|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 13:15:57   
rose


Alldi.. 10.06.
Seashells... 12.06. user posted image
Alman...29.06. user posted image
bebi01...29.06.
Mala curica...30.06. user posted image

Sabiinaa...01.07.user posted image
Mybaby...03.07.
Diska4....04.07. user posted image i user posted image
Lala88...20.07. user posted image
Adano...22.07. user posted image
Memsi ...22.07. user posted image
Anitaa...30.07. user posted image

Maksi....06.08.user posted image
Rose...14.08. user posted image
Pandica ...15.08. user posted image
Mastalica...15.08.
Meri1983...17.08. user posted image
Putujuca...18.08. user posted image
LieToMe....24.08. user posted image
Aleah...26.08.
MAM...28.8. user posted image
Bebac bucko...31.08.

Novo Ime... 02.09. user posted image
Savi...08.09. user posted image
Araj .... 12.09. user posted image
Pcelica Maja5.... 15.09. user posted image
Carobno Jutro ....20.09. user posted image
Ninuska ...23.09. user posted image

Aidana ...06.10.
Amiina ....24.10.

Pcelica...02.11.
Blue moon ... 08. 11.
ziel ...19.11. user posted image


Leena .....14.12.


eto preuzeh user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 13:42:48   
mala curica

IZVORNA PORUKA: ziel

E svaka cas_t tm, to se cijeni user posted image Jel vam to prva beba? user posted image
Moj mene neki dan zeza, kaze: JOJ STOMACINE user posted image Nije jos svjestan da ce postati otac za nekoliko mjeseci a svekrva na mojoj strani uvijek, kaze ona njemu: POKVARITE LINIJU ZENI I ONDA HOCETE MANEKENKU user posted image


Jeste,nasa prva beba user posted image

Ja se umorih pravoooo.Dok sam kao patka dva sata hodala i sve planirano kupila i iskoristila
25% sto sam i imala u DM.Mislim nisam bas svaki guttschein iskpristila
ostalo mi je jos par,to mogu do 08 mjeseca iskoristiti,pa kontam da ne redam bezz jedno na drugo kad vec imam.
Bravisimooooo za meneeee.....upalila sam moju prvu masinu beby stvari....user posted image
Sad bi sjela ispred masine i gledala kako se peru te malene stvarcice.....jedva cekam da se opere pa da lijepo prosirim.
Ostale su mi jos dvije masine stvarcica da se operu.Planirala sam i posteljinu i onu okolicu sto ide u krevetac jos jednom oprati
pa sve polahko peglati.

Od kume sam sinoc dobije tikvu......idem sada da je napadnem i da pravim pitu dok se male,slatke stvarcice peru.
A daaa zaboravih prijaviti kupila sam sebi gaca user posted image
Da nove spakujem u torbu.....user posted image


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 14:56:40   
lala88
Mala curice user posted image za nove gace user posted image
Kod mene danas kupusnjaca.

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 14:59:41   
mala curica
Bas sam razmisljala o kupusnjaci.Dali nju da napravim ili tikvenicu.Trska je to odkuka bila user posted image
Kontam kada vec imam tikvu da je iskoristim,ali jede mi se i kupusnjaca .....mljaccccc....

Eeee...gace su glavne,uzela sam pamicne s cipkom.........malo da sebi dam morala da sam sexi kada budem izlazila iz bolnice user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 15:27:04   
lala88
mala curice user posted image za sexy gace i ja cu kupiti sexy ves za izlazak samo neznam da li crne ili crveno?
JA pravim kupiusanjacu bas dugo nisam, a to je mm omiljena pita imam i tikvu pa cu nju drugi put. Dan prelijep moracu u ribolov, postala sam opsjednutije ribolovom od mm i vise upecam user posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 15:38:38   
rose

IZVORNA PORUKA: lala88

mala curice user posted image za sexy gace i ja cu kupiti sexy ves za izlazak samo neznam da li crne ili crveno?
JA pravim kupiusanjacu bas dugo nisam, a to je mm omiljena pita imam i tikvu pa cu nju drugi put. Dan prelijep moracu u ribolov, postala sam opsjednutije ribolovom od mm i vise upecam user posted image


user posted image user posted image jes meni ova mastarija smijesna...izaci ces u jednokratnim gacama s 2 uloska user posted image ne znam hoces li se sjetiti da se pocesljas...ja se nisam mogla sageti da cipele i carape navucem, jetrva me oblacila user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 15:41:49   
lala88
Rose mi se salimo, da malo tremu umanjimo. Znamo mi da nam nece biti na pameti ni ves ni kakve zezalice, ali moramo se sad malo saliti

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 15:44:28   
rose

IZVORNA PORUKA: lala88

Rose mi se salimo, da malo tremu umanjimo. Znamo mi da nam nece biti na pameti ni ves ni kakve zezalice, ali moramo se sad malo saliti



ma neko ce pomisliti da ste ozbiljne kako ste se zadale user posted image ..hajde jedna je u becu...pa kontam druga pravila...vise pomoci i slicno..al mi u bosni user posted image user posted image ja se sjecam price oko sminkanja za porod i izlazak...domet mi je bio svezat kosu i oprat zube za izlazak user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 15:51:25   
lala88
Svjesna sam ja toga, imam starije sestre koje su se poradjale, znam da porodilji nije ni do cega, ali dok nas nisu snasle te muke makar da se salimo na svoj racun.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 15:53:30   
rose

IZVORNA PORUKA: lala88

Svjesna sam ja toga, imam starije sestre koje su se poradjale, znam da porodilji nije ni do cega, ali dok nas nisu snasle te muke makar da se salimo na svoj racun.



ma ne razmisljajte o porodu user posted image to je nsto sto mora da se desi, i samo se spremite da je to nesto sto malo boli a svaki bol te priblizi onom sto zelis...samo disati user posted image a ovo psolije prodje za par dana user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 16:10:35   
alman
ma ja sam se prosli put praci picnula kad sam izlazila iz bolnice, fino se nasminkala, sredila da budem lijepa na slikama user posted image
i sad obavezno u nesiser ide kreon, maskara i ruz, samo se nadam da cu bit dobro i da ce mi bit do sredjivanja user posted image


_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 16:13:19   
mala curica

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: lala88

Rose mi se salimo, da malo tremu umanjimo. Znamo mi da nam nece biti na pameti ni ves ni kakve zezalice, ali moramo se sad malo saliti



ma neko ce pomisliti da ste ozbiljne kako ste se zadale user posted image ..hajde jedna je u becu...pa kontam druga pravila...vise pomoci i slicno..al mi u bosni user posted image user posted image ja se sjecam price oko sminkanja za porod i izlazak...domet mi je bio svezat kosu i oprat zube za izlazak user posted image



Ovdje zaista mozes obuci svoj donji ves koji ti donesu od kuce i u njemu da izadjes.Ne moraju biti mrezaste gace,one se koriste za vrijeme boravka u bolnici.
Sada,zavisi kakav si porod imala,ali u svakom slucaju paze tvoje tijelo u smislu da ne dozvole pucanje,puno da sijekuni jakoooo lijepo da usiju.
Nasa Andy kada se porodila poslije dva sata je sjedila sasvim normalno i prerfekt su je odradili,a i ja cu u istoj bolnici biti,ako Bog da.
A da su bas sexi gace nisu,pamucne bijele s detaljima cipke.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 16:19:20   
mala curica
Najvaznije ce mi biti u torbu staviti sve nalaze i ostale papire......pa punjac od mobitela.hahaha
Ako sve bude ok,drugi dan mozes kuci izaci.Sala je kao da si u obicnoj sobi,nemas osjecaj da je to porodzajna,a sobe.....ukrasene beby detaljima i osoblje je extra,jeste da ima mnogo porodilja i da ne mogu se posvetiti samo tebi.To je bolnica od hiljade porodilja i koliko hod osoblja da ima nebi bilo dovoljno.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 16:42:32   
rose

IZVORNA PORUKA: mala curica


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: lala88

Rose mi se salimo, da malo tremu umanjimo. Znamo mi da nam nece biti na pameti ni ves ni kakve zezalice, ali moramo se sad malo saliti



ma neko ce pomisliti da ste ozbiljne kako ste se zadale user posted image ..hajde jedna je u becu...pa kontam druga pravila...vise pomoci i slicno..al mi u bosni user posted image user posted image ja se sjecam price oko sminkanja za porod i izlazak...domet mi je bio svezat kosu i oprat zube za izlazak user posted image



Ovdje zaista mozes obuci svoj donji ves koji ti donesu od kuce i u njemu da izadjes.Ne moraju biti mrezaste gace,one se koriste za vrijeme boravka u bolnici.
Sada,zavisi kakav si porod imala,ali u svakom slucaju paze tvoje tijelo u smislu da ne dozvole pucanje,puno da sijekuni jakoooo lijepo da usiju.
Nasa Andy kada se porodila poslije dva sata je sjedila sasvim normalno i prerfekt su je odradili,a i ja cu u istoj bolnici biti,ako Bog da.
A da su bas sexi gace nisu,pamucne bijele s detaljima cipke.



ma znam ja, i ovdje mozes u svojim gacama kuci, nece te niko zaustaviti...mene su rezali i sili...ja nisam mogla da se sagnem i obucem gace...domet mi je bio mjenjat uloske dok sam bila u bolnici a to je neka 2 dana...kad sam trebala izac nisam se mogla saget da navucem helanke i carape i cipele...mene je jetrva (tada jos djevojka muzevog brata) obukla..moj problem sa diyanjem noge da se presvucem ili udjem u kadu ili da sjedim je trajao cca 7 dana dok konci nisu ispali user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 16:43:19   
Leena
Samo da mahnem i ja u novoj temi user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 16:45:17   
rose

IZVORNA PORUKA: Leena

Samo da mahnem i ja u novoj temi user posted image



kako si ti jesi bila na nekoj kontroli skoro?

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 16:46:25   
LieToMe RR
ja jeste se raspisale...vidim i o sexy vesu user posted image
ja ne sjedoh jos uvijek. kasnije ce mi doci prijateljica da pijemo kafu pa ce to biti jedinstvena prilika. malena i ja skitale, otisle do moje raje na posao, pa kod frizerke na kafu pa kuci... mm nije stigao danas madrac da podigne, vjerovatno ce svekar dok nas ne bude... dok je do banke, pa po putno osiguranje, pa platio racune... nasli se kuci da rucamo.
ja nas djelimicno spakovala, ostale jos neke sitnice i ovo letece, oprala kosu, masina evo taman zavrsila... ma tacno cu se resetovat oko 9 kako je krenulo.
odoh dat malenoj da ruca pa da jos neke sitnice upakujem.
cujemo se mi kasnije.
planirali smo polijetanje izmedju 5 i 6 pa vidjecemo kakvi budemo

e da...sretan nam novi pocetak mjeseca user posted image sve nam najljepse od srca zelim, terminusama da imaju lagan porod i brz oporavak i da se uvuku u sexy rublje user posted image
velika vam pusa odoh kidat dalje user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 17:43:23   
*pcelica*

Uuu zene zar vas vec uhvatila kriza? user posted image Sta ce biti dok prodje cetresnica user posted image Ja sam danas malo hodala. Kupovala nekakve sitnice, usput neke dokumente u opstini ovjeravala. Sad cekamo stariju da dodje iz skole i odosmo kod mmove rodice u VisokoSutra zvanicno ako Bog da da sve bude uredu krecemo s krecenjem user posted image Jedva cekam vise me nervoza hvata user posted image

LZM sretan put, lijepo se provedite. Da se odmorite nakupate i da vas vrijeme posluzi. Bar pojednom pokvasi none za zene sa rr user posted image

< Poruku je uredio *pcelica* -- 1.6.2015 17:47:19 >


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 18:42:04   
ziel
Kod mene je za veceru burek sa sjeckanim mesom user posted image Malo sam odmorila poslije posla i jos bih odmarala da me mm nije probudio, uvijek mi pobrka san kaze pozelio me, svaki put tako ne da mi da odspavam user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 20:46:21   
rose
okreceno, spavaca uslovna za spavanje user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 22:20:39   
alman

IZVORNA PORUKA: rose

okreceno, spavaca uslovna za spavanje user posted image

user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 22:22:00   
alman

IZVORNA PORUKA: LieToMe

ja jeste se raspisale...vidim i o sexy vesu user posted image
ja ne sjedoh jos uvijek. kasnije ce mi doci prijateljica da pijemo kafu pa ce to biti jedinstvena prilika. malena i ja skitale, otisle do moje raje na posao, pa kod frizerke na kafu pa kuci... mm nije stigao danas madrac da podigne, vjerovatno ce svekar dok nas ne bude... dok je do banke, pa po putno osiguranje, pa platio racune... nasli se kuci da rucamo.
ja nas djelimicno spakovala, ostale jos neke sitnice i ovo letece, oprala kosu, masina evo taman zavrsila... ma tacno cu se resetovat oko 9 kako je krenulo.
odoh dat malenoj da ruca pa da jos neke sitnice upakujem.
cujemo se mi kasnije.
planirali smo polijetanje izmedju 5 i 6 pa vidjecemo kakvi budemo

e da...sretan nam novi pocetak mjeseca user posted image sve nam najljepse od srca zelim, terminusama da imaju lagan porod i brz oporavak i da se uvuku u sexy rublje user posted image
velika vam pusa odoh kidat dalje user posted image

sretan put draga moja, lijepo se provedite, odmorite, iskupajte user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
1.6.2015 23:52:03   
LieToMe RR
evo i mene...sve spremno, dva puta provjereno...sad jos ostane da se ukrcamo s Bozijom pomocu user posted image cini mi se da svaki put sve vise i vise stvari nosimo...tacno cemo kad bude drugo dijete morati ici s dva auta user posted image
malena i muz spavaju, ja sjela da odgledam jednu hanibala i da pojedem jagode, nemam ih gdje spakovati a zao mi ih ostaviti user posted image

polazak planiran za 5:00, ukrcavanje, pa dok se ukrcamo i sve poslozimo...nadam se da cemo do 6 krenuti.
budite mi pozdravljene, sretne i okrugle...nadam se da se cujemo s mora a ako ne onda za 10 dana.
velika vam pusa, cuvajte mi se i sretno na kontrolama i pregledima a i dragim terminusama sve najljepse od srca!!!

sve vas puno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 5:47:20   
mala curica
Sretan put i lijepo se odmori.Javi nam utiske ako budes u mogucnosti....(da smo u toku svega user posted image )ako nr onda nam pisi kada se vratite doma.
Bucni se i za nas.....user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 7:31:39   
ninuska
Jutro...
LtM, sretan put.
Mala curice, gdje ces ti ovako rano user posted image . Spavaj dok mozes user posted image .

Ja pijuckam kaficu. Muz ode na posao, a mala je jos uvijek kod nane. Trebala bih i ja do grada da joj kupim sandalice za plazu. I mi idemo aBd u ponedjeljak. A, imam nekih poslova po kuci,,pa valjda stignem.
sinoc uklj7cila masinu za sudje i jutros imam sta vidjeti. Nista se nije opralo user posted image . Stavila tabletu, a nisam skinula foliju. Godinama koristim tablete sa otapajucom.folijom, samo je stavim u pretinac. A, zadnju turu uzmem obicne. Navika...

< Poruku je uredio ninuska -- 2.6.2015 7:36:22 >

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *