|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  81 82 83 [84] 85   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 11:14:27   
Travelove
A kakva je mrezica za kupanje? Ja znam za onaj frotir sto se nakaci nakadicu, da li pricamo o istom?

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 2076
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 11:20:17   
lala88
ziel gdje se ima kupiti ta mrezica, B postaje sve tezi pa ga tesko drzati i kupati.

_____________________________

8.7.2015g B

(odgovor članu Travelove)
Neposredna veza do poruke: 2077
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 11:39:21   
Mami76
Drage mame hvala puno za dobrodoslicu, i ja vama zelim svako dobro i vasim bebicama, trudnicama laku trudnocu i
da uzivaju u "drugom stanju" :-) lake i brze porode akoBogda user posted image user posted image

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 2078
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 12:03:49   
Leptirica87
Ja sam trazila mrezicu u Simsonu i nema je vise ima samo nesto drugo kao peskiric materijal i ima neku siplicu to dodje kao podloga koja se stavi u banjicu i kosta 10,60,a mrezica sam cula da se ima kupiti na sjenjaku-slavinovici u Bingu ali onaj sto je do skora tu bio Interex....menu se jos nije dalo otici provjerit jel imaju to jos uvijek iako mi je preko puta zgrade....a neki dan sam isla na Sicki u Bingo kratko da vidim nekih sitnica i razocarala sam se,osim odjece,izbor ostalih stvari je ocajan...

(odgovor članu Mami76)
Neposredna veza do poruke: 2079
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 12:09:17   
Leptiri
Evo i mene, nije me bilo ovih par dana...obaveze pred Bajram. Pa Bajram...i evo tek sad user posted image .
Sutra konacno kontrola, koliko me je strah, isto toliko i zeljno iscekujem da vidim bebaruuser posted image .
Zenice koje pitaju za Caribnicu, i ona i princezica su dobro hvala Bogu ali nema bas vremena ni za odmor a kamo li da se javi na forum, dok se malo stvari posloze javice se ona sigurnouser posted image .
Farah mila ja cekam slike user posted image user posted image user posted image svaki dan provjerim viberuser posted image maksuzuser posted image user posted image .
Novim zenicama zelim dobrodoslicuuser posted image user posted image user posted image .
Vidim vi pricate o kilama, ja sam startovala sa 57kg a sad vec sa 25+6 imam 65user posted image e bas cu da vidim sta ce mi dr reci jesam li se puno, malo ili taman udebljala user posted image . Sto se tice strija, sad za sad ih nema a koristim bubchen ulje za mame.

_____________________________

"Na uho ću ti šaptati tajne, a kada ih prepoznaš,
ti samo glavom kimni i ostani u tišini. " Rumi

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 2080
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 12:11:00   
rose
ja nikako ne volim te podloge za presvlacenje na komodama...imam je i ne koristim, tj skinuta je odavno...najigurnije mi je presvlaciti je na kreveticu...imamo 3 nivoa tj. 4 jer smo Saju spustili jos nize kad je krenula ustajati user posted image ... onako sam sigurna da je mogu ostaviti u sred presvlacenja i ne brinut se hoce li se prevrnuti...ne moze nigdje od ogradice kreveta user posted image stavim ispod nje nepromocivu podlogu, i kad je kupam i kad je presvlacim i mirna user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Travelove)
Neposredna veza do poruke: 2081
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 12:13:54   
rose

IZVORNA PORUKA: Leptirica87

Ja sam trazila mrezicu u Simsonu i nema je vise ima samo nesto drugo kao peskiric materijal i ima neku siplicu to dodje kao podloga koja se stavi u banjicu i kosta 10,60,a mrezica sam cula da se ima kupiti na sjenjaku-slavinovici u Bingu ali onaj sto je do skora tu bio Interex....menu se jos nije dalo otici provjerit jel imaju to jos uvijek iako mi je preko puta zgrade....a neki dan sam isla na Sicki u Bingo kratko da vidim nekih sitnica i razocarala sam se,osim odjece,izbor ostalih stvari je ocajan...


ja imam tu s frotirom a ove mrezce sam vidjala u bambini mondo uimportaneu u sarajevu

evo mrezca http://shop.bambinimondo.ba/products.php?CatID=36

http://shop.bambinimondo.ba/product.php?item=1649

http://shop.bambinimondo.ba/product.php?item=1675

http://shop.bambinimondo.ba/product.php?item=1683


mozda mozete naruciti

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 2082
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 12:27:49   
Travelove
Zanimljive ove mrezice.
E zene gdje ste rekle daima Chico omeksivac u Sarajevu?

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2083
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 12:30:42   
rose

IZVORNA PORUKA: Travelove

Zanimljive ove mrezice.
E zene gdje ste rekle daima Chico omeksivac u Sarajevu?



neko rece cini mi se u master kidsu...tamo ima nekih chicho proizoda...ja ne koristim omeksivac na djecijj odjecia a perem ih obicnim deterdzentima..za saju sam koristila neki sensitive ...a vidjet cu da to uzmem u dm-u

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Travelove)
Neposredna veza do poruke: 2084
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 13:14:25   
Farah 00
Dancek user posted image

Moram i ja uzeti taj Chicco omeksivac ovih dana, pa da krenem prati bebine stvari, ali se prije toga nadam da ce se proljepsati vrijeme pa da mi se sve to moze susiti, bar da ne bude kise. Eh dobro bi mi dosla sad masina za susenje, ima li koja zenica istu, i je li prakticna, jeste li zadovoljne?

Leptirko Ja jutros stigla kuci, bila kod svojih, tako da krevetic stoji uredno slozen, nismo jos ni najlon skinuli, a ne stigli montiratiuser posted image Ovih dana imamo nekih babina za obici, tako da ne vjerujem da ce ove sedmice mm montirati krevetic, a ja jedva cekam da vidim kako ce se uklopiti u spavacu sobuuser posted image Tebi sretno sutra na kontroli, javi nam kako napredujete.

Trebam kupiti jos podlogu za presvlacenje bebe, i imam skoro sve stvari, osim apoteke, njege i sitnica u DM, flasica, duda varalica, i sl.

Sutra idem i ja na kontrolu, ali prvi put sam se narucila na GAK, kod dr Dekovica, tako da se nadam da ce mi on i ostati do kraja trudnoce, a porodit ce me onaj koji taj dan bude dezurniuser posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2085
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 13:53:32   
LieToMe RR
Heeeloouuuu trudnice kako ste mi? Nadam se da ste jos uvijek sve na broju, 2u1, sretne i debele (ovo u onom slatkom i pozitivnom smislu, da se odmah ogradim) user posted image

Nemam kad citati ne zamjerite, sama sam sa curama danas (mama bila jutros pricuvala L i otisla). Malo sam u raskoraku...

Samo da javnem mi smo jutros bili na prvoj kontroli i primili bocu user posted image cura je citiram pedijatricu: Mashala user posted image za mjesec dobila 1100 gr i porasla 3 cm (trenutna gramaza i metraza user posted image iznosi solidnih 5, 300 kg i 57 cm) user posted image
Mama i tata prezadovoljni. Ja presretna s obzirom da samo siki i da vec 3 sedmice spava noc u komadu (sinoc je zaspala oko pola 12 i jutros u 6:10 bilo budjenje da je obucem i sredim za doktora) mozda bi ona jos spavala ali mamanije dala user posted image

Eto imate pozdrave i poljubce od nas tri (obje su budne i vrlo aktivne) pa ne zamjerite sto ne caskam.



_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 2086
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 14:01:22   
ziel
Travelove, Lala88 odgovorise vam vec zene o kakvim podlogama i mrezicama se radi...
Leptirice valja pogledati i u tom Bingu, nisam ni ja usla tu mozda 2x samo dok je Interex bio a totalno sam zaboravila za to, znam da je bilo dosta djecijih stvari...

Mami76 nisam te prije zapazila... Ako ces nam cesce navracati napisi svoj termin i spol beb da te upisemo na spisak. I dobrodosla user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2087
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 14:15:28   
*andjela*
Ja sam danas bas cudna...jutros sam se jedva razbudila,aglava me citav dan ne bas daboli,veckao da sam mamurna pa mi je glava ogromna,takav osjecaj imam...a i ovo vreme neko nije ni za sta ,osim za spavanje.
Evo moj decak spava,citavo jutro smo presedili na tuti...MM otisao na posao..
Ziel ja sam ispucala u prvoj trudnoci...ne puno,vise sa strane stomaka prema kukovima,meni nije strasno,niti mi smeta...a mazala sam se...i to sve u kad sam uslau 9mesec ...dotad nista...vjerovatno je i bilo previse,s obzirom da sam citav zivot mrsava i tad se udebljala25 kg user posted image user posted image . A sad evo 5 mjesec ,nisam jos pocela sve mislim pocecu ,a nesto mi se i ne da,kontam da sad necu user posted image user posted image

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2088
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 14:27:55   
*pcelica*
Dobar dan zene. Kako ste mi danas?. Ja tek sad stizem da se javim. Cijelo jutro mi je proslo u nekakvom bunilu. Dok sam Atiji dala sve terapije. Onda slozila Ajlin ormar. Izbacila ljetnju garderobu a ubacila zimsku. Onda isto i s Atijinim. Bas sam se umorila user posted image Ali bar sam to zavrsila. Napravila mjesta i za bebinu garderobu jer je bila u kesama. Jos da je samo operem Od opreme za bonicu jos mi je ostalo da kupim mrezaste gacice i one tufere za grudi. Eto jos par sitnica mi je ostalo. To onako kad negdje izadjem pa se sjetim sta mi jos fali onda usput kupim user posted image
E sad me interesuje sta je bolje kupiti ove mrezice za kupanje ili onog kupka. Ista im je cijena. Mene strah da ne propadne kroz mrezicu ali i s ovog moze skliznuti user posted image Nisam pametna.To je ovo http://bojprom.com/ba/53-kupko

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Travelove)
Neposredna veza do poruke: 2089
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 14:31:27   
rose

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Dobar dan zene. Kako ste mi danas?. Ja tek sad stizem da se javim. Cijelo jutro mi je proslo u nekakvom bunilu. Dok sam Atiji dala sve terapije. Onda slozila Ajlin ormar. Izbacila ljetnju garderobu a ubacila zimsku. Onda isto i s Atijinim. Bas sam se umorila user posted image Ali bar sam to zavrsila. Napravila mjesta i za bebinu garderobu jer je bila u kesama. Jos da je samo operem Od opreme za bonicu jos mi je ostalo da kupim mrezaste gacice i one tufere za grudi. Eto jos par sitnica mi je ostalo. To onako kad negdje izadjem pa se sjetim sta mi jos fali onda usput kupim user posted image
E sad me interesuje sta je bolje kupiti ove mrezice za kupanje ili onog kupka. Ista im je cijena. Mene strah da ne propadne kroz mrezicu ali i s ovog moze skliznuti user posted image Nisam pametna.To je ovo http://bojprom.com/ba/53-kupko



ja imam ovo plasticno za stariji uzrast sad koristimo ovaj frotirni

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 2090
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 14:56:51   
*pcelica*
Znaci ovaj frotirni ide za male bebe a plasticni za vece? Da znam. Ostalo mi je jos par sitnica da kupim. Valjda necu nista zaboraviti user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2091
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 15:14:08   
rose
kako si kupala cure? ti ko moje komsije tek za trece diete kupili inhalator user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Travelove)
Neposredna veza do poruke: 2092
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 15:17:19   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: rose

kako si kupala cure? ti ko moje komsije tek za trece diete kupili inhalator user posted image


i dalje si na ovoj temi? tebe izgleda uhvatilo ono post-porodiljsko ludilo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2093
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 15:54:32   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: rose

kako si kupala cure? ti ko moje komsije tek za trece diete kupili inhalator user posted image

ja cu izgleda ovo kupiti kad aBd budem trudna sa trecim user posted image user posted image
ja nemam ovaj hepek za kupanje user posted image mi to postarinski, ja drzim i perem glavicu mm zaljeva. ove hefte sama kupam i jednu i drugu, opusteno bez problema. malu mi malo nezgodno ali ukljucim tus na najslabije da joj glavicu i vrat operem, ostalo ide bez problema.
ja sam totalno opustena sa ovom drugom... sto bi rekla danas pedijatrica: roditelji sa iskustvom user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2094
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 16:54:36   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: rose

kako si kupala cure? ti ko moje komsije tek za trece diete kupili inhalator user posted image

ja cu izgleda ovo kupiti kad aBd budem trudna sa trecim user posted image user posted image
ja nemam ovaj hepek za kupanje user posted image mi to postarinski, ja drzim i perem glavicu mm zaljeva. ove hefte sama kupam i jednu i drugu, opusteno bez problema. malu mi malo nezgodno ali ukljucim tus na najslabije da joj glavicu i vrat operem, ostalo ide bez problema.
ja sam totalno opustena sa ovom drugom... sto bi rekla danas pedijatrica: roditelji sa iskustvom user posted image



Ovako k'o ltm user posted image Ja drzim jednom rukom a drugom trljam a svekrva polijeva jer se mm boji. Sad mi trebaju slobodne ruke, jer je ova mala smizla vec pocela da masta kako ce ona kupati bebu.Bit ce veselouser posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2095
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 17:54:43   
rose

IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: rose

kako si kupala cure? ti ko moje komsije tek za trece diete kupili inhalator user posted image


i dalje si na ovoj temi? tebe izgleda uhvatilo ono post-porodiljsko ludilo user posted image user posted image user posted image



sta fali...ne volim ja biti samo u svom toru....ovdje sam korisnija user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 2096
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 17:56:04   
rose

IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: rose

kako si kupala cure? ti ko moje komsije tek za trece diete kupili inhalator user posted image

ja cu izgleda ovo kupiti kad aBd budem trudna sa trecim user posted image user posted image
ja nemam ovaj hepek za kupanje user posted image mi to postarinski, ja drzim i perem glavicu mm zaljeva. ove hefte sama kupam i jednu i drugu, opusteno bez problema. malu mi malo nezgodno ali ukljucim tus na najslabije da joj glavicu i vrat operem, ostalo ide bez problema.
ja sam totalno opustena sa ovom drugom... sto bi rekla danas pedijatrica: roditelji sa iskustvom user posted image



ja malu u kupatiu samo guzu kad perem...kupanje je u sobi ...poljevamo se po starinski user posted image a s ovom podlogicom mogu i sama

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2097
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 18:59:41   
ziel
Djeste zene i user posted image
Ja se opet farbala, bilo dosta izraslo nakon vise od mjesec dana. Pa cu jos jednom pred porod i kasnije nastaviti mjesecno. Nisam jos dobila onu svoju pepeljasto-plavu boju, msm plava je i ova ali eto ja se nadala da ce ovaj put ona moja biti, mozda iduci put, a mozda je i zbog hormona pa nece da ispadne kako ja hocu user posted image

Danas smo ja i mm kupili novu kolibu za cuku , da vidite jest lijepa, bijela , prava kucica user posted image Raspala mu se stara, nije imao gdje spavati. A danas nesto pricamo kad bude nam sincic imao godinu-godinu i po da mu kupimo stene od neke pudlice. Meni su one preslatke, ne mogu ni narasti puno, niti koga povrijediti. user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 30.9.2015 19:01:53 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2098
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 20:25:50   
ninuska

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: rose

kako si kupala cure? ti ko moje komsije tek za trece diete kupili inhalator user posted image

ja cu izgleda ovo kupiti kad aBd budem trudna sa trecim user posted image user posted image
ja nemam ovaj hepek za kupanje user posted image mi to postarinski, ja drzim i perem glavicu mm zaljeva. ove hefte sama kupam i jednu i drugu, opusteno bez problema. malu mi malo nezgodno ali ukljucim tus na najslabije da joj glavicu i vrat operem, ostalo ide bez problema.
ja sam totalno opustena sa ovom drugom... sto bi rekla danas pedijatrica: roditelji sa iskustvom user posted image



ja malu u kupatiu samo guzu kad perem...kupanje je u sobi ...poljevamo se po starinski user posted image a s ovom podlogicom mogu i sama

I mi ovako.

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2099
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
30.9.2015 20:28:51   
ninuska

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: rose

kako si kupala cure? ti ko moje komsije tek za trece diete kupili inhalator user posted image

ja cu izgleda ovo kupiti kad aBd budem trudna sa trecim user posted image user posted image
ja nemam ovaj hepek za kupanje user posted image mi to postarinski, ja drzim i perem glavicu mm zaljeva. ove hefte sama kupam i jednu i drugu, opusteno bez problema. malu mi malo nezgodno ali ukljucim tus na najslabije da joj glavicu i vrat operem, ostalo ide bez problema.
ja sam totalno opustena sa ovom drugom... sto bi rekla danas pedijatrica: roditelji sa iskustvom user posted image



Ovako k'o ltm user posted image Ja drzim jednom rukom a drugom trljam a svekrva polijeva jer se mm boji. Sad mi trebaju slobodne ruke, jer je ova mala smizla vec pocela da masta kako ce ona kupati bebu.Bit ce veselouser posted image

Kod nas muz drzi bebu, a ja poljevam i trljam. Zadnji put je i curica poljevala. Ispirala mu kosicu :).
Nemamo ni mrezicu ni tu plastiku..
I ja cu sa trecim kupiti user posted image

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 2100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  81 82 83 [84] 85   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  81 82 83 [84] 85   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *