|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 14:41:03   
ziel

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Vidim sve zeMske danas odmaraju. Samo se ja razvaljanila ko velika. Cak sam i strudlu napravila. Ostalo je jos pola. Jednu i po smo vec pojeli onako vrucu user posted image Sad odmaram. Rado bih negdje hodala ali mi tezak stomak user posted image Jedino da ga stavim u kolica i guram user posted image

Tako je kad si se naspavala user posted image
Ja sam vec pocela ustajati i biti budna gotovo citavu noc, kao da je beba vec tu user posted image

Kaze dr. da se sikiram zbog poroda kako sta pa zato mi pritisak varira, a ja bas opustena sto se poroda tice, jedva cekam, i haman sto mi je prvo diejte pa ne znam sta me ceka.. uglavnom kad pomislim na porod odmah mi osmijeh na licu jer znam da cu nakon toga drzati svoju mrvicu u rukama user posted image

Travelove pa hajde onda ako je tebi dr. rekla da smijes apaurine koristiti, onda cu i ja kad mi ovako zapadne neka drhtavica i nemoc zbog pritiska. Koliki je kod tebe pritisak?

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 1701
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 14:51:11   
ziel
SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA user posted image user posted image
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.
(zbog neaktivnosti na temi) user posted image

OKTOBAR

06.10. Aidana user posted image porodila se 07.10.user posted image
09.10. Mojbebac user posted image porodila se 07.10.user posted image
23.10. Banancica user posted image porodila se 23.10.user posted image

NOVEMBAR

02.11. Pcelica user posted image
05.11. NandaT user posted image
08.11. Blue moon user posted image
12.11. UmmuHamza2305 user posted image
15.11. Leptirica 87 user posted image
19.11. Ziel user posted image
22.11. *nur* user posted image
26.11. Farah 00 user posted image
28.11. Travelove user posted image

DECEMBAR

07.12 Elastigirl user posted image
14.12. Leena user posted image
15.12. Demira user posted image

JANUAR 2016.

07.01. Leptiri user posted image
17.01. Sunce mojee user posted image
25.01. Amani12 user posted image
28.01. Pufnicaa user posted image
31.01. Mom2B user posted image
31.01. Sandraci

FEBRUAR 2016.

25.02. Andjela user posted image
28.02. Isha

MART 2016.

01.03. Ney75 user posted image
04.03. Škorpija user posted image

APRIL 2016.

06.04. Arya user posted image
08.04. Suncica15
18.04. Maya25 user posted image
20.04. *Sun*

MAJ 2016.

07.05 Tajra26
08.05. Dinaina
10.05. Minie

JUNI 2016.

24.06. Felix

JULI 2016.

01.07. Mama3333

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1702
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 14:53:21   
Isha

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: *nur*

Evo da se malo nasmijete pogotovo za ove sto imaju troje user posted image

http://www.6yka.com/novost/92223/facebook-status-ove-mlade-mame-nasmijao-region



Najtuznije je sto meni ovo nije smijesno. Pronasla sam se u svakom pasusu i cekame jos jedan krug user posted image user posted image


Ja sam se pronasla sa dvoje, a kada trece dodje aBd....Jos je ovaj manji ljubonmran vec, ne da braci da mi pridje user posted image

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 1703
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 14:58:59   
Travelove
Dobar je kod mene pritisak 110/70 120/80, a bas kad se nesto uzbudim bude mi 130/80.
Meni je dala jer nisam mogla spavati, i plakala sam dosta, ali ne pijem redovno vec samo onako kada sam losa sama sebi. Mama i svekrva nisu za to, al doktorica kaze da je bas bezazelno...Bitno je da je apaurin, da nije leksaurin ili neko drugo sredstvo za smirenje.

< Poruku je uredio Travelove -- 31.10.2015 15:00:37 >

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 1704
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 15:07:54   
Leptirica87
Dobar dan drage moje.
Da vam i ja mahnem...ja sam malo hodala danas sad mi lakse hodati nego prije 7dana,haman sam malo razradila misice nakon lezanja 😊
Eto nama novembra,boga mi usitnilo nam ja jos 15 dana do termina a nista se nije promjenilo u odnosu na prije mjesec dana sto se tice grlica i otvaranja...
A nama se je porodit ko god bio dezurni od doktora...samo da ne bude kakva smjena koja je ustala na lijevu nogu.
I onako porodilje budu u svojoj nekoj izgubljenosti i strahu od nepoznatog jos kad oni budu nervozni,bude cini mi se psihicki gore nego sam porod.
Htjela sam usput da pitam ove iskusne mame vezano za pelene konkretno Pampers (za njih smo se odlucili ) pa vidjela sam da ima razlicitih vrsta nevezano za kilazu...pa me zanima u cemu je tu poenta i koje su se pokazale najboljim.Hvala 😊

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 1705
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 15:20:42   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Isha


IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: *nur*

Evo da se malo nasmijete pogotovo za ove sto imaju troje user posted image

http://www.6yka.com/novost/92223/facebook-status-ove-mlade-mame-nasmijao-region



Najtuznije je sto meni ovo nije smijesno. Pronasla sam se u svakom pasusu i cekame jos jedan krug user posted image user posted image


Ja sam se pronasla sa dvoje, a kada trece dodje aBd....Jos je ovaj manji ljubonmran vec, ne da braci da mi pridje user posted image


Mi do sad hB nismo imali ljubomorne ispade. Ali sve ostalo sam se pronasla. Narocito kad negdje krenem s njima dvjema. Ne znam je li mi bilo gore prije dok su bile manje ili sad. Kad one hoce da obuku ono sfo se njima svidja a nema veze da li se to slaze da li je prilagodjeno vremenskim prilikama napolju. Jedino sto sam sad imala manje stvari za ponijeti kad negdje idem. Prije ko sirijske izbjeglice. Pun gepek puno auto. Onaj dio gdje treba da budu noge bude popunjen cekerima i malim torbama a ja se snalazim gdje cu noge smjestitu. Ko akrobata se smotam user posted image
Sad sve ispocetka. Sad necu ni imati mjesta u autu nego cu na krov user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 1706
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 15:24:50   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Leptirica87

Dobar dan drage moje.
Da vam i ja mahnem...ja sam malo hodala danas sad mi lakse hodati nego prije 7dana,haman sam malo razradila misice nakon lezanja 😊
Eto nama novembra,boga mi usitnilo nam ja jos 15 dana do termina a nista se nije promjenilo u odnosu na prije mjesec dana sto se tice grlica i otvaranja...
A nama se je porodit ko god bio dezurni od doktora...samo da ne bude kakva smjena koja je ustala na lijevu nogu.
I onako porodilje budu u svojoj nekoj izgubljenosti i strahu od nepoznatog jos kad oni budu nervozni,bude cini mi se psihicki gore nego sam porod.
Htjela sam usput da pitam ove iskusne mame vezano za pelene konkretno Pampers (za njih smo se odlucili ) pa vidjela sam da ima razlicitih vrsta nevezano za kilazu...pa me zanima u cemu je tu poenta i koje su se pokazale najboljim.Hvala 😊


Ne znam sta bih ti rekla. Ja se sjecam da 2004 su bile one plave aktiv baby. Od drugih proizvodjaca bile molfix i boni. Kasnije pocela i violeta. Mi smo nasoj primadoni kipovali pampers jer su joj jedino one odgovarale. Mladja se opet od njih osipala. Bila alergicna na onaj gel koji se nalazi u njima. Njoj smo kupovali babylove u dmu a kasnije lumpi u merkatoru. I one su nam bile super. Nisu bile debele i krute a sve upiju. Cijelu noc provede a ne propuste


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 1707
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 15:42:00   
Farah 00
Mi setali malo na Vilsonovom, popili kafu sa prijateljima, rucak napravljrn, a mm eno riba kupatilo, odnosno izmaknuo masinu i ostala meni nedostupna mjesta pa da ga generalno ocisti. Veceras idemo na sjelo kod drugih prijatelja, bice nas 4 para i dvoje djecice.

Ziel meni je moja dr jos nekad u 5 mjesecu prepisala apautin svaki dan zbog blagih kontrakcija, ja sam samo ponekad uzela, al hocu ti reci da je bas stetan ne bi mi dr propisala da ga svaki dan uzimam.

Leptirice Ja sam se odlucila za pampers premium, al sam kontala poslije nekad preci na klasicni pampers jer je malo i jeftiniji od ovog. Zadnjih mjesec dana trazim da kupim ono veliko pakovanje od 90 komada i nikad ne mogu da nadjem broj 1, od 2,5 do 5 kg. Nasla sam jedno malo pakovanje od 33 komada, pa sam njih uzela dok ovo ne nadjem, i mogu ti reci da je bas njezna pelena, mada ne znam kakve su druge, jedino znam da je violeta malo grublja. Rose koristi baby love iz DM i zadovoljna je.

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 1708
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 15:45:15   
cauchy
Drage moje, moram vas nešto pitati, možda će zvučati čudno, ali... Ovako, jesu li se kod vas u trudnoći pojavile grozne dlake po tijelu, posebno po stomaku?
Meni su se dlake pojavile po stomaku, vidljive su i odvratne, bar meni. Smijem li ih ukloniti, epilatorom ili trakicama za depilaciju?

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 1709
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 15:52:13   
ziel

IZVORNA PORUKA: cauchy

Drage moje, moram vas nešto pitati, možda će zvučati čudno, ali... Ovako, jesu li se kod vas u trudnoći pojavile grozne dlake po tijelu, posebno po stomaku?
Meni su se dlake pojavile po stomaku, vidljive su i odvratne, bar meni. Smijem li ih ukloniti, epilatorom ili trakicama za depilaciju?

user posted image Nije nista cudno, i ja primjetim kod sebe da su bas narasle na stomaku, doduse svjetla im je boja skroz pa mi ne smeta, a mm mi neki dan kaze na ledjima ih imam primjetno, sta nas nece snaci , bicemo do poroda ko mede user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 1710
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 15:58:39   
cauchy
Ma meni dlake smetaju, nerviraju me pravo. Plašim se samo da koristim epilator, preplašiću bebu s njim...user posted image
A na ostalim dijelovima (dakle osim stomaka i grudi user posted image ) ih je primijetno manje. Ne znam šta ću sa ovima na stomaku, stid me kada idem na UZ user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1711
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 16:05:04   
ziel

IZVORNA PORUKA: cauchy

Ma meni dlake smetaju, nerviraju me pravo. Plašim se samo da koristim epilator, preplašiću bebu s njim...user posted image
A na ostalim dijelovima (dakle osim stomaka i grudi user posted image ) ih je primijetno manje. Ne znam šta ću sa ovima na stomaku, stid me kada idem na UZ user posted image

Ja ti ne bih preporucila da ih skidas, jer znas da ces onda stalno morati, bice jos jace i gusce...

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 1712
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 16:09:16   
cauchy
To si upravu ziel. Pokušaću da se suzdržim i da se nadam da će nakon trudnoće nestati onako kako su i došle user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1713
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 16:16:10   
Farah 00
Ja sam isto primjetila dlacice na stomaku kojih prije nije bilo nikako. I sada su svijetle, nadam se da ce nestati poslije poroda 😞😞

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 1714
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 16:41:12   
Leptirica87
I ja cu za pocetak te pampers premium jer sam dobila iz njemacke jedno manje paklo.A takodje sam trazila veliki pakovanje 1 i u bingu i dm-u i konzumu nije bilo...neznam zasto.
Sto se tice dlacica citala sam da se znaju pojaviti u trudnoci ali da poslije nestanu,i ja imam nekih sitnih po stomacicu al su svijetle pa skoro neprimjetne jedino sto moje oko zapaza svaku tackicu kao da imam dvije lupe na ocima heheh.
Meni se takodje ocistilo i lice u trudnoci,mislim bilo je i prije cisto al je znala izaci po koja aknica svremena na vrijeme,a sad ni jedne od kako sam ostala trzdna...hvala bogu da ne ureknem.Al kod svakog je drugacije

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 1715
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 16:57:13   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Leptirica87

I ja cu za pocetak te pampers premium jer sam dobila iz njemacke jedno manje paklo.A takodje sam trazila veliki pakovanje 1 i u bingu i dm-u i konzumu nije bilo...neznam zasto.
Sto se tice dlacica citala sam da se znaju pojaviti u trudnoci ali da poslije nestanu,i ja imam nekih sitnih po stomacicu al su svijetle pa skoro neprimjetne jedino sto moje oko zapaza svaku tackicu kao da imam dvije lupe na ocima heheh.
Meni se takodje ocistilo i lice u trudnoci,mislim bilo je i prije cisto al je znala izaci po koja aknica svremena na vrijeme,a sad ni jedne od kako sam ostala trzdna...hvala bogu da ne ureknem.Al kod svakog je drugacije




Ja sam cula da su te njemacke puno kvalitetnije nego ove nase. Njihove se proizvode u EU a ove nase i za nase trziste u Poljskoj i Turskoj


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 1716
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 17:21:17   
NandaT

IZVORNA PORUKA: cauchy

Drage moje, moram vas nešto pitati, možda će zvučati čudno, ali... Ovako, jesu li se kod vas u trudnoći pojavile grozne dlake po tijelu, posebno po stomaku?
Meni su se dlake pojavile po stomaku, vidljive su i odvratne, bar meni. Smijem li ih ukloniti, epilatorom ili trakicama za depilaciju?

I meni su pocele rasti te dlake na pocetku trudnoce, ne samo ispod pupka nego i iznad. Negdje u 8. mjesecu su se prorijedile i svakim danom su sve rjedje. Ne diraj nista i nema te sta bit sramota kod doktora, oni najbolje znaju sta nam hormoni rade user posted image . A ove ostale dlake sto imam su mi se dosta prorijedile i puno sporije rastu nego prije trudnoce. Kad bi samo ostalo tako user posted image

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 1717
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 17:25:35   
NandaT
Pelene sam uzela onaj plavi pampers i to br 2 jer sam dobila br 1 pa cu vidjeti hoce li mi biti dovoljno to sto imam jedinice. A poslije sam mislila preci na babylove ako bebi budu odgovarale. Sve sto sam ja probala babylove bilo mi je ok pa valjda su i pelene.

(odgovor članu NandaT)
Neposredna veza do poruke: 1718
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 17:46:51   
mom2B
Dobro vece moje drage trudnice user posted image

Prvo da pozelim dobrodoslicu novim clanicama uz zelju da sto ljepse provedu trudnicke dane i da poslije uzivaju sa svojim bebicama user posted image user posted image

Pcelice ja sam bila uvjerena da cu sad procitati da si se porodila, a ti se bas drzis termina i neces da iznevjeris svoje novembarske prijateljice trudnice user posted image

E sad, drage moje, iskusne trudnice da vas pitam nesto... posljednjih dana osjetim manje vise konstantnu bol u donjem dijelu rebara (sa prednje lijeve strane)... nikako ne mogu da odgonetnem da li ta bol potice od vanjskih rebarnih misica ili je u pitanju unutrasnji organ (prije ce biti ovo drugo)... Nekada toliko zaboli da se bol siri prema ledjima... Da li ste osjetile nesto slicno?

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1719
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 18:22:34   
ziel
Joj zene u mene ovo dijete ce se roditi sigurno s 5 kg , pretesko mi je hodati, disati, sve....stomak hoce da mi pukne user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 31.10.2015 18:24:54 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 1720
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 19:23:41   
Isha

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: cauchy

Ma meni dlake smetaju, nerviraju me pravo. Plašim se samo da koristim epilator, preplašiću bebu s njim...user posted image
A na ostalim dijelovima (dakle osim stomaka i grudi user posted image ) ih je primijetno manje. Ne znam šta ću sa ovima na stomaku, stid me kada idem na UZ user posted image

Ja ti ne bih preporucila da ih skidas, jer znas da ces onda stalno morati, bice jos jace i gusce...

Ja sam ih u prvoj dobila, samo po stomaku.Poslije poroda su nestale i nisu vise rasle, ne brini, neces biti dlakava user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1721
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 19:59:53   
Travelove
Meni nisu problem dlacice, mada sam ih i ja primjetila po stomaku, onako rijetke svijetel, ali duge, al nisu primjetne, ali su smjesne kada se nakostrijese, stomak mi lici na slonku, zbog njih, jer bas i slonovi imaju te rijetke dlacice. Meni je gore to sto mi je svaki ben, onaj viseci narastao, i novi su izrasli. Lice mi je puno malih bubuljicica, koje se ne vide, ali se osjete na dodir, vene se prosirile, i stopalo naraslo....Sada mi bio brat, i skontamo da imamo isto kila, to me bas dotuklo. Kaze ima dobrih stvari za mene heheeh.

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 1722
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 21:42:44   
Leptirica87
Kod mene muz upravo gledao neka testirana u njemackoj vezano za pelene.
Na dva mjesta je procitao da je na prvom mjestu babylove aktiv plus premium i to ekoloski najprihvatljivije,a iza tih su neke vrste pampersa...tako da cemo vjerovatno i mi probati s tim.

(odgovor članu Travelove)
Neposredna veza do poruke: 1723
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 22:02:46   
Travelove
Ja unazad mjesec dana ne mogu naci babylove 2 niti u jednom dm. Prodavacice kazu da im dugo nisu dolazile, pa pretpostavljaju da mjenjaju ambalazu. Ako ne nadjemo probati cemo sa Lumpi, jos nismo culi niti jedan komentar negativan za njih. A i valjda su prihvatljive sto se tice cijene.

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 1724
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 22:27:24   
cauchy
Moram se potruditi da ne diram ove dlake na stomaku, mada ima ih nekoliko tamnih i dugih, možda ću njih pincetom da čupnem... stvarno me nerviraju, a ove svjetlije neću dirati, pa valjda same "odu" user posted image (da ne ostanem kao vukodlak)
A primijetila sam da mi na nogama sporije rastu, počupam ih epilatorom i rahat sam duže od mjesec dana, što je super u odnosu na ranije kada sam svake dvije sedmice čupala.
Drago mi je da nisam jedina sa ovom "pojavom", dakle sve je do hormona.

(odgovor članu Travelove)
Neposredna veza do poruke: 1725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *