|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 23:48:20   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Isha

Leena, mogu samo misliti kakve ce reakcije biti kada pocnemo govoriti. Nedavno sam procitala bas jedan tekst na netu Sramota zvana trece dijete (tako nekako) i nazalost i u nasem drustvu su komentari slicni. Bas je lijepo vidjeti tako seke kako se vole i brane. A voli D, ali je isto tako ljubomoran i zeli da je usvemu glavni i najglasniji i prvi i tako....

Ziel, dobro ti je rose napisala...nemoj se nervirati, a moj ti je savjet kada se porodis i dodjete kuci aBd uzivajte sa bebom i nemoj dati da ti bleje u sise dok dojis ili stoje iznad glave i procjenjuju je li ti to dobro radis ili imas li mlijeka, nego fino to to rastjeraj i ako treba zakljucaj se u sobu dok hranis bebu i sl.

Airyfairy, cestitam na super porodu i uzivajte svi skupa.

Ne znam vise sta sam htjela napisati user posted image



I ja se pridruzujem vasem klubu osramocenih. Sram nas bilo trece dijete user posted image Mene obavezno pitaju je li braco ili seka. Jesmo li ganjali musko i slicne gluposti.user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 0:00:14   
Isha
Pcelice, ja imam dva djecaka, pa ce mozda pitati jesmo li ganjali djevojcicu. Neka su nam samo zivi i zdravi, a ostalo ce proci.

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 0:01:01   
ziel

IZVORNA PORUKA: Isha

Leena, mogu samo misliti kakve ce reakcije biti kada pocnemo govoriti. Nedavno sam procitala bas jedan tekst na netu Sramota zvana trece dijete (tako nekako) i nazalost i u nasem drustvu su komentari slicni. Bas je lijepo vidjeti tako seke kako se vole i brane. A voli D, ali je isto tako ljubomoran i zeli da je usvemu glavni i najglasniji i prvi i tako....

Ziel, dobro ti je rose napisala...nemoj se nervirati, a moj ti je savjet kada se porodis i dodjete kuci aBd uzivajte sa bebom i nemoj dati da ti bleje u sise dok dojis ili stoje iznad glave i procjenjuju je li ti to dobro radis ili imas li mlijeka, nego fino to to rastjeraj i ako treba zakljucaj se u sobu dok hranis bebu i sl.

Airyfairy, cestitam na super porodu i uzivajte svi skupa.

Ne znam vise sta sam htjela napisati user posted image

Oooo to naravno, niko me nece gledati vala dok mi beba doji, pa nece ni moja rodjena mama, vjerujem da beba bolje hapa ako je mama s njom sama i u tisini. A i gadno brate, iako sam zensko da nekog gledam kako doji, nisam zeljna tudjih cica stvarno , skoro jedna komsinica izvali cicu preda mnom da dijete podoji, ja okrenu glavu ko opecena user posted image
A isto tako znam da ce se pokusavati petljati u sve kad beba dodje ali imam stav sto se toga tice, cim mi se pocnu petljati i soliti pamet, uzmem bebu i odem u drugu sobu, tako cu izbjeci konflikte kojima sam nazalost sklona user posted image i takva cu biti prema svima, ne izdvajam nikoga...

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 0:03:55   
UmmuHamza2305

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305


IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305


IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Napisah kilometarski post i ne ode mi -.- Hajr..

Ziel Meni mlijeko curi negdje od 20. sedmice.. pričala sam o tome s dr ,a evo baš danas smo i u školi za trudnice o tome pričale.. ono što je ,navodno, bitno, je da ništa ne diramo, i ne pokušavamo istisnuti, ako curi samo- to je normalno

Što se tiče moderatora, i ja sam mislila Rose da predložim ,ako se ona slaže



Gdje ides ti u skolu za trudnice? Treba li neka posebna odjeca?

Pcelice i Farah idem u DZ Saraj-polje.. ne treba nikakva posebna odjeća, samo da je tebi udobno.. Sad imaju dva termina, pošto dolazi puno trudnica i iz drugih DZ.. Utorak u 16:30h i Četvrtak u 10:30.. Možete doći kada god vi želite, ali eto preporuka je da žene koje ne rade dolaze četvrtkom,da bi ove koje rade mogle utorkom..



E hvala ti. Ija cu u Saraj polje. Tu mi je najblize. A taman mi i termin cetvrtkom vise odgovara, jer mi curica utorkom ide u predskolsko od 17 sati. Ako Bog da od sljedece sedmice bih mogla krenuti jer ovaj cetvrtak imam termin kod dr u 11. Kad se jedan dan pogubim u ovim silnim terminima koje pamtim za cijelu porodicu user posted image Kojim danima ti ides?

Ja sam do sada išla utorkom, i moram još narednu sedmicu, jer imam u četvrtak ispit, ali planiram nadalje dolaziti četvrtkom ( znači od one tamo sedmice ) Ako budeš, vidjet ćemo se ,in shaa Allah ,nećeš me fuliti .. zbog nikaba mislim , ne mislim zbog težine user posted image



Neces ni ti mene. Izgledam ko ono vasarsko lizalo. Noge ko stapici a gornji dio ko onaj krug user posted image

Tamo smo sve takve , zato ja i kažem da ne mislim zbog težine.. nije da ja nisam vašarsko lizalo user posted image Dobila sam već 13kg , ne smijem ni misliti koliko ću još user posted image

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 0:09:24   
Leena
Ih, pa mene ne pitaju jesmo li ganjali djecaka, nego na glas zakljuce:"musko? Aha, znaci to je to sad"user posted image
Citala sam i ja taj tekst, Isha, E mi ga poslala kad mi je rekla da je i ona trudna. Ma mene boli briga. Nama se. Iskreno, ovo omaklouser posted image ali nikad nismo planirali ostati na dvoje djece, mozda bi sacekali godinu/dvije, a opet, hvala Njemu, sve se dogada bas onda kada treba i sretni smo zbog toga, samo da zivo i zdravo bude aBd. I ne bih se bunila na neki laksi porod user posted image
Airfairy, masAllahuser posted image krasna prica
Slazem se sa ishom za izdajalice, s tim da je i meni aventova super rucna. Elektricna njihova je isto
Super, imala je moja drugarica, ali mene rucna manje boli u onom
Periodu kad su bradavice najosjetljivije
Izvinite na greskama, tipkam sa mob, ne ide mi nesto haha

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 0:16:49   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Isha

Pcelice, ja imam dva djecaka, pa ce mozda pitati jesmo li ganjali djevojcicu. Neka su nam samo zivi i zdravi, a ostalo ce proci.



E vama je se onda omaklo. Ko jos ganja curicu user posted image user posted image Kad ih pogledam znam sta misle. Samo sto ja nikome ne govorim sta je. Mislim znaju bliske osobe. A oni koji me vide jenom u zivotu ili jednom u godini dana, njima kazem beba user posted image Nama se omaklo. Ali nam jebilo drago,cak se mm vise veselio nego ja. Kaze da je sanjao da ima tri kcerke, ali eto malo je fulio. user posted image Kad sam mu rekla da je dr rekla da je decko bilo mu svejedno. Ja se razocarala. KOntam njemu nije drago a ustvari njemu bitno samo da je zdravo i da sve prodje kakotreba

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 0:17:45   
Isha
Ziel, imala sam i ja tih scena jos dok sam djevojka bila. Normalno je da majka hrani bebu kada ogladni, ali par puta mi je bilo isto napad sisom, u sekundi je izbaci a sve na izvolite, bradavica ko cd, a ja ne znam sta cu, okrenem glavu, a nemam kud user posted image

Dojila sam ja i na javnom mjestu, npr u trznom centru, ali imaju one marame, pa se lijepo namjestis da nikome ne smeta, a beba moze fino rucati.

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 0:20:30   
Isha

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: Isha

Pcelice, ja imam dva djecaka, pa ce mozda pitati jesmo li ganjali djevojcicu. Neka su nam samo zivi i zdravi, a ostalo ce proci.


E vama je se onda omaklo. Ko jos ganja curicu user posted image user posted image Kad ih pogledam znam sta misle. Samo sto ja nikome ne govorim sta je.


user posted image
user posted image user posted image user posted image

Meni je tako neka nepoznata zena (naravno) rekla nesto kao sirota je majka koja nema zenskog djeteta user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 0:31:06   
ziel

IZVORNA PORUKA: Isha


IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: Isha

Pcelice, ja imam dva djecaka, pa ce mozda pitati jesmo li ganjali djevojcicu. Neka su nam samo zivi i zdravi, a ostalo ce proci.


E vama je se onda omaklo. Ko jos ganja curicu user posted image user posted image Kad ih pogledam znam sta misle. Samo sto ja nikome ne govorim sta je.


user posted image
user posted image user posted image user posted image

Meni je tako neka nepoznata zena (naravno) rekla nesto kao sirota je majka koja nema zenskog djeteta user posted image user posted image user posted image

Joj zena sto se provaljuju stvarno... pa ne znaju sta pricaju... user posted image
a za maramu za dojenje sam zaboravila potpuno i to moram nabaviti, extra stvar user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 7:45:38   
škorpija
Meni je tako neka nepoznata zena (naravno) rekla nesto kao sirota je majka koja nema zenskog djeteta user posted image user posted image user posted image



Joj ja se slažem s tom ženom, možda ne baš sirota ali stvarno jest na neki način zakinuta za posebni vrstu ljubavi i prijateljstva, nemam kćerku ali moja mama ima dvije pa na osnovu toga komentiramuser posted image . Uglavnom ja još ne znam spol, beba sjedila na posljednjem uzv, moram na amniocentezu zbog godina i dr me ružio što sam se udebljala dva kilograma za mjrsec, obećala sam mu da ću smršati do narednog pregledauser posted image

< Poruku je uredio škorpija -- 2.9.2015 7:57:31 >


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 8:00:34   
mojbebac
Ziel meni je ovo drugo dijete,imam djevojcicu 6 god. Ja necu ganjati trece,ovo mi je taman....
A sto se udesa tice, nije strasno,i sluzbeno je auto a nisam ni malo kriva,covjek izlazio rikvercom na glavnu ulicu i nije me vidio... mm me odmah napao eto samo ti pricaj i tipkaj dok vozis,a sto je najgore nisam....Ma nisam se ni prepala ni udarila,kad sam izasla sa stomakom,covjek se uhvatio za glavu i poceo da placeuser posted image
Sto se posteljice tice i njenog starenja,nisam pusac,nzm razlog ali sta da se radi,praticemo,dr kazu nije to strasno nista u ovoj nedelji...
Idem na posao,pozdravljam Vas i zelim ugodan dan

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 8:01:30   
DM
Škooorpijaaaauser posted image
Baš mi je drago-čestitamuser posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 8:02:45   
škorpija

IZVORNA PORUKA: DM

Škooorpijaaaauser posted image
Baš mi je drago-čestitamuser posted image

Hvala user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 8:48:57   
ziel

IZVORNA PORUKA: mojbebac

Ziel meni je ovo drugo dijete,imam djevojcicu 6 god. Ja necu ganjati trece,ovo mi je taman....
A sto se udesa tice, nije strasno,i sluzbeno je auto a nisam ni malo kriva,covjek izlazio rikvercom na glavnu ulicu i nije me vidio... mm me odmah napao eto samo ti pricaj i tipkaj dok vozis,a sto je najgore nisam....Ma nisam se ni prepala ni udarila,kad sam izasla sa stomakom,covjek se uhvatio za glavu i poceo da placeuser posted image
Sto se posteljice tice i njenog starenja,nisam pusac,nzm razlog ali sta da se radi,praticemo,dr kazu nije to strasno nista u ovoj nedelji...
Idem na posao,pozdravljam Vas i zelim ugodan dan

Uzmi zeno bolovanje, da znas kako je lijepo user posted image Ja sam isto radila do prosle sedmice , mogla sam jos al nisam htjela rizikovati, sve je teze i teze putovati, i ja sam takodje vozila auto do posla, 30 min. u jednom smjeru to su sve rizici pa onda na poslu covjek se umori i fizicki i psihicki, koliko god ti je posao mozda kod nekih laksi kod nekog tezi, svako je pod nekom vrstom pritiska, zato sam ja fino lijepo otisla kod dr. i zena mi rece da necu vise ni raditi, samo da dolazim produziti dok ne steknem pravo na porodiljsko. Sad sam 29 nedjelja a i poprilicno sam krupna i oticu mi noge pa bolje je kad se moze kuci odmarati da se to iskoristi user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 9:14:40   
ninuska

IZVORNA PORUKA: mojbebac

Ziel meni je ovo drugo dijete,imam djevojcicu 6 god. Ja necu ganjati trece,ovo mi je taman....
A sto se udesa tice, nije strasno,i sluzbeno je auto a nisam ni malo kriva,covjek izlazio rikvercom na glavnu ulicu i nije me vidio... mm me odmah napao eto samo ti pricaj i tipkaj dok vozis,a sto je najgore nisam....Ma nisam se ni prepala ni udarila,kad sam izasla sa stomakom,covjek se uhvatio za glavu i poceo da placeuser posted image
Sto se posteljice tice i njenog starenja,nisam pusac,nzm razlog ali sta da se radi,praticemo,dr kazu nije to strasno nista u ovoj nedelji...
Idem na posao,pozdravljam Vas i zelim ugodan dan

I meni je u prvoj trudn9ci bila zrelija posteljica. Pa me dr pitao jesam li pusac. A, ne da nusam vec ne podnosim cigare user posted image .
Nek tebi i bebi nije nista bilo. Uvijek se, nazalost, nadje neko kome se tako "omakne" a strada neko ni kriv ni duzan.

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 9:17:05   
ninuska
IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: Isha

Pcelice, ja imam dva djecaka, pa ce mozda pitati jesmo li ganjali djevojcicu. Neka su nam samo zivi i zdravi, a ostalo ce proci.



E vama je se onda omaklo. Ko jos ganja curicu user posted image user posted image Kad ih pogledam znam sta misle. Samo sto ja nikome ne govorim sta je. Mislim znaju bliske osobe. A oni koji me vide jenom u zivotu ili jednom u godini dana, njima kazem beba user posted image Nama se omaklo. Ali nam jebilo drago,cak se mm vise veselio nego ja. Kaze da je sanjao da ima tri kcerke, ali eto malo je fulio. user posted image Kad sam mu rekla da je dr rekla da je decko bilo mu svejedno. Ja se razocarala. KOntam njemu nije drago a ustvari njemu bitno samo da je zdravo i da sve prodje kakotreba

Joj..tako i ja...kad me pitaju, a znam.na sta ciljaju, kazem da ne znam spol. onda njima hiljadu upitnika iznad glave. Kao, pa kako, sad se vidi, ides na uz user posted image . Ma reko'' idem ali beba aktivna pa ne moze dr da tacno utvrdi..mislim. user posted image

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 9:21:30   
ninuska
Cccccccc, jeste neke user posted image . Ja na prethodnoj str pohvali curu za zubara i proslavu rodjendana, a vi ni habera user posted image .

Ja napravih rucak, punjene paprike. Sveki ki poslsla paprika, buranije pa i to ocistih i stavih u led. Nek se nadje za zimu :).
Danas odoh po nalaz brisa vagine. Valjda bude ok..a sutra na ctg user posted image .
ziel uzivaj. Lijepo je odmoriti, ali je lijepo i raditi :).

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 9:25:43   
mom2B
Dobro jutro zene user posted image

Kako ste mi jutros?

Citam ovo za pol djeteta i to je jedna od stvari koja me jaako ljuti. Kad se saznalo da nosim musko dijete pvi komentar je bio: uh, dobro je, samo nek nije curica, ko jos zeli curicu... ja sokirana ostala user posted image user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 9:26:19   
rose

IZVORNA PORUKA: Leena

Vecer, drage moje
Ja sa mob, pa dok ne zaboravim sta sam
Procitala da odgovaramuser posted image trudnicki glupitis me opasno napada
Rose, diiivna je S prema seki user posted image i Esma je ista bila, bude tu i tamo ljubomore, ali bilo bi cudno da ne bude, ipak su nam dugo bile same i centar svijeta
Isha, e bas si me obradovalauser posted image i ja sam luda, hajde sta faliuser posted image ima jos jedna "luda" sto je obje znamo user posted image ona sto ima blizance Z i N, znat ces ko je, i ona ceka trece user posted image samo neka su nam zivi i zdravi
Carobno, proslo sa suzama, ali Esminimuser posted image ja zovem da pitam kakva je leki, nisam izdrzala, kaze teta:"ma ona je super, nego nam se E nesto rasplakala, ne mozemo je smiriti", valjda malo ljubomore, a i posvadala se sa najboljom drugaricom u vrticu, rekla joj da ce joj prebiti seatru i esma odmahuser posted image user posted image a i ona garant bila ljubomorna sto je Esma trazila da bude u Lejlinoj grupi kad je bilo spavanje, jer L
Nije htjela bez nje zaspati user posted image drama, ugl, mile moje, ali opet mi je lakse nego kad je E tek posla, a imala je 2.5 godine, ali je dijete mjesec dana plakalo svaki dan, uzas...



i moja velika cura ode placuci...hoce da je ja vodim u vrtic....pa place ako ne mogu...objasnimo da je seka mala i da doji...zao mi je.....gledat cu da je ja odvedem sutra pa kako god

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 9:28:47   
mom2B

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Napisah kilometarski post i ne ode mi -.- Hajr..

Ziel Meni mlijeko curi negdje od 20. sedmice.. pričala sam o tome s dr ,a evo baš danas smo i u školi za trudnice o tome pričale.. ono što je ,navodno, bitno, je da ništa ne diramo, i ne pokušavamo istisnuti, ako curi samo- to je normalno

Što se tiče moderatora, i ja sam mislila Rose da predložim ,ako se ona slaže


I ja cu abd tu ali tek sljedeci mjesec. Reci mi, molim te, da li tu bude prisutna sestra Aida, cickava?

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 9:29:16   
rose

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: mojbebac

Drage moje evo da se javim,radila nalaze,ctg,sve uredno osim sto je posteljica malo zrelija... bebac oko 3 kg,35-ta nedelja,savjetovao mi da malo vise mirujem,tako da otvaram bolovanje.... pa na uzivanje...malo me muci zatvor,nemam bas apetita,ali proci ce...
Danas mi i malecka krenula u 1.razred,sva happy,pa sam onda imala manji udes,srecom nista strasno,pa onda kolaps onaj strasni po gradu,pa vrucina.... bas mi je bio tezak dana....

Pozdravljam vas puno sve

Sretan polazak u skolu malenom prvacicu. user posted image
user posted image i za ctg.Jesu li tepitali jesi li pusac? Mene dr prvo pitala jesam li pusac jer mi posteljica pokazuje znake starenja user posted image Ja prestala kad sam saznala da sam user posted image a i prije toga zapalim jednu dvije u nekoliko dana, kad odem s prijateljicama na kafu. KOd kuce nikad.
Sto se tice udesa nadam se danije nista strasno i da si ti ok



ma to vise ne znaci nista..moja posteljica i 4 dana nakon termina bila ok, a inace sam pusac i pusila sam dio trudnoce...prestala 2-3 mjeseca pred porod....---a upoznala zenu koja nije pusac a posteljica skroz stara dosla na termin da je induciraju

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 9:32:02   
mom2B

IZVORNA PORUKA: rose

i moja velika cura ode placuci...hoce da je ja vodim u vrtic....pa place ako ne mogu...objasnimo da je seka mala i da doji...zao mi je.....gledat cu da je ja odvedem sutra pa kako god


Meni pune oci suza jucer kad sam vidjela koliko je prvi dan tesko pao nekim prvacicima. Srecom, kad su roditelji otisli, par bombona je izbrisalo sve suze user posted image user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 9:58:57   
Farah 00
Jutro drage moje i pozdrav sa toplog Jadrana user posted image

Ninuska ti si bas vrijedna, uveliko napravila rucak, ja tek sa doruckom i kafom zavrsila user posted image user posted image
A malena ti je prava hrabrica, nije sala prvi put kod zubara, jos odmah na popravku zubica.

Ima li koja od trudnica da ce uskoro krenuti na vjezbice, ali u Skerlica?

< Poruku je uredio Farah 00 -- 2.9.2015 10:01:45 >

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 10:01:55   
Elastigirl
Jutro zenice,

Citala sam postove, bas ste mi jutros aktivne.
Airfairy plakala sam citajuci tvoju pricu, hvala Bogu da je sve tako dobro proslo, cestitam ti od srca.

Ja jutros rano u DZ da vadim nalaze, krv i urin. Urin ponijela od kuce :D ujutro kad se probudim jedva otrcim do wc :D

Danas ce biti gotovi pa se nadam da ce sve biti ok aBd.

Bas je fino biti trudnica, ja na prijemu kad tamo 50 ljudi u redu ceka da da krv, kad me ugledase fino se svi sklonise jer trudnice imaju prednost, e bas sam se obradovlala tome :)

Zelim vam lijep dan svima :)user posted image


(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 10:04:59   
Leptiri
Jutro zenice.
Sta je sa ovom RR danima pokusavam da se javim, napisem roman i izbaci me user posted image user posted image user posted image .
Ukratko, i ja sam trece dijete i to treca curica i nista mi ne fali, naravno komentara je bilo i tada al ko da je koga briga sta ljudi pricajuuser posted image
I ja bih voljela imati troje ako Bog da user posted image , hvala Bogu prvo je vec na putuuser posted image
Isha evo nas opet na istoj temiuser posted image konacno i Leptirko postade user posted image
Farah mila mislim da se vidimo u subotu ako Bog da user posted image al javim ti se na viber za detaljnije info.
Carobnice sretni danasuser posted image user posted image user posted image
Mamice mazite bebice user posted image
Idem sad da pravim nesicu pa da fino procitam sve...mi sutra punimo 22.sedmicu user posted image i hvala Bogu rastemo i lupamo po maminom stomiuser posted image user posted image

_____________________________

"Na uho ću ti šaptati tajne, a kada ih prepoznaš,
ti samo glavom kimni i ostani u tišini. " Rumi

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *