|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
3.4.2015 13:27:51   
lala88
gdje ste zenice, sve se razbjezale, skroz smo slabo aktivne. Moracu poceti uvoditi teme mozda se aktivirate, makar pisite sta ce te za rucak, ja cu pileca krilca i krompir, i neku salatu.

(odgovor članu memsi)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
3.4.2015 14:04:07   
rose

IZVORNA PORUKA: alman

ninuska user posted image za urenu kontrolu drago mi je da je sve uredu, a sto se tice tih testova ne znam sta da ti kazem, ni sama nisam pametna, kao i svaka majka sigurno bih uradila sve to treba,al ako su ti svi parametri urednu mislim da se ne bi trebala opterecivati tim testovima, jer oni kako sam skontala samo pokazuje statisticke podatke, neka me ispravi neka ako grijesimuser posted image



triple je samo statistika...ako svakako ne mislis ici dalje do amnio iu slucaju loseg rezultata koji je itekako moguc a ne znaci nista...nemoj ga ni raditi ...dobra UZ rijesi vecinu dilema ali ni to nije 100% pa eto...briga kako god okrenes

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
3.4.2015 15:01:34   
M.A.M.
Tu sam ja ne dijelite minuse,prehladjena sam toliko da nemogu glavu dignuti,citavo jutro po doktorima,pijem sve zivo al nista ne pomaze,bila sam kod ginekologa rad kontrakcija od kaslja al hvala Bogu beba je dobro

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
3.4.2015 18:49:01   
alman
MAM ma gdje se toliko nahladi, zelim ti brzo ozdravljenje i oporavak, samo ti ozdravi pa cemo nastaviti druzenjeuser posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
3.4.2015 23:22:23   
alman
a sta je ovo nema nikoga, kod mene bili gosti pa dok sam pospremila evo legla sad, nesto me glava od mraka boli, joj jesam postala nekakva pa nema dana da mi nesto ne fali user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
3.4.2015 23:26:23   
alman
nema nam danas luele sigurno je ostala u bolnici mozda na sutra signe i haber da se porodila, zelimo joj sto laksi porod user posted image
a ostale terminuse iz ovog mjeseca bih trebala da obrisem ocito kad nam se nisu do sad javljale nece ni ovih dana, premda je morena bila jedno vrijeme aktivna koliko se sjecam user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
3.4.2015 23:32:16   
alman

IZVORNA PORUKA: lala88

gdje ste zenice, sve se razbjezale, skroz smo slabo aktivne. Moracu poceti uvoditi teme mozda se aktivirate, makar pisite sta ce te za rucak, ja cu pileca krilca i krompir, i neku salatu.

i kod mene je bio isti meni za rucak stim da je jos bila supica i samoinjoni uz to, al nije bilo maldog krompira i ja kupim stari, nissta nije valjao pola sam bacila, sladak valjda im smzo, a meni se tako jeo pomfrit, bas sam se bila rastuzila, pucaju me ovi hormoni nenormalnouser posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
4.4.2015 8:38:36   
mala curica
Dobro jutro drage moje.Jeste li se naspavale?
Cim sam oci otvorila dan mi je skocio na nosuser posted image mm toliko me je iznervorao da bi sebe ujela za guzicu samo kada bi je mogla dohvatiti user posted image

Ufffg.....


Danas kod nas suncan dan,nadam se da ce takav i ostati.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
4.4.2015 11:37:15   
araj
MAM zelim ti brzo ozdravljenje. Da li na GAKu ima ultrazvuk 4D i kako do njega doci :) Jer zadnji put kad sam isla na pregled, neki stari aparat. Muz jedva skontao bebaca na ekranu.

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
4.4.2015 13:04:15   
lala88
ej loptice, kako ste mi?
MC udahni, izdahni user posted image ujedi ga ako te toliko iznervirao.
Ja sam slomljena, ali sretna jer su spavaca i kupatilo prelijepi, mm kaze mogli smo i hodnik danas ma nema sanse treba mi 7 dana da se odmorim, ubilo me peglanje. Nekad sam bila hiperaktivna, nisam imala ziva mira, a sad jedva hodam, bas mi beba uzima dosta energije, jos juce na obuci neka budala mi izleti sa autom umalo da ga udarim idiot isao u smijeru gdje se neodvija saobracaj. Mislim da cu vikend prelezati, vrjeme je super ali nisam ja user posted image

(odgovor članu araj)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
4.4.2015 13:30:54   
AzraB
drage moje hvala vam svima na lijepim cestitkama i zeljama, i vi da docekate isto aBd i da vam ostatak trudnoce prodje sto bolje. Mi uzivamo skupa, rucamo ko velike, kakimo i piskimo. Upratila sam vas malo ali ne pamtim sta pisete, udjem vise da vidim je li se LUELA porodila? Ljubim vas sve puno.

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
4.4.2015 18:19:30   
luela
Zene sinoc se porodila a danas izasla.hvala bogu sve je ok ali mi je porod bio izuzetno tezak,bar meni.bolovi su bili nesnosljivi.jedva sam bila pri sebi.beba 4200,svi su me obilazili kao cudo od prvorotke ;) ja ne znam kako sam ziva ostala,eto toliko da vas ne plasim.ultrazvuk nista nije pogrijesio jer je prije 7 dana bio 3900.pusa svima :)

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
4.4.2015 19:11:23   
memsi
Bravo za hrabru mamu,
Sve cestitke povodom rodenja bebice i sad uzivaj u carima majcinstva.Porod ko porod kod svake zene drugaciji.Zelim ti da se sto brze oporavis.Uzivaj sa bebicomuser posted image

(odgovor članu luela)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
4.4.2015 19:34:01   
LieToMe RR
Cestitam luela user posted image bebica mashala, nek je ziva i zdrava a tebi zelim brz oporavak i da uzivas sa svojom bebicom user posted image

Ja juce prvo na dip po nalaze, na prvu onako-onako, urin ok, zeljezo duplo manje user posted image beba ocito uzima svoje, vidjecu sta ce mi reci Divke za 7 dana.
Prosetala sve od dipa do alte (u alti na brzinu uletim u waikiki, ima neko predsezonsko snizenje al nisam nista kupovala, nije mi se dalo).
E onda drzavna i Nakas. Uzasna guzva bila, nije me ni pregledao grozan uzv aparat u onoj sobi a i ja dosla samo zbog nalaza za doznake jer moja "divna" doktorica nije htjela ni da
prica o bolovanju jer kaze da su mucnine, povracanje i slabost "ginekoloski problem" pa da donesem nala od drzavnog doktora jer eto kao privatni ce napisati sve sto mu trazis jer ga placas.
Kad sam to sve Nakasu rekla covjek se sokirao, al kaze ne cudi, cesto trudnicama sa mucninom ne vjeruju.

Ja jedino da provedem jedno 4-5 sati kod doktorice pa da joj povracam na licu mjesta da se uvjeri user posted image

Za detaljan pregled ipak cekam Divanovica.

Juce sam tako premorena bila, valjda sam se naletala, a i navece smo isli u goste sa malenom, pa vecernji rituali.
Danas iskoristili lijep dan za setnju po Vilsu, druzenja u parku i kaficu.

Tacno sam krepana a planiram jos i peglati, pustiti jos jednu masinu i kupati malenu...tacno se necu moc pomaknuti poslije svegauser posted image

(odgovor članu memsi)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
4.4.2015 20:21:56   
AzraB
LUELA draga cestitam ti, ti se porodila kad sam ja trebala user posted image sve najbolje tebi i bebici, uzivajte user posted image

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
4.4.2015 23:45:54   
alman

IZVORNA PORUKA: luela

Zene sinoc se porodila a danas izasla.hvala bogu sve je ok ali mi je porod bio izuzetno tezak,bar meni.bolovi su bili nesnosljivi.jedva sam bila pri sebi.beba 4200,svi su me obilazili kao cudo od prvorotke ;) ja ne znam kako sam ziva ostala,eto toliko da vas ne plasim.ultrazvuk nista nije pogrijesio jer je prije 7 dana bio 3900.pusa svima :)

luela draga cestitam neka vam je ziva i zdrava puno godina, mashAllah za bebicu, sad uzivajte u zajednickim trenucima user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu luela)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
4.4.2015 23:47:50   
alman
AzraB...31.03 user posted image porodila seuser posted image
Gift...03.04
Morena...15.04
Luela... 03.04. user posted image porodila se user posted image

Psiholog27...04.05
Marien...13.05 user posted image
Scarlet...17.05
No idea...25.05 user posted image

Bella...08.06.
Alldi.. 10.06.
Alman...29.06 user posted image
Mala curica...30.06. user posted image

Sabiinaa...01.07.user posted image
Mybaby...03.07.
Lala88...20.07.
Adano...22.07.
Memsi ...22.07. user posted image
Anitaa...30.07. user posted image

Maksi....06.08.user posted image
Rose...14.08. user posted image
Mastalica...15.08.
Putujuca...18.08.
LieToMe....24.08.
Aleah...26.08.
MAM...28.8.
Bebac bucko...31.08.

Araj .... 12.09.
Pcelica Maja5.... 15.09.
Ninuska ...23.09. user posted image

Aidana ...06.10.
Blue moon ... 22. 10.
Amiina ....24.10.


_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
4.4.2015 23:51:08   
alman
sta je ovo danas nista na forumu, ja evo sad dosla kuci bila cijeli dan kod mame, malo joj poradila al vise sam sjedila, i pricala user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
5.4.2015 0:01:25   
ninuska
Bas slabo user posted image . A i radnim danima ima slabo javljanja. Cura i ja danas bile u gradu, nahodale se. Ona ode kod nane i tetke, a mm i ja sami user posted image .
Luela cestitam! Zao mi je sto je porod bio tezak i puno bolan user posted image

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
5.4.2015 10:51:49   
lala88
cestitam luela, sve najbolje tebi i bebi, da se sto prije oporavis, mada to nije beba to je cura ipak 4200g nije malo.
Ostale loptice, gdje ste vi, kako ode bejbe slabo pisete.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
5.4.2015 11:22:19   
alman
uranile naspavale user posted image drage, kisa vani i tmurno vrijeme bas za spavati cijeli dan, ja sama sinoc mali ostao kod nane na konaku tako da sam jutros bas odspavala fino, malo me glava boli al dok popijem kafu valjda ce me popustiti

lala jesi li se odmorila od poslova ti si meni se cini otvorila sezonu krecenja ovog proljeca user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
5.4.2015 11:27:31   
ninuska
Jutro,

Kod nas snijeg pada li.pada user posted image . Ustala sam u deset. Malo cu po kuci zategnuti, pa odosmo po malu i do SCC. Onda na rucak kod jetrve. Kako volim kad ne moram kuhati user posted image

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
5.4.2015 11:29:22   
ninuska
Sretan praznik zenama koje slave user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
5.4.2015 11:57:11   
alman
i od mene sretan praznik onima koje slave, uzivajte danasuser posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
5.4.2015 12:23:54   
LieToMe RR
Hvala hvala na lijepim zeljama user posted image i vama sve najljepse od nas.
Mi smo kod svekrve, familijarno okupljanje...dosli i moji...curica naravno glavna zvijezda svakog okupljanja user posted image

Ja sam se juce i umorila, oko priprema, te vesa...a bili smo i u skitnji...
Danas uzivanje u snjeznjoj idili user posted image


(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *