|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 8:38:32   
*pcelica*
Dobro jutro drage moje.Ja samjedva ustala, mogla sam jos spavati. Mama me probudila, i to zbog gluposti. Sinoc smo bili kod mm rodice. Tako sam se prepala kad smo posli. Uhvatilo nas ono nevrijeme na Ilidzi i pratilo sve do Visokog. Kad smo sisli s autoputa tamo grije sunce, ni kapi kise nije palo

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 8:40:59   
M.A.M.
Jutro drage moje user posted image
LTM sretan put i bucni se koji put za nas,da znas da ti zavidim user posted image
Nocas me probudio neki cudan bol unutra negdje,ne u stomaku,vec nekako oko stidne kosti al unutra,jao sto objasni valjda me skontate user posted image ,valjda nije nista strasno,trenutno ne boli

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 9:13:21   
ziel

IZVORNA PORUKA: M.A.M.

Jutro drage moje user posted image
LTM sretan put i bucni se koji put za nas,da znas da ti zavidim user posted image
Nocas me probudio neki cudan bol unutra negdje,ne u stomaku,vec nekako oko stidne kosti al unutra,jao sto objasni valjda me skontate user posted image ,valjda nije nista strasno,trenutno ne boli

Sve nam nesto fali user posted image I mene ledja i nekako vrh trticne kosti kada sjednem ponekad se uvrijedim samo na to jedno mjesto, cudno.....

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 9:19:22   
M.A.M.
I mene je trticna kost bolila na pocetku,pa se malo smirilo,zadnjih dana opet je osjetim,a i ne bolilo me kad samo zderemuser posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 9:40:15   
blue moon
Dobro jutro ženice, istežete li se vi u snu...ja često uhvatim samu sebe kako se protežem, a koliko znam protezanje se ne preporučuje, al šta ću kad to radim nesvjesno user posted image

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 9:41:15   
ninuska
Kad ste kod jela.kupim jucer pakovanje ruzica i muz pojede 4, a ostalo ja user posted image . Bas mi se jedu zaliveni kolaci, a prije baklavu pojedem samo za Bajram. Nisam bila ljubitelj

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 9:45:55   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: blue moon

Dobro jutro ženice, istežete li se vi u snu...ja često uhvatim samu sebe kako se protežem, a koliko znam protezanje se ne preporučuje, al šta ću kad to radim nesvjesno user posted image


I ja se cesto znam protegnuti,pa me onda grc uhvati dodje mi da vristim,pa sad nekako kad hocu da se protegnem strpim se,ne vrijedi onog bola nikako user posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu blue moon)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 9:47:09   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: ninuska

Kad ste kod jela.kupim jucer pakovanje ruzica i muz pojede 4, a ostalo ja user posted image . Bas mi se jedu zaliveni kolaci, a prije baklavu pojedem samo za Bajram. Nisam bila ljubitelj


user posted image user posted image dobra si,ma hajde pojela si gotovo je sad,nece niko znati user posted image
ja sam maloprije pojela kesicu bombona fru fru,a nisam ih jela pa mislim da ima i 10 godina

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 9:50:34   
blue moon

IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: blue moon

Dobro jutro ženice, istežete li se vi u snu...ja često uhvatim samu sebe kako se protežem, a koliko znam protezanje se ne preporučuje, al šta ću kad to radim nesvjesno user posted image


I ja se cesto znam protegnuti,pa me onda grc uhvati dodje mi da vristim,pa sad nekako kad hocu da se protegnem strpim se,ne vrijedi onog bola nikako user posted image


Ja zasad nemam grčeve, inače uzimam onaj magnezij u vrećicama Magnetrans pa vjerovatno ima nekog efekta...kontam kako sve raste pa se moram malo i istezati u snu da olakšram proces, ipak nije to istezanje radi nekog fizičkog napora kao kad nešto radiš

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 9:54:54   
ziel
IZVORNA PORUKA: blue moon

Dobro jutro ženice, istežete li se vi u snu...ja često uhvatim samu sebe kako se protežem, a koliko znam protezanje se ne preporučuje, al šta ću kad to radim nesvjesno user posted image

U kojoj si nedjelji? Ja sam u 16. a jos mi nema grceva , hvala Bogu... a i ne pijem MG sto mi je dr. propisala, ja kupila i stoji na polici...
Ne znam kad pocinju grcevi?

< Poruku je uredio ziel -- 2.6.2015 9:59:28 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu blue moon)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 9:55:40   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: blue moon


IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: blue moon

Dobro jutro ženice, istežete li se vi u snu...ja često uhvatim samu sebe kako se protežem, a koliko znam protezanje se ne preporučuje, al šta ću kad to radim nesvjesno user posted image


I ja se cesto znam protegnuti,pa me onda grc uhvati dodje mi da vristim,pa sad nekako kad hocu da se protegnem strpim se,ne vrijedi onog bola nikako user posted image


Ja zasad nemam grčeve, inače uzimam onaj magnezij u vrećicama Magnetrans pa vjerovatno ima nekog efekta...kontam kako sve raste pa se moram malo i istezati u snu da olakšram proces, ipak nije to istezanje radi nekog fizičkog napora kao kad nešto radiš


I ja sad pijem magnetrans,i stvarno je puno bolji od bioelectrinog bar meni
Jel zna neko koliko kosta onaj prenatal od nw?

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu blue moon)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 10:00:32   
blue moon

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: blue moon

Dobro jutro ženice, istežete li se vi u snu...ja često uhvatim samu sebe kako se protežem, a koliko znam protezanje se ne preporučuje, al šta ću kad to radim nesvjesno user posted image

U kojoj si nedjelji? Ja sam u 16. a jos mi nema grceva , hvala Bogu... Ne znam kad pocinju ?


ziel ja sam sedmicu manje od tebe...najbolje bi bilo da nikad i ne počnu grčevi, mada me ponekad malo uhvate u stopalima, ali to sam imala i prije trudnoće...

MAM, ja sam prenatal od nw platila 33 KM

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 10:01:39   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: blue moon


IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: blue moon

Dobro jutro ženice, istežete li se vi u snu...ja često uhvatim samu sebe kako se protežem, a koliko znam protezanje se ne preporučuje, al šta ću kad to radim nesvjesno user posted image

U kojoj si nedjelji? Ja sam u 16. a jos mi nema grceva , hvala Bogu... Ne znam kad pocinju ?


ziel ja sam sedmicu manje od tebe...najbolje bi bilo da nikad i ne počnu grčevi, mada me ponekad malo uhvate u stopalima, ali to sam imala i prije trudnoće...

MAM, ja sam prenatal od nw platila 33 KM


Hvala user posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu blue moon)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 10:03:45   
maksi
Jutroooo i od mene,
Nisam se naspavala,mladji piskio cjelu noc plus se dva puta upiskio vjerovatno se prehladio,
Juce se premorih tako da danas jedva micem a imam posla trebali bi sutra poceti sa krecenjem.

_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 10:08:38   
Carobno jutro


Je'l me ko traziouser posted image Jeste me zaboravileuser posted image user posted image
Ja kako najavih krecenje, nestade me. Propadoh u zemljuuser posted image . Da krrenem s kraja, juce smo sve konacno zavrsili, okacila sam zavjese i sad svve mirise lijepo. ALi se iskomplikovalo da Bog dragi sacuva. Satrala sam se. Okrecio ciko prvi dan dnevnu sobu, nesto izgletovao i tako ostavio da se susi da sutra moze zavrsiti. Znaci trebalo je da traje dva dana krecenje, jer nije mi stan od 300 kvadrata da traje sve sedam dana ali kad hoce nesto, djaba je. Sutra mi ustali, kad plafon komplet rokno u dnevnu, sve se srusilouser posted image user posted image user posted image Ne zna se kome je veca muka bila, meni ili njima. I hajmo sve isponove i onda gletuj, slajfaj, kreci, susi i tako da je trajalo dosta duze ali sada je sve cakum pakum.

Vi ste se ispisali vidim pofinouser posted image ALi sam vrijedna bila pa sve iscitalauser posted image .
LTM, vidim ode na more, grlic je slusaouser posted image nadam se da joj je curica bolje sada, da su zubici izbliuser posted image
Rose, bila si koliko sam upratila i na konrtoli, sve okuser posted image
Mala curice, ti se opasno pripremas, jos malouser posted image user posted image pazi ti s tim gacicama jesi culauser posted image
Pcelice, sto ne zovnu na kafu kad si do Visokog bla juce, user posted image U nas je isica nesto malo sipila. Nista strasno.

Ostaleuser posted image user posted image user posted image user posted image
i da bila sam i ja na kontroli, mashAllah sve u reduuser posted image . Rastemo, imamo oko 600 gr i tako smo nemirniuser posted image

i da, meni je isto bolji taj MEga... ngo Bioelectrinog. Ovaj drugi kao da ga ne popijem uopsteuser posted image

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 10:16:24   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: Carobno jutro



Je'l me ko traziouser posted image Jeste me zaboravileuser posted image user posted image
Ja kako najavih krecenje, nestade me. Propadoh u zemljuuser posted image . Da krrenem s kraja, juce smo sve konacno zavrsili, okacila sam zavjese i sad svve mirise lijepo. ALi se iskomplikovalo da Bog dragi sacuva. Satrala sam se. Okrecio ciko prvi dan dnevnu sobu, nesto izgletovao i tako ostavio da se susi da sutra moze zavrsiti. Znaci trebalo je da traje dva dana krecenje, jer nije mi stan od 300 kvadrata da traje sve sedam dana ali kad hoce nesto, djaba je. Sutra mi ustali, kad plafon komplet rokno u dnevnu, sve se srusilouser posted image user posted image user posted image Ne zna se kome je veca muka bila, meni ili njima. I hajmo sve isponove i onda gletuj, slajfaj, kreci, susi i tako da je trajalo dosta duze ali sada je sve cakum pakum.

Vi ste se ispisali vidim pofinouser posted image ALi sam vrijedna bila pa sve iscitalauser posted image .
LTM, vidim ode na more, grlic je slusaouser posted image nadam se da joj je curica bolje sada, da su zubici izbliuser posted image
Rose, bila si koliko sam upratila i na konrtoli, sve okuser posted image
Mala curice, ti se opasno pripremas, jos malouser posted image user posted image pazi ti s tim gacicama jesi culauser posted image
Pcelice, sto ne zovnu na kafu kad si do Visokog bla juce, user posted image U nas je isica nesto malo sipila. Nista strasno.

Ostaleuser posted image user posted image user posted image user posted image
i da bila sam i ja na kontroli, mashAllah sve u reduuser posted image . Rastemo, imamo oko 600 gr i tako smo nemirniuser posted image

i da, meni je isto bolji taj MEga... ngo Bioelectrinog. Ovaj drugi kao da ga ne popijem uopsteuser posted image


Blago tebi pa si sve zavrsila,ja cu za vikend poceti
Za kontrolu user posted image ,samo nek bebica napreduje
Ni u Ilijasu nije puno padala,al se bilo smracilo,mislila sam da ce zgradu srusiti koliko je grmilo,sad odmaraj draga,zasluzila si

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 10:17:32   
mala curica
Evo mene da se opet prijavim na raport user posted image

Ninuska,svako jutro ja tako rano ustajem,napravim kafu i ispratim mm na posao.Nikada do sada nije otiaao da ga na vratuma ne cmoknem user posted image

C jutro....lagano zavrsavam sto je ostalo......nemam blage veze da je to tu negdje.. ja opustena kao da sam na pocetku trudnoce.
MasAllah za tvoju mrvicu,lijepo napreduje i neka ne slusa mamu,samo neka je namirna user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 10:22:13   
ziel

IZVORNA PORUKA: blue moon


IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: blue moon

Dobro jutro ženice, istežete li se vi u snu...ja često uhvatim samu sebe kako se protežem, a koliko znam protezanje se ne preporučuje, al šta ću kad to radim nesvjesno user posted image

U kojoj si nedjelji? Ja sam u 16. a jos mi nema grceva , hvala Bogu... Ne znam kad pocinju ?


ziel ja sam sedmicu manje od tebe...najbolje bi bilo da nikad i ne počnu grčevi, mada me ponekad malo uhvate u stopalima, ali to sam imala i prije trudnoće...

MAM, ja sam prenatal od nw platila 33 KM

A gledam sad onaj spisak trudnica s terminima, vidim da je tvoj termin prije nego moj, ti si onda u 17. ili 18. nedjelji trenutno??

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu blue moon)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 10:24:03   
Carobno jutro


MAM, i ovdje se bilo naoblacilo, mislili smo da ce cuskije poeti, kad ono malo nesto i prode srecom. Vjeruj midasam prsretn sto smo sve zavrsili i sve mi je padala na pamet LTM, kako ona to nesto zacas ili je kod drugog uvijek zacasuser posted image .
Vidim dosta zen hoce saada da kerci, sretno vam bilouser posted image


Mala curice, mah ti mozes svaki dad i roditi, sta te briga. Sad fino uzivaj i cekaj bebicu da odje svojim roditeljimauser posted image user posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 10:26:53   
blue moon

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: blue moon


IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: blue moon

Dobro jutro ženice, istežete li se vi u snu...ja često uhvatim samu sebe kako se protežem, a koliko znam protezanje se ne preporučuje, al šta ću kad to radim nesvjesno user posted image

U kojoj si nedjelji? Ja sam u 16. a jos mi nema grceva , hvala Bogu... Ne znam kad pocinju ?


ziel ja sam sedmicu manje od tebe...najbolje bi bilo da nikad i ne počnu grčevi, mada me ponekad malo uhvate u stopalima, ali to sam imala i prije trudnoće...

MAM, ja sam prenatal od nw platila 33 KM

A gledam sad onaj spisak trudnica s terminima, vidim da je tvoj termin prije nego moj, ti si onda u 17. ili 18. nedjelji trenutno??



Da, u pravu si...mozak mi slabo funkcioniše, maloprije me kolegica pita koji je sutra dan, a ja s pika petak user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 10:32:21   
ziel
Hahaha i ja bih voljela da je petak user posted image A hajd desava se, svako se zbuni ponekad user posted image
Jesil bila na fetalnom i jesil saznala spol? user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu blue moon)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 10:36:39   
blue moon
Bila sam na mjerenju nuhalnog nabora i doktor je rekao da jesve ok i da nema potrebe raditi neke dalje analize iz krvi, tad se još nije vidjelo ništa ali očekujem da bi sad na ovom pregledu mogli nešto vidjeti ako beba bude htjela da nam pokaže user posted image osim toga rekao mi je dati uputnicu za 4D tamo bi se trebalo vidjeti sve

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 10:41:34   
araj
jutro drage moje user posted image ja pijem kafu, a ciko mi dosao ocistiti cilime. Samo mi je to bilo ostalo :) ja sljedece sedmice ako Bog da, idem na kontrolu. Vise ne idem privatno, vec na GAK. Meni moj doktor nista ne govori. Ni kolika je beba, bas nista. Sem, sve je uredu i vidimo se za 4 sedmice. Mozda bi trebala otici proivatno da vidim kolika mi je beba. Bas cudno, gore na GAK-u, nit mjere pritisak, nit kilazu. Trudnice kao na traci. Bas zalosno.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 10:43:59   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: araj

jutro drage moje user posted image ja pijem kafu, a ciko mi dosao ocistiti cilime. Samo mi je to bilo ostalo :) ja sljedece sedmice ako Bog da, idem na kontrolu. Vise ne idem privatno, vec na GAK. Meni moj doktor nista ne govori. Ni kolika je beba, bas nista. Sem, sve je uredu i vidimo se za 4 sedmice. Mozda bi trebala otici proivatno da vidim kolika mi je beba. Bas cudno, gore na GAK-u, nit mjere pritisak, nit kilazu. Trudnice kao na traci. Bas zalosno.


I ja sam na GAK-u,ni meni moj dr ne mjeri nikad pritisak nit kilazu (ja se ne bunim) user posted image ,al kada mi radi uz,prica mi sve,a i ja zapitkujem,i narucuje nas svake 3 sedmice,jesi ti ono kod Murtezica?

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu araj)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juni
2.6.2015 10:45:33   
Carobno jutro

IZVORNA PORUKA: araj

jutro drage moje user posted image ja pijem kafu, a ciko mi dosao ocistiti cilime. Samo mi je to bilo ostalo :) ja sljedece sedmice ako Bog da, idem na kontrolu. Vise ne idem privatno, vec na GAK. Meni moj doktor nista ne govori. Ni kolika je beba, bas nista. Sem, sve je uredu i vidimo se za 4 sedmice. Mozda bi trebala otici proivatno da vidim kolika mi je beba. Bas cudno, gore na GAK-u, nit mjere pritisak, nit kilazu. Trudnice kao na traci. Bas zalosno.



ja idem i gore uporedo rad bolovanj.. I isto tako, sve ok, evo vidis ovo je beba (ma nemojuser posted image ) i to je to. nit' pritiska, nit' kilaze, ma nista. Samo sto meni kaz vidimo se za dvijedo tri sedmice. meni se cini da oni na onom uzv i ne vide nista specijalnouser posted image

(odgovor članu araj)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *