|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li snovi djeluju na vas?
18.10.2011 9:52:10   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: MarinaDK


ali ja znam cim usnim ovcu novcanik ne nosim sa sobom  narednih 7 dana,niti pisem ljubavna pismauser posted image


user posted image user posted image user posted image

e dobra si...

a ne znam...ma i ne držim se tumačenja previše...al nekako pročitam ih kad me san optereti i obično naletim na ova umirujuća , tako lakše preguram dan i narednu noćuser posted image

mislim da tu ima i autosugestijeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: da li snovi djeluju na vas
18.10.2011 9:53:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: zeze

Mene je strah sanjati user posted image . Stvarno mi se u 90% slucajeva snovi ostvari ili ono sto predosjetim.Ista sam ti niko od mojih clanova ne volidavuje mene dakazemejznas sta sa sanjala...


(odgovor članu zeze)
  Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Da li snovi djeluju na vas?
18.10.2011 9:55:05   
Anoniman
ja kad sanjam nekad mi u san uleti dodje bivsiuser posted image to je rijetkost  neznam odakle mi on user posted image bude mi posle nesto ruzno, to sam zapamtila tad kad sam njega sanjala taj dan mi je seka imala udes , i ja njoj posle nekog vremena pricam sta sam sanjala i kako kad god njega sanjam meni bude nesto ruzno Tad ce njen muz kroz salu da te nije ukleouser posted image user posted image neznam reko more da bude user posted image .
Ovce kazu-novce user posted image hajd ga znaj sad ..krv ne volim sanjat kazu radost al neznam od koje zivotinje ....


(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Da li snovi djeluju na vas?
18.10.2011 9:59:09   
Lejla Ka
Moja seka kad nešto usni mi odmah neku žešću dovu proučimo, kod nje sve neke poruke dolaze user posted image

Ma ne treba se bojati, treba ih prihvatiti, i zaista zatražiti snagu da se ono što dolazi predevera na zajedničko dobro.

Ja sam u ratu sanjala jedan tako dojmljiv san da sam ga pričajući ga roditeljima u jutro nekontrolisano počela da plačem. Taj dan sam ranjena na putu u školu. Ali onog trenutka kad se sve izdešavalo, kad sam postala svjesna okoline jednostavno sam znala da će sve biti u redu, ništa me nije bilo ni strah ni briga.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Da li snovi djeluju na vas?
18.10.2011 10:04:43   
Anoniman
isto kao sto, kazu da ne valja ruzne snove pricat do sutra user posted image neznam jel to istina a ima nesto i u snovima .
Kod mene sveki je ko evlija user posted image sto se kaze sto ona zna prisnit niko nezna majkemi.Prije nego sam znala spol , bila trudna ona sanja djecaka u tregericama ko lezi dole kod nje musko djete i bi musko user posted image slucajnost il ne pogodila je .Kao kad je bila trudna sa  drugim djetom ona ,kad je htjela rodit mm . Razmisljala da abortira jer je maleni ima godinu dana brat mu a ona radila sta ce sad, sta ce svjet rec a radila .
I tu noc sanja kao dodje joj neki covjek kaze ti neces nesmijes , abortirati rodices to djete i zvace se nadices mu ime Benjamin . Ona se sva najezila prepala.I ostavi to djete , mm . i rodi i nadije tako ime ,. Kad se rodio  na njemu bila mladez i osunecen se rodio .


(odgovor članu Lejla Ka)
  Neposredna veza do poruke: 155
   RE: da li snovi djeluju na vas
18.10.2011 10:41:34   
Anoniman
Ja vama ne smijem ni ispricati kako ja sanjam,sta sanjam i kako toutice na ljude oko mene...Cak sam i psihologa pitaladali je moguce da covjek predosjeca buduccnost i sanja proslost drugih nepoznatih ljudi...

Ima tri godine mozda malo vise upoznam zenu iz Zvornika,cim sam se rukovala sa njom pocela mi se vilica kociti,ja se prepala bila kontala da sam dobila srcani ili neki blazi oblik epilepsije...To  vece legnem i u san mi dodje covjek,stariji,neki stariji sako smedji na sebi,prosjeda kosa i na glavi  se vidi da nosi neku vrstu kape,malo kosa naherena brada od dva tri dana ,lice dobro preplanulo i bore na licu,mozda nekih 50-ak godina...On je meni nesto pricao ali ja nista cula nisam,samo vidim otvara usta....Usput osjecam da lebdim, odjednom se nadjem ispred neke bijele kuce ,gledam svojim ocima svoje noge i vidim muske cipele za oko kuce...
probudim se ne mogu na noge da ustanem  nemam snage,tijelo mi je led ledeni,nokti plavi od zime a pokrivena sam bila...
Iduca noc opet isti covjek dodje kod mene u sobu,opet onaj cudan osjecaj da lebdim....gledam sebi noge vidim muske cipele,neko me gura,ruke mi svezane,al sam sad ispred svoje kuce u dk i osjetim nesto hladno na glavi,pucanj,bol ,mrak.budim se,ne mogu nicim da mrdnem,samo oci tamo vamo....totalna paraliza...
i tako svaku noc sigurno jedno 20-ak dana isti  covjek,,samo sto vise vremena prolaazi snovi su duzi....
Predzadnji san,legla uvece,odmah sa zaspala odjednom osjetim jutro,gledam oko sebe brda sunce izlazi,ljeto je,cujem rijeka zubor iali je ne vidim,,neko me kucnu prstom u ledja opet onaj ciko,sad ga se vec ne bojim pruza mi u rukama pune sake ljesnjakai govori mi kad dodjem da idem ovom stazom tamo ima puno ljesnjaka za nabrati i pokazuje mi prstom na drugu stranu ,odjenom smo pred bijelom kucom.pokazuje mi ruke ispucale od rada i govori vidis nisam uspjeo zavrsiti terasu.pokazzuje mi panj kaze tu je cjepao drva io djednom vidim starije ljude sjede pricaju....Gledam tog covjeka vidim mu bore na licu,kosa prosjeda ,ruke drzi na ledjima dok hoda,ono staracki...ima cvijeca oko kuce u nekim kantaicama,mindjusice ili kako se zove i jos nekog bijelog i ruzicastog...i opet me neko vodi ja vidim cipele muske pantole.puno koraka cujem,gura me neko..Vozimo se sjedim u nekom kamionu,ali nikako ne mogu dapogledam gore,suma neka....Put asfaltiran,ali nije autoput,vidim onu stazu kojom se idu brati ljesnjake opet cujem rijeku....nekome tjera da udjem uneku ko kucu ,magacin,vrata se zatvorila zamnom,sunce probija kroz prozore i vidim kako leti puno prasine,cujem ljude napolju,pricaju,kamion upaljen...Zadnji dio sna,se zavrsiov na isti nacin....Neko me ubio sledjauser posted image user posted image user posted image Sjecam se i misli koje sam mislila nakon  sto su me ubili"osjecaj ogromne tuge i stalno sam ponavljala u sebi ne mogu da vjerujem da su mi to uradili....user posted image user posted image user posted image

Ovaj san sam neprekidno sanjala svaku noc,skoro mjesec dana ,vise nije bio san nego java....jer cesto puta sam bila kao u polusnu....Mislila sam da sam skrenula s uma....
Jedan dan ja na poslu i sretnem tu zenu iz Zvornika,opet mi se vilica koci,mada se nismo puno druzile zove me na kafu da upoznam njenu djecu i muza....Grli me i govori mi da sam joj jako draga osoba iako me ne zna dobro....
Taj dan dodjem kuci i reko maloda odspavam poslije rucka,a imala sam radnike u basti rusili fasadu stavljali novu i tako zazmirim ojednom osjetim vruc zrak kraj lica ,struji.otvorim oci nema nista,nastavim da kunjam osjetimneko me gurka prstima,ja ne spavam ali nisam ni budna ionaj covjek doso kod mene u sobu i meni govori ispricaj ispricaj...To je zadnji put da sam ga sanjala,nikad vise nije dosao... Ima i nastavak ove price,ali sam seuvjerila da covjek moze da sanja proslost tudju

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 156
   RE: da li snovi djeluju na vas
18.10.2011 10:42:54   
Anoniman
Ja vjerujem u svoje snove,nepogresivi su

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 157
   RE: da li snovi djeluju na vas
18.10.2011 10:51:36   
henna ze
ja sam možda i pisala ..jako puno sanjam..nekad sanjam nešto i prihvatim to kao stvarni dogadjaj ..na kraju ne znam jesam li to sanjala ili se stvarno dogodilo...
par godina sanjam..kako me ganjaju švabe iz II sbjetskog rata ili četnici....i uvijek se ja krijem na jedno mjesto...iz djetinjstva....eto i sinoć sam to sanjala...
inače dešava mi se to kad ne mogu da spavam..kad sam zabrinuta zbog nečeg...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: da li snovi djeluju na vas
18.10.2011 20:33:46   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Ja vjerujem u svoje snove,nepogresivi su


Pošto ovakve stvari ne može egzaktno ispitati nauka o njima postoje razne ali samo teorije.
Ja sam sklona vjerovati da svi ljudi imaju mogućnost vidjeti ovakve stvari, ali da to ima veze sa jačinom njihove veze sa fizičkim tijelom, sa otvorenošću tih nekih duhovnih kanala za primanje poruka. Nije to ništa ni nenormalno ni iz domena medicinskog problema.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: da li snovi djeluju na vas
18.10.2011 22:57:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Ja vjerujem u svoje snove,nepogresivi su


Pošto ovakve stvari ne može egzaktno ispitati nauka o njima postoje razne ali samo teorije.
Ja sam sklona vjerovati da svi ljudi imaju mogućnost vidjeti ovakve stvari, ali da to ima veze sa jačinom njihove veze sa fizičkim tijelom, sa otvorenošću tih nekih duhovnih kanala za primanje poruka. Nije to ništa ni nenormalno ni iz domena medicinskog problema.



Ja sam pricala sa psihologom o tome,cisto informativno da vidim hoce li reci da to nije simptom neke psihicke bolesti,jer ja to imam  od kako sam se rodila iskreno,jednom sam druga upozorila da vozi polako narednih dana,jer sanjala sam da je imao sudar,nije poslusao,na kraju on jeste imao nesrecu,na istom mjestu na kojem sam rekla,izletila mu srna pred auto na autoputu....Nije mu senista desilo,ali to  jutro je prvo meni dosao na vrata,izderao se svasta nagovorio i nikad samnom rijeci od tad nije progovorio....
Psiholog mi je dala kontakt telefon jednog poznatog danskog parapsihologa i media(ako se to kodnas tako kaze)On kaze da smo svi u stanju tako nesto dozivjeti,samo kod nekih ljudi je to lako,kod nekih teze...
Ja sam npr jedne noci sanjala baku san nije ruzan bio,naprotiv,dosla mi na san da se oprosti,to ujutro sam ustala toliko sam tuzna bila mada je san bio tako divani znala sam daje umrla tu noc,nazovem mamu u sa mama kaze da nije(krila od mene,jer zna da mi je baka bila sve na svijetu)Priznala tek nakon ukopa...
Bilo me prije strah toga,jer to nije kao obicni san ,jer tad ne znam kako da objasnim ne spavam a nisam ni budna,nesta napola,sega pravo..Sad se to rijetko desava jer kako rece parapsihic,covjek je najotvoreniji kad je bez stresa,a a ja ta vise nisam,rekao je takodje da se to moze trenirati,ja to nisam htjela

(odgovor članu Lejla Ka)
  Neposredna veza do poruke: 160
   RE: da li snovi djeluju na vas
18.10.2011 23:02:30   
Lejla Ka
Ti si garant neka stara duša user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: da li snovi djeluju na vas
3.11.2011 9:50:48   
Anoniman
sinoc sanjam , sve neke nejasne snove  Kao ja otisla djedu rahmetli i vidim kod nane ja a ona cuva anela a anel mali . Vidim moj djed sjedi na mjestu gdje je uvjek sjedio rahmet mu dusi  i ko vice mi odi sjedi pored meene i zagrli me jasno ga vidim dobro .Ko ja trudna meni 4 vti mjes trudnoce , a prije toga sanjam poznatu zenu ona trudna pocetka joj trudnoce , ko vidim ona kaze vidi kao krv i ko ode dok i pobaci a ja svako malo, zavirujem u gace da je sve uredu user posted image ......
Voda sam isto sanjala .....
Sve neke nejasne snove .....Al mi drago sto vidjeh svog djeda kad god  ga sanjam , lijepo ga sanjam smije mi, se grli me njega sam jedinog imala .


(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 162
   RE: da li snovi djeluju na vas
3.11.2011 9:58:50   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

snovi su čudu...
ja kad sanjam oca ne mogu sebi da dodjem, tako mi fali....
jednom sam sanjala da sam ga ugledala na stotinjak metara od mene i ja trčim sva sretna da ga zagrlim, kad mu priđem, pogledam čovjeka kad to nije moj otacuser posted image  



i dalje često sanjam svog oca
Obično u snu prolazim kroz sve ono što sam na javi prošla, njegovu bolest, hitnu, bolnicu, smrt....
ujutru ustanem slomljena, uplakana, tužna.....
da mi je da ga sanjam pa da se lijepo ispričamo.... al svi su mi snovi konfuzni uglavnom.....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: da li snovi djeluju na vas
3.11.2011 10:02:11   
damma
ja sam sinoc sanjala da je zaratilo, ma izmucila se. cijelu noc sam bjezala kroz polje kukuruza, a kukuruz je slab, sve se vidi izmedju stabljika, nemas se gdje sakrit. pa hoce da me sijeku. ma haos cijelu noc.
evo stislo me u grudima od jutros, ne mogu da disem.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: da li snovi djeluju na vas
3.11.2011 10:06:35   
Anoniman
rat  sanjati znaci moras klanjati ne valja to sanjati , cula ja od hodzince jednom je ucila rodici jer je stalno sanjala ratove, kad je ucila joj kaze  glava je zaboli toliko sanja ruzno i ratove
Ratove sanjat moras tako, sam cula klanjati moliti se....


(odgovor članu damma)
  Neposredna veza do poruke: 165
   RE: da li snovi djeluju na vas
3.11.2011 10:11:11   
ananas_ze
Rijetko sanjam nesto sto sto nema veze sa desavanjima u mom zivotu ili onome sto sam vidjela tokom dana. Npr nedavno sam vidjela na slici bazen u onda sam cijelu noc pilvala, sinoc sam na filmu vidjela svinje i njih sam sinoc sanjalauser posted image
i onda sve zavisi od sna kakv je, svaki na mene djeluje samo razlicitim intenzitetom


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: da li snovi djeluju na vas
3.11.2011 10:12:44   
Anoniman
Ja sam nocas  takodje imala grozan san,sve nesto u serijama,valjda sto sinoc pogledah insert nekog horora,pa sam citavu noc sanjala prikaze,ciJELU noc sam se u snu molilai krstila i prije nego cu skociti sanjam  slomio mi se rucni sat tj otpalo mu staklo...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 167
   RE: da li snovi djeluju na vas
3.11.2011 10:12:58   
Lejla Ka
Pravo da vam kažem ja mogu slobodno reči da je nama iz BiH dobro sanjati ratove. Podsvjest se lagano oslobađa tereta koji je potiskivala dok je bila u stanju životne opasnosti da bi tijelo moglo funkcionisati. I ja ponekad sanjam grnate, dolaze četnici, bježim sa porodicom, slične stvari, one koje su se dešavale u ratu, što meni direktno što one o kojima sam slušala.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: da li snovi djeluju na vas
19.11.2011 12:37:59   
jasmin
Jucer sam se probudila s simpa osjecajem.Sanjala sam da smo se sastale na nekom druzenju.Vidjela sam Skvo,Hanady,veeseelu,a i Visnja je bila tu negdje,naravno i jos neke forumasice.Haman mi ovo regionalno udarilo u glavu hehehe.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: da li snovi djeluju na vas
19.11.2011 14:05:34   
veeseelaa
heheh super

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: da li snovi djeluju na vas
19.11.2011 18:26:32   
henna ze
ja stalno sajam ratove..ganjaju me četnicii švabe..kako kad..
često sanjam one koje sam voljela a više nisu živi


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: da li snovi djeluju na vas
19.11.2011 18:46:41   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Ja vama ne smijem ni ispricati kako ja sanjam,sta sanjam i kako toutice na ljude oko mene...Cak sam i psihologa pitaladali je moguce da covjek predosjeca buduccnost i sanja proslost drugih nepoznatih ljudi...

Ima tri godine mozda malo vise upoznam zenu iz Zvornika,cim sam se rukovala sa njom pocela mi se vilica kociti,ja se prepala bila kontala da sam dobila srcani ili neki blazi oblik epilepsije...To  vece legnem i u san mi dodje covjek,stariji,neki stariji sako smedji na sebi,prosjeda kosa i na glavi  se vidi da nosi neku vrstu kape,malo kosa naherena brada od dva tri dana ,lice dobro preplanulo i bore na licu,mozda nekih 50-ak godina...On je meni nesto pricao ali ja nista cula nisam,samo vidim otvara usta....Usput osjecam da lebdim, odjednom se nadjem ispred neke bijele kuce ,gledam svojim ocima svoje noge i vidim muske cipele za oko kuce...
probudim se ne mogu na noge da ustanem  nemam snage,tijelo mi je led ledeni,nokti plavi od zime a pokrivena sam bila...
Iduca noc opet isti covjek dodje kod mene u sobu,opet onaj cudan osjecaj da lebdim....gledam sebi noge vidim muske cipele,neko me gura,ruke mi svezane,al sam sad ispred svoje kuce u dk i osjetim nesto hladno na glavi,pucanj,bol ,mrak.budim se,ne mogu nicim da mrdnem,samo oci tamo vamo....totalna paraliza...
i tako svaku noc sigurno jedno 20-ak dana isti  covjek,,samo sto vise vremena prolaazi snovi su duzi....
Predzadnji san,legla uvece,odmah sa zaspala odjednom osjetim jutro,gledam oko sebe brda sunce izlazi,ljeto je,cujem rijeka zubor iali je ne vidim,,neko me kucnu prstom u ledja opet onaj ciko,sad ga se vec ne bojim pruza mi u rukama pune sake ljesnjakai govori mi kad dodjem da idem ovom stazom tamo ima puno ljesnjaka za nabrati i pokazuje mi prstom na drugu stranu ,odjenom smo pred bijelom kucom.pokazuje mi ruke ispucale od rada i govori vidis nisam uspjeo zavrsiti terasu.pokazzuje mi panj kaze tu je cjepao drva io djednom vidim starije ljude sjede pricaju....Gledam tog covjeka vidim mu bore na licu,kosa prosjeda ,ruke drzi na ledjima dok hoda,ono staracki...ima cvijeca oko kuce u nekim kantaicama,mindjusice ili kako se zove i jos nekog bijelog i ruzicastog...i opet me neko vodi ja vidim cipele muske pantole.puno koraka cujem,gura me neko..Vozimo se sjedim u nekom kamionu,ali nikako ne mogu dapogledam gore,suma neka....Put asfaltiran,ali nije autoput,vidim onu stazu kojom se idu brati ljesnjake opet cujem rijeku....nekome tjera da udjem uneku ko kucu ,magacin,vrata se zatvorila zamnom,sunce probija kroz prozore i vidim kako leti puno prasine,cujem ljude napolju,pricaju,kamion upaljen...Zadnji dio sna,se zavrsiov na isti nacin....Neko me ubio sledjauser posted image user posted image user posted image Sjecam se i misli koje sam mislila nakon  sto su me ubili"osjecaj ogromne tuge i stalno sam ponavljala u sebi ne mogu da vjerujem da su mi to uradili....user posted image user posted image user posted image

Ovaj san sam neprekidno sanjala svaku noc,skoro mjesec dana ,vise nije bio san nego java....jer cesto puta sam bila kao u polusnu....Mislila sam da sam skrenula s uma....
Jedan dan ja na poslu i sretnem tu zenu iz Zvornika,opet mi se vilica koci,mada se nismo puno druzile zove me na kafu da upoznam njenu djecu i muza....Grli me i govori mi da sam joj jako draga osoba iako me ne zna dobro....
Taj dan dodjem kuci i reko maloda odspavam poslije rucka,a imala sam radnike u basti rusili fasadu stavljali novu i tako zazmirim ojednom osjetim vruc zrak kraj lica ,struji.otvorim oci nema nista,nastavim da kunjam osjetimneko me gurka prstima,ja ne spavam ali nisam ni budna ionaj covjek doso kod mene u sobu i meni govori ispricaj ispricaj...To je zadnji put da sam ga sanjala,nikad vise nije dosao... Ima i nastavak ove price,ali sam seuvjerila da covjek moze da sanja proslost tudju


Pa koji je nastavak?  Ti mene zabrinu. Jel njen muz taj covjek iz tvog sna?
Draga Marina kod tebe san kao film. Procitala sam ovu pricu danas i to je to. I sad uzela neku knjigu da pocnem citati i ne mogu da se skoncentrisem. Miksaju mi se knjiga i tvoj san. user posted image

Ja volim da sanjam... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: da li snovi djeluju na vas
19.11.2011 19:23:50   
Miracle*3
Ja sam sinoc sanjala strasan san i cijeli dan sam pod dojmom toga.

Sanjala da sam se porodila, ali negdje sam na putu bila i ja uzela bebu i kontam vidi sve ok, normalna beba i velika a ja tek peti mjesec. I mi nastavimo put kad ja osjetim nesto mi toplo, i ja kazem muzu hajde vodi me u bolnicu evo meni je i posteljica izasla da mi je dr prgleda. I ja kao cuvam u gacama tu posteljicu, ne smijem ni u wc otici da se ne osteti, a on sve ensto ima da zavrsi i onda cemo ici u bolnicu. Znam da sam se pravo na njega naljutila.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: da li snovi djeluju na vas
19.11.2011 19:41:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Leena

nemam puno vremena, ali kad sam vidjela ovu temu, moram vam ispricati jednu pricicu o mojim snovima:)
Jednu noc, bila sam mozda 2. ili 3. razred gimnazije, sanjam ja da zivim u skoli... I kao probudila se ja da popijem casu mlijeka (halo-ko se jos zbog toga budi user posted image ) i siđem u neku kuhinju, kad tamo Azra, moja drugarica iz razreda masakrira velikim kuhinjskim nožem kuharicu, neku dragu debelu ženu, i njenu malu macu... Ja se sakrijem-pazi sad-iza frižidera... Zatvroim kao oči da ne gledam taj užas i skontam da mi je najbolje biti tu do jutra, jer ako me vidi i mene ce ubiti... Ujutro ja pokušavam stalno nekome reći da je azra ubica i da je ona ubila kuharicu, ali kad god to krenem izgovoriti nekome, ona mi se pojavi iza leđa, gleda m4e i ja se bojim reći.... Probudim se sva u goloj vodi-odahnem i zaspim... Ujutro se probudim, krenem u skolu, kad na mob. poruka od momka: Ma j... me svak' ako si ti normalna!!!
Ja ga zovem, ne javlja se... U skoli ja ispricam svima sta sam sanjala, ismijemo se svi, i Azra, koja mi je i danas prijateljica user posted image .. Nakon nastave izlazim ja iz škole, kad momak me čeka. Ja ga pitam kakve mi ono poruke šalje. Kaže on: Kakve ti poruke šalješ?!
I pokaže mi čovjek sms koji je dobio u 4:00 "AZRA JE UBILA KUHARICU!!!"
[user posted image user posted image user posted image user posted image sm=jezicek.gif]

Pa djeluju li na mene, šta mislite? user posted image


user posted image   user posted image   user posted image user posted image user posted image ovaj je kraljskiuser posted image

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 174
   RE: da li snovi djeluju na vas
19.11.2011 19:42:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Miracle*3

Ja sam sinoc sanjala strasan san i cijeli dan sam pod dojmom toga.

Sanjala da sam se porodila, ali negdje sam na putu bila i ja uzela bebu i kontam vidi sve ok, normalna beba i velika a ja tek peti mjesec. I mi nastavimo put kad ja osjetim nesto mi toplo, i ja kazem muzu hajde vodi me u bolnicu evo meni je i posteljica izasla da mi je dr prgleda. I ja kao cuvam u gacama tu posteljicu, ne smijem ni u wc otici da se ne osteti, a on sve ensto ima da zavrsi i onda cemo ici u bolnicu. Znam da sam se pravo na njega naljutila.


miracle u trudnoci sam i sama svasta sanjala , bojala se pa i sni mi bili svakakvi ne boj se mila sve ce biti u redu user posted image

< Poruku je uredio triputmama -- 19.11.2011 19:43:16 >

(odgovor članu Miracle*3)
  Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *