|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rak dojke - upozorenje!
15.12.2013 21:13:31   
damma
user posted image

sve najbolje draga..

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Rak dojke - upozorenje!
15.12.2013 21:13:53   
M kao Mama
svaka čast, akobogda da sve ovo bude iz vas,

sad smi me podorbro zabrinula, jer ja ima taj fiboadenom, koji je na punkciji okarakterisan kao benigni,ali prati se mora svako pola godine, nedavno sam bila na konroli sve je ok, ali pratimo i dalje, a vrlo brzo ide i mamografija, a ja imam bol koja se javlja u obje dokje, povremeno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Rak dojke - upozorenje!
15.12.2013 21:14:52   
amanullah
Draga nije me nista boljelo,prije nego sam rucno napipala kvrzicu, radila sam UZ prije na 2 mjeseca i sve je bilo cisto.Znaci karcinom koji sam ja imala se sakrio i hvala Bogu pa je isplivao na povrsinu.Na dodoir je malo bolio, i to je zbunjivalo dr, jer maligni ne bole.Moj je drasticno rastao jer se hranio od hormona...Nema pravila, znaci 33 god, nisi u rizicnoj skupini a dodjes sa vrlo ozbiljnom dijagnozom.

bILA SAM NA KONZILIJARNOM INKOLOGA BiH , gdje mi kaze onkolog sa Rebra, ovo je epidemija, karcinom dojke vise nije bauk, to je klasicna epidemija, jer je sve ucestalija..

< Poruku je uredio amanullah -- 15.12.2013 21:15:24 >


_____________________________

Abdullah obradovao mami 23.02.2010

Zivot bez vjere je prazan i besmislen !

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Rak dojke - upozorenje!
15.12.2013 21:17:23   
amanullah

IZVORNA PORUKA: mama_alma

svaka čast, akobogda da sve ovo bude iz vas,

sad smi me podorbro zabrinula, jer ja ima taj fiboadenom, koji je na punkciji okarakterisan kao benigni,ali prati se mora svako pola godine, nedavno sam bila na konroli sve je ok, ali pratimo i dalje, a vrlo brzo ide i mamografija, a ja imam bol koja se javlja u obje dokje, povremeno.



alma, imam info da fibroadenom ne moze preci u malgni tumor, no malo sam skeptik, ako je mastitis najbolja podloga za kancer, onda sam potpuno ne povjerljiva sve sto raste u dojci..

cuvaj se i budi oprezna

_____________________________

Abdullah obradovao mami 23.02.2010

Zivot bez vjere je prazan i besmislen !

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Rak dojke - upozorenje!
15.12.2013 21:18:18   
amanullah

IZVORNA PORUKA: damma

user posted image

sve najbolje draga..


hvala cnm

_____________________________

Abdullah obradovao mami 23.02.2010

Zivot bez vjere je prazan i besmislen !

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Rak dojke - upozorenje!
15.12.2013 21:21:28   
canim
amanullah jako mi je drago da je sve to iza tebe i da si na vrijeme to otkrila, zanimljivo je da nisi nikako spadala u tu rizicnu skupinu a da se je rak tako brzo razvijao user posted image

(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Rak dojke - upozorenje!
15.12.2013 21:27:46   
hatepsut
Hvala Bogu da je sve iza tebe,neka tako i ostane user posted image

< Poruku je uredio hatepsut -- 15.12.2013 21:28:26 >


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Rak dojke - upozorenje!
16.12.2013 6:23:47   
amanullah
Pravila vise ne postoje ,kancerogene celije imamo svi,samo je pitanje kada cemo ih aktivirati
Sve nam je hibridno,nismoo svjesni da ih svakodnevnno hranimo ,

_____________________________

Abdullah obradovao mami 23.02.2010

Zivot bez vjere je prazan i besmislen !

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Rak dojke - upozorenje!
16.12.2013 6:57:17   
minja_
Amanullah, prestrasno i velicanstveno u isto vrijeme. Hvala dragom Bogu, najgore je iza vas! Veoma je vazno govoriti o ovome jer nikad ne znate koliko zivota mozete spasiti samo time sto cete postici da vise zena pocne ozbiljnije misliti o svome zdravlju.
Uvijek slusajte svoje tijelo i ako vam unutrasnji osjecaj ne da mira, istrajte na svim mogucim nalazima.
Konkretno, i kod necuveno dalekih termina za mamografiju, opsjedajte svog plasticnog hirurga, ponavljajte uz, radite markere, samo ne posustajte u namjeri da stvar izvedete do kraja. Ne dopustite da Vas proguta losa organizacija zdravstvenog sistema. I uvijek trazite vise misljenja.

(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Rak dojke - upozorenje!
16.12.2013 8:04:25   
almondray

IZVORNA PORUKA: amanullah


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Amanullah user posted image user posted image user posted image user posted image
Da budeš duuuuugo živa i zdrava svojim pilićima.



hvala mico , oni su mi bili motiv da se borim, davali su mi snagu kada sam padala, ljubili moju celavu glavu, drzali posudu kada sam povracala i govorili da sam najsladja mama na svijetu user posted image user posted image

user posted image user posted image
Jednom sam čitala reportažu o ženi koja je imala 30 god i sumnjala na rak dojke međutim ljekari su odbijali pretrage jer je bila premlada za takvo nesto.
Nedavno je i mm rodica (trideset i neku god ima) prošla sve ovo kao i ti.Danas stvarno nema pravila nikakvihuser posted image .
Sretno ti bilo i ljubi piliće svoje user posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Rak dojke - upozorenje!
16.12.2013 8:21:15   
mishkica
Amanullah, user posted image Sretno, hB da je sve ovo iza tebe...

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Rak dojke - upozorenje!
16.12.2013 8:43:19   
aamra
Samo da javim da sam odradila uzv i sve je ok, hvala Bogu. Zlijezda je u pitanju (ako je vjerovati doktorima) koja eto reaguje na hormone pa se poveca u odredjenoj fazi menst.ciklusa.
Amanullah bice to aBd u redu. Te stvari je bitno otkriti na vrijeme i boriti se sa njima ii u fizickom ali i u psihickom smislu. Ovo iz izskustva jer sam oba roditelja izgubila od ove odvratne bolesti (druge su vrste Ca u pitanju bile).

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Rak dojke - upozorenje!
16.12.2013 8:44:59   
chantal

IZVORNA PORUKA: amanullah

Pravila vise ne postoje ,kancerogene celije imamo svi,samo je pitanje kada cemo ih aktivirati
Sve nam je hibridno,nismoo svjesni da ih svakodnevnno hranimo ,


user posted image

Hvala Bogu pa si na vrijeme otkrila! user posted image

(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Rak dojke - upozorenje!
16.12.2013 8:45:46   
tajcika
draga Amanullah, hvala dragom Allahu dz.s. pa je to sve iza tebe i hvala mu na snazi koju ti je podatui da sve to izdrzis i neka ti pokloni svaki hajr i dobro i dalje
hvala tebi sto si nam se javila i sto svoje iskustvo zelis da podjelis sa nama i pomognes i nama
ja sam se nedavno javila na ovu temu i bila sam na glandularnoj hirurgiji zbog bola u lijevoj dojci koji je stalan i nije vezan za ciklus ili nesto slicno, dojka se cak i uvecala, dr. Balta mi je napipala masu velicine badema i dok sad ne uradim UZ ne znam je li cista ili taj fibradenom, narucena sam sutra pa vidjet cemo, nadam se da ce na tome ostati, privatno sam uradila neki marker test na karcinom dojke i on je negativan al koliko procitak tvoje iskustvo to nesto i nije bas mjerodavno

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Rak dojke - upozorenje!
16.12.2013 9:36:57   
InLove
Amanullah hB sve je iza tebe,zelim ti svu srecu sa tvojim pilicima!!! user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Rak dojke - upozorenje!
16.12.2013 15:07:51   
amanullah
cure hvala vam user posted image

karcinom dojke vise nije tabu tema, zene masovno oboljevaju, mladje od 30 godina.

Dr Balta je vrh, zena profesionalac, prosla ono najgore, i nista ne uzima zdravo za gotovo.

U biti treba pratiti svoje tijelo, preventivno reagirati, jacati imunitet, ne zanemariti nasljedne kodove i sl.

Uzimaju me kao naj pozitivniji slucaj u rijesavanju karcinoma.

Borila sam se lavovski, 7 mjeseci nisam okusila nista slatko, kuhano jedem, laneno ulje koristim, znam kada jedem crveno a kada zuto voce..

hunsa je najbolji priorodni preparat, napravljen na bazi marelicini kospica i sheri gljive..

Beta glukan 1,3 1 ,6 za imunitet, vjeruj te mi mnogi ne znaju da sam prosla kemo, operirana a da sam uvijek bilaa nasmijana i normalno funcionirala..

nisam zeljela da se prepostim bolesti i hvaala Bogu uspjela sam...



_____________________________

Abdullah obradovao mami 23.02.2010

Zivot bez vjere je prazan i besmislen !

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Rak dojke - upozorenje!
16.12.2013 16:23:04   
EEDITH
Amanullah draga,tek sam pročitala,hB pa je sve iza vas i još dugo sretnih i veselih godina sa svojom porodicom da dočekaš user posted image

(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Rak dojke - upozorenje!
16.12.2013 17:56:32   
amanullah

IZVORNA PORUKA: EEDITH

Amanullah draga,tek sam pročitala,hB pa je sve iza vas i još dugo sretnih i veselih godina sa svojom porodicom da dočekaš user posted image


hvala vam puno


_____________________________

Abdullah obradovao mami 23.02.2010

Zivot bez vjere je prazan i besmislen !

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Rak dojke - upozorenje!
16.12.2013 18:15:09   
Visnja RR
amanullah user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Rak dojke - upozorenje!
16.12.2013 18:37:45   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: amanullah

Pravila vise ne postoje ,kancerogene celije imamo svi,samo je pitanje kada cemo ih aktivirati
Sve nam je hibridno,nismoo svjesni da ih svakodnevnno hranimo ,


Da, slazem se, ali pozitivan utjecaj i zdrav duh koji pomazu u borbi protiv stresa, jako su bitan faktor.


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Rak dojke - upozorenje!
16.12.2013 18:41:52   
Galicia
Amanullah, da nam ostanes zdrava, vesela i fina. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Rak dojke - upozorenje!
16.12.2013 19:34:29   
Honey3
Amanullah mila,lavice user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Rak dojke - upozorenje!
17.12.2013 14:47:18   
amanullah
Honey, Galicija, Visnja hvala vam

AMIN, sve sto nas zadesi ima razlog zbog cega.

Stres treba izbaciti iz svakodnevnog zivota ( ako je moguce ), reducirati ishranu, jacati imunitet (Jer padom imuniteta se aktiviraju bolesne celije i sl )

Nemoj te zanemaiti MR ( dosao je novi simensov , 3 ) u dijagnostici je najsigurniji, jer UZ ( uzimaju sa 70 %)
Mamografiju takodjer..





_____________________________

Abdullah obradovao mami 23.02.2010

Zivot bez vjere je prazan i besmislen !

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Rak dojke - upozorenje!
17.12.2013 15:09:07   
Apotekarka
Sve najljepse ti zelim,nema ljepsih vijesti nego kad netko iz borbe izadje kao pobjednik....

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Rak dojke - upozorenje!
17.12.2013 15:44:48   
amanullah

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Sve najljepse ti zelim,nema ljepsih vijesti nego kad netko iz borbe izadje kao pobjednik....


hvala ti puno, predivan osjecaj, mada ima tu jos 5 godina svakodnevne borbe user posted image

_____________________________

Abdullah obradovao mami 23.02.2010

Zivot bez vjere je prazan i besmislen !

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Kolica za bebe
dea_dea

Koja kolica za bebe koristite ?

Graco (26%)

Peg Peregro (13%)

Cam (3%)

Neonato (3%)

Chicho (25%)

neka druga (31%)


Broj svih glasova: 190

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *