|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 69 [70] 71   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 22:30:25   
aidana

IZVORNA PORUKA: Travelove

Ja unazad mjesec dana ne mogu naci babylove 2 niti u jednom dm. Prodavacice kazu da im dugo nisu dolazile, pa pretpostavljaju da mjenjaju ambalazu. Ako ne nadjemo probati cemo sa Lumpi, jos nismo culi niti jedan komentar negativan za njih. A i valjda su prihvatljive sto se tice cijene.


Evo mene padobranca :))
Ja sam prosli vikend trazila babylove 2 i nisu imali. Radnica mi je rekla da ih nece jos imati...ne znam zasto. Kupila sam onda violetu ali nisam bas odusevljena. Sa sinom sam koristila Lumpi i stvarno su bile odlicne, samo sto nema lumpi 1 i 2 a i ne znam da li ih uopste ima jer je to Merkatorova marka? Ima li uzeti u Konzumu?

(odgovor članu Travelove)
Neposredna veza do poruke: 1726
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 22:30:44   
cauchy
Iiii jedva čekam da dođe vrijeme da i ja razmišljam o pelenama, ali ima još puuuno do togauser posted image

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 1727
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 22:35:38   
ziel
Hejjjjjj ja upadam samo da kazem da mi je sluzni cep ispao eeee koju tremu osjecam, bas sam se uzbudila user posted image izaslo je malo vise od velicine oraha gusto sluzavo i smedje-bijelo...

Gdje su ove nase mamice da mi kazu nakon koliko treba da pocnu bolovi?

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 1728
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 22:46:29   
magicalani

IZVORNA PORUKA: ziel

Hejjjjjj ja upadam samo da kazem da mi je sluzni cep ispao eeee koju tremu osjecam, bas sam se uzbudila user posted image izaslo je malo vise od velicine oraha gusto sluzavo i smedje-bijelo...

Gdje su ove nase mamice da mi kazu nakon koliko treba da pocnu bolovi?

Dva dana otprilikeuser posted image nek je sretno, nema veze ako malo i otegne...bolje nego rano u bolnicu.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1729
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 23:02:55   
ziel

IZVORNA PORUKA: magicalani


IZVORNA PORUKA: ziel

Hejjjjjj ja upadam samo da kazem da mi je sluzni cep ispao eeee koju tremu osjecam, bas sam se uzbudila user posted image izaslo je malo vise od velicine oraha gusto sluzavo i smedje-bijelo...

Gdje su ove nase mamice da mi kazu nakon koliko treba da pocnu bolovi?

Dva dana otprilikeuser posted image nek je sretno, nema veze ako malo i otegne...bolje nego rano u bolnicu.

Hvala na info, bas citam da moze i do 7 dana da na krene porod... Ovaj moj dr.u utorak dezurni al ako krene do utorka valja mi ga zvati pa neka se mijenja s nekim haha

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu magicalani)
Neposredna veza do poruke: 1730
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 23:04:19   
Isha

IZVORNA PORUKA: Travelove

Ja unazad mjesec dana ne mogu naci babylove 2 niti u jednom dm. Prodavacice kazu da im dugo nisu dolazile, pa pretpostavljaju da mjenjaju ambalazu. Ako ne nadjemo probati cemo sa Lumpi, jos nismo culi niti jedan komentar negativan za njih. A i valjda su prihvatljive sto se tice cijene.


Gdje ima Lumpi, u Konzumu? Mi smo prije bili zadovoljni.

(odgovor članu Travelove)
Neposredna veza do poruke: 1731
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 23:06:51   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Isha


IZVORNA PORUKA: Travelove

Ja unazad mjesec dana ne mogu naci babylove 2 niti u jednom dm. Prodavacice kazu da im dugo nisu dolazile, pa pretpostavljaju da mjenjaju ambalazu. Ako ne nadjemo probati cemo sa Lumpi, jos nismo culi niti jedan komentar negativan za njih. A i valjda su prihvatljive sto se tice cijene.


Gdje ima Lumpi, u Konzumu? Mi smo prije bili zadovoljni.


U konzumu ih ima sad. Ali nisam ni njih vidjela 1 ni 2 user posted image


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 1732
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 23:11:31   
Isha

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: magicalani


IZVORNA PORUKA: ziel

Hejjjjjj ja upadam samo da kazem da mi je sluzni cep ispao eeee koju tremu osjecam, bas sam se uzbudila user posted image izaslo je malo vise od velicine oraha gusto sluzavo i smedje-bijelo...

Gdje su ove nase mamice da mi kazu nakon koliko treba da pocnu bolovi?

Dva dana otprilikeuser posted image nek je sretno, nema veze ako malo i otegne...bolje nego rano u bolnicu.

Hvala na info, bas citam da moze i do 7 dana da na krene porod... Ovaj moj dr.u utorak dezurni al ako krene do utorka valja mi ga zvati pa neka se mijenja s nekim haha


Ja sam pisala vec, 48 h od ispadanja, ja sam se porodila, s tim da su meni bolovi krenuli odmah, oni blagi menstrualni. Ovako, cep ispao u petak oko 17h i krenu lagani bolovi, ali nista da mozas mjeriti nego oni dosadni. U subotu oko 01 ujutro vec su bili malo jaci, a ja od uzbudjenja i tih bolova nisam mogla spavati. Ujutro odem na ctg i kazem dr i on me posalje kuci jer je guzva bila u bolnici i kaze da dodjem ako budu na 5 min. Tek oko 13 bili su na 10 minuta, ali ja nikom nisam govorila osim muzu. U 16 h za vriheme rucka primijeti svekrva da nesto nije u redu, tj da me boli, pa se i svekar uspanici, kao idemocodmah u bolnicu da se ne porodis ovdje user posted image . Tada su bili na 5 minuta. Dok smo otisli i obavili cijelu proceduru oko prihema bilo je 17.30 i bila sam otvorena 6 cm. Oko 21 dr je probio vodenjak, a porodila sam se u 22.40h.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1733
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 23:12:40   
Isha

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: Isha


IZVORNA PORUKA: Travelove

Ja unazad mjesec dana ne mogu naci babylove 2 niti u jednom dm. Prodavacice kazu da im dugo nisu dolazile, pa pretpostavljaju da mjenjaju ambalazu. Ako ne nadjemo probati cemo sa Lumpi, jos nismo culi niti jedan komentar negativan za njih. A i valjda su prihvatljive sto se tice cijene.


Gdje ima Lumpi, u Konzumu? Mi smo prije bili zadovoljni.


U konzumu ih ima sad. Ali nisam ni njih vidjela 1 ni 2 user posted image


Kupovala bih ja sada za ovog manjeg, pogledat cu ima li njegov broj.

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 1734
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 23:16:30   
*pcelica*
Ja sam Atiji kupovala i bila sam bas zadovoljna. Nisu debele i krute i ne smrde ko violeta user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 1735
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 23:19:45   
UmmuHamza2305
Zieeeeel :D Piši šta jesi li šta osjećala prije ispadanja? Jel' te šta boljelo ovih dana?
Ja se plašim da ja taj sluzni čep neću ni vidjeti user posted image

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 1736
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 23:21:24   
ziel
Isha kod tebe poprilicno brzo se sve zavrsilo.. user posted image i kako pricas lahko si se i otvorila 6cm bez pomocnih sredstava milina, da je meni tako

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 1737
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 23:21:42   
Isha

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Zieeeeel :D Piši šta jesi li šta osjećala prije ispadanja? Jel' te šta boljelo ovih dana?
Ja se plašim da ja taj sluzni čep neću ni vidjeti user posted image


Ne moras ga vidjet, niti mora ispasti prije poroda, mogu ti bolovi krenuti bez toga i na kraju da ne skontas uopste, samo polahko.

Ziel, odmori se, kakvo pospremanjeuser posted image

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 1738
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 23:23:07   
Isha

IZVORNA PORUKA: ziel

Isha kod tebe poprilicno brzo se sve zavrsilo.. user posted image i kako pricas lahko si se i otvorila 6cm bez pomocnih sredstava milina, da je meni tako


Jeste, nesto vise od 30 h od prvih bolova. Nisam ni u bolnicu zurila, doduse, blizu mi je .

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1739
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 23:23:55   
*pcelica*
IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Zieeeeel :D Piši šta jesi li šta osjećala prije ispadanja? Jel'' te šta boljelo ovih dana?
Ja se plašim da ja taj sluzni čep neću ni vidjeti user posted image


Ne mozes a da ga me osjetis. Sad cu malo biti gadna ali da gi najbolje objasnim. Osjecaj je kao kad imas menstruaciju pa osjetis kako ti ona sluz izlazi. Primijetit ces na vesu. A nekome i ne ispadne. Tako sve je to individualno. Meni s Ajlom nije otisao. S Atijom je pocelo da izlazi i onda su mi ukljucili infuziju


< Poruku je uredio *pcelica* -- 31.10.2015 23:26:24 >


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 1740
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 23:24:40   
Isha

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ja sam Atiji kupovala i bila sam bas zadovoljna. Nisu debele i krute i ne smrde ko violeta user posted image

I ja sam starijem i odnos cijene i kvaliteta mi je bio zadovoljavajuci, ne znam jesu li skuplje sada. Potrazit cu svakako.

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 1741
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 23:24:53   
ziel

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Zieeeeel :D Piši šta jesi li šta osjećala prije ispadanja? Jel' te šta boljelo ovih dana?
Ja se plašim da ja taj sluzni čep neću ni vidjeti user posted image

Osjecala ono normalno ziganje dole, jutros kad sam ustala bolio me stomak po dnu bas, nezz ima li to veze, ja mislim da je od tezine bebe, a mozda je i to neki znak bio, ne znam stvarno i meni prvi put user posted image a ne mozes da ga ne vidis, mislim ako koristis toalet papir ostane na njemu kad se obrises, izvini na ovakvim opisima ali zene smo razumijemo se user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 1742
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 23:29:26   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Zieeeeel :D Piši šta jesi li šta osjećala prije ispadanja? Jel' te šta boljelo ovih dana?
Ja se plašim da ja taj sluzni čep neću ni vidjeti user posted image

Osjecala ono normalno ziganje dole, jutros kad sam ustala bolio me stomak po dnu bas, nezz ima li to veze, ja mislim da je od tezine bebe, a mozda je i to neki znak bio, ne znam stvarno i meni prvi put user posted image a ne mozes da ga ne vidis, mislim ako koristis toalet papir ostane na njemu kad se obrises, izvini na ovakvim opisima ali zene smo razumijemo se user posted image


A ja sam osjetila dok sam mokrila da mi je nesto ispalo user posted image
Joj mi opisa. Kad sam pogledala vidim da je kao ugrusaku vc solji. Kad sam se obrisala toalet papirom onda sam vidjela da je u stvari sluz

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1743
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 23:33:18   
ziel
IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Zieeeeel :D Piši šta jesi li šta osjećala prije ispadanja? Jel'' te šta boljelo ovih dana?
Ja se plašim da ja taj sluzni čep neću ni vidjeti user posted image

Osjecala ono normalno ziganje dole, jutros kad sam ustala bolio me stomak po dnu bas, nezz ima li to veze, ja mislim da je od tezine bebe, a mozda je i to neki znak bio, ne znam stvarno i meni prvi put user posted image a ne mozes da ga ne vidis, mislim ako koristis toalet papir ostane na njemu kad se obrises, izvini na ovakvim opisima ali zene smo razumijemo se user posted image


A ja sam osjetila dok sam mokrila da mi je nesto ispalo user posted image
Joj mi opisa. Kad sam pogledala vidim da je kao ugrusaku vc solji. Kad sam se obrisala toalet papirom onda sam vidjela da je u stvari sluz

Nisam ja osjetila kad je izaslo, mozda je u trenutku kad sam piskila istovremeno i to izlazilo nisam obracala paznju user posted image Uglavnom nije ono obicna stvar, do sad nisam imala nikakav iscjedak, ponekad bijeli i skroz malo, a ovo je 100% sluzni cep jer i boja ukazuje na to... Joj nece valjda krenuti porod do sutra, moram usisati kucu i oprati sudje a sad mi se ne da hlupati sudjem , cuce i svekijevci , probudicu ih user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 1744
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 23:38:19   
*pcelica*
Ma idi bona lezi odmori. Nece to nocas. Ja sam nakon sat dobila ko i bolove. Pisala sebi razmake. Rucak napravila okupala se isfenirala. Sve pripremila cak i posteljinu promijenila user posted image Cekalada mm dodje s posla i kad je on dosao bolovi prestali user posted image a ja se ondakomirala od umora. A toliko me nekakvo uzbudjenje uhvatilo,trema,panika. Sve mi se pomijesalo tek oko cetiti ujutru zaspala. Zato sam sinoc ko zaklana sastavila cijelu noc

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1745
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 23:41:56   
ziel

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ma idi bona lezi odmori. Nece to nocas. Ja sam nakon sat dobila ko i bolove. Pisala sebi razmake. Rucak napravila okupala se isfenirala. Sve pripremila cak i posteljinu promijenila user posted image Cekalada mm dodje s posla i kad je on dosao bolovi prestali user posted image a ja se ondakomirala od umora. A toliko me nekakvo uzbudjenje uhvatilo,trema,panika. Sve mi se pomijesalo tek oko cetiti ujutru zaspala. Zato sam sinoc ko zaklana sastavila cijelu noc

Heheh upravu si, spava mi se vjeruj oci mi se sklapaju a popila sam dosta tecnosti u zadnji sat vremena pa mi valja ustajati u wc sigurno 3x do sutra ujutro... Laku noc zene, javim se ako bude sta krenulo user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 1746
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 23:46:11   
UmmuHamza2305
Nama su govorili u školi za trudnica da može ispasti dok se tuširamo, pa da ga ne vidimo
Ja bih voljela da vidim, da se pripremim.. Samo se pregledam user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1747
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 23:46:12   
Leena
Ziel, pcelice, sretno ako nocas kreneuser posted image
Meni je na prvom porodu tacno 24h proslo od ispadanja sluznog do rodenja princeze. sa L je cini mi se malo duze proslo, skoro 48h

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 1748
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
31.10.2015 23:59:11   
*pcelica*
IZVORNA PORUKA: Leena

Ziel, pcelice, sretno ako nocas kreneuser posted image
Meni je na prvom porodu tacno 24h proslo od ispadanja sluznog do rodenja princeze. sa L je cini mi se malo duze proslo, skoro 48h


Hvala, ali ja mislim da cu docekati kontrolu u ponedjeljak user posted image
Od ne upotrebe sve zapeklo user posted image

< Poruku je uredio *pcelica* -- 1.11.2015 0:01:13 >


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 1749
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.11.2015 5:03:41   
Travelove
Kod nas u Tuzli vidjela sam u Konzumima Lumpi, ali nisam obracala paznju na broj? Od kojeg broja krecu?
Ziel draga, ja se uprpila, mi smo razlike 9 dana, cini mi se, a bas me prpa uhvati kad procitah za sluzni cep. Svaka cast, a ti bas stalozena, mirna. Samo naprijed.... Znaci nemas nikakve bolove?

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 1750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  67 68 69 [70] 71   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 69 [70] 71   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *