|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 12:09:33   
LieToMe RR
ne nije lose ninuska kad je u mjeri i dozirano i nekako sa ukusom.
ali meni oni kompleti od glave do pete pa jos i masna i baletanke, doslovno od glave do pete, tako pokvare sliku djeteta (opet kazem nekome je slatko ja ovo skroz subjektivno)
ja licno nemam ama bas nijedan odjevni detalj (ne majicu ili helanke nego ni detalj) u tim tonovima a kamo li da se mala i ja oblacimo od glave do pete u to. a vjeruj mi imam na facebooku takvih slucajeva

joj sto je lijepo zahladilo, veceras ce se super spavati user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 2301
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 12:18:24   
ziel

IZVORNA PORUKA: LieToMe

ja i vitamine (prenatal sa omegom i mg pijem svaki dan) i donat popijem haman flasu dnevno skupa sam za odrzavanje user posted image
nema ti to veze sa debljanjem vjeruj mi. pa ja evo na 10+ a vidi koja sam sedmica. ili ti se lijepe kg ili ne. nece tu vitamini uticati a trebala ih piti zbog bebe ako nista.
ti sad ne znam kako hoces ali onda prati nalaze, ako ti krenu zeljezo i ostali parametri prema dole ja se ne bih zezala s tim.

sto se tice grceva, mene su fatali u cijeloj nozi. mozda se neko javi sa drugacijim iskustvom, ovo kod mene je bas bilo bolno i kriticno i ucestalo jedno vrijeme. kako sam povecala unos mg tako se i stabilizovalo. nisamih bas dugo imala

A uvela sam i ja Ferrolin C u najlonskim kesicama dodje kao sirup, otvori se i popije se tako iz kesice, zbog onog zeljeza zadnji put je bio 10, pa i to svaki drugi dan user posted image ovo su te kesice http://i.ebayimg.com/00/s/MTI1NVgxNjAw/z/t30AAOxyi-ZTZx~f/$_35.JPG

Jest fino kad mame srede svoje djevojcice, pa frizurica, pa odjecica user posted image a sa djecacima je drugacije, nije zanimljivo kao s curama user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2302
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 12:20:02   
ninuska
Nemam ni ja. A, i mala ima samo ovaj komplet i jos jednu tunikicu. Bile su mi slatke i pantole/helanke iz h&m-a, ali joj ne kupih. A, imamo i mi iz lindexa ovo za usi user posted image . Samo crne boje. Ali, nije nesto odusevljena da nosi.
evo kod mene sunca user posted image . Evo i drugarice...user posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2303
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 12:27:23   
M.A.M.
Uh sto mene baci,odspavah sat vremena u komadu neplanski,i opet kontam kako cu zaspati,ljepote user posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 2304
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 12:30:10   
ziel

IZVORNA PORUKA: M.A.M.

Uh sto mene baci,odspavah sat vremena u komadu neplanski,i opet kontam kako cu zaspati,ljepote user posted image

Hvala Bogu temperatura vani se smanjila pa nam je to svima olaksanje user posted image i ja razmisljam sad bas da zamracim spavacu pa da legnem, mm otisao neki posao zavrsiti srecom nece me niko traziti user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 2305
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 12:31:45   
ziel
E Boze ja o vuku , vuk na vrata user posted image MM se vec parkira u dvoristu vatio se a ja zamisljala da u tisini glavu spustim user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2306
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 12:42:32   
LieToMe RR
ninuska uzivaj sa drugaricom.

MAM jest zahladilo ali prividno, kako je krenulo jos ce i ugrijati. a spustila bih i ja glavu da ova moja hoce da se stacionira. valjda ce i ona uskoro da zaspe da se i ja malo ispruzim

ziel jel tebi doktor rekao da pijes to svaki drugi dan (prenatal i mg) nemoj na svoju ruku da uvodis terapije, nije to zanimljivo nimalo. narocito sto dugorocno gledalo lakse ces skinuti visak kila (koji po meni uopste ne treba da te zabrinjava) nego sto se poigravas sa vitaminima i zeljezom. pogotovo sto ce beba sve vise i vise uzimati. ja sam na pocetku imala zeljezo 32, sljedeci nalazi 16, beba pocela svoje uzimati, posteljica radi svoju ulogu... lagano podigla na 24 (na zadnjim nalazima)

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2307
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 13:18:03   
ziel

IZVORNA PORUKA: LieToMe

ninuska uzivaj sa drugaricom.

MAM jest zahladilo ali prividno, kako je krenulo jos ce i ugrijati. a spustila bih i ja glavu da ova moja hoce da se stacionira. valjda ce i ona uskoro da zaspe da se i ja malo ispruzim

ziel jel tebi doktor rekao da pijes to svaki drugi dan (prenatal i mg) nemoj na svoju ruku da uvodis terapije, nije to zanimljivo nimalo. narocito sto dugorocno gledalo lakse ces skinuti visak kila (koji po meni uopste ne treba da te zabrinjava) nego sto se poigravas sa vitaminima i zeljezom. pogotovo sto ce beba sve vise i vise uzimati. ja sam na pocetku imala zeljezo 32, sljedeci nalazi 16, beba pocela svoje uzimati, posteljica radi svoju ulogu... lagano podigla na 24 (na zadnjim nalazima)


Dr. kaze svaki dan, a sto se tice zeljeza, nije mi nista spominjala , cak nije rekla ni cime da ga drzim na normali, nego mi rekao dr. s kojim radim malo da obratim paznju i sta da vise jedem ali ne mogu samo ono jesti sto ima zeljeza i ja otisla u apoteku rekla da sam trudna pa mi preporucila apotekarka te kesice Ferrolin C , nisam bas na svoju ruku uvodila nista, osim sto sma odlucila da to sve pijem svaki drugi dan, umjesto svaki dan i dobro se osjecam zasad

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2308
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 13:46:23   
*nur*
IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: LieToMe

ninuska uzivaj sa drugaricom.

MAM jest zahladilo ali prividno, kako je krenulo jos ce i ugrijati. a spustila bih i ja glavu da ova moja hoce da se stacionira. valjda ce i ona uskoro da zaspe da se i ja malo ispruzim

ziel jel tebi doktor rekao da pijes to svaki drugi dan (prenatal i mg) nemoj na svoju ruku da uvodis terapije, nije to zanimljivo nimalo. narocito sto dugorocno gledalo lakse ces skinuti visak kila (koji po meni uopste ne treba da te zabrinjava) nego sto se poigravas sa vitaminima i zeljezom. pogotovo sto ce beba sve vise i vise uzimati. ja sam na pocetku imala zeljezo 32, sljedeci nalazi 16, beba pocela svoje uzimati, posteljica radi svoju ulogu... lagano podigla na 24 (na zadnjim nalazima)



Dr. kaze svaki dan, a sto se tice zeljeza, nije mi nista spominjala , cak nije rekla ni cime da ga drzim na normali, nego mi rekao dr. s kojim radim malo da obratim paznju i sta da vise jedem ali ne mogu samo ono jesti sto ima zeljeza i ja otisla u apoteku rekla da sam trudna pa mi preporucila apotekarka te kesice Ferrolin C , nisam bas na svoju ruku uvodila nista, osim sto sma odlucila da to sve pijem svaki drugi dan, umjesto svaki dan i dobro se osjecam zasad



Ja sam pobornik za što više prirodnih preparata. Ja ću sebi napraviti ono sa medom i žarinim sjemenkama to je super za željezo i svaki dan po jednu kašiku. to i ti to ne probaš Ziel ili nešto slicno na prirodnoj bazi. Ja takođe pijem vitamin svaki dan po dva puta ujutro i naveće po preporuci mog ginekologa.


< Poruku je uredio *nur* -- 31.7.2015 13:48:16 >

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2309
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 13:51:21   
maksi

IZVORNA PORUKA: LieToMe

maksi uzivaj i odmaraj i neka te s nama user posted image

evo i naseg fensi sala user posted image

user posted image

ninuska


 

Objave: 1307
Status: odsutan


Dusa medena nek je ziva i zdrava ko med je

_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2310
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 13:53:35   
*nur*

IZVORNA PORUKA: LieToMe

maksi uzivaj i odmaraj i neka te s nama user posted image

evo i naseg fensi sala user posted image

user posted image


user posted image user posted image user posted image Medić mali

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2311
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 13:54:07   
maksi
Jutros mene tjera u wc velika nuzda da izvinete uhvatio me strah nesmijem i nesmije,maloprije prituzilo reko odo pa sta bude kad hvala bogu da izvinete proljev . Bas me bilo strah
Jesam vam nasla pisati gluposti svastauser posted image

_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 2312
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 13:56:00   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: maksi


IZVORNA PORUKA: LieToMe

maksi uzivaj i odmaraj i neka te s nama user posted image

evo i naseg fensi sala user posted image

user posted image

ninuska


 

Objave: 1307
Status: odsutan


Dusa medena nek je ziva i zdrava ko med je

hvala draga moja maksi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 2313
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 14:02:59   
LieToMe RR
IZVORNA PORUKA: maksi

Jutros mene tjera u wc velika nuzda da izvinete uhvatio me strah nesmijem i nesmije,maloprije prituzilo reko odo pa sta bude kad hvala bogu da izvinete proljev . Bas me bilo strah
Jesam vam nasla pisati gluposti svastauser posted image


user posted image user posted image user posted image
a joj tebe bona pa to je normalna pojava, stres svake porodilje. kad ce, kako ce, i kakva ce biti user posted image

ja sam tako poslije operacije pod totalnom anestezijom. krv se povuce, malo poremeti sve zivo u organizmu izmedju ostalog i stolicu.
i sad svako jutro dolazila sestra da mi mjeri pritisak i obavezno pitanje: jesmo li kakili? user posted image
e sad prva 2-3 dana nije toliko iritiralo ali vec 4ti pocela blago da mi ide na nerve i nabija komplekse sto nema stolice user posted image  sreca 6ti dan ukaza se gospa user posted image  te je ja preduhitrim, nije mi ni pritisak sjela izmjeriti ja sva ozarena: kakili smo user posted image user posted image

poslije poroda nisam imala problema stvarno, mama me docekala sa kompotom a i nisam imala puno konaca (2 svega) pa nisam bila opterecena ali znam drugarice koje su imale poprilicno puno konaca i sa strahom isle u wc  

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 2314
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 14:05:52   
LieToMe RR
hvala nur i tebi na komplimentima user posted image user posted image

ziel ja sam i skontala da si ti sebi sama uvela vitamine svako dva dana (ne da ih pijes na svoju ruku ili bilo sta navedeno) ja samo eto govorim dobronamjerno da ne bi trebala uvoditi nesto svaki drugi dan sto je predvidjeno da se pije svaki dan a ti kako hoces. ja iz najbolje namjere. jer nije beba jos posteno pocela da uzima sve potrebno iz tvog organizma, napravices sebi belaj bespotrebno. kao sto rekoh kilaza ti tu nece ni pomoci ni odmoci.



_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu *nur*)
Neposredna veza do poruke: 2315
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 14:34:30   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: LieToMe

maksi uzivaj i odmaraj i neka te s nama user posted image

evo i naseg fensi sala user posted image

user posted image


user posted image user posted image user posted image ah Boze dragi sva sam ko med user posted image

Ziel nemoj sad misliti da ti pametujem,al molim te nemoj to na svoju ruku sa vitaminima,sad beba postaje sve veca i zahtjeva vise svega,te vitamine moras piti svaki dan,vjeruj da oni uopste ne uticu na kilazu,pa da si mene vidjela prije trudnoce mislim i vecinu zivota sam bucmasta bila,LTM me poznaje ,al evo hvala Bogu skoro do kraja sam dogurala bez nekog pretjeranog debljanja,a jela sam sve sto mi je pod ruku doslo,kad bebara dodje akoBogda imat ces vremena za skidanje kila user posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2316
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 14:35:41   
Carobno jutro

evo mene zene...

Vidjeh od LTM malu, pa to je med medeni, mashALlah, nek ti je ziva i zdrava, preslatka jeuser posted image user posted image

ziel, divne su ti stvarcice sto si kupila, preslatke basuser posted image a sto se tice viitamina, meni je sa svakodnevnim pijenjem svega, od prenatala, magnezija, omege, uvedeno jos i b12 i jos do kraja folacin. Pa onda zeljezo heferol, kojeg sam norala duplati dozu u 27. sedmici jer je beba sebi povukla. Znaci sa svakodnevnim pijenjem te terapij, opet mi sve nisko bude. Jedva nagurala zeljezo na 16. Ja bih isto pila svaki dan. Debljanje me uopste ne interesuje. Smrsat cu poslije. Bitno mi je da je imunitet dobar i to je to. POred toga ja i prirodne stvari koristim. Pravim sama sok od jabuke, mrkve i cvekle pa svaku noc po casu popijem. Jedem med i maticnu mlijec i pijem zaruuser posted image Elem, opet jedva deveramuser posted image Izgleda da sam bas kvarljiva roba kad sve ovo pijem i opet jedva ja hahaha.

maksi, obradova ti mene kad rece da si kakilauser posted image user posted image user posted image Ej, jos prolje, kud ces bolje hahah. Nadam se da ti nije bilo problematicnouser posted image

rose, draga nadam se da si uspjela tene navuci jer je jutros bas bilo haoticno, i kisa, ma kakva kisa prolom oblaka, i posvjeze

odoh sad ponoviti citanje, sve sam zaboravilauser posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2317
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 14:42:06   
rose
uf evo mene...nisam tene al jesam nake cipele i ubil su me u pojam...pa sam se u neka doba nakon sto zavrsih par obaveya dosla kuci odmoriti...taman prije onog drugog kisnog talasa user posted image user posted image malo odmrila..nasla odgovarajuce japanke user posted image i pozvala taxi i na jezero...tamo pandicu srela..zajedno smo na ctg-u bile user posted image onda sacekale dr. nju je zadrzao da je pregleda a meni rece da dodjem 4 augusta da ce me tada pregledate...evo valjda se i ona javi da kaze sta je bilo. apsolutno ni jedne cipele/tene mi ne odgovaraju..samo par japanki i jedne sandale sto imam...i moyda one crocs sto sam za bolnicu kupila user posted image user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 2318
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 14:45:41   
M.A.M.
IZVORNA PORUKA: rose

uf evo mene...nisam tene al jesam nake cipele i ubil su me u pojam...pa sam se u neka doba nakon sto zavrsih par obaveya dosla kuci odmoriti...taman prije onog drugog kisnog talasa user posted image user posted image malo odmrila..nasla odgovarajuce japanke user posted image i pozvala taxi i na jezero...tamo pandicu srela..zajedno smo na ctg-u bile user posted image onda sacekale dr. nju je zadrzao da je pregleda a meni rece da dodjem 4 augusta da ce me tada pregledate...evo valjda se i ona javi da kaze sta je bilo. apsolutno ni jedne cipele/tene mi ne odgovaraju..samo par japanki i jedne sandale sto imam...i moyda one crocs sto sam za bolnicu kupila user posted image user posted image


A jesu ti radili UZ?Ma meni su i kroksice postale male,moram kupiti veci broj user posted image

Sta bi sa uputnicama,jesu li trazili?

< Poruku je uredio M.A.M. -- 31.7.2015 14:46:51 >


_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2319
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 14:54:16   
rose
ma jok nisu trazili...ja predala samo knjizicu i ctg papiric...a UZ ce vjerovatno raditi 4-og kad i pregled

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 2320
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 15:00:09   
Carobno jutro

IZVORNA PORUKA: rose

uf evo mene...nisam tene al jesam nake cipele i ubil su me u pojam...pa sam se u neka doba nakon sto zavrsih par obaveya dosla kuci odmoriti...taman prije onog drugog kisnog talasa user posted image user posted image malo odmrila..nasla odgovarajuce japanke user posted image i pozvala taxi i na jezero...tamo pandicu srela..zajedno smo na ctg-u bile user posted image onda sacekale dr. nju je zadrzao da je pregleda a meni rece da dodjem 4 augusta da ce me tada pregledate...evo valjda se i ona javi da kaze sta je bilo. apsolutno ni jedne cipele/tene mi ne odgovaraju..samo par japanki i jedne sandale sto imam...i moyda one crocs sto sam za bolnicu kupila user posted image user posted image



e hajde onda, nek makar nisi pokisla. Da hoce biti ovo lijepo vrijeme da ne hodas golih nogu. ja po starinski, mislim sve se s nogu navuceuser posted image Ubijena u pojam od starijihuser posted image
ti si znaci na pregledu u utorak opet aBd,

Cekamo pandicu znaci da se javiuser posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2321
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 15:10:49   
LieToMe RR
carobno jutro i MAM hvala puno za komplimente, ma slika stavljena da se pokaze leopard sal user posted image  nesto smo malo pricali o toj vrsti outfita dok vas nije bilo user posted image

rose znaci prijateljstvovala si sa pandicom user posted image  neka lijepo, vidim da je sve proslo ok, to je najbitnije. znaci i ti sljedece hefte uzv ko i ja i kontrola user posted image

sto se tice ziel nisam mislila da je "napadam i kritikujem" ali izbacivanje vitamina radi kilaze na svoju ruku mi je skroz bezveze. kile ko kile, skine se to sad pa sad. kao sto carobna rece, trudnice se muce da unose sto vise jer beba doslovno jede sve iznutra (zeljezo, magnezij, kalcij, sve moguce vitamine i minerale) i nije to bas jednostavno nadoknaditi narocito kasnije kad pocne dojenje, opet ti je ogranicen unos preparata zbog dojenja, ne mozes sve i svasta piti...

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 2322
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 15:34:44   
Carobno jutro

Ja isto ne volim te dezene, iako mi je simpaticno ovako po koji detalj nekad da vidim, tipa sal ili recimo kais ili na tasni neki detalj ali ne komplet tasna i tako. Neki dan sam se tako provalila, uzas. Bili mm i ja u SCC i hajmo do waikikija da vidim sta ima za nas okrugle i hajd lunjamo po cijeloj radnji i vise pantole ove sad moderne kao salvare, u zmijskom fazonu i ja uzmem i prokomentarisem, evo me taman za Cevljanovicauser posted image i ismijemo se mi tako. a navece nam se najavili svekrva i zaova na kafu. Kad dolazi svekrva u tim pantolama, identicnimuser posted image user posted image user posted image user posted image , moram napomenuti da je njoj 60 i kusur godina.

Na roze boju, generalno sam alergicna ali bukvalno. Gledala sam neke posteljinice i ogradice, i odvajala roze na jednu stranu a ostale boje na durug. Kaze prodavacica eto ima dosta tih roze, reko, ja ovo odvajam da ne gledam user posted image ostade zena u cudu. Iako volim vidjeti curice u rozom, i kad se sve to iskombinuje sa drugim bojama..
Ma nisam ja mjerilo u svakom slucaju, ja volim lila, zelenu i crnuuser posted image nidje veze

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2323
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 15:53:42   
LieToMe RR
IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


Ja isto ne volim te dezene, iako mi je simpaticno ovako po koji detalj nekad da vidim, tipa sal ili recimo kais ili na tasni neki detalj ali ne komplet tasna i tako. Neki dan sam se tako provalila, uzas. Bili mm i ja u SCC i hajmo do waikikija da vidim sta ima za nas okrugle i hajd lunjamo po cijeloj radnji i vise pantole ove sad moderne kao salvare, u zmijskom fazonu i ja uzmem i prokomentarisem, evo me taman za Cevljanovicauser posted image i ismijemo se mi tako. a navece nam se najavili svekrva i zaova na kafu. Kad dolazi svekrva u tim pantolama, identicnimuser posted image user posted image user posted image user posted image , moram napomenuti da je njoj 60 i kusur godina.

Na roze boju, generalno sam alergicna ali bukvalno. Gledala sam neke posteljinice i ogradice, i odvajala roze na jednu stranu a ostale boje na durug. Kaze prodavacica eto ima dosta tih roze, reko, ja ovo odvajam da ne gledam user posted image ostade zena u cudu. Iako volim vidjeti curice u rozom, i kad se sve to iskombinuje sa drugim bojama..
Ma nisam ja mjerilo u svakom slucaju, ja volim lila, zelenu i crnuuser posted image nidje veze

ugrijala rucak malenoj i pregrijala, cekam da se ohladi i uletim i procitam ovo
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zeno popravi mi dan
imala sam i ja izlet takve prilike, pricacu vam kasnijeuser posted image user posted image  
mislim, moja je prednost sto sam ja stvarno direktna i ja mislim sto kazem a i eto imam lijepe oci i osmjeh pa se ljudi ne naljute kad im kazem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 2324
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 16:18:42   
*pcelica*
Dobar dan. Sta je danasnja tema?
Ja dosla kuci pa da malo odmorim pa onda da pozavrsavam kucne obaveze. Sad gledam na tlc-u onu emisiju nisam znala da sam trudna. Bracni par ima petero djece i on uradio vazektomiju i ona ostala trudna user posted image


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *