|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Treći RR Baby Shower
12.3.2015 21:45:30   
Hanady RR
Drage moje...FB i RR su sa privatnim porukama prekriveni u vezi sa svime što treba da nam subota bude ugodan.
zaključili smo prijave i sada ostaju sitnice...i aBd da nam subota prođe u najboljem redu...
sve dalje pitajte me putem istih :)))
papa

user posted image


a onda fotkice nakon druženjauser posted image
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Treći RR Baby Shower
13.3.2015 8:03:08   
damma
jedva cekam slike..

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Treći RR Baby Shower
14.3.2015 8:46:20   
Visnja RR
danas nam je divan i poseban dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Treći RR Baby Shower
14.3.2015 10:07:02   
bebacha
Lijep provod i napravite puno slikica

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Treći RR Baby Shower
14.3.2015 14:54:27   
muaaa
Znaci ne da je bilo dobro...bilo je fenomenalno!

Zenice,djeca..

Nasa trudnica i slavljenica rodjendana,blista..

Pored igara i nagrada koje je osmislila domacica se potrudila da ovaj projekat a mogu ga nazvati tako dovede do savrsenstva.S pomocnicama je prostoriju dovela do ugodjaja kakav se vidi na filmovima kod proslave BS.
I sto se potrudila da napravi hranu i tortu pored svojih obaveza.
sta reci nego veliko hvala za Hanady!!!
Nasoj lijepoj Lady,zelim ima lagan porod da donese na svijet svoju princezu zdravu.....,da cita napisano

:)a poslije 40 dana zna sta joj je cinitiuser posted image

i Malaoj Selmi hvala sto nam je obezbjedila prostoruser posted image

< Poruku je uredio muaaa -- 14.3.2015 14:55:24 >


_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Treći RR Baby Shower
14.3.2015 14:56:52   
bebacha
user posted image user posted image user posted image
svaka cast za organizaciju i ostalo
jedva cekam slikice

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Treći RR Baby Shower
14.3.2015 14:57:48   
muaaa
Kasnije slicice....cure ce postaviti..

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Treći RR Baby Shower
14.3.2015 15:25:51   
EEDITH
user posted image user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Treći RR Baby Shower
14.3.2015 15:33:16   
Medić*
Vec pisah na chatu. Divno druzenje sa dragim zenama I nasom Ladyuser posted image

Sve pohvale za Hanady, za ostale koje su ucestvovale u organizaciji, za zene koje su prisutne bile, za one koje su daleko a bile su dio ovoga kao I one koje su bile sprijecene doci a ucestvovale su na svoj nacin. Bravo ringerajauser posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Treći RR Baby Shower
14.3.2015 15:34:52   
muaaa

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Vec pisah na chatu. Divno druzenje sa dragim zenama I nasom Ladyuser posted image

Sve pohvale za Hanady, za ostale koje su ucestvovale u organizaciji, za zene koje su prisutne bile, za one koje su daleko a bile su dio ovoga kao I one koje su bile sprijecene doci a ucestvovale su na svoj nacin. Bravo ringerajauser posted image


zaboravih i ovo napisatiuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Treći RR Baby Shower
14.3.2015 15:45:09   
damma
user posted image user posted image
dajte ranije slike

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Treći RR Baby Shower
14.3.2015 15:52:28   
Skvo RR
divno biloooouser posted image ...svaka cast hanady..user posted image ..a lady..zelim joj sve naj najuser posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Treći RR Baby Shower
14.3.2015 16:02:54   
zvončica
Samo jedna rijec...extra.....Hanady, svaka cast...smajlikojiseklanja....

Evo jedna slikica za nestrpljive, a bice jos slika, mislim da ce Visnja album napraviti...

user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Treći RR Baby Shower
14.3.2015 16:19:54   
damma
user posted image user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Treći RR Baby Shower
14.3.2015 16:54:19   
minie
I nama je super bilo :) R se bas izigrao sa djecicom.
Jucer napisah da je Hanady zena zmaj sa ogromnim srcem, divna organizacija user posted image

Lady sretno i sto laksi pirod i brzi oporavak user posted image Lanci je premedena.

Hvala na prevozu i ugodnom caskanju sa svim drugaricama, divne ste.

Ko je sljedeci user posted image user posted image

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Treći RR Baby Shower
14.3.2015 16:55:14   
Hanady RR
Hvala Vam što ste uljepšale ovaj dan...
Ništa ja uradila nisam sve je ovo zajednička priča...volim vad od zvjezda do gnjezda user posted image user posted image
Dok saberem emocije i pojedem ručak koji je muž zgotoviouser posted image javljam se sa tekstom za PR, zavlanicama svakoj pojedinačno i željama da zauvijem imamo razloga okupljati se u sretnim okolnostima...vrlo rado vrijeme svoga života provodit ću sa vama jer RR je ''the best'' user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Treći RR Baby Shower
14.3.2015 17:33:22   
R&T@
Prekrasno, u svakom pogledu...
RR je cudo veliko...user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Treći RR Baby Shower
14.3.2015 17:46:24   
Lady26
Ja sam jos pod utiskom, mislim da je ovo najljepsi rodjendan koji pamtim user posted image user posted image user posted image

Veliko hvala user posted image user posted image divnim zenama na organizaciji, druzenju, slasticama, poklonima... Odusevljena sam, presretna... A tek Lana, sve je istresla na sred dnevne user posted image a ja cekam goste user posted image ...
Posebno hvala Hanady, na tortici, rodjendanskoj user posted image , ukusnoj hrani i organizaciji, Riti user posted image , sefici Visnji i nasem sponzoru Hipp-u na izdasnom poklon paketu user posted image , Slavnoj i prodavnici Happy kids...M. Selimi na obezbijedjenom prostoru user posted image ...Bolje da ne nabrajam, nekoga cu zaboraviti, slucajno, hvala puno puno puno svima, poseban zagrljaj za zenice koje nisu mogle doci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Znam da je zbrckan post al kuckam sa moba ...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Treći RR Baby Shower
14.3.2015 17:50:16   
Amani12
I jos jednom sam neizmjerno ponosna jer sam dio RR porodice.

Hanady ti si zena zmaj. Moj duboki naklon za divnu organizaciju i sve sto si uradila.

Sve zene su divne,a trudnica nam je posebna. user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Treći RR Baby Shower
14.3.2015 17:59:27   
R&T@
Lady26, user posted image

Dajte nam, zenice, mnogo fotki...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Treći RR Baby Shower
14.3.2015 18:28:24   
koka i po
mi sto nismo bile smo malo ljubomorne....
podijelite i sa nama malo tog divnog ugodjaja..
dajte te slike vise..


draga moja Lady....
kao prvo da ti cestitam rodjendan..da budes ziva ,zdrava i sretna jos mnogo godinauser posted image
zao mi je sto nisam mogla ucestvovati u jednoj ovakvoj divnoj bajci...
razumjet ces ti mene znam.....
ja ti poklanjam puno lijepih zelja...i jednu posebnu...
da to bebce unese jos vise lijepih boja u tvoj zivot...
da razbije i ono malo sivila ako ima...
da tu svoju princezu doneses na ovaj svijet sto lakse ...i taj dan po toj lakoci pamtis....



ali nemoj zaboraviti da i mi ove sto nismo danas bile tu ...jesmo....samo nas ti nisi vidjelauser posted image

sretno duso....

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Treći RR Baby Shower
14.3.2015 18:42:39   
rose
ja sam tek jutros skontala da su ti bs organizovale na rodjendan...to je bas lijepo user posted image user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Treći RR Baby Shower
14.3.2015 18:49:32   
damma

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Hvala Vam što ste uljepšale ovaj dan...
Ništa ja uradila nisam sve je ovo zajednička priča...volim vad od zvjezda do gnjezda user posted image user posted image
Dok saberem emocije i pojedem ručak koji je muž zgotoviouser posted image javljam se sa tekstom za PR, zavlanicama svakoj pojedinačno i željama da zauvijem imamo razloga okupljati se u sretnim okolnostima...vrlo rado vrijeme svoga života provodit ću sa vama jer RR je ''the best'' [sm=smiley27.gif]user posted image


rr je best user posted image
a tebi svaka cast user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Treći RR Baby Shower
14.3.2015 19:01:30   
mama2009
ja nisam bas rijecita, samo cu reci sva cast....
organizacija, pokloni, ideje sve za 10
sve zene su ucinile samim dolaskom mnogo
bravo RR bravo MI

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Treći RR Baby Shower
14.3.2015 19:17:01   
Hanady RR
''Danas sam nahranila svoju dušu...ljepotom, dobrotom i ljubavlju koja nema granice.''
Mislim da bi ovako mogao početi opis dana koji smo danas preživjele svaka od nas koja smo bile na zabavi Baby shower organiziranoj za našu članicu Lady 26. Od igrarije do ozbiljne organizacije koja je učinila da se osjećamo predivno i presretno.
Slike će reći više od riječi, a ja kao eto kao nosioc aktivnosti ( domaćica i organizator) za svoju milu prijateljicu koju sam stekla na ringeraji davneeeeee 2009 godine user posted image moram se osobito zahvaliti svima onima koji nam ovaj dan učinili su posebnim.

Hvala svakoj koja je došla, odvojila vrijeme za našu trudnicu, dječici našoj divnoj koja su uveličala zabavu, bez njihove pomoći i igrarija i pjesmica ovo nebi bilo tako čarobno. Hvala onima koje su došle, pomagale u svemu i zauzvrat dobile ''povukla me trudnica za nosić'' za njih posebne emocije izdvajamo i nadamo se da ćemo slaviti uvijek i imati razloga za isto što prije.

Igrali smo baby shower igrice, pogađali obim stomaka, smišljali imena bebi pa smo čak i Bingo odigrali uz pomoć vrijednih ručica naše dječice. Simboličnim nagradama smo pobjednice obradovali al nadam se obezbjedili lijepe uspomene na ovaj dan i njima.
Jesli smo slaniše, slatkiše..puhali svjećice na tortici koju je spremila moja malenkost, jer naša trudnica i rođendan je slavila, a mi to zaboravile nismo.user posted image

Hvala onima koje su donijele sokića, kafe user posted image , grickalica i posebeno hvala našoj R&T@ na divnoj uspomeni komadu ružičaste Torte od papira za sve učesnice zabave.
Sve ovo nebi bilo moguće bez adekvatnoga prostora na savršenoj lokaciji koji nam je obezbjedla naša Mala Selma, hvala ti drugarice što si dovoljno čovjek da dobiješ ključeve na povjerenje user posted image sa razlogom očito.


Ne smijem, a da ne se posbeno ne zahvalim našoj Višnji koja je pored svih poklona obezbjedila sponzorki paket poklona od HIPP-a, zaista su obradovali svojim poklonom sve nas a trudnicu posbeno. Hvala također Happy kids trgovine (https://www.facebook.com/happykidssarajevo?fref=ts) sa lokacijama na Dobrinji i u BBI centaur koja je podsretstvom naše divne članice seleberti dostavila divan sponzorski poklon za našu očekivanu bebicu. Hvala našoj članici Tajra 26 čija privatna firma za Organiziranje vjenčanja iz snova je pomogla u fantastičnoj dekoraciji prostora (https://www.facebook.com/profile.php?id=100008292810229&fref=ts) .
Hvala našoj forumašici muaa (https://www.facebook.com/pages/1-Za-pod-konac/1538831429661795?fref=ts) koja je za ovu priliku novim brendovima a i već postojećim dala podršku dojenju šivenjem divnih proizvoda po simboličnim cijenama za našu trudnicu.

Pored članica koje su van Sarajeva i određeni broj njih iz Sarajeva koje nisu mogle doći dale su svoj veliki doprinos.

Veliko Hvala...članicama koje nisu iza Sarajeva, a učestvovale su u igrama darivanja bebe i video poruka za trudnicu. Mico Tico i Ziki. Nadalje, Sarajke koje su željele al nisu uspjele doći učinile su to na divni način darivanjem bebe i mame. Vještica, leona81, Tajra26, EDITH. Neca xxx koju je zaustavio posao al srcem bila si tu.

Trudila sam se da nikoga ne izostavimo.
No bez obzira na broj nas koji jesmo bile tamo ovo je bila zabava ringeraje.ba, kao jedne velike porodice koja uvijek igra '' svi za jednog= jedan za sve'' . Hvala Vam što postojite i što sam dio Vas user posted image I molim Vas da ovakvih zabava imamo što više...

http://album.ringeraja.ba/index.php?page=album&ID=4032


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *