|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 2:21:21   
alman
ima li koga, joj drage ene ja ne mogu zaspati ubi me zubobolja, sto je najgore ne znam koji me boli zub, gornja osmica izbija pa me i to boli al me bole svi zubi, a od bola me uzasno boli i glavauser posted image uredsam poludila ne znam kako cu jutro docekatiuser posted image

user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 3:41:55   
alman
ja jos budna, zubi su me kao malo uminuli al glava razvaljuju, ured salm posla udarati u zid glavom user posted image lakse mi kad hodam ne dami nikako stavit glavu na jastuk, joj ne znam da me ikad glava ovako bolila.user posted image
i bas kad sam odlucila da ne mogu vise da trpim da cu popiti psaracetemol kad ni jednog user posted image kad se nisam od muke posla deratiuser posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 9:23:49   
M.A.M.
Jutro zenice,sorry sto se nisam javljala,mm je imao par slobodnih dana pa smo se digli u skitanje
Terminusama koje su dobile bebice,zelim sve najbolje od srca
Mene od jutros glava razvaljuje,smije li ista popiti ovo je za poluditiuser posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 9:36:35   
bejbibi
Jutro zenice... Sta je ovo sa glavama?? Mene ne boli bas al mi je teska skroz,valjda pritisak.... Ne znam sta se smije za glavobolhu piti u trudnoci....

Ja sam i gladna, pa moram nesto brzinski inace cu povracati...

Sad cu zvati doktora da se narucim da i to rijesim... A danas suncano ovdje, bas na proljece podsjeca, ptice cvrkucu :))).... Moramo iskoristiti aBd ovakav dan

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 10:38:07   
rose

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: rose

jel to ona sto je cekala otkucaje srca?


Da, to je onauser posted image ...bas mi je zao, ne mogu vam opisati... Prekjuce izgubila, dobila krvarenje naglo i otislo... Sad krvari pomalo a tek ce u petak vidjet jel se ocistila sve....



to je uvijek tesko...madjutim nek je utjesi da vjerovatno nesto s plodom nije bilo ok, bolje ranije nego kasnije

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 10:39:00   
rose

IZVORNA PORUKA: saamy

BEJBI eh razumijes me za moju zovu,isto dosadna ko, da ne kažem user posted image čim sam se porodila kaže ja bi došla reko javim ti ja nisam nista govorila nema mi Šta pomoć sto ti kažeš samo gužvu stvara volim sama pomalo nego kad ima puno naroda samo se unervozim neznam ni Šta sam poslauser posted image

Na kojim temama ćete pisati kad se porodite meni baš fali dopisivanje sa vama uspijem ući sa vas citam ali niste više aktivne kao prije decembar januara februaru kad se sjetim do jutra user posted image
Mm mi kaže prije s kim ti se toliko dopisuješ ahahah

Velika pusaaa za sveee



imas bebe 0-1 user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 10:58:03   
lala88
ode mi post user posted image pa cu sad ukratko
zdravo svima
samy_lo drago mi je da se nisi puno mucila, sad odmaraj i slusaj savjete dr oni najbolje znaju.
bejbe nedaj se draga, cuvaj zivce za djecu netrosi ih na druge, ako ih moras trpiti onda ih ignoriraj
samy zava nepopusta user posted image
ima li ko kakvu ideju za lagani rucak, da se dugo nekuha, a da nije krompir ili riza?

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 13:21:08   
AzraB
dancek, evo da se i ja javim user posted image

od jutros se razradila po kuci, zao mi da ne iskoristim dan da se stogod vani osusi, pa cu jos malo i u setnjicu, samo da iskoristim ovako lijep dan.

lala88 ja napravila corbicu, skuhala meso i natovarila povrca, sve gotovo za nekih pola sata, pa eto prijedlog user posted image jos napravila vise nek imam za 2 dana da ne razmisljam.

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 14:07:20   
marseljeza
Hvala vam svima, samo sam vas kratko prelistala, u pauzi od dojenja koje je svako malo, moj dečko samo jede, kaki i spava :) Detaljno vam ispričam za porod sve, prošao je odlično, što se mene tiče važno je bilo slušati i disati, strah ostavi pred vratima i sve bude dobro. Na jedan poseban način sam uživala u tim bolovima koji nisu bili nesnosljivi definitivno. Pravnice, samo opusteno ako do sad nije bilo ništa, brzo će :) Jedina muka mi je ova rana od epi i nisam još kakila. Ko ima savjet kako da to poguram, bila bi mu zahvalna do neba, crijeva mi lijena sad :(

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 14:12:51   
rose
IZVORNA PORUKA: marseljeza

Hvala vam svima, samo sam vas kratko prelistala, u pauzi od dojenja koje je svako malo, moj dečko samo jede, kaki i spava :) Detaljno vam ispričam za porod sve, prošao je odlično, što se mene tiče važno je bilo slušati i disati, strah ostavi pred vratima i sve bude dobro. Na jedan poseban način sam uživala u tim bolovima koji nisu bili nesnosljivi definitivno. Pravnice, samo opusteno ako do sad nije bilo ništa, brzo će :) Jedina muka mi je ova rana od epi i nisam još kakila. Ko ima savjet kako da to poguram, bila bi mu zahvalna do neba, crijeva mi lijena sad :(


kupi prolax glicerinske stapice...ja sam to cim sam dosla iz bolnice

a sto se tice poroda, tvoj mi lici na moj..nemam nikakve traume od poroda...rana od epi je bolila nekih 7 dana dok nisu konci poispadali...doji sto je moguce cesce da ti se i materica brze vrati user posted image

za ranu je dobar balzam peruvianum, prave ga u apoteci...a cim konci siapdnu rivanol obloge...ugodno hlade...pranje vodom i susenje na zraku

< Poruku je uredio rose -- 3.3.2015 14:14:38 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu marseljeza)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 14:47:22   
Psiholog27
Pozdrav svima... citam vas vec par dana i nisam mogla odoliti, a da ne postanem clan :) inace ne budem po forumima :)
Termin mi je 04.05. 2015 nadam se da ce uz vas brze proci ovi dani user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 15:20:46   
saamy
LALA88 ne popušta čudna je sva nekako user posted image ima svakakvog naroda najgore kad ne kontaju indirektno kad kažeš ono kao okolisas ono opet ne konta user posted image
Nasla sam ovu drugu temu al nije mi to-too kao ovdje već smo se navikle sve Šta koja radi,Šta koju muči sad opet se e ponovo na dr temama user posted image

Nešto ste spomenule kad se doji maternica se brže vrati?

dobila sam neke upute za vježbe ono kad se piski da se stisne maternica pa stomak da se uvuče udah izdah!

Koliko traje oporavak poslije poroda da se vrati sve na mjesto?

(odgovor članu Psiholog27)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 15:25:04   
sabiinaa
pozdrav, evo da se i ja javimuser posted image citam vas cesto , moj termin je 1.7.2015. user posted image

(odgovor članu Psiholog27)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 15:26:22   
M.A.M.
Zenice jel neka od vas pila paracetamol,mene ce glava unistiti a neznam koliko smijem popiti,pola ili citavuser posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 15:28:58   
Pravnica
Drage moje, jucer sam se porodila user posted image user posted image user posted image
Rodila curicu, sve ok... bez rezanja user posted image

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 15:36:45   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: Pravnica

Drage moje, jucer sam se porodila user posted image user posted image user posted image
Rodila curicu, sve ok... bez rezanja user posted image


Cestitam draga eto otvorila si mart user posted image
Sad se odmaraj i uzivaj s bebicom,i naravno cim budes mogla ocekujemo detaljan izvjestajuser posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 15:40:21   
rose

IZVORNA PORUKA: saamy

LALA88 ne popušta čudna je sva nekako user posted image ima svakakvog naroda najgore kad ne kontaju indirektno kad kažeš ono kao okolisas ono opet ne konta user posted image
Nasla sam ovu drugu temu al nije mi to-too kao ovdje već smo se navikle sve Šta koja radi,Šta koju muči sad opet se e ponovo na dr temama user posted image

Nešto ste spomenule kad se doji maternica se brže vrati?

dobila sam neke upute za vježbe ono kad se piski da se stisne maternica pa stomak da se uvuče udah izdah!

Koliko traje oporavak poslije poroda da se vrati sve na mjesto?


ne stisne se materica...to su ti kegelove vjezbe za stiskanje vaginalnih misica...

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 15:40:56   
rose

IZVORNA PORUKA: Pravnica

Drage moje, jucer sam se porodila user posted image user posted image user posted image
Rodila curicu, sve ok... bez rezanja user posted image


cestitam, da se brzo oporavis :)

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 15:44:58   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Pravnica

Drage moje, jucer sam se porodila user posted image user posted image user posted image
Rodila curicu, sve ok... bez rezanja user posted image


Cestitqm dragauser posted image da vam je ziva i zdrava :)) bas lijepe vijesti.. I to bez,rezanjauser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 15:45:54   
bejbibi
Nove clanice dobro nam dosle user posted image cedtitam na trudnocama i da sto lakse porode imate... Uvrstit cu vas u spisak, vase samo da se redovno javljateuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 15:46:53   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: M.A.M.

Zenice jel neka od vas pila paracetamol,mene ce glava unistiti a neznam koliko smijem popiti,pola ili citavuser posted image


Mislim da smijes citav popit draga...al ako te strah popin pola..smije se paracetamol u trudnoci al ne znam kolko ce ti pomoci za glavobolju:(

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 16:16:13   
bejbibi
IZVORNA PORUKA: bejbibi

Pravnica...porodila seuser posted image

Bejbibi...17.03
Selzy...24.03
Sara_mo...31.03

AzraB...03.04
Gift...03.04
Morena...15.04

Psiholog27...04.05
Marien...13.05
Scarlet...17.05
No idea...25.05

Bella...08.06
Alman...29.06
Mala curica...30.06

Sabiinaa...01.07
Mybaby...03.07
Lala88...20.07
Adano...22.07
Anitaa...30.07

Rose...14.08
Mastalica...15.08
Putujuca...18.08
Aleah...26.08
MAM...28.8
Bebac bucko...31.08




< Poruku je uredio bejbibi -- 3.3.2015 16:18:05 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 16:21:25   
bejbibi
Gdje ste nestale zenice??? Kakvo je vrijeme kod cas?? Ovdje bas toplo i suncano, ljepota:)) isli vani,u igraonu,uzeli za rucak i kuci.... Mislila sam da odem opet setati al me zabokio stomak cudno. . Zvala sam doktora i aBd u cetvrtak u 17 h idem na kontrolu user posted image

Ja bas govorim mm, reko zamisli mi na kafu izadjemo a meni pukne vodenjakuser posted image ..reko moram krpe sa sobom nositi fakat user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 16:27:17   
AzraB
Pravnice user posted image za porod, drago mi je da si imala srece proci bez rezanja user posted image sad uzivaj i odmaraj sto vise sa svojom bebicom. Javi nam se ponekad.

ne znam ko je pitao za paracetamol, ja sam popila citav neku vecer kad me htjela temperatura uhvatiti, preznojila se postenski i bilo mi je bolje. Paracetamol se jedino i smije u trudnoci, a za ostale lijekove ne znam, ja pitam uvijek doktora, ne bih da se nesto desi bebici.

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 16:36:31   
alman

IZVORNA PORUKA: Pravnica

Drage moje, jucer sam se porodila user posted image user posted image user posted image
Rodila curicu, sve ok... bez rezanja user posted image

cestitamo draga moja bas mi je drago sto je sve proslo super, bebici zelimo sve najljepse da bude ziva zdrava puno godina, sad uzivajte user posted image user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *