|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekoloski pregled
27.8.2010 20:21:15   
tehna
pozdrav danas sam prvi put nakon poroda bila na pregled dr mi je rekao da imam pojacano b.pranje i prepisao mi je vaginalete POLYGYNAX a sad kada sam procitala da se treba izbjegavati u dojenju nije mi jasno zasto mi je dr to prepisao da li je jedna od vas koristila te vaginalete a da je dojila bas mi je nekako bezzz i strah me je jer ne bih da bebi naskodim a ni sebi 

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Ginekoloski pregled
27.8.2010 22:14:44   
henna ze
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Samo da vam javim da je sve uredu, bilo je samo malo hormonalni poremecaja jer je bila pod velikim stresom na fakultetu i ispitima...



to se i meni desilo.zbog rimskog prava ne dobih dva mjeseca...
dobro je..al nek ipak provjeri  dobro sve hormone..


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Ginekoloski pregled
27.8.2010 22:31:26   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: tehna

pozdrav danas sam prvi put nakon poroda bila na pregled dr mi je rekao da imam pojacano b.pranje i prepisao mi je vaginalete POLYGYNAX a sad kada sam procitala da se treba izbjegavati u dojenju nije mi jasno zasto mi je dr to prepisao da li je jedna od vas koristila te vaginalete a da je dojila bas mi je nekako bezzz i strah me je jer ne bih da bebi naskodim a ni sebi



Šta misliš da nazoveš ginekologa?! Možda je prečuo da dojiš. Možda postoje neke vaginalete koje mogu riješiti tvoj problem, a ne smetaju dojenju...


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu tehna)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Ginekoloski pregled
27.8.2010 22:37:14   
tehna
Ja sam njemu na pregledu rekla da dojim e neznam da li je precuo ali me je bas nekako strah a njega ne mogu dobiti do prije pon.a meni terapiju prepisao od dana pa narednih 6 dana da ih koristi onda 4 dana ciscenje i onda odmah da mu se javim   i zakazano za 6.09 

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Ginekoloski pregled
15.6.2011 10:12:35   
chantal
E ovako drage moje,zanima me kako se vi depilirate za ginekoloski pregled?Jel kao za poroda,odnosno sve odstranite ili samo "donji" dio?
Ja sam dosad samo dole,znaci usne,a sad se sve nesto pitam da ne treba mozda sve?Uhhh...

(odgovor članu tehna)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Ginekoloski pregled
15.6.2011 11:05:32   
salmy
Sve tuto -kompletouser posted image user posted image

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Ginekoloski pregled
15.6.2011 13:53:15   
chantal
Aaaa...mijenjam ginekologa definitivno user posted image
ja nesto kontala ok je i ovako....znaci ipak sve? user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Ginekoloski pregled
27.6.2011 23:36:10   
kruska
pozdrav svima,htjela sam da odem ginekologu da me pregleda i da mi da potvrdu da sam nevina,zanima me da li ko zna sta o tome, da li ce taj pregled uticati na nevinost i kako se obavlja taj pregled. MOLIM VAS ZA POMOCuser posted image

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Ginekoloski pregled
28.6.2011 0:07:18   
klemzi
IZVORNA PORUKA: kruska

pozdrav svima,htjela sam da odem ginekologu da me pregleda i da mi da potvrdu da sam nevina,zanima me da li ko zna sta o tome, da li ce taj pregled uticati na nevinost i kako se obavlja taj pregled. MOLIM VAS ZA POMOCuser posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu kruska)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Ginekoloski pregled
28.6.2011 12:41:46   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: kruska

pozdrav svima,htjela sam da odem ginekologu da me pregleda i da mi da potvrdu da sam nevina,zanima me da li ko zna sta o tome, da li ce taj pregled uticati na nevinost i kako se obavlja taj pregled. MOLIM VAS ZA POMOCuser posted image


ja ne znam da ce ti kod nas (ako si u bih) dati tu potvrdu, a ako si nevina ginekolog te moze pregledati samo rektalno a ne vaginalno!!!!!


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu kruska)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Ginekoloski pregled
28.6.2011 15:09:39   
emma.L
Mislim da ne postoji potvrda kao dokument (možda i postoji), ali ako odeš na pregled kod ginekologa, može ti na nalazu staviti da je pregled izvršen tako i tako da bi se spriječilo pucanje himena. Dakle, to bi onda bio kao dokaz nevinosti. I da, pregled se tada vrši rektalno, ali mislim da se vaginalno utvrđuje "netaknutost" himena.

Ili user posted image

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Ginekoloski pregled
28.6.2011 15:39:58   
sarisari
IZVORNA PORUKA: kruska

pozdrav svima,htjela sam da odem ginekologu da me pregleda i da mi da potvrdu da sam nevina,zanima me da li ko zna sta o tome, da li ce taj pregled uticati na nevinost i kako se obavlja taj pregled. MOLIM VAS ZA POMOCuser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kruska)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Ginekoloski pregled
5.9.2011 13:44:05   
kondor
ljudi dal neko ima problem ko ja menstruacija mi traje dva i pol mjeseca i tek sto pomislim da ce prestati tajuser posted image opet krene

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Ginekoloski pregled
5.9.2011 14:00:10   
MELLI
šta tvoj ginekolog misli o tome???user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu kondor)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Ginekoloski pregled
29.11.2011 10:29:02   
Arijana2
Pozdrav,drage mame da li je opasno raditi papa test na samom pocetku trudnoce

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Ginekoloski pregled
30.11.2011 13:26:14   
ada033
kondor, meni se to jednom desilo i u pitanju je bila cista. obavezno idi ginekologu.

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Ginekoloski pregled
30.11.2011 13:32:52   
taurus

IZVORNA PORUKA: Arijana2

Pozdrav,drage mame da li je opasno raditi papa test na samom pocetku trudnoce


meni je dr radila, mislim da sam bila 8 ili 9 sedmica trudnoće

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Ginekoloski pregled
30.11.2011 13:52:36   
marinčii
IZVORNA PORUKA: Arijana2

Pozdrav,drage mame da li je opasno raditi papa test na samom pocetku trudnoce
i ja sam radila baš prvi put kad sam bila na pregledu ,bila svega 6 tjedana trudna,


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Ginekoloski pregled
7.12.2011 21:26:21   
rose
IZVORNA PORUKA: chantal

Aaaa...mijenjam ginekologa definitivno user posted image
ja nesto kontala ok je i ovako....znaci ipak sve? user posted image



a ja ne vidim razlog zasto bi skidala sve...samo rizikujem da se upale folikuli dlaka...nece te gledat gore vec ce zaviriti dole


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Ginekoloski pregled
7.12.2011 21:29:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: klemzi

IZVORNA PORUKA: kruska

pozdrav svima,htjela sam da odem ginekologu da me pregleda i da mi da potvrdu da sam nevina,zanima me da li ko zna sta o tome, da li ce taj pregled uticati na nevinost i kako se obavlja taj pregled. MOLIM VAS ZA POMOCuser posted image
user posted image user posted image user posted image
ja ovo sam tek sad vidjela...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahhahhahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu klemzi)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Ginekoloski pregled
11.12.2011 1:49:25   
animagical
ja uletih da pitam jeste vi radile papa test na pregledu iza poroda?  meni je skoro 3 mj od poroda i idem iduce sedmice svom privatnom ginekologu, u bolnicu mi se nije dalo ici...i sta jos radi? pretpostavljam vaginalni uzv? jos nesto?

a za ovo utvrdjivanje nevinostiuser posted image meni majke mi zao sta neke zene prolaze u zivotu...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Ginekoloski pregled
11.12.2011 9:10:24   
teacher75

IZVORNA PORUKA: animagical

ja uletih da pitam jeste vi radile papa test na pregledu iza poroda?  meni je skoro 3 mj od poroda i idem iduce sedmice svom privatnom ginekologu, u bolnicu mi se nije dalo ici...i sta jos radi? pretpostavljam vaginalni uzv? jos nesto?

a za ovo utvrdjivanje nevinostiuser posted image meni majke mi zao sta neke zene prolaze u zivotu...


jesam, ja sam ga radila 2-3 mjeseca nakon poroda, kada sam dosla sebi, prvo sam htjela da vidim jel to dole sve ok pa onda da se opustim sa mmuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Ginekoloski pregled
11.12.2011 9:24:59   
leona81
ja sam radila uz, kolposkopiju i papa test nekih 3 mjeseca nakon poroda, uz dojki nisam jer sam dojila tako da cu otici pocetkom godine na uz i kompletan pregled...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Ginekoloski pregled
11.12.2011 11:00:43   
animagical
hvala!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Ginekoloski pregled
24.1.2012 6:45:00   
Esmeralda
Ja dole brijem sve prilikom odlaska ginekologu znaci odem ko od majke rodjena bez i jedne dlacice i oko vagine i oko cmara sve je ko u bebe...user posted image user posted image , inace brijem se i kuci redovno...uzivam u cistoci, mada nekad i pretjerujem ali takva sam...

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

operacija žuči
DM

Da li ste operisale žuč, ko vas operisao i ukojoj bolnici? Navedite iskustvo!

DA (39%)

NE (61%)


Broj svih glasova: 54

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *