|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
30.3.2015 14:45:10   
luela
I kod mene sipak ko kuca.mimoisla se sa doktorom,on morao negdje da ide hitno tako da su mi samo uradili ctg i neka doktorica pregledala i hajd kuci.bas sam bezveze sad nesto jer danas sam se trebala sa doktorom dogovorit sve.uglavnom kad cu opet ici ne znam,nazvat cu ga da ga pitam.htjela sam danas da mi radi i ultrazvuk al eto.i ja sam slabo spavala,pred preglede inace slabo spavam ali sinoc je to bilo zbog bh kontrakcija koje me slomise ovih dana a sinoc ja mislim da je stomak cijeli vrijeme bio u grcu,i to vise nije bezbolno kao prije,nego se dok traju ne mogu ni pomjerit.i imam stalno jak i bolan pritisak na rektum kao beba treba na tu rupu da izadje :) ali eto ctg je uredan,valjda bi se na njemu vidjelo da imam kontrakcije prave?ne razumijem se vala

(odgovor članu Marien)
Neposredna veza do poruke: 1551
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
30.3.2015 14:49:30   
LieToMe RR
Ma bice to ok, ne sekiraj se...i ovo vrijeme slomi...ja sam sva nekakva ko prebijena. Juce sam bila super, ono sunce, ljepota... danas sam bas ko prebijena macka.

Jos jutros ustanemo tj probudimo se i lezimo u krevetu i komentarisemo kako imamo vremena do 6:15. kad jedini sat koji nismo pomjerili u kuci je bio na mom mobitelu koji nas budi user posted image tako da je u stvari bilo 7:15 sreca pa i suprug i ja radimo relativno blizu u odnosu na stan...ne znam ni kako sam se spremila za 20 minuta (tj znam, sve sam imala pripremljeno a nisam se nista ni sminkala, malo rumenila i zube oprala i jurrriiisssssss user posted image ).

Jedva cekam kuci, i po curicu... pravo mi nedostaje.
Ti polako, ne forsiraj se i sa srecom user posted image
IZVORNA PORUKA: AzraB


IZVORNA PORUKA: LieToMe

user posted image super, znaci jos 2u1 user posted image
IZVORNA PORUKA: AzraB

Pozz loptice, evo mene sa kontrole... Zasad sve ok..Pregledali me u ambulanti jer moje dr nije bilo..Uradili mi ctg i vaginalni pregled koji je bio jaaako neugodan. Kaze dr zasad dobro, malo vise od jednog prsta otvorena. Ako me sta zaboli opet da odmah dodjem..Uh bas sam se isprepadala sinoc oka nisam sklopila od bolova...

Luela kako ti prodje danas? Nadam se da se nisi jos porodila user posted image




jesam, ali je pitanje vremena user posted image voljela bih da krene, izludilo me nespavanje sinoc, pritisak mi 150/60 bio kad su mjerili xD


(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 1552
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
30.3.2015 15:05:42   
AzraB

IZVORNA PORUKA: luela

I kod mene sipak ko kuca.mimoisla se sa doktorom,on morao negdje da ide hitno tako da su mi samo uradili ctg i neka doktorica pregledala i hajd kuci.bas sam bezveze sad nesto jer danas sam se trebala sa doktorom dogovorit sve.uglavnom kad cu opet ici ne znam,nazvat cu ga da ga pitam.htjela sam danas da mi radi i ultrazvuk al eto.i ja sam slabo spavala,pred preglede inace slabo spavam ali sinoc je to bilo zbog bh kontrakcija koje me slomise ovih dana a sinoc ja mislim da je stomak cijeli vrijeme bio u grcu,i to vise nije bezbolno kao prije,nego se dok traju ne mogu ni pomjerit.i imam stalno jak i bolan pritisak na rektum kao beba treba na tu rupu da izadje :) ali eto ctg je uredan,valjda bi se na njemu vidjelo da imam kontrakcije prave?ne razumijem se vala


meni dvaput danas odradise ctg, oba puta beba ko navijena samo udara user posted image gore su mi u ambulanti odradili drugi koji pokazuje te kontrakcije, ali ja ih nisam imala trenutno...kod mene opet izgleda bolovi poceli ali malo rjedji nego sinoc. Izgleda do srijede da cu se ipak poroditi ako ovako nastavi. Dobro je dok se jos mogu opustiti i disati pa brze prodje i dok nije jos nista iscurilo iz mene, samo idem u wc i gledam ima li sta, pogotovo poslije vaginalnog...

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu luela)
Neposredna veza do poruke: 1553
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
30.3.2015 15:11:20   
luela
Ma nista ko i kod mene.mislila sam porodicu se poslije vaginalnog kako me je bolilo i sat poslije al nije izasla ni kap iz mene bukvalno niceg :) Ja ne znam dal sam otvorena,udaram po hurmama :) ,i meni rekose do petka kao da ce porod krenuti ali ja nemam pojma stvarno ni kako izgleda kad krene jer stalno imam neke bolove i pritisak,a kako izgledaju pravi trudovi hajd znaj pored svih ovih "laznih" :)

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 1554
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
30.3.2015 15:20:27   
ninuska
Dan zene. Evo i mene. Za vikend bili kod sveki, odmorili, curica se izigrala, uzivala.
ja nekakva troma, ne znam sta je ovo. I dalje osjetim mucninu. U prvoj trudnoci nisam bila ovakva.
jutros vodila malu da izvadi novi pasos i plakala, nece da se slika. Haos je napravila u posti :(. Dva puta ulazili u kabinu, a red se.otegao user posted image

< Poruku je uredio ninuska -- 30.3.2015 15:21:37 >

(odgovor članu Marien)
Neposredna veza do poruke: 1555
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
30.3.2015 15:23:09   
ninuska
vi vrijedne, svaka cast. Dodjite i kod mene malo hihi...meni se nista ne da osim rucka jer nesto moramo jesti user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1556
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
30.3.2015 15:52:06   
rose

IZVORNA PORUKA: LieToMe

Ma bice to ok, ne sekiraj se...i ovo vrijeme slomi...ja sam sva nekakva ko prebijena. Juce sam bila super, ono sunce, ljepota... danas sam bas ko prebijena macka.

Jos jutros ustanemo tj probudimo se i lezimo u krevetu i komentarisemo kako imamo vremena do 6:15. kad jedini sat koji nismo pomjerili u kuci je bio na mom mobitelu koji nas budi user posted image tako da je u stvari bilo 7:15 sreca pa i suprug i ja radimo relativno blizu u odnosu na stan...ne znam ni kako sam se spremila za 20 minuta (tj znam, sve sam imala pripremljeno a nisam se nista ni sminkala, malo rumenila i zube oprala i jurrriiisssssss user posted image ).

Jedva cekam kuci, i po curicu... pravo mi nedostaje.
Ti polako, ne forsiraj se i sa srecom user posted image
IZVORNA PORUKA: AzraB


IZVORNA PORUKA: LieToMe

user posted image super, znaci jos 2u1 user posted image
IZVORNA PORUKA: AzraB

Pozz loptice, evo mene sa kontrole... Zasad sve ok..Pregledali me u ambulanti jer moje dr nije bilo..Uradili mi ctg i vaginalni pregled koji je bio jaaako neugodan. Kaze dr zasad dobro, malo vise od jednog prsta otvorena. Ako me sta zaboli opet da odmah dodjem..Uh bas sam se isprepadala sinoc oka nisam sklopila od bolova...

Luela kako ti prodje danas? Nadam se da se nisi jos porodila user posted image




jesam, ali je pitanje vremena user posted image voljela bih da krene, izludilo me nespavanje sinoc, pritisak mi 150/60 bio kad su mjerili xD





kod tebe starinski mobitel user posted image sad se sami pomjeraju...jedino sto sam ja morala pomjeriti bila su dva zidna sata i jedan rucni user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1557
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
30.3.2015 15:58:53   
Psiholog27
Drage moje loptice pozdrav za sve user posted image , da vas pitam znate li gdje mogu na bavit čaj od lista maline ?
I još nešto kada se udje u 9mj. koliko cesto se ide na ctg ?? Svake sedmice ili ?
Jel netko od vas koristio ampule totheme za krv u trudnoći ? user posted image
Ovima u terminu želim lagan i brz porod user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1558
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
30.3.2015 15:59:25   
LieToMe RR
Nije starinski user posted image
Nego je bila iskljucena opcija jer je muz preko vikenda skidao muziku i slike malo ga je "cistio" (posto na ovoj mojoj nokiji slike po 41 mega pixel pa zauzimaju puno prostora i treba ih s vremena na vrijeme prebaciti na externi disk).
I posto je on to lijepo cackao cijeli vikend zaboravio da podesi vremensku zonu pa posto je mobitel uvezen iz druge vremenske zone koaj je -1 po nasem onda je po automatizmu tako i ostalo naravnodo mene nisam provjeravala...mada sam jutros kad je poceo da se cereka u 7:15 uspjela i to da mu nabijem na nos user posted image kako nece on meni vise "praviti mobitel" user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 1559
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
30.3.2015 16:01:50   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: Marien

Draga Alman, prepade ti mene :) sad vidim da sam poslije Azre i Luele ja slijedeca i Psiholog, ona nam se ne javlja?
Ja sam ormare raspremila i bebi oslobodila komodicu ali cu tek nakon krecenja oprati i sloziti njeno, jedva cekam a i evo jos malo pa deveti, ja vise nemam tako puno fore user posted image
Meni se ovaj reality Parovi gadi, nisam konzervativna ali ovo je dno-dna, javna kuca, pogledala sam par klipova i onu Macu, zivot mi se smucio.
Ja bas malo gledam TV a jos sam na bolovanju, pomalo Fox-ove, muz i ja cekamo ponedjeljak zbog Walking Dead a ponekad neki filnm zajedno, ja vise vremena procedem na netu, na Ringeraji, Facebooku, gledajuci djeciju garderobicu i stvarcice na internetu, napravim rucak, malo po kuci i prodje mi danuser posted image
Alman, hvala Bogu da si bolje!user posted image


pa zato vas i pitam jutros nesto citam na fb,jao koje gadosti na tv-u pustaju mati mila,a maca je ma nemam komentar na ono sto sam vidjela
Marien ja veceras cekam walking dead ko ozeblo sunce,veceras kraj sezone user posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu Marien)
Neposredna veza do poruke: 1560
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
30.3.2015 16:03:21   
LieToMe RR
Pozzz
Za ctg ja znam da nisam isla cesto ja sam otisla prvi put kad sam bila 37 ili 38 sedmica i onda kad me ponovo doktor narucivao za 7 dana pa za 4 i jos cini mi se da sam uspjela jednom prije nego sam se porodila. Nisam isla cesto stvarno, uredna trudnoca bila, sve bilo ok...jedino beba nisko i otvorena ali to je samo pomoglo.

Sto se tice toteme ja sam je pila ali ne u trudnoci nego mnogo prije kad sam imala problema sa niskim zeljetzom (pila 2 ujutru i jednu navece). pomogla mi. Mislim da nema nikakvih problema piti je u trudnoci, doktori je normalno propisuju.

A za caj stvarno ne znam, mozda neka biljna apoteka. Ako si iz Sarajeva mislim da u onoj Dina na C.vili ima jako dobar izbor cajeva

(odgovor članu Psiholog27)
Neposredna veza do poruke: 1561
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
30.3.2015 16:18:41   
rose

IZVORNA PORUKA: Psiholog27

Drage moje loptice pozdrav za sve user posted image , da vas pitam znate li gdje mogu na bavit čaj od lista maline ?
I još nešto kada se udje u 9mj. koliko cesto se ide na ctg ?? Svake sedmice ili ?
Jel netko od vas koristio ampule totheme za krv u trudnoći ? user posted image
Ovima u terminu želim lagan i brz porod user posted image



pred kraj haman svaki drugi dan...ustvari mislim da je to kad predjes termin user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Psiholog27)
Neposredna veza do poruke: 1562
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
30.3.2015 16:19:49   
rose

IZVORNA PORUKA: LieToMe

Nije starinski user posted image
Nego je bila iskljucena opcija jer je muz preko vikenda skidao muziku i slike malo ga je "cistio" (posto na ovoj mojoj nokiji slike po 41 mega pixel pa zauzimaju puno prostora i treba ih s vremena na vrijeme prebaciti na externi disk).
I posto je on to lijepo cackao cijeli vikend zaboravio da podesi vremensku zonu pa posto je mobitel uvezen iz druge vremenske zone koaj je -1 po nasem onda je po automatizmu tako i ostalo naravnodo mene nisam provjeravala...mada sam jutros kad je poceo da se cereka u 7:15 uspjela i to da mu nabijem na nos user posted image kako nece on meni vise "praviti mobitel" user posted image


user posted image user posted image e neka si...kriv 100% user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1563
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
30.3.2015 16:27:36   
luela
Azra da si radila briseve?meni su rekli ne treba jer sam krajem januara radila na sve zivo te vaginalne i bili su ok,ali ja ipak uradih opet i dobih nalaz danas GARDNERELLA VAGINALIS.ne znam ni sta je to.moram pitat doktora sta cu kad odem

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 1564
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
30.3.2015 18:11:03   
AzraB
Bgm kod mene ovo nije vise lazno, popodne su mi se vratili bolovi pa vidjet cu koliko budem mogla durati kod kuce, bolje nego da kod njih gore lezim...ni ja nisam krvarila poslije vaginalnog, ali bas bas je bilo neugodno.. Ja cu izgleda prije petka, mozda zatvorim mart poslije bejbibi user posted image
Nisam radila nikakve briseve, nije mi niko nista rekao. A mislim da mi je sad i kasno s obzirom da su bolovi tu.

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu luela)
Neposredna veza do poruke: 1565
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
30.3.2015 18:28:27   
luela
Javljaj kakva bude situacija i sretno ti!ja isto imam osjecaj da cu svakog trena,sve mi je od stomaka ka nize prenapeto.

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 1566
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
30.3.2015 18:31:10   
ninuska
Azra sretno..da aBd sve bude ok user posted image

(odgovor članu luela)
Neposredna veza do poruke: 1567
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
30.3.2015 18:39:35   
AzraB
Hvala vam drage moje, bit ce to aBd sve kako treba user posted image

LUELA znam kako ti je, jos sinoc kako nisam spavala imam veliku zelju za snom, ali ako me veceras opet uhvati nista od toga...

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1568
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
30.3.2015 18:55:53   
luela
Neka te kuci sto mozes duze.Spremi se,jedi i lezi ranije ako mozes pa sta bude.moze to dugo potrajat kazu,a i kratko.nikad se ne zna.pretpostavljam da cemo instiktivno znati kad bas krene.

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 1569
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
30.3.2015 19:38:10   
alman
Azra draga sretno pa sta bude mislit cemo na tebe user posted image

ja evo bila kod zubara ispao mi lijek iz jednog zuba sto sam na pocetku trudnoce popravljala pa isla da mi ponovo stavi da me ne bi zabolio, premda me muci jos uvijek osmica, al rece mi da ce jos malo ured je sva izbila, mm me zeza kaze da posudim ogrlicu od cilibara sto je mali nosao mozda me nece boliti user posted image
a imam i jednu krezubicu user posted image malom izvadila prvi mlijecni zubic i jedan mu popravila, a sestice mu jos malo pa skroz izrasle pa cemo za 2 mjeseca ponovo otici da mu ih zalije da mu se ne kvare user posted image bas sam ponosna na njega sto ga nista nije strah pravi je hrabrisa user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu luela)
Neposredna veza do poruke: 1570
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
31.3.2015 0:32:13   
Marien
M.A.M. zavrsi nam se sezona user posted image , valja sada cekati novu...Ima li neko neku drugu seriju za preporuciti, po mogucnosti da su sezone zavrsene ali ne neku zensku vec nesto kao Prison break, Walking Dead, Breaking Bad da i muzevi mogu gledati user posted image
Luela, meni su na brisu nasli gardnerellu, iscitala sam sve o njoij, to je bakterija koju redovno imamo ali se prenese u rodnicu zbog hemeroida, zatvora, pada imuniteta pa cak i pretjerane higijene, ja za nju nisam htjela uzimati antibiotik metronidazol vec sam narucila tu kao bolju kremu Dalacin iz HR i poslije 5 dana (stavlja se 7) fasovala upalu crijeva, dijareju i bolove u bubregu i prestala samoinicijativno jer kad je toliko jaka, koliko li steti bebi user posted image
Ti ces se uskoro poroditi pa ne vjerujem da ces sad uzimati terapiju a i kasnije prvo probaj ojacati imunitet i piti puno LGG i Acidofil mlijeka i bijeli luk, prosurfaj cak i strane stranice to prvo preporucuju a kod nas odmah i olako antibiotik.

_____________________________

13.05.2015. cekamo principessu!

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 1571
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
31.3.2015 0:39:40   
Marien
Azra draga sretno i polako, dsabogda da sve bude brzo i hairli, javi nam se cim mognes!

_____________________________

13.05.2015. cekamo principessu!

(odgovor članu Marien)
Neposredna veza do poruke: 1572
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
31.3.2015 6:14:19   
mala curica
Jutro okruglice......

Azra sretno,vidim nisi nam se sinoc javljala......jeli krenulo ili jos si u iscekivanju.
Kako god,sretno ti,drzim ti fige i da uz Boziju pomoc sve bude ok.

Ja kao vampir ustala u 5,muza sada ispratila na posao i ja odo u labos da izvadim secer.Nisam do sada vadila pa moram da vidim jeli i to ok.
Imam termin u 7,rezultate cu znati tek kada odem na kontrolu,oni to sami salju mom doktoru.



_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Marien)
Neposredna veza do poruke: 1573
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
31.3.2015 8:03:51   
AzraB
Hvala vam jos jednom na podrsci. Opet sam imala bolove citavu noc ali se ne pojacavaju niti su jos uvijek duzi tako da lezim kuci jos uvijek. Mada mi polako ovo dosadjuje pa cu uskoro u bolnicu. Do kraja dana nadam se da ce sve biti gotovo. Najgore sto ne mogu da spavam kad mi treba najvise snage. Ljubim vas sve redom, pa se cujemo uskoro.

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1574
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
31.3.2015 8:20:46   
M.A.M.
Azric mila sretno danas i da se to sto prije zavrsi da se nemucis user posted image i da sto prije ugledas svoju srecicu user posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 1575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *