|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 22:00:50   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: LieToMe

Ja da se prijavim vratija se Sime kuci iz skitnje user posted image u pola 5 izasli prije 10ak min se vratili. svo vrijeme hodala user posted image
od hotela Europe do Pofalica (tu smo morali na taxi nije Sime vise mogao user posted image ). Da ne govorim da smo obisli uzduz i poprijeko Ferhadiju, BBI, SCC, Importane
Kupila sam i kremu na M.Dvoru, ako koga zanima, ono jest dezurna apoteka, 00-24 user posted image

Odoh gledati seriju, ispruziti noge i uzet contru sladoleda i supenu kasiku user posted image vala sam i zasluzila

Imas li ti zeno problema sa dahom od tolike set__nje meni se zamantalo ja danas hocu nesto da ispricam mm znaci sjedim i pricam a zadihala se kao da sam trcala 5km bez pauze user posted image ....


nemam user posted image
samo mi bilo vruce i tasna mi bila teska user posted image
sve ostalo pod kontrolom user posted image

Joj blago tebi bas si sretnica sto se ne zalis ni na sta u trudnoci user posted image


ma boli me bolan sve zivo user posted image user posted image beba navaljena na kosti user posted image user posted image
malo sam pretjerala sa skitnjom

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 22:05:38   
ziel
Hahaha ja sam mislila da ti ne znas za umor Bgm jer si stalno u pokretu a za koji da ulazis u 9. Ili si vec usla hmm

< Poruku je uredio ziel -- 1.8.2015 22:06:33 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 22:08:58   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: ziel

Hahaha ja sam mislila da ti ne znas za umor Bgm jer si stalno u pokretu a za koji da ulazis u 9. Ili si vec usla hmm


pa dobro, nije bas da se ne umorim...a neka, svraticu ja na ovu temu kad vi zimske trudnice udjete u 9ti mjesec user posted image
cisto da vidim kako deveratevuser posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 22:12:00   
ziel

IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: ziel

Hahaha ja sam mislila da ti ne znas za umor Bgm jer si stalno u pokretu a za koji da ulazis u 9. Ili si vec usla hmm


pa dobro, nije bas da se ne umorim...a neka, svraticu ja na ovu temu kad vi zimske trudnice udjete u 9ti mjesec user posted image
cisto da vidim kako deveratevuser posted image user posted image

Ma ja samo kad se sjetim kad prodje ljeto i vrucina sta cu obuvati smuci mi se jer otok na nogama kako je dosao tako stoji sigurno ce do kraja trudnoce..moracu od mm posuditi kakve patike ili cizme user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 22:35:01   
rose
cijeli dan sam prelezala i postedila none oticanja..ustajala samo da jedem i dam saji a ona ko ptica..a dobra mi je bila..ona u drugoj sobi, povremeno me obidje a mene baca, zahrcem pa malo gledam tv...jedino sam nesto sudja oprala i dvije masine vesa user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Leptiri)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 22:38:20   
rose

IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: LieToMe

Ja da se prijavim vratija se Sime kuci iz skitnje user posted image u pola 5 izasli prije 10ak min se vratili. svo vrijeme hodala user posted image
od hotela Europe do Pofalica (tu smo morali na taxi nije Sime vise mogao user posted image ). Da ne govorim da smo obisli uzduz i poprijeko Ferhadiju, BBI, SCC, Importane
Kupila sam i kremu na M.Dvoru, ako koga zanima, ono jest dezurna apoteka, 00-24 user posted image

Odoh gledati seriju, ispruziti noge i uzet contru sladoleda i supenu kasiku user posted image vala sam i zasluzila


jesu te pitale apotekarke ko ti je preporucio balzam? user posted image


e jesu user posted image reko drugarica, kaze apotekarka a ko je njoj reko njena doktorica kaze ona meni jel Aida user posted image user posted image
mm ostao pogubljen u toku razgovora user posted image



Amra user posted image jer su mene pitale a znaju moju dr valjda je i moja dr ili neko njen drzao apoteku user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 22:49:42   
ninuska

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: LieToMe

Ja da se prijavim vratija se Sime kuci iz skitnje user posted image u pola 5 izasli prije 10ak min se vratili. svo vrijeme hodala user posted image
od hotela Europe do Pofalica (tu smo morali na taxi nije Sime vise mogao user posted image ). Da ne govorim da smo obisli uzduz i poprijeko Ferhadiju, BBI, SCC, Importane
Kupila sam i kremu na M.Dvoru, ako koga zanima, ono jest dezurna apoteka, 00-24 user posted image

Odoh gledati seriju, ispruziti noge i uzet contru sladoleda i supenu kasiku user posted image vala sam i zasluzila


jesu te pitale apotekarke ko ti je preporucio balzam? user posted image


e jesu user posted image reko drugarica, kaze apotekarka a ko je njoj reko njena doktorica kaze ona meni jel Aida user posted image user posted image
mm ostao pogubljen u toku razgovora user posted image



Amra user posted image jer su mene pitale a znaju moju dr valjda je i moja dr ili neko njen drzao apoteku user posted image

Kako se zove krema? Nisam zapisala. Pa da sad pritefterim user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 22:51:56   
rose
1% balsam peruviana

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 22:57:30   
ninuska

IZVORNA PORUKA: rose

1% balsam peruviana

user posted image . Kopirala :).
Dobro ti je htjela biti cijeli dan sama. Mislim da se igra. Moja hoce kad je u dvoristu, ali i tada zna dosadjivati i izmisljati sta joj treba user posted image .

I ja poslah malu kod nane. Odoh se istusirati i leci

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 7:39:16   
*pcelica*
Dobro jutrooooo user posted image user posted image Ustala sam u pola sest, ko vampir. Ne mogu da spavam. Pijem kafu i malo na netu i uzivam u ovoj tisini koju samo mm remeti svojim hrkanjem user posted image Sinoc smo dosli oko jedan. None su mi otpale. Valjalo je ove moje kile nositi na stiklama cijeli dan. Zaboravila ponijeti baletanke da promijenim. Ali eto nisam skakala onako kako ja znam pa nije ni strasno

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 7:59:02   
ziel
Da se i ja javim, ni ja nesto ne mogu da zaspim vise, ustajala sam 4-5x da piskim znaci noc mi je isjeckana totalno... nezz jel to sto je bebina glavica malo nize pa mi se stalo ide u wc.... a i primjetih da me boli pomalo stomak unutra neki tupi bol... dodje pa ode

Pcelice koliko si nabacila kila od pocetka trudnoce?

< Poruku je uredio ziel -- 2.8.2015 8:07:06 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 8:20:56   
LieToMe RR
ja jos u krevetu user posted image
ustajala samo oko 7 da piskim i opet zaspala user posted image

kasnije cemo opet u skitnju, ovdje po mahali, konzum, cm, robot, bingo... ali dok se nakanim da ustanem i sredim se...
odoh jos malo da se izlezavam (nebi li me bolje bolila i ledja i sve ostalo jer nisam navikla na ovoliko izlezavanje) user posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 8:50:49   
*pcelica*
IZVORNA PORUKA: ziel

Da se i ja javim, ni ja nesto ne mogu da zaspim vise, ustajala sam 4-5x da piskim znaci noc mi je isjeckana totalno... nezz jel to sto je bebina glavica malo nize pa mi se stalo ide u wc.... a i primjetih da me boli pomalo stomak unutra neki tupi bol... dodje pa ode

Pcelice koliko si nabacila kila od pocetka trudnoce?


9 kilograma user posted image

http://www4.slikomat.com/13/0802/mhj-201508.jpg

Evo jefna od juce.

< Poruku je uredio *pcelica* -- 2.8.2015 9:05:20 >


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 9:07:09   
*pcelica*
Ja sam ovaj kit desno user posted image Ko da me je tesko fuliti user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 9:13:38   
ninuska
IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ja sam ovaj kit desno user posted image Ko da me je tesko fuliti user posted image

Boga mi, super izgledas, pa ti vidi user posted image Jos ioa haljina prosiri...bila si na istoj svadbi ko moje rodice. Prepoznala sam mladu po haljini user posted image

Ja tek ustala. Mala kod nane, pa smo ocejfili bas user posted image . Ustajem i ja da piskim. Sinoc me i stomak zabolio. Valjda sam trpila u snu, a prije spavanja se najela lubenice user posted image . Pisala sam vec da nam je mjera 5-6 kg dnevno user posted image .

< Poruku je uredio ninuska -- 2.8.2015 9:23:54 >

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 9:14:17   
ziel

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

IZVORNA PORUKA: ziel

Da se i ja javim, ni ja nesto ne mogu da zaspim vise, ustajala sam 4-5x da piskim znaci noc mi je isjeckana totalno... nezz jel to sto je bebina glavica malo nize pa mi se stalo ide u wc.... a i primjetih da me boli pomalo stomak unutra neki tupi bol... dodje pa ode

Pcelice koliko si nabacila kila od pocetka trudnoce?


9 kilograma user posted image

http://www4.slikomat.com/13/0802/mhj-201508.jpg

Evo jefna od juce.

Sigurno nisi prije trudnoce imala problema s viskom kg, jer ti sad tih 9 kg bas lijepo stoji , kakav kit bona odlicno izgledas bez zeze user posted image
Ja sam npr imala oduvijek problem s kg, a vidi me sad hocu da puknem a tek 25. nedjelja user posted image Ali sta cu nakon poroda cu o tome povesti racuna...
user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 9:16:09   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ja sam ovaj kit desno user posted image Ko da me je tesko fuliti user posted image


daj ba kakav kit, odlicna si user posted image super ti i haljina a i pupo user posted image
bas si fotoslikicna user posted image

mi doruckovali, malo odmaramo user posted image
kad provarim mogla bih se lagano spremati za drugu turneju user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 9:18:19   
Carobno jutro

Jutro

Ja evo kafu pijem, ranije utadoh pa neke poslove po kuce pozavrsavah. MM otisao u ribu do podne a od podne u lovuser posted image nije se mogao odluciti gdj ce pa de na oba mjesta.
Ja kontaam sta cu raditi danas, nesto mi se u kuci ne ostaje da vam pravo kazem.

Pcelice draga, kakav kit, jesti ti normalnauser posted image user posted image Prelijepa si..ja se zagledala u tebe, mladu i ne primijetihuser posted image Prelijepa si i fakat ali fakat divno izgledas, necu vise a cujem o tvojim kilama defintivno. Je li ovo tvoj cura?


LTM, vidim ja da ste vi opucali dobru turu juce,user posted image

a sam isto juce cijeli dan na nogama bila, eto vidjela me Leptiriuser posted image Kafa sam se ispiila samo tako. Sinoc smo kuci dosli iza 1user posted image



(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 9:19:50   
Carobno jutro

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ja sam ovaj kit desno user posted image Ko da me je tesko fuliti user posted image

Boga mi, super izgledas, pa ti vidi user posted image Jos ioa haljina prosiri...

Ja tek ustala. Mala kod nane, pa smo ocejfili bas user posted image . Ustajem i ja da piskim. Sinoc me i stomak zabolio. Valjda sam trpila u snu, a prije spavanja se najela lubenice user posted image . Pisala sam vec da nam je mjera 5-6 kg dnevno user posted image



i nama je to mjesrauser posted image ja se zezam da u toku nocu samo lubenicu i piskim, jer je jedemo prije spavanja, to nam je bas pametnouser posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 9:20:32   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ja sam ovaj kit desno user posted image Ko da me je tesko fuliti user posted image

Boga mi, super izgledas, pa ti vidi user posted image Jos ioa haljina prosiri...

Ja tek ustala. Mala kod nane, pa smo ocejfili bas user posted image . Ustajem i ja da piskim. Sinoc me i stomak zabolio. Valjda sam trpila u snu, a prije spavanja se najela lubenice user posted image . Pisala sam vec da nam je mjera 5-6 kg dnevno user posted image


isti slucaj, mala kod sveki, mi ocejfili...ja i pretjerala...sve me zivo boli user posted image
sinoc nacela onu contru sladoleda, odoh da je dovrsim pa da se lagano spremamo u soping.
po malenu cemo tek tamo oko rucka. mozda joj je deda montirao bazen, cini se da je ugrijalo

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 9:22:38   
Carobno jutro

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: *pcelica*

IZVORNA PORUKA: ziel

Da se i ja javim, ni ja nesto ne mogu da zaspim vise, ustajala sam 4-5x da piskim znaci noc mi je isjeckana totalno... nezz jel to sto je bebina glavica malo nize pa mi se stalo ide u wc.... a i primjetih da me boli pomalo stomak unutra neki tupi bol... dodje pa ode

Pcelice koliko si nabacila kila od pocetka trudnoce?


9 kilograma user posted image

http://www4.slikomat.com/13/0802/mhj-201508.jpg

Evo jefna od juce.

Sigurno nisi prije trudnoce imala problema s viskom kg, jer ti sad tih 9 kg bas lijepo stoji , kakav kit bona odlicno izgledas bez zeze user posted image
Ja sam npr imala oduvijek problem s kg, a vidi me sad hocu da puknem a tek 25. nedjelja user posted image Ali sta cu nakon poroda cu o tome povesti racuna...
user posted image


ziel, ne zezaj ni ti, bas lijepo izgledas, uopste nema viskauser posted image do kraja doci ce jos koja kila ali sta fali..sve ce se to srediti poslije.user posted image Imam osjecaj da mi same sebi umislimo da smo deblje nego sto jesmo. Ja sam recimo bas puno kila dobila ali sam ostala trudna sa 42 kg. Bas ko iz Bijafre da sam bila premrsava. Kad nekom kazem da sam dobila 18 kg od pocetka to zvuci previse ali kad kazem da sad imam 60 kg, onda je to ok. Visoko sam 160.user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 9:23:21   
Carobno jutro

IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ja sam ovaj kit desno user posted image Ko da me je tesko fuliti user posted image

Boga mi, super izgledas, pa ti vidi user posted image Jos ioa haljina prosiri...

Ja tek ustala. Mala kod nane, pa smo ocejfili bas user posted image . Ustajem i ja da piskim. Sinoc me i stomak zabolio. Valjda sam trpila u snu, a prije spavanja se najela lubenice user posted image . Pisala sam vec da nam je mjera 5-6 kg dnevno user posted image


isti slucaj, mala kod sveki, mi ocejfili...ja i pretjerala...sve me zivo boli user posted image
sinoc nacela onu contru sladoleda, odoh da je dovrsim pa da se lagano spremamo u soping.
po malenu cemo tek tamo oko rucka. mozda joj je deda montirao bazen, cini se da je ugrijalo



ako je deda montirao bazen, nema vas do vecerasuser posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 9:24:18   
Carobno jutro


Neaktivne clanice izbrisane sa spiska...postupak je moguce obrnuti user posted image user posted image

AUGUST

06.08. Maksi user posted image porodila se 29.07. user posted image
14.08. Rose user posted image
15.08. Pandica user posted image
18.08. Putujuca user posted image
24.08. LieToMeuser posted image
28.08. MAM user posted image
28.08. Bebac bucko


SEPTEMBAR

02.09. Novo Ime user posted image
12.09. Araj user posted image
20.09. Carobno Jutrouser posted image
23.09. Ninuska user posted image
23.09. hexe user posted image


OKTOBAR

06.10. Aidana user posted image
09.10. mojbebac user posted image


NOVEMBAR

08.11. Blue moon user posted image
12.11. UmmuHamza2305 user posted image
12.11. Pcelica user posted image
19.11. ziel user posted image
22.11. *nur*
26.11. Farah 00 user posted image


DECEMBAR

03.12. *JJ* user posted image
07.12 Elastigirl
14.12. Leena user posted image



JANUAR 2016.

07.01. Leptiri user posted image



< Poruku je uredio Carobno jutro -- 2.8.2015 9:25:52 >

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 9:26:32   
LieToMe RR
carobno jutro ne da smo opicili turu nego bas opicili user posted image
ciko fakat ne radi, zatvoren. nije da nisam vjerovala nego jos ne mogu da vjerujem user posted image ne znam sta cu sad za omeksivac. moracu ga po hrvatskoj ganjat pa svercat user posted image

juce smo obisli sve cmove, dmove, konzume od carsije do importanea i nigdje, ali nigdje ne nadjosmo bijeli premium pampers 1 ono veliko pakovanje user posted image
a bijeli smo koristili sa L do 3ke, odlicno se pokazao

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 9:29:18   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ja sam ovaj kit desno user posted image Ko da me je tesko fuliti user posted image

Boga mi, super izgledas, pa ti vidi user posted image Jos ioa haljina prosiri...

Ja tek ustala. Mala kod nane, pa smo ocejfili bas user posted image . Ustajem i ja da piskim. Sinoc me i stomak zabolio. Valjda sam trpila u snu, a prije spavanja se najela lubenice user posted image . Pisala sam vec da nam je mjera 5-6 kg dnevno user posted image


isti slucaj, mala kod sveki, mi ocejfili...ja i pretjerala...sve me zivo boli user posted image
sinoc nacela onu contru sladoleda, odoh da je dovrsim pa da se lagano spremamo u soping.
po malenu cemo tek tamo oko rucka. mozda joj je deda montirao bazen, cini se da je ugrijalo



ako je deda montirao bazen, nema vas do vecerasuser posted image


ma nas svakako nema do veceras user posted image
jedino sto necemo zuriti, odosmo u skitnju pa cemo gore tek oko rucka.
a L kad krene kod sveki zna da je bazen gore u opticaju svo vrijeme u autu spominje bazen bazen user posted image
jedva joj juce objasnili da nije bas za bazena user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *