|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
29.9.2015 22:38:48   
Farah 00
Vecer user posted image

Stigla sam vas danas citati, da vidim sta se desavalo zadnjih 5 danauser posted image

Trudnice jos uvijek trudnice, vidim pricalo se i o sexu, kod mene ga ima sve manje i manje, kontam nisko nosim svakako pa da necu sta pruzrokovati, strah me... Ali mislim da je mm strahuser posted image
Sto se tice poroda, ponekad se probudim s tom mislju, kao sad ce to, hocu li se snaci i tako, ali realno ne razmisljam o tome, molim Boga samo da sve prodje dobro, a da li cu se vise i manje napatiti to mi nije sad bitno..... ali prizeljkujem porod kao u LTMuser posted image user posted image user posted image

Kad je rijec o strijama, meni se jos uvijek nisu pojavile, a nadam se da i nece, mada sam im sklona jer sam kao tinejdzerka dobila par zbog naglog razvojauser posted image A mazem se bas svako vece, sa HIPP mama uljem ili puterom, mada mislim da je to genetski....

Juce dok sam set_ala sa mamom stavila sam prvi put pojas za trudnice po preporuci doktorice, tako da sam se osjecala sigurnije, da mi pridrzava bebuuser posted image user posted image user posted image

Ja sam zvanicno u 8. mjesecu, 31+5, a sto se tice kilograma sa 66 sam dosla na 73, s tim da sam ja imala na pocetku velike mucnine pa sam bila smrsala na 64 kile.

LTM maloj N cestitam mali rodjendan i na rodnom listu sa JMBGuser posted image

Trudnicama koje su bile na kontrolama cestitam na urednom UZ, da samo i ostane sve tako dobrouser posted image

Novim clanicama zelim dobrodoslicu i ugodno druzenje na rruser posted image

Mamicama i njihovim user posted image saljem user posted image user posted image

< Poruku je uredio Farah 00 -- 29.9.2015 22:42:48 >

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2051
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
29.9.2015 22:53:53   
rose

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: mojbebac


IZVORNA PORUKA: ziel

Joj nigdje nikog ni na forumu , ni na FB, a meni dosadno user posted image

Ima li neka od vas da je dobila strije? I kad su se pojavile?
Ja nemam jos hvala Bogu, a za 2 nedjelje ulazim u 9.mj.
Ne znam jel to znaci da ih nece ni biti?


Ziel nemam ni ja strije ali se mazem non stop...samo se mazi,i nece....ja sam primjetika da mi je zadnjih dana bas porastao stomak a nisam nigdje ispucala,mislim da je vrlo vazno da se maze i osjeti da je koza vlazna....ja stomak i grudi mazem saljicevim melemom striet i mislim da je odlican

Ja da budem iskrena ne mazem se redovno, nekad jednom ili 2x sedmicno obicnim losionom za tijelo. I kod mene je pupo veliki, beba napreduje bas pravo, eto zadnji mjesec je dobio citav 1 kg. user posted image


nisam dobila strije ni u jednoj trudnoci...ja se samo ispjegam po grudima oko bradavica...i ovaj put po vratu..al se to povuce za godinu otprilike

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2052
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
29.9.2015 22:57:23   
ziel

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: mojbebac


IZVORNA PORUKA: ziel

Joj nigdje nikog ni na forumu , ni na FB, a meni dosadno user posted image

Ima li neka od vas da je dobila strije? I kad su se pojavile?
Ja nemam jos hvala Bogu, a za 2 nedjelje ulazim u 9.mj.
Ne znam jel to znaci da ih nece ni biti?


Ziel nemam ni ja strije ali se mazem non stop...samo se mazi,i nece....ja sam primjetika da mi je zadnjih dana bas porastao stomak a nisam nigdje ispucala,mislim da je vrlo vazno da se maze i osjeti da je koza vlazna....ja stomak i grudi mazem saljicevim melemom striet i mislim da je odlican

Ja da budem iskrena ne mazem se redovno, nekad jednom ili 2x sedmicno obicnim losionom za tijelo. I kod mene je pupo veliki, beba napreduje bas pravo, eto zadnji mjesec je dobio citav 1 kg. user posted image


nisam dobila strije ni u jednoj trudnoci...ja se samo ispjegam po grudima oko bradavica...i ovaj put po vratu..al se to povuce za godinu otprilike

E sad kad si to spomenula, i kod mene oko bradavica kao pjege imaju ima dosta malo svjelije boje od boje bradavica. Jel to nestane kasnije?

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2053
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 1:46:32   
ziel
Joj kako je mene nesto uhvatilo prije sat i po vremena, kao neki napadi 5-6 puta, toliko me stomak izbolio i tresla sam se nije prestalo dok nisam sve izbacila iz sebe da izvinete, dijareja...strasno... i krenulo i povracanje do grla pa se vrati fuj. Nesto mi je od hrane prisjelo... fokusirala sam se nakon toga da osjetim bebu i evo tek sad osjetih jedan udarac...hvala Bogu...sad sam legla i pokrila se dekom i dalje me bolucka stomo al je puno lakse...

< Poruku je uredio ziel -- 30.9.2015 1:49:32 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2054
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 7:52:06   
ninuska

IZVORNA PORUKA: ziel

Joj nigdje nikog ni na forumu , ni na FB, a meni dosadno user posted image

Ima li neka od vas da je dobila strije? I kad su se pojavile?
Ja nemam jos hvala Bogu, a za 2 nedjelje ulazim u 9.mj.
Ne znam jel to znaci da ih nece ni biti?

Nisam dobila strije ni u prvoj trudnoci, a ni sada. Uprbi put sam koristila Saljicev melem za strije-striet, a sada Alverde kremu iz DM-a. S tim da nisam bila bas uzorna. Kad se sjetim tako se i namazem. Mislim da je dosta do koze. Koliko je elasticna. Ima zena koje se mazu a opet dobiju strije.

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2055
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 8:12:41   
Leptirica87
Jutro drage moje...
Da vam mahnem,ja evo pijem kafu a moglo se vala jos spavati kako je tmurno napolju.
Meni se u zadnje vrijeme desava da u noci ne mogu da spavam sto od polozaja jer ne mogu naci odgovarajuci,a sto od nekih bolova kao grcenje stomaka pa on bude tad toliko tvrd ko' stijena...valjda je to sad pred kraj normalno...
A sto se tice strija nemam ih ni ja a jos malo pa 9 InsaAllah...mene jedino zeza sto mi stomak po dnu ispucao i to je bilo bas naglo valjda sto se plod spustio nisko i sva tezina vukla prema dole a ja nisam znala ,da sam na vrijeme pojas stavila vjerovatno bi poduprio i ne bi ovako bilo al eto....a mazala sam se.Bas mi je dr rekla da uzmem Jomelop mehlem da mazem da ne bi ostali oziljci pa vidjet cemo...inace kod mene se koza prilicno dobro regenerise ....
Jutros sam se vagala i kad ne podjoh plakat kad sam vidjela plus 4kg u odnosu na 28.aug.,to bi znacilo ravno 10 kg od pocetka trudnoce...s tim da zadnji mjesec sam ko som samo lezim i jedem hehe,jedino sto me tjesi sto nek dan sam vadila zimsku gardarobu i u sve svoje djins farmerke bez problema udjem jedino sto ih ne mogu zakopcati od stomaka i skoro da nemam u opce sa strane stomaka ono salo sto "kipi" kod mene haman sva tezina u stomaku user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 2056
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 8:18:19   
Leptirica87
I zaboravih...vidim Farah je pisala vezani va nisku nosnju i manje odnosa,meni je moja dr striktno zabranila odnose jer je beba nisko,e sad neznam jel to vazi dok ne udjem u 9mj il do kraja,jer koliko sam citala tokom odnosa kada dodje sperma do rodnice tada se lakse pocne otvarati...pa cak doktori i preporucuju odnose pred porod....user posted image user posted image

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 2057
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 8:37:04   
ziel
IZVORNA PORUKA: Leptirica87

I zaboravih...vidim Farah je pisala vezani va nisku nosnju i manje odnosa,meni je moja dr striktno zabranila odnose jer je beba nisko,e sad neznam jel to vazi dok ne udjem u 9mj il do kraja,jer koliko sam citala tokom odnosa kada dodje sperma do rodnice tada se lakse pocne otvarati...pa cak doktori i preporucuju odnose pred porod....user posted image user posted image

Ja sam cula da je u 9.sve dozvoljeno pa i keks user posted image
Kod mene oko jednom sedmicno, bilo je cesce prije al sad stomo ne da nikakvu pozu pa tesko a mm-ovi vojnici haha tj.sperma u mom slucaju ne smeta, trudnoca normalno tece i grlic je zatvoren, beba visoko....
A kile kile...sigurno ce nam pola ako ne i vise od pola otici na porodu

< Poruku je uredio ziel -- 30.9.2015 8:39:16 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 2058
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 8:44:14   
mom2B
Dobro jutro drage user posted image i mame user posted image

uh kako sam lose spavala sinoc user posted image Jucer su me ledja uzasno boljela, a beba mi nije dala da legnem na lijevu stranu pa sam noc provela na desnoj... Dok se namjestim razbudim se i onda jadi... Onda se pocnu svakakve misli rojiti i dok ne upalim TV nemam mira user posted image user posted image

Ziel, ja nemam strija, mazem se, nakon tusiranja mlijekom za tijelo i to je to... Doduse i ne brinem se puno za to user posted image user posted image user posted image U posljednje vrijeme sam se naglo udebljala... 5 mjeseci - 5 kg... rekla mi je dr da moram malo pripaziti na kolicinu hrane i posto mi se vratio apetit za slatkisima, moram da pripazim na kolicinu secera (i red cokolade dnevno) user posted image user posted image

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 2059
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 8:47:09   
ziel

IZVORNA PORUKA: mom2B

Dobro jutro drage user posted image i mame user posted image

uh kako sam lose spavala sinoc user posted image Jucer su me ledja uzasno boljela, a beba mi nije dala da legnem na lijevu stranu pa sam noc provela na desnoj... Dok se namjestim razbudim se i onda jadi... Onda se pocnu svakakve misli rojiti i dok ne upalim TV nemam mira user posted image user posted image

Ziel, ja nemam strija, mazem se, nakon tusiranja mlijekom za tijelo i to je to... Doduse i ne brinem se puno za to user posted image user posted image user posted image U posljednje vrijeme sam se naglo udebljala... 5 mjeseci - 5 kg... rekla mi je dr da moram malo pripaziti na kolicinu hrane i posto mi se vratio apetit za slatkisima, moram da pripazim na kolicinu secera (i red cokolade dnevno) user posted image user posted image

Joj sinoc na netu negdje citam kao ako ti se jedu slatkiisi znaci da nosis djevojcicuuser posted image


Zna li neko sta je sa Carobno Jutro?
Nikako nam se ne javlja nakon poroda....

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 2060
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 8:51:33   
mom2B

IZVORNA PORUKA: ziel

Joj sinoc na netu negdje citam kao ako ti se jedu slatkiisi znaci da nosis djevojcicuuser posted image


Zna li neko sta je sa Carobno Jutro?
Nikako nam se ne javlja nakon poroda....


user posted image user posted image user posted image user posted image ja nosim curicu sa cunom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2061
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 9:04:07   
ziel
IZVORNA PORUKA: mom2B


IZVORNA PORUKA: ziel

Joj sinoc na netu negdje citam kao ako ti se jedu slatkiisi znaci da nosis djevojcicuuser posted image


Zna li neko sta je sa Carobno Jutro?
Nikako nam se ne javlja nakon poroda....


user posted image user posted image user posted image user posted image ja nosim curicu sa cunom user posted image user posted image user posted image

Ma svasta pisu, ako ti vise godi spavanje na lijevom boku curica je, ako se isflekas po licu curica itd .nista to nije pouzdano.

Ja ev jos pod dekom, planiram da ustanem u iducih 15 min.user posted image pa da pijem caj

< Poruku je uredio ziel -- 30.9.2015 9:05:03 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 2062
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 9:17:41   
mom2B

IZVORNA PORUKA: ziel
Ma svasta pisu, ako ti vise godi spavanje na lijevom boku curica je, ako se isflekas po licu curica itd .nista to nije pouzdano.

Ja ev jos pod dekom, planiram da ustanem u iducih 15 min.user posted image pa da pijem caj


mah bapske price... neki dan dodje kod sveki njena prijateljca, znaju se vise od 50 godina i ja u prici spominjem da se spremam da odem na groblje sestri, a ta zena ce ti... ja sam cula da trudnice ne smiju ici na groblje... beba se rastuzi user posted image user posted image Ja oplakala od smijeha... Da sam br od pocetka pisala te price, mogla sam knjigu napisati i nesto zaraditi na ljudskoj gluposti user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2063
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 9:27:55   
Travelove
Jutro drage, zahladnilo bas fino.
Ja jutros ustala oko pola 5 da ispratim muza na put, i vratila se i spavala do 9. Sad hocu caj da popijem i onda ce mi doci mama da bude par dana sa mnom dok je muz na putu.
Bebica se evo vec 3 dana vrti bas bas, sve se bojim da joj nesto ne smeta, aonda kada je ne osjetim budemi cudno.
Juce zavrsismo sa skolicomuser posted image , i bilo je bas malo trudnica, sigurno zbog vremena.
Narucismo komodicu za presvlacenje u simpsonu, stize za 15 ak dana.
Strije jos uvijek ih nemam, a mogu ih ocekivati i ako mazem stomu stalno sa weledinim uljem, i sa palmers kremom bas za strije, pa cemo vidjeti. Drugarica koja se udebljala citavih 8 kg u trudnoci dobila je strije dva dana pred porod, kako se beba spustala.
Ziel ti juce spominjes grah, koji inace ne volim, ja kod mame kad grah. Sjeo mi je, malo je reci...

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 2064
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 9:32:43   
Leena
Jutro, moje dame...
ja evo malo legla... Imam neke blage kontrakcije, i juce i danas, bas me brine to...
Kako ste mi vi?
Sto se strija tice, u prvoj sam dobila na grudima, sa 75b na 80d su narasle i nikad se nisu vratile u normaluuser posted image
A stomak mi je bio bez strija do ove trudnoce. Sad imam jednu, ali poveliku... Pri tome, mazem se i stomak mi je znatno manji nego u prezlthodne dvije trudnoce, pa ne znam do cega je... Nadam se da ih nece biti jos...

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 2065
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 9:37:30   
ziel

IZVORNA PORUKA: mom2B


IZVORNA PORUKA: ziel
Ma svasta pisu, ako ti vise godi spavanje na lijevom boku curica je, ako se isflekas po licu curica itd .nista to nije pouzdano.

Ja ev jos pod dekom, planiram da ustanem u iducih 15 min.user posted image pa da pijem caj


mah bapske price... neki dan dodje kod sveki njena prijateljca, znaju se vise od 50 godina i ja u prici spominjem da se spremam da odem na groblje sestri, a ta zena ce ti... ja sam cula da trudnice ne smiju ici na groblje... beba se rastuzi user posted image user posted image Ja oplakala od smijeha... Da sam br od pocetka pisala te price, mogla sam knjigu napisati i nesto zaraditi na ljudskoj gluposti user posted image

Joj svasta user posted image
Pa dokle ide ljudska glupost user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 2066
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 9:42:21   
ziel

IZVORNA PORUKA: Travelove

Jutro drage, zahladnilo bas fino.
Ja jutros ustala oko pola 5 da ispratim muza na put, i vratila se i spavala do 9. Sad hocu caj da popijem i onda ce mi doci mama da bude par dana sa mnom dok je muz na putu.
Bebica se evo vec 3 dana vrti bas bas, sve se bojim da joj nesto ne smeta, aonda kada je ne osjetim budemi cudno.
Juce zavrsismo sa skolicomuser posted image , i bilo je bas malo trudnica, sigurno zbog vremena.
Narucismo komodicu za presvlacenje u simpsonu, stize za 15 ak dana.
Strije jos uvijek ih nemam, a mogu ih ocekivati i ako mazem stomu stalno sa weledinim uljem, i sa palmers kremom bas za strije, pa cemo vidjeti. Drugarica koja se udebljala citavih 8 kg u trudnoci dobila je strije dva dana pred porod, kako se beba spustala.
Ziel ti juce spominjes grah, koji inace ne volim, ja kod mame kad grah. Sjeo mi je, malo je reci...

E Travelove, ja zab. za skolicu jucer, ali doduse bili mi gosti pa ne bih ni mogla doci. Koliko ce kostati komodica u Simpsonu?

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Travelove)
Neposredna veza do poruke: 2067
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 9:49:01   
ziel
SUTRA PRELAZIMO NA TEMU OKTOBAR user posted image

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA user posted image user posted image
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.
(zbog neaktivnosti na temi) user posted image

SEPTEMBAR

12.09. Araj user posted image PORODILA 01.09.user posted image
20.09. Carobno Jutrouser posted image PORODILA SE 18.09.user posted image
23.09. Ninuska user posted image PORODILA SE 10.09. user posted image
23.09. Hexe user posted image PORODILA SE 09.09 user posted image

OKTOBAR

06.10. Aidana user posted image
09.10. Mojbebac user posted image
23.10. Banancica user posted image

NOVEMBAR

02.11. Pcelica user posted image
05.11. NandaT user posted image
08.11. Blue moon user posted image
12.11. UmmuHamza2305 user posted image
15.11. Leptirica 87 user posted image
19.11. Ziel user posted image
22.11. *nur* user posted image
26.11. Farah 00 user posted image
28.11. Travelove user posted image

DECEMBAR

07.12 Elastigirl user posted image
14.12. Leena user posted image

JANUAR 2016.

07.01. Leptiri user posted image
17.01. Sunce mojee user posted image
28.01. Pufnicaa user posted image
31.01. Mom2B user posted image
31.01. Sandraci

FEBRUAR 2016.

25.02. Andjela
28.02. Isha

MART 2016.

04.03. Škorpija

APRIL 2016.

08.04. Suncica15
11.04. Arya

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2068
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 9:59:51   
sunce mojee
Jutro cure user posted image

_____________________________

17.01 2016
cekamo.....

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2069
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 10:07:23   
rose

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: mojbebac


IZVORNA PORUKA: ziel

Joj nigdje nikog ni na forumu , ni na FB, a meni dosadno user posted image

Ima li neka od vas da je dobila strije? I kad su se pojavile?
Ja nemam jos hvala Bogu, a za 2 nedjelje ulazim u 9.mj.
Ne znam jel to znaci da ih nece ni biti?


Ziel nemam ni ja strije ali se mazem non stop...samo se mazi,i nece....ja sam primjetika da mi je zadnjih dana bas porastao stomak a nisam nigdje ispucala,mislim da je vrlo vazno da se maze i osjeti da je koza vlazna....ja stomak i grudi mazem saljicevim melemom striet i mislim da je odlican

Ja da budem iskrena ne mazem se redovno, nekad jednom ili 2x sedmicno obicnim losionom za tijelo. I kod mene je pupo veliki, beba napreduje bas pravo, eto zadnji mjesec je dobio citav 1 kg. user posted image


nisam dobila strije ni u jednoj trudnoci...ja se samo ispjegam po grudima oko bradavica...i ovaj put po vratu..al se to povuce za godinu otprilike

E sad kad si to spomenula, i kod mene oko bradavica kao pjege imaju ima dosta malo svjelije boje od boje bradavica. Jel to nestane kasnije?



nestane user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2070
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 10:25:22   
Travelove
296 KM to je sve sa kadicom i sa onom podlogom gore.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2071
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 10:44:20   
ziel

IZVORNA PORUKA: Travelove

296 KM to je sve sa kadicom i sa onom podlogom gore.

Jel znas koliko kosta podloga sama? I jesil uzela onu sto se moze fiksirati na krevetic ili obicnu?

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Travelove)
Neposredna veza do poruke: 2072
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 10:46:19   
Travelove
Obicnu sam uzela, ne treba mi ta za krevetic kada imam komodu. Ne znam koliko kosta, mozes provjeriti na njihovoj stranici, alvjerujem da je oko ,50 KM

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2073
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 10:52:01   
ziel

IZVORNA PORUKA: Travelove

Obicnu sam uzela, ne treba mi ta za krevetic kada imam komodu. Ne znam koliko kosta, mozes provjeriti na njihovoj stranici, alvjerujem da je oko ,50 KM

Aha bas sam neki dan bila u onoj knjizari & baby shopu u blizini Omege, mislim da si mi ti preporucila to mjesto pa sam malo razgledala cijene, podloga obicna ali veca do 1god.moz se dijete presvlaciti kosta 45KM pa nije neka razlika u cijenama. I oni nisu imali mrezice za kupanje, imaju nesto dvoje sto ima istu ulogu ali mi je ipak mrezica bolja pa cu vidjeti u Simpson kad dodje da kupim...

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Travelove)
Neposredna veza do poruke: 2074
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 11:08:27   
lala88
vidim sve po straom pa cu samo da mahnem.

_____________________________

8.7.2015g B

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *