|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 63 [64] 65   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
31.3.2015 8:31:09   
luela
Meni ili je ispao sluzni cep ili je to neki sekret cudni,uglavnom nije krvav nego svijetao.mada taj cep mnoge zene i ne vide pa nisam sigurna.i ja cu danas kod doktora oko 11 jer ga juce nije bilo.nesto nit mi se poradja nit mi se ne poradja :-\ ovako sam muzu ucentru paznje jos uvijek ja heheuser posted image

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 1576
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
31.3.2015 8:46:08   
alman
jutro drage moje, lijepo jutro suncano i odmah se ranije ustalo, trebalo bih danas iskoristiti dan u setnju user posted image

azra sretno bit ce to ako Bog da sve ok, probaj se odmarati koliko god da prikupis snagu za porod

Luela legenda si tebi da je da si jos u centru paznje, ma ne brini bit ces jos vise kad mu ako Bog da na svijet doneses lijepu i zdravu bebicu user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu luela)
Neposredna veza do poruke: 1577
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
31.3.2015 8:50:43   
luela
user posted image ma znas ono kako je vecina prema trudnicama ljubazna,a kad si s bebom gledam na ulici,ma nece auto da ti stane na pjesackom ili da se pomjeri sa trotoara.bas uzas.i ja sam se jutros nadigla,a inace spavam duze ali doci ce mi zena jedna uskoro pa moram.a kasno sam i legla pravo.medjutim sunce pa covjek ima vise snage.

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 1578
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
31.3.2015 8:50:47   
sabiinaa
jutro i od mene , azra i luela lake porode akobogda da uskoro uzivate sa bebicama user posted image user posted image

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 1579
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
31.3.2015 8:56:25   
ninuska
Jutro,

Naspavana, mala u vrticu a ja uzivam u tisini.
azra, jos nista kod tebe? Polako, draga. Jesu li ti bolovi u jednakim razmacima?
Luela, ja pojma nemam kako izgleda sluzni cep. Meni i vodenjak kad je pukao ja mislila da piskim hihi...tek kasnije upalih user posted image

(odgovor članu sabiinaa)
Neposredna veza do poruke: 1580
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
31.3.2015 9:59:14   
anitaa
I ja konačno dočekah svoj pregled, beba dobro, samo mi je posteljica još uvijek nisko (23 + 2), tako da se moram malo pripaziti, što doktor reče ubaciti u 2. brzinu, a nešto i nisam baš taj tip...Malo mi neobično kod dr Mašića sve trajalo oko 20,25 minuta, ja navikla kod svoje doktorice svaki put oko 45 min, pa nekad i duže, pa mi sve priča šta beba radi, pokazuje, ali hajde bitno je da je sve kako treba, na kraju krajeva puno manje sam ovaj put i platila pregled...i da, pišite još dvije roze crtice na listi kraj mog imena user posted image ...

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1581
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
31.3.2015 10:24:11   
luela
Ne brini za posteljicu,to je rano jos da se uopste misli na nju,i meni je bila nisko pa se sama dignula kasnije,tako to bude u vecini slucajeva.

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 1582
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
31.3.2015 10:37:24   
anitaa
Sjećam se tako mi je bilo i s prvom curom, ali do 20. sedmice se digla posteljica, kao i kod 90 % žena, tako sam nešto čitala...dr reče da se nada da će to biti do slj. pregleda, za mjesec ... pa i nije da se nešto strašno brinem, više mi neobično, lupka me ova beba nekako nisko od početka, a moja S. (prva djevojčica) danima poslije termina čini mi se u zube udarala koliko je visoko bila user posted image

(odgovor članu luela)
Neposredna veza do poruke: 1583
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
31.3.2015 11:32:47   
mala curica
Koji sam ja peh.....ljuta sam sama na sebe user posted image
Pemetnica jutros ustala i onako nilakva iz sna pravo za zdjelu sa cipsom i pojedem malo.
Jutros otisla izvadili mi 5-6 bocica krvi i secer uradili.Dolazi druga sestrica i pita me jesam li bolovala od secerne bolesti i jesam li ikada imala problema sa secerom.
Ja kao tele stala gledam u nju i govorim nilada nista nisam imala.
Pita me jesam li ista jela.pa dosla....................okrenu se sve oko mene......propadam od stida gledam u pod i kazem da jesam.
Napade me sto sam kada nisam smjela.
Eto kako mozak radi kada tek ustanem user posted image
Dzaba me izbocali.Moram sutra sve ponovo,ali ovaj put necu nista jesti,sve cu skloniti sa stola kada krenem spavati.
Tako sam ljuta na sebe ccccccc.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 1584
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
31.3.2015 13:36:37   
LieToMe RR
Hellou user posted image
Vidim vi aktivne pravo, svaka cast.

Ja danas nisam otisla na posao, jednostavno nisam bila u stanju od mucnine i povracanja. Tacno nikako na zelenu granu s tim.

Jedina lijepa vijest je da smo juce otiisli po malenu user posted image i evo nas dvije malo uzivamo. Mada sam ja bas nikakva, lose sam i spavala,
od 3 do pola 6 sam bila budna, onda se i ona nadigla oko pola 7..al bitno je da je dosla kuciuser posted image

Ja u cetvrtak idem vaditi krv na dip a trebam i u drzavnu na pregled zbog bolovanja...


(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1585
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
31.3.2015 15:48:04   
luela
Ima li nqm azre?ja danas kratki ultrazvuk,i u petak idem ujutro,vjerovatni cu ostat u bolnici ako budem dovoljno otvorena.doktor kaze miruj ovih dana ako neces da izadje ranije :) valjda je bas nisko se spustila.za tu bakteriju sto sam pisala juce da imam u brisu nisam dobila nista.valjda ona nije opasna a ionako sam pred porod.

< Poruku je uredio luela -- 31.3.2015 15:49:19 >

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1586
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
31.3.2015 16:08:09   
luela
I de mi zive bile koje ste prosle napisite kako bole te kontrakcije kad treba ici u bolnicu i gdje bole?jer kad kazu menstrualni bol to ne znam jer kad dobijem ne boli me nistauser posted image

(odgovor članu luela)
Neposredna veza do poruke: 1587
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
31.3.2015 16:14:11   
rose

IZVORNA PORUKA: luela

I de mi zive bile koje ste prosle napisite kako bole te kontrakcije kad treba ici u bolnicu i gdje bole?jer kad kazu menstrualni bol to ne znam jer kad dobijem ne boli me nistauser posted image



nemam ih ni ja pa me drzalo ubjedjenje da porod nije tako strasan ako su bolovi ko menstrualni...neke zene to prezive svaki mjesec...i fakat nije bilo strasno user posted image bolovi su kao stezanje...stomak i preko ledja ...kada naidje...pocni da dises, tj skoncentrisi se na udah, izdah...dok to obavis bol popusti i tako dok se situacija ne uslozni...onda ces disati svakako user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu luela)
Neposredna veza do poruke: 1588
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
31.3.2015 16:18:56   
rose

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: luela

I de mi zive bile koje ste prosle napisite kako bole te kontrakcije kad treba ici u bolnicu i gdje bole?jer kad kazu menstrualni bol to ne znam jer kad dobijem ne boli me nistauser posted image



nemam ih ni ja pa me drzalo ubjedjenje da porod nije tako strasan ako su bolovi ko menstrualni...neke zene to prezive svaki mjesec...i fakat nije bilo strasno user posted image bolovi su kao stezanje...stomak i preko ledja ...kada naidje...pocni da dises, tj skoncentrisi se na udah, izdah...dok to obavis bol popusti i tako dok se situacija ne uslozni...onda ces disati svakako user posted image



i ako ti vodenjak pukne bez bolova, odmah u bolnicu...ne cekaj bolove

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 1589
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
31.3.2015 16:22:31   
lala88
zdravo trudnice, sta ima? Kod mene sve po starom.
Super je ako porod boli ko menustralni bolovi, da neboli jace. Ja sam ih imala po 2h i nekad su bili takvog intenziteta da idu suze same, ali sreca samo su po 2h trajali, nekad bi popila tabletu, a nekad trpila kad su bili slabiji. Kod mene su ti bolovi bili u predjelu maternice i bili su ostri, bol je isao od jednog do drugog jajnika, pa bi onda nastupili jaki grcevi, nisu me nikad bolila ledja.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 1590
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
31.3.2015 18:28:02   
alman
Bejbibi...23.03. user posted image porodila se user posted image
Selzy...17.03. user posted image porodila se user posted image


AzraB...03.04 user posted image
Gift...03.04
Morena...15.04
Luela... 07.04. user posted image

Psiholog27...04.05
Marien...13.05 user posted image
Scarlet...17.05
No idea...25.05

Bella...08.06.
Alldi.. 10.06.
Alman...29.06 user posted image
Mala curica...30.06. user posted image

Sabiinaa...01.07.user posted image
Mybaby...03.07.
Lala88...20.07.
Adano...22.07.
Anitaa...30.07. user posted image

Maksi....06.08.user posted image
Rose...14.08. user posted image
Mastalica...15.08.
Putujuca...18.08.
LieToMe....24.08.
Aleah...26.08.
MAM...28.8.
Bebac bucko...31.08.

Araj .... 12.09.
Pcelica Maja5.... 15.09.
Ninuska ...23.09. user posted image

Aidana ...06.10.
Blue moon ... 22. 10.
Amiina ....24.10.

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 1591
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
31.3.2015 18:32:52   
alman
anita user posted image za kontrol drago mi je da je sve uredu, i cestitam na jos jednoj curici

ostale kako ste mi Azra nam se jos ne javlja, user posted image ,

mi smo bas lijepo proveli dan bili vani na vikendici, setali ja i mali brali cvijece ma lijepo proljece user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 1592
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
31.3.2015 19:03:41   
lala88
zene gdje ste, nigdje nikog? Alman kako bubrezi?

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 1593
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
31.3.2015 19:44:33   
memsi
Pozdrav,
Mene nema na spiskuuser posted image

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 1594
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
31.3.2015 20:12:11   
ninuska
Izgleda da nam se azra porodila user posted image

(odgovor članu memsi)
Neposredna veza do poruke: 1595
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
31.3.2015 20:47:17   
luela
Cijeli dan mi ispada sluzni cep!Jel moze biti da nema krvi u njemu?samo sluz gusta

< Poruku je uredio luela -- 31.3.2015 20:50:32 >

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1596
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
31.3.2015 21:40:21   
aidana
Azri zelim puno srece i da porod sto brze i lakse prodje. Obzirom da se ne javlja mozda vec i cuva mali smotuljakuser posted image

Malac mi vec tri noci kaslje, od sinoc i temperatura. Sad mu nije pretjerano visoka, nije mi za sirupa pa cu dezurati da vidim hoce li jos rasti. Tek se poceo oporavljati od upale pluca od prije mjesec dana, i sad opet. Sutra kod dr, pa cemo vidjeti sta dalje. Bas sam nikakva, valjda umor.

(odgovor članu luela)
Neposredna veza do poruke: 1597
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
31.3.2015 21:43:40   
aidana

IZVORNA PORUKA: luela

Cijeli dan mi ispada sluzni cep!Jel moze biti da nema krvi u njemu?samo sluz gusta


Cula sam da sluz, sama, moze izlaziti par dana dok ne ispadne cep. Ne znam ti reci iz iskustva, uopste se ne sjecam tog cepauser posted image

(odgovor članu luela)
Neposredna veza do poruke: 1598
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
1.4.2015 13:14:04   
luela
Zene pored svega,uradim preventivno bris grla i nosa pred porod i imam mrsu u grlu :( ne znam sta cu ni otkud mi

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 1599
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
1.4.2015 23:54:30   
luela
Nije mrsa nego zlatni stafilokok.ste je ovo nigdje nikog?

(odgovor članu luela)
Neposredna veza do poruke: 1600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  61 62 63 [64] 65   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 63 [64] 65   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *