|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Svinjska gripa!!!!
29.4.2009 13:05:20   
Blue rose RR
Da me strah - strah me je.
Da mogu sta učiniti -ama apsolutno ništa.
Žao mi je svih nas koji se brinu, a ne mogu niti spriječiti, niti uticati na širenje zarazne gripe.
Ali toliko u svijetu ima zaraznih virusa, o njima se ili malo ili nimalo govori http://www.vjesnik.com/html/2008/08/02/Clanak.asp?r=tem&c=9   .
Sve više mi na um pada zašto svaka sra* a dolaze upravo u jeku nekih političko-ekonomskih kriza.

http://amac.hrvati-amac.com/index.php?option=com_content&task=view&id=2583&Itemid=192

Da nas Bog dragi sakloni i sačuva,samo toliko možemo sebi i drugima poželjeti.

P.S: I da nam nikada ne uvedu bezvizni režim. Sa ovim gripama, bolje je ovako.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu LUNA4)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Svinjska gripa!!!!
29.4.2009 13:13:37   
Lulu_
pa barem nesto a kod nas...NISTA!!!
ne znam koje spomenuo praznike...na to nisam ni mislila a u njackoj je vec prijavljeno tri slucaja svinjske gripe


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu LUNA4)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Svinjska gripa!!!!
29.4.2009 13:33:01   
HanaBana
Ova gripa odnijela je i prvi zivot vam Meksika. Kazu bilo je samo pitanje vremena kada ce oboljeli poceti umirati i van Meksika. Naime radi se o bebi staroj 23 mjeseca iz Texasauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Svinjska gripa!!!!
29.4.2009 14:19:14   
almai
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina 

P.S: I da nam nikada ne uvedu bezvizni režim. Sa ovim gripama, bolje je ovako.


Bogami ja  jedvaaa cekam da se uvede bezvizni rezim...ovako se osjecam kao gradanin 2. reda,stajati sa djecom po nekoliko sati na polju u redovima i dobiti odbionicu za bilo koju europsku zemlju to je vise nego ponizavajuceuser posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Svinjska gripa!!!!
29.4.2009 15:40:52   
Nana_Ze
I ja sam jako zabrinuta....Izgleda da je gripa stigla u Hrvatsku, u 16  h je press konf. za novinare, sazvao je Milinović, idem upaliti tv. Procitala sam to na dnevnik.hr. UZAS, bas me STRAHH

_____________________________

http://www.pampers.ba/profile/4746

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Svinjska gripa!!!!
29.4.2009 16:15:17   
LUNA4
potvrđeno stigla je u Hrvatsku,toćnije pojavila se u Gospiću....
pojavila se kod jedne djevojke koja je smještena u izolaciju u sad se ćaka što daljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

mama i tata imaju dva Anđela kraj sebe i najsetniji su na svijetu!!!!
LUNA 18.6.2004.
ANTEA 2.9.2009.
nase najvece bogatsvo su nase dvije prekrasne princeze!!!

(odgovor članu Nana_Ze)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Svinjska gripa!!!!
29.4.2009 23:24:09   
Golubica
Uzasno me strah hvata zbog ove situacije. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu LUNA4)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Svinjska gripa!!!!
29.4.2009 23:26:55   
dinaa
Strah me nego sta,ali nekako se sve nadam da nece doci do nas.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Svinjska gripa!!!!
29.4.2009 23:26:58   
Dragička
pa kakva nas još bolest neće snaći ovo je sve pošlo k .....

_____________________________

2x AIH=0
3x IVF=0
nada umire zadnja

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Svinjska gripa!!!!
29.4.2009 23:39:17   
teta berta
Ne mogu vjerovati da ima onih ljudi kojima ljudski životi ništa ne znače, kako netko može proizvesti virus od kojeg umiru djecauser posted image  nadam se da će nas ova gripa zaobići i da će uskoro postati dio prošlosti. iskreno se nadam... Tužno je koliko istine ima u onome " Ljudi su pokvarena rasa prljava i zla i tko ljude sluša taj uvijek nastrada"... Mislim naravno na zle ljude...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Dragička)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Svinjska gripa!!!!
29.4.2009 23:46:14   
teta berta
Oni koji imaju neka nose kod sebe medaljicu svetog Benedikta. On pouzdano štiti od zaraznih bolesti, meni je sto puta pomogla ta medaljica, živjela u kući gdje su svi imali kozice a ja ih nisam dobila, ni gripu također... Sigurno i kod drugih vjera postoji neki talisman ili kako se već zove... naravno onih koji vjeruju... Nema mjesta panici, ali eto meni to ulijeva sigurnost.

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Svinjska gripa!!!!
30.4.2009 0:15:21   
NANICA
IZVORNA PORUKA: scarlett

Pročitala sam na txt da zaduženi za ovaj problem smatraju da nama ne prijeti opasnost od ove gripe.
Nema razloga da se sikiramo i dižemo paniku.

Rekli su nam i da će nas recesija i sve ove ekonomske krize zaobići, što naravno vidimo iz priloženog.



Citam postove i kako rece scarlett nama se nista ne moze desiti. Mi smo zasticeni od svega. Puno naprednije zemlje od nas se pripremaju a mi smo bezbrizni. Nama niko i nista ne moze, ni razne gripe niti recesija. Kod nas je jednostavno sve kao u bajci.
U Hrvatskoj zabiljezen jedan slucaj, u Gospicu ako se ne varam.

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Svinjska gripa!!!!
30.4.2009 10:17:43   
HanaBana
Moj savjet jer radim u farmaciji i znam sta se desava....Nabavite maske neka ih imate ako bas morate se kretati u vecim grupama. Bolje da ste kod kuce nego vani. Ne brinite proce i ovo ali bolje sprijeciti nego lijeciti!!!!

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Svinjska gripa!!!!
30.4.2009 16:29:01   
nita
Evo pročitah da će biti i vakcine u Evropi ali tek za 100 DANA!!!

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Svinjska gripa!!!!
30.4.2009 16:33:40   
honey84
I u Srbiji je jedna zena sa simptomima na ispitivanju...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Svinjska gripa!!!!
30.4.2009 16:40:47   
nita

IZVORNA PORUKA: HanaBana

Moj savjet jer radim u farmaciji i znam sta se desava....Nabavite maske neka ih imate ako bas morate se kretati u vecim grupama. Bolje da ste kod kuce nego vani. Ne brinite proce i ovo ali bolje sprijeciti nego lijeciti!!!!

Sad se sjetih one Lud, zbunjen, normalan i maski koje je Fazlinović pravio i prodavao user posted image user posted image user posted image Oprostite, ali nisam mogla da se ne nasmijem. Kažu da je najgori onaj jad kojem se čovjek smije.
HanaBana, pošto radiš u farmaciji, možeš li nam, molim te, nešto preporučiti kako da pojačamo imunitet? Meni nisu htjeli dati matičnu mliječ jer dojim, kao da se ne pojavi alergija kod bebe.

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Svinjska gripa!!!!
30.4.2009 16:42:01   
adannn
IZVORNA PORUKA: HanaBana

Moj savjet jer radim u farmaciji i znam sta se desava....Nabavite maske neka ih imate ako bas morate se kretati u vecim grupama. Bolje da ste kod kuce nego vani. Ne brinite proce i ovo ali bolje sprijeciti nego lijeciti!!!!

Baš sam danas o tome pričala sa kolegicama.Ja imam maske ali mislim da bi me svi poslali direktno na psihijatriju kad bih je stavilauser posted image


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Svinjska gripa!!!!
1.5.2009 0:40:36   
Amela V.

IZVORNA PORUKA: HanaBana
Ova gripa odnijela je i prvi zivot vam Meksika. Kazu bilo je samo pitanje vremena kada ce oboljeli poceti umirati i van Meksika. Naime radi se o bebi staroj 23 mjeseca iz Texasa


Jadno dijete je zapravo iz Mexica i dosao je u Texas na lijecenje.
Ovdje u New Yorku je haos, dosta skola je zatvoreno, roditelji su jako zabrinuti i ne salju svoju djecu u skole. Broj oboljelih se povecava svaki dan. Strah me je a pogotovo sto sam bespomocna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Svinjska gripa!!!!
1.5.2009 9:59:37   
new mama
IZVORNA PORUKA: adannn


Baš sam danas o tome pričala sa kolegicama.Ja imam maske ali mislim da bi me svi poslali direktno na psihijatriju kad bih je stavilauser posted image


E dobra siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,a i bi,jer takav je nas naroduser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Svinjska gripa!!!!
1.5.2009 12:33:02   
dana3
nisam poslije stigla da se javim beba lopov hehehe.u svedskoj su dvije sestre bile u meksiku na nekoj svadbi i u crkvi svi imali maske.pokazivale snimak na vijestima.rekla sam muzu da bih ih ja ostavila tamo gdje su i bile ili odmah karanten gore na sjeverni pol.rade testove na njima i nemaju jos nekih simptoma gripe pa smtraju da nisu oboljele ali u zadnjih par dana puno je svedjana koji se vracaju sa putovanja iz kriznih mjesta tako da su proglasili stanje 5 od mogucih 6 stupnjeva.ako je 6 proglasava se PANDEMIJA i onda smo najeuser posted image li.

nikakav lijek ne dajua kazu za svetska zdravstvena organizacija radi na vakcini kkoja ce biti gotova za 100 dana

< Poruku je uredio dana3 -- 1.5.2009 12:34:24 >


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu LUNA4)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Svinjska gripa!!!!
1.5.2009 12:35:30   
dana3
hahah smijala se kad sam cula da u palestini hoce da poubijaju sve svinje koje postoje hahahaah.jadne gice nista sa bolescu nemaju i na snimku ono samo blijedo gledaju hahahaha

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Svinjska gripa!!!!
1.5.2009 15:38:30   
beni29
Ovdje u FR nema bas panike trenutno smo na ljestvici 5 od 6 i pripremaju se na pandemiju. Za sada nema povrdjenih slucajeva mada ih je 5 na ispitivanju. Ja previse ne panicim jer ipak postoji lijek i vjerujem da ce ovdje ipak sve biti dobro organizovano( vec i jeste) u slucaju kada dodje do prvog slucaja.....Za sada se previse ne brinem.

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Svinjska gripa!!!!
2.5.2009 0:43:20   
nita

IZVORNA PORUKA: beni29

... jer ipak postoji lijek i vjerujem da ce ovdje ipak sve biti dobro organizovano( vec i jeste)

Koji lijek? Zar su pronašli lijek?!

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Svinjska gripa!!!!
2.5.2009 1:48:20   
Ella_H
Ljudi ne panicite previse...Cuvajte se kanite vecih skupova ako moze i konstantna higijena pranje ruku i maske ako imate...
Ja se neusudjujem staviti masku ali eto...Lijek koji se koristi zove se Tamiflu bar ovdje u Americi izljeciva je gripa ali i jako
opasno ima tu dosta i medijske hampe ali treba biti oprezan i u mojoj se drzavi ovdje pojavila , ja sam odlucila biti u kuci u karanteni hehehe...Mali je danas htio na igraliste nisam mu dala neznam ni ja nekad sta da mislim :(

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Svinjska gripa!!!!
2.5.2009 11:40:56   
juni
Evo jedna ohrabrujuca vijest:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/nema-vise-panike-svinjska-gripa-vjerojatno-nije-nista-opasnija-od-obicne/432026.aspx


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Epilatori
vila_7

Proizvodjac i da li ste zadovoljni ako ga imate?

Imam - nezadovoljna (37%)

Imam - zadovoljna (40%)

Nemam (24%)


Broj svih glasova: 93

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *