom aBd user posted image user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 21:06:04   
Selzy
AZRA samo neka bebica lupa, moj se gura stalno mi izljece stomak sa svih strana user posted image mila moja BEJBIBI nemoj nikome da sutis i da ti je najrodjenija, jos pogotovo ako imate takav odnos fino joj objasni da nema potrebe da dolazi, jer ce ti mama biti tu i ona ce ti pomoci, na kulturan se nacin rijesi, a na kraju krajeva i muzu reci da ti nece biti ni do cega osim do bebe kad se porodis i da ti ne treba pezpotrebna guzva, pa fino neka im i on objasni ako tebe ne shvate ozbiljno user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 21:16:09   
bejbibi
Ma draga selzy ne sutim ja njima nikaduser posted image uvijek im kazem sta ih slijedi al ipak zbog mm ne mogu biti toliko bezobrazna, ipak kolko tolko postujem, sta ces njima na sramotu to kakvi su.... A mm nece nikad reci nemojte doc il sl, on je jednostavno takav user posted image a ne mogu ja da budem ta zbog koje nece bratu,ssinu,doci..jednostavno to na dusu ne mogu nositi a toliki su terz da se odmah ljute i stvarno su onda grrr....a mm sigurbo ne bi bilo svejedno... Tako da nek dodju ako hoce, briga me, necu da se nerviram, svakako nece dugo a bogme nek i.moja mati dodje pa cu ja sve snjom planirati pa nek skontaju izmedju redova user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Selzy)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 21:18:59   
bejbibi
Jao zene, prijateljica izgubila bebuuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 21:39:20   
rose
jel to ona sto je cekala otkucaje srca?

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 21:47:56   
Selzy
Bejbii zao mi je zbog prijateljice user posted image aa upravu si, ako mozes da se ne nerviras i da ostanes hladna, jos bolje, ja vise nikome ne sutim user posted image koliko mene postuju, toliko uzvracam, ako ne i duplo i naucila sam da kroz zivot sve sto si bolji ljudi su gori user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 22:30:56   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: rose

jel to ona sto je cekala otkucaje srca?


Da, to je onauser posted image ...bas mi je zao, ne mogu vam opisati... Prekjuce izgubila, dobila krvarenje naglo i otislo... Sad krvari pomalo a tek ce u petak vidjet jel se ocistila sve....

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 22:32:00   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Selzy

Bejbii zao mi je zbog prijateljice user posted image aa upravu si, ako mozes da se ne nerviras i da ostanes hladna, jos bolje, ja vise nikome ne sutim user posted image koliko mene postuju, toliko uzvracam, ako ne i duplo i naucila sam da kroz zivot sve sto si bolji ljudi su gori user posted image


Potpisujem... Nazalost tako je sljudima....

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Selzy)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 23:13:33   
alman
e zenice jeste li pospale user posted image evo i mene da se javim da ne napravim minus, danas se lijencarilo pravo, navukli smo se na animirane filmove na stranici crtani online, ima ih dosta tako da smo danas tri pregledali user posted image

bejbibi bas mi je zao zbog prijateljiceuser posted image

samy drago mi je da je sve proslo dobro i da nije boljelo, sad odmaraj da sve dodje na svoje, pa onda u akcijuuser posted image

ostale vidim da ste sve ok user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 0:08:23   
saamy
BEJBI eh razumijes me za moju zovu,isto dosadna ko, da ne kažem user posted image čim sam se porodila kaže ja bi došla reko javim ti ja nisam nista govorila nema mi Šta pomoć sto ti kažeš samo gužvu stvara volim sama pomalo nego kad ima puno naroda samo se unervozim neznam ni Šta sam poslauser posted image

Na kojim temama ćete pisati kad se porodite meni baš fali dopisivanje sa vama uspijem ući sa vas citam ali niste više aktivne kao prije decembar januara februaru kad se sjetim do jutra user posted image
Mm mi kaže prije s kim ti se toliko dopisuješ ahahah

Velika pusaaa za sveee

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 0:13:27   
bejbibi
Saamy ja te bas htjela pitati kako ti sa zaovom,znam da si se zalilauser posted image a vala neki lhudi nikad da shvate al cekaj dok mi film ne pukne e onda ce vidjetuser posted image

Ma bice zenice aktivnije,bio praznik pa se sve ulinenile malouser posted image ...od sutra pocinjemo hehhe....

A Saamy ima tema bebe do 1. Rodjendana pa cemo se tamo dopisivati ;)).... Cekaj nas dok se malo skupimo hehe a i ovdje uvijek.ima bujruma user posted image

Evo i ja se spremam za spavanje a nos mi se zacepio ne.mogu disati,pa dok prodisem spavanjac user posted image ...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *