|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
9.9.2009 9:56:24   
veeseelaa
kad bi mogla otići do Ulcinja, pijesak je ljekovit, svi se hvale

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
9.9.2009 10:36:45   
new mama
Mamine oci kako si jutros,jel bolje ista,mozda da popijesij paracetamol cisto da te malo zgrije,mozda ti je od propuha,a pitaj u apoteci smijes li ikakvom kremom namazati zbog dojenja,mozda ima nesto sto bi smjelauser posted image
evo jedan veliki zagrljaj od nas dvije i da brzo ozdravisuser posted image user posted image user posted image
Crvena nadam se da si i ti boljeuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
9.9.2009 12:05:00   
mama_debeljuca
Mamine oči, ja sam imala isti problem, dok sam dojila, meni se bol kretao od krsta, jedno pa drugo koljeno naizmjenično, nekad oba koljena istovremeno. Znala sam se ukočit da ne mogu dijete da podignem, najgore kad bih ga kupala. Užasni su bolovi bili. Meni je ljekar (pedijatar) rekao da mogu brufen da uzmem, i ako dojim, nisam ga uzimala često, već kad baš stisne, i u periodu kad beba ne doji duže vrijeme, naveče obično, pomoglo je. user posted image user posted image user posted image da prođe bol.

_____________________________

:-)

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
9.9.2009 12:09:32   
mamine oci
zene hvala vam jutros sam za nijasu bolje sto s nogu tice sad me bole kukovi ko da sam injekcije primala,al valjda ce sve proc jer ovih dana sam puno radila pa valjda je zbog toga u svakom slucaju hvala...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
4.10.2009 22:59:07   
mamma mumi
Nebih da otvaram novu temu, vec da vas ovdje priupitam, posto imam bolove u krstima, i strasno sam umorna, i zelim sebe da pocastim masazom( napokon sam se domogla plate hahaha), pa me interesuje da li neka od vas ide na masazu i jeste li zadovoljne, ako da moze te li mi preporučiti gdje bih mogla otici u sarajevu, a da nije paprena cijena. Hvala vam mile moje

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
5.10.2009 1:48:28   
veeseelaa
ja sam prije trudnoce išla na masaže ledja u solarij Ena na Grbavici (odmah do kafica Che Guevara), 20 KM pola sata, imaju dvije maserke, jedna jako mlada a jedna starija.... ja sam išla kod starije i meni je ok
Išla sam na masaže i u Mimo medical, masirao me lično Mimo (on je poznat kao najbolji maser u gradu), 25 KM pola sata, ako možeš doći do njega on je baš profi
Imam i jarana masera (nije me masirao pa neznam kakav je)
Inače radi u državnoj bolnici dugo taj posao, trebalo bi da je dobar
Mislim da radi i privatno, ako ti to odgovara poslala bi ti br tel pa da ga kontaktiraš

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
9.10.2009 11:08:13   
mamma mumi
E hvala ti veselaa, mene je sada uhvatila gripa, svo me tijelo boli, tako sam slomljena, a nikakvo cudo kad mi je imunitet opao. Potrazicu ovaj na grbavici pa cu vidjeti, hvala jos jednom

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
15.1.2010 13:27:23   
kamacco



za kostobolju i bol misica pomaze:lanena krpa na koju nalijes par cepica rakije,na to biber u prahu(prvi put ne previse bibera dok ne vidis kako ce ti koza to podnjeti)staviti krpu sa rakijom i biberom na bolno mjesto i umotati to najlon kesom ili najlon folijom!najbolje prije spavanja, da krpa ne bi spadala,najlon preko krpe obavezan!Nakon 15 minuta,imaces osjecaj da ti je neko stavio peglu na to mjesto,ali pretrpi,jer izvlaci bol nevjerovatno.ponavljati isto par dana.Seoski lijek,ali bolji od bilo koje kreme.Voltaren i ostale kreme ne pomazu za mosti i misice,jedino tigrova mast pomaze.



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
15.1.2010 13:29:30   
kamacco






procitaj moju poruku!

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
15.8.2010 9:52:45   
Dida79
Aj zene pomagajte...imam uzasne bolove ispod rebara na ledjima...boli me kada stojim,sjedim a udahnuti to je borba ziva...ev dok ovo pisem sve me znoj obliva od bolova...nisu to zigovi nego konstantna bol koja ne prolaziuser posted image Jutros sam jdva iz kreveta ustala user posted image
Sta da radim...votaren sam jutros popila ali nece nikako da popustiuser posted image user posted image

(odgovor članu kamacco)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
15.8.2010 10:10:18   
veeseelaa
a možda da zamotaš taj dio tijela nečim toplimuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
15.8.2010 12:26:41   
samedi
Dido,moze li te neko izmasirati_ Ako imas onaj Deep relief gel bilo bi dobro da to namazes! Da te nije propuh uhvatio_

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
15.8.2010 12:33:49   
Latinka
Dido, ja sam to imala prije 2 godine, nisam mogla ni ležati: spavala sjedeći. Vjeruj mi da najbolje pomaže umotavati nečim toplim, dok ne prođe, kao  što vesela kaže, ako imaš kakav šal ili džemper od prave ovčije vune,obuci na golu kožu; znam da pecka, ali kad boli-sve se može podnijeti
I, da. Bolje ti je HEAT RELIEF, ako budeš masirala, jer on zagrijava, a DEEP RELIEF hladi


< Poruku je uredio Latinka -- 15.8.2010 12:35:39 >


_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
15.8.2010 12:40:25   
Visnja RR
draga idi ti do doktora da ti da injekciju... a obavezno ispitaj razlog zbog kojeg ti se to desava

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
15.8.2010 14:01:48   
Dida79
Mislim da se taj dio ne moze izmasirati jer tacno osjetim da me boli ispod rebara na obje strane...vesela me je dobro napomenula pa sam stavila dormeo pojas od prave ovcije vune i malo mi se je bol smanjila.
Bas maloprije kazem mm da bi trebala otici na neko snimanje ili sl jer ovo je stvarno da poludis...jutros kad sam se probudila samo sam ocima mogla mrdati ni jedan dio tjela nisam mogla pomjeriti a da me ne boli user posted image
Uzas

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
15.8.2010 17:29:44   
jasmin
Dido,postoji mogucnost da ti se uklijestio misic.Moj muz je skoro imao takav slucaj pa mu je doktor rekao da legne na pod i da noge podigne pod ugao od 95 stepeni,to je otprilike na seciju i da tako drzi 20 do 30 minuta pri tome disuci duboko.Tako treba dva puta dnevno.Muzu je puno pomoglo.Nadam se da ces biti bolje akobogda.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
15.8.2010 23:56:43   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Dida79

Aj zene pomagajte...imam uzasne bolove ispod rebara na ledjima...boli me kada stojim,sjedim a udahnuti to je borba ziva...ev dok ovo pisem sve me znoj obliva od bolova...nisu to zigovi nego konstantna bol koja ne prolaziuser posted image Jutros sam jdva iz kreveta ustala user posted image
Sta da radim...votaren sam jutros popila ali nece nikako da popustiuser posted image user posted image


Popija apaurin i aspirin...To si isteglila misic, sada ce ti bol prema ruci krenuti...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
16.8.2010 0:00:13   
Dida79
Za apaurin mi je i mama rekla...imam samo leksilium 2 mg mozda moze i on pa sam mislila kad krenem u krevet da popijem...a sad mi je puno bolje a vidjet cu kakva cu biti sutra ujutruuser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
16.8.2010 0:01:44   
Skvo RR
Bitno je da je kombinacija apaurin i aspirin, lexsilium za ovo ne.user posted image  
Znam iz vlastitog iskustva...kada ovo dvoje popijes bit ce ti bolje za pola sata.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
16.8.2010 0:03:04   
Dida79
Onda nista do sutra ujutru jer sa ni jedno nemam u kuciuser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
16.8.2010 0:03:34   
acudesa
dido, kako si?
sad pročitah šta je bilo...


< Poruku je uredio acudesa RR -- 16.8.2010 0:05:20 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
16.8.2010 0:06:50   
Dida79

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

dido, kako si?


Sta da ti kazem...sve sam napisalauser posted image
Nemam pojma sta je ovo a otici dr sam lijena pravo user posted image Sad mi je puno lakse,nekako imam osjecaj dok se krecem da me bol lagano prolazi a cim mirujem duze od pola sata mene pocne da boli user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
16.8.2010 0:09:53   
acudesa
nemoj biti lijena, otiđi doktoru...
ja sam se zeznula pa čekala da se izmučim pravo, da bi od jedne injekcije bila za 5 min ko nova...hmm...nemam ti savjet, samo ti želim da ti to što prije prođe

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
16.8.2010 0:14:10   
Dida79
Hvala user posted image
Ne ide mi se zato sto je sad sezona godisnjih odmora pa dok dodjem na red mene ce ili proci ili ce me sreditiuser posted image A negdje prosle godine isto ovako me uhvatilo i ja ti odem privatniku u Kiseljak na UZ i kaze mi da mi je neka vena ostecena sto vodi od vrata pa preko kicme(e sto ja sad objasnih) I cim mi je to rekao meni se neki strah uvukao odma me prestalo evo sve do jutrosuser posted image
Ovolika zena a kukavica user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: imam strasnu kostobolju sta da radim
16.8.2010 0:15:39   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Dida79

Aj zene pomagajte...imam uzasne bolove ispod rebara na ledjima...boli me kada stojim,sjedim a udahnuti to je borba ziva...ev dok ovo pisem sve me znoj obliva od bolova...nisu to zigovi nego konstantna bol koja ne prolaziuser posted image Jutros sam jdva iz kreveta ustala user posted image
Sta da radim...votaren sam jutros popila ali nece nikako da popustiuser posted image user posted image


Dido evo sad upratih...
sa stajališta moga privatnog fiziotarapeuta ti si uklještila neki živac....

ako nema manifestacija na koži i ako se bol širi prem dole onda je to u pitanju...
u tom slučaju ni slučajno zagrijavati već deep relif koristiti, voltaren rapid al ne jedan nego svako 6 sati najamnje 5 dana....i naravno ako imaš preblema za želudcem svaki dan po jedan ranisan jer voltaren je za želudac grrrrrrrrrr.....
uzmi fino zdjelicu malu plastičnu naspi vode pa zaledi i onda sebe na tom mejstu lediraj 3 puta dbevno po 3 minute....

ako imaš manifestacije na ko
oži, tipa crveno na ili oko bolnog mjesta i bol se širi u krug preko leđa do grudnog koša...trk ljekaru...jer to može biti herpes zastra koji se sada javlja često u našem dobu radi gubitja imuniteta.....

i da na kraju ovo su samo savjeti...ljekar najbolje zna....nemoj bol da trpiš jer svaki bol utječe na kompletan organizam i psihu posebno...postoji lijek i doktor iskoristi to bez obzira na svoju lijenost,

Sretnouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *