|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 12:48:54   
rose

IZVORNA PORUKA: pandica

Znam, ali opet konta covjek ako ne daj Boze nesto krene kako ne treba, ako se porodim na carski lakse ce mi biti da sam tu blizu bebe, nego da je ona gore a ja u vojnoj. Kazu i da u Vojnoj sad ako se porodis u nedjelju prije ponedjeljka nema pedijatra... Joj ne znam, ja cu kuci kako sam krenula user posted image



ja sam se u vojnoj porodila u subotu rano ujutro (dosla u petak navece) ...a u nedjelju otpustena..pedijatrica dosla u subotu....jednu bebu poslala na pedijatriju...ta je mama otpustena u nedjelju ko i mi ostale..e sad nema pedijatra ali ima pedijatrijska sestra i u dezuri...i one nesto znaju user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 12:55:51   
pandica
Eh eto sad budi pametna user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 12:59:54   
maksi
E ovako ako nesto nedo Bog podje po zlu imaju pedijatriske seštre koje su po mom misljenju obucene za to sto jesu,a i Jezero je blizu znaci za cas si gore jer oni iaju sve spremno .

A kada se porodis na carski beba je stobom u Vojnoj

_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 13:03:02   
maksi
Ali ipak svako zna najbolje za sebe.

Mislim ja bi bila luda da idem na Jezero pored jetrve koja dole radi a i svoje doktorice koja mi vodi evo tri trudnoce i koja me porodila dva puta a ako bog da i treci ce put. Samo sam se zadeverala zaova mi je na godisnjem od 15 jula do 10 Avgusta rekla sam joj da bude u pripravnosti user posted image

_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 13:15:12   
pandica
Maksi, mislila sam kao sto je slučaj moje kolegice bilo. porodila se na carski, a onda bebu izmjestili na pedijatriju. Ova lezala u Vojnoj, a beba bila gore. Dok nije izasla iz bolnice nije je mogla vidjeti user posted image
IZVORNA PORUKA: maksi

E ovako ako nesto nedo Bog podje po zlu imaju pedijatriske seštre koje su po mom misljenju obucene za to sto jesu,a i Jezero je blizu znaci za cas si gore jer oni iaju sve spremno .

A kada se porodis na carski beba je stobom u Vojnoj



_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 13:44:01   
maksi
Sve su to ruzne stvari ali ne treba tako razmisljati,ako Bog da sve ce biti u redu kod nas sviju. A ja sama razmisljam zadnje vrijeme o svemu i svacemu valjda to tako ide,samo brige a moj muz kaze gluposti.
IZVORNA PORUKA: pandica

Maksi, mislila sam kao sto je slučaj moje kolegice bilo. porodila se na carski, a onda bebu izmjestili na pedijatriju. Ova lezala u Vojnoj, a beba bila gore. Dok nije izasla iz bolnice nije je mogla vidjeti user posted image
IZVORNA PORUKA: maksi

E ovako ako nesto nedo Bog podje po zlu imaju pedijatriske seštre koje su po mom misljenju obucene za to sto jesu,a i Jezero je blizu znaci za cas si gore jer oni iaju sve spremno .

A kada se porodis na carski beba je stobom u Vojnoj





_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 13:45:57   
araj
alman cestitam od srcauser posted image a pakovanje dabrostona je promjenjeno. Ja sam jucer uzela i pise duphaston.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 13:54:16   
Carobno jutro


zene jeste li me zaboravileuser posted image

samo da se tuspasim i cestitam alman od srcauser posted image user posted image user posted image user posted image

nisam upratila sta je sa malom curicomuser posted image

Ja u iftraima silnim pa nemam kad ni da se javim, sutra sam freeuser posted image



(odgovor članu araj)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 13:56:26   
memsi
Pozdrav dame,
Alman sve cestitke povodom rodenja bebice i da vam bude ziv i zdrav zajedno s vama.
Evo dode i nas mjesec curke,jos malkice pa cemo i mi drzati svoje bebane u narucju.Ja sam bila jucer na kontrolu,sve ok Bogu hvala.Pritisak u redu,beba napreduje.Svako drugi dan na ctg,i opet kontrola za 7 dana.Sve spremno za dolazak princeze,cak sam i pelene kupila i odluka je pala na Violetu pa cemo vidjeti kako ce da odgovaraju.

(odgovor članu araj)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 14:01:49   
memsi
Cure ne mogu se sjetiti o kome se radi ali sam procitala da jedna forumasica ima pozitivne proteine u urinu.Kod mene se to desilo i nije uopste bezazleno,zbog toga su mi produzili boravak u bolnici.Mislim da je povezano sa pritiskom kako mi je rekao internista na Jezeru.Njih su vise brinuli ti pozitivni proteini nego u mom slucaju blago povecani pritisak.Trebala sam raditi 24-osatno skupljanje urina da se vidi stvarno stanje.

(odgovor članu memsi)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 14:27:23   
LieToMe RR
ja jeste se raspisale i rastorokale majko draga user posted image 3 strane... preletih onako letimicno cisto da znam sta je danasnja tema emisije user posted image

vidim spominju me ove za vojnu bolnicu user posted image bujrum vala sa mnom kod nakasa (moracu ga i ja prvo uganjati) i jedino je belaj taj prvi put da ga uganjam kad ga dugo ne vidim, kasnije se on i ja redovno druzimo user posted image user posted image
malena i ja smo imale aktivan dan... nju probudila, nahranila, spremile se, otisle do knjizare kupile pernicu, registratore i one kosuljice (da danas neku papirologiju i racune organizujem) onda smo prosetale do konzuma, kupile slicice user posted image (zivotinjsko carstvo) pa kod moje frizireke na kafu. malena se igrala sa viklerima, cesljala me...uglavnom uzivancija. onda se vratile, ona uzinala igrala se i komirala se a ja se razletila po kuci da pretumbam ovo stvari sto sam planirala (kad bih vam rekla da sam od 100% 70% pretumbala neplanski ne bi mi vjerovale user posted image )
uglavnom iselih se iz 2 ladice, danas popodne cu iz jos dvije (tu mi je sminka, parfemi, neke djidje ova jedna je vise poluprazna) ali prvo moram muza da posaljem u jysk sa slikama kutija koje mi treba kupiti user posted image lijepi viber user posted image

uglavnom, aktivna nema sta... znala sam ja da ce meni ovako biti, sad cu ja svaki dan ovako... pa meni je bilo bolje dok sam radila user posted image nisam tumbala stvari user posted image

ne upratih ko mi je postavio sliku pidjamica (ninuska cini mi se) hvala ti puno, mi smo se vec snasli (iskopala sam 3-4 sorca iz h&m koji eto nisu bas ono nesto reprezentativni za po vani ali su preudobni za po kocu pa sad joj samo to obucem na bodi kratki rukav) tako da sam problem pidjama rijesila



_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu memsi)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 15:09:13   
rose
ja sad malo po importaneu zujala...gledala mel bodice da mogu nesto iskombinovatis odjelcem...ima u lindexu na bretele al su 2 u kompletu..a necu da gomilam te 56...jos cu gledat po gradu i scc-u pa skonta, sta da kupim :)

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 15:27:59   
*pcelica*
Jeste aktivne jedva sve iscitah user posted image Evo i nas dvije iz skitnje. Za bebu nismo nista kupile a planirala sam. Zato sam sebi kupila onu buter kremu u DMu sto je LTM neki dan spominjala, pa jedne helanke. Starijoj curici kupila dugu suknju , bas prelijepu. Mladoj sandale ko kad joj ove noge ko iz vode rastu user posted image Jos svakavih nekakvih gluposti u Dmu Cmu i didacu. Trazila one bodije ali ih naIlidzi u CMu nema. PA cu jedan dan otici ili do Importanea ili do Fisa.Popile s mojom drugaricom kafu i polahko kuci. Smizla se komirala. Zaboravila sam svratiti u apoteku da vidim neku kremu. Osula se po nosicu. Prvo su joj se pojavile dvije tri one bijele bubuljice ko od sunca. Sad joj cijeli nos prekriven sitnim bubuljicama i bas suh i grub na dodir. Od cega li joj to moze biti user posted image Ne znam ni cime da joj namazem da joj ne pogorsam user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 15:47:47   
rose

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Jeste aktivne jedva sve iscitah user posted image Evo i nas dvije iz skitnje. Za bebu nismo nista kupile a planirala sam. Zato sam sebi kupila onu buter kremu u DMu sto je LTM neki dan spominjala, pa jedne helanke. Starijoj curici kupila dugu suknju , bas prelijepu. Mladoj sandale ko kad joj ove noge ko iz vode rastu user posted image Jos svakavih nekakvih gluposti u Dmu Cmu i didacu. Trazila one bodije ali ih naIlidzi u CMu nema. PA cu jedan dan otici ili do Importanea ili do Fisa.Popile s mojom drugaricom kafu i polahko kuci. Smizla se komirala. Zaboravila sam svratiti u apoteku da vidim neku kremu. Osula se po nosicu. Prvo su joj se pojavile dvije tri one bijele bubuljice ko od sunca. Sad joj cijeli nos prekriven sitnim bubuljicama i bas suh i grub na dodir. Od cega li joj to moze biti user posted image Ne znam ni cime da joj namazem da joj ne pogorsam user posted image


pcelice oni bodiji nisu 3.5 Km vec su 6-7...a pretspotsvaljam da u CM-u na ilidzi uopste nema tekstila?

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 16:10:37   
*pcelica*
Nema, ali ja kontala mozda mi je negdje promaklo.Pa svratila da pogledam. Ona teta mi kaze ima u Titovoj i Importaneu. Ne zna ima li u jos nekoj radnji. Hajd nije mi frka imam jos fore user posted image Nego bila s curicom pa kontala da zajedno kupujemo ali sam kupila njima dvjema.Kako mi je dijete tesko kad je kupovina u pitanju. Sve sam radnje na Ilidzi obisla po dva tri puta dok je ona nasla sandalice koje joj se svidjaju. Pala sam s nogu. Prava mamina cura, sve konta zajebat ce se

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 16:41:34   
putujuca
oooo pa vec julska tema user posted image
da se bar pribiljezim da me rose ne bi ziiik user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 16:47:14   
M.A.M.
Zenice ne mogu se sjetit jel neko vec pisao vezano za kreme za depilaciju,smijemo li mi koristitiuser posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu putujuca)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 17:01:49   
putujuca
Ja ih ne koristim i netrudna tako da ti ne bih znala reci.
sjecam se da sam je jednom odnekud kupila ili dobila ne znam ni sama i samo otvorila i bacila. Boze dragi kako je to meni smrdilo na hemikalije, strah me bilo na kozu staviti.
Mozda samo ta smrdi, ne razumijem se u to...al znam da mora biti hemikalija kad ti otapadne dlaka user posted image

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 17:03:27   
UmmuHamza2305
Ja sam čitala da je ok koristiti kreme za depilaciju, vosak i ostalo, osim ako te boli više nego inače.. Ja ipak radije koristim egipatsku šećernu pastu, što je sigurno-sigurno je :)

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 17:11:29   
LieToMe RR
ja oko malene, ona rucala, onda zavrsila rucak nama...cekam muza da se dovuce iz jyska nesto se plaho zadrzao user posted image
uspjela sam posloziti sve sto sam planirala (u prvom dijelu dana), kasnije nastavljam sa plakarom i sminkom (tu imam 4 velike ladice, neke stvari moram presloziti i izbaciti i sve spustiti za ladicu nize kako bih u prvu slozila sminku, parfeme i ove neke djidje iz komode)
uglavnom idem po planu i programu user posted image

sto se tice krema za depilaciju ne znam, ja se cerupam na redovnoj bazi user posted image . trebala bih sljedece hefte na cerupanje, ne stigoh prije da se organizujem.

trudnice drage ja sutra ujutru kod Divketa user posted image malo sam u strahu zbog grlica tako da sam zato i uzela ovo slagati i reorganizovati samo da ne mislim na to. valjda ce sve biti ok.

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 17:25:44   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Ja sam čitala da je ok koristiti kreme za depilaciju, vosak i ostalo, osim ako te boli više nego inače.. Ja ipak radije koristim egipatsku šećernu pastu, što je sigurno-sigurno je :)


Jel kupujes ili pravis sama?

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 18:28:48   
alman
drage moje bas vam hvala na cestitkama, uzivamo maksimalno, moja mama je kod mene pa se ona vise brine o bebici, dok se ja ,molo opravim, iskreno teze je poslije drugog nego poslije prvog, al havala Bogu opet je dobro, beba samo jede, mlije imam mashAllah, samo hurme odmah poslije poroda i bas brzo mlijeko nadolazi user posted image

mala curica se jos nije javila sa lijepim vijestima

baco je super prihvatio bracu bas nam pomaze u svemu al je imalo ponaporan, al da se izdrzatiuser posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 18:52:47   
Farah 00
Pozdrav :-)
Evo i mene, da se konacno pridruzim i ovoj temi. Nas termin je 26.11. i aBd ocekujemo curicu :-)

Novopecenim mama cestitam i zelim im brz oporavak, a trudnicama kojima se blizi termin zelim lagan porod i da rode zdrave i zive bebice user posted image


(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 19:40:32   
ninuska
alman draga, bas mi je drago da je braco fino prihvatio bebicu. Ma, mogu misliti da se sad pravi veliki,pa hoce u svemu da sudjeluje user posted image . Istrpi..sve me isto ceka aBd. A, eto, jos malo pa ces i ti biti bolje, kako koji dan prolazi sve je lakse user posted image .

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 19:41:42   
ninuska
Dobro dosla, farah. Stavice te nasa rose na spisak. Javljaj nam se user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *