|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 62 [63] 64   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 10:44:21   
mom2B
leena, sta te briga, ti imas cijelu temu za sebe... sita se mozes ispricati sa sobom user posted image user posted image

andjela ja nisam sigurna da li bi smjela staviti naseg malca u krevet s nama... mm ima tako tvrd san da ga ni top ne moze probuditi, a ja sam se bezbroj puta probudila s njim na sebi user posted image user posted image On se u tom svom okretanju navali na mene tako da imam osjecaj da je kiper iskipovao tonu pijeska na mene user posted image user posted image user posted image Ne smijem ni pomisliti sta bi bilo s bebom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 1551
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 10:54:14   
ada_
Jutro mi ustale u pola 10h a zaspala sam tek oko 5 pa mi super dodje sto se E uspavala,i mene je sinoc stomak bolio kontala sam krenulo al nista se vise ne desava osim bolova nekih na svakih pola sata pa drze po 20tak minuta uglavnom priprema se lagano,nadam se user posted image

Sto se madraca tice mi smo i za bracni i Eni kupili anatomske u vitapuru i prezadovoljna sam,skida im se navlaka da se pere mirisu na lavandu i naspavala sam se kako smo madrac uzeli,cak se i sad super ususkam i spavam bez problema,a E smo prebacili u veci krevet sa 1.5god jer se vrti kad spava pa joj je krevetic postao tjesan

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 1552
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 11:14:00   
jaculi
Jutro svima..
Uh sto se iznervira, 2 puta pokušavam objaviti post i neće, sve mi izbriše što sam napisala. Sad ništa bez Copy.
Leena sretno na ctg. Pišeš o krevetu, i nama bi trebao sada pravi krevet jer sam u vječitom strahu da ce Faris iskociti iz ovog. Imali smo jedan pad koji me zamalo koštao srčanog. Sreća ništa nije bilo. Oni kao da su od gumeuser posted image
Nudzejma svi ti simptomi su normalni, ništa ne brini. Koja si sedmica? Ja sam danas ušla u 9.
Ja se osjećam super. Nijednom nisam povratila. Gadi mi se određena hrana i lako mi zaplakati ma ko dobar dan..inače kao i da nisam trudna.
Lijep dan želim svima...

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 1553
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 11:44:21   
Leena
Evo meee user posted image
Zavrsila ctg, nije me pregledao nista, opet nije bio moj doktor user posted image Ovaj mi rekao da ponovim vag. bris i da u petak dodem na ctg opet.
Dok sam cekala dvije user posted image primljene na cr, jedna na indukciju, meni se odmah zamantalo user posted image user posted image user posted image Ozbiljno, moram nekako ekspresno srediti krvnu sliku, non stop mi se manta, k''o trudnicama u sapunicama user posted image user posted image

Mala_sa, meni Lejla hoda po kuci user posted image Nije neka utjeha, ali eto da znas. Samo uvijek dode do mene i probudi me. Ako mene ne uspije, onda budi mm.

andjela, mom2be, ma vidim ja, monologe bih drzala juce da mi se demira nije pojavila user posted image user posted image user posted image

ada, priprema se lagano znaci user posted image

Jaculi, i mene toga strah, obje kad sam uhvatila da pokusavaju preskociti sam prebacila u krevet. Ja imam tvrd san, ne d''o Bog da ih ne cujem, pa da se udare tako iskacuci iz krevetica.

< Poruku je uredio Leena -- 30.11.2015 11:49:55 >


_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 1554
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 13:07:41   
mala_sa
Sto se tice izlaska iz krevetica, A je to usavrsila, a nijednom hB pala nije, u pocetku joj je Adin objasnjavao i pomagao, sad sama preskace user posted image . Mislim da cemo joj uzeti pravi krevet al onaj manji (oko 1,5m), jer onaj pravi veliki bi joj bio enorman, s obzirom da je bas sitnica user posted image

Mum28 kod mene je jedan taj obicni visoki a za kolijevku tanki anatomski i oba su dobra. S tim sto taj visoki meni je malo i previsok, nema potrebe tolika debljina lahki su oni ko bebe.

Andjela moji spavaju skupa u sobi, malo su na pocetku spavali s nama, al ja se nikako nisam mogl opustiti, a i oni ko bebe se stalno budili, ovako odvojeno svi puno bolje spavamo.

Leena eto jos par sati rada i kuci onda zalegni, sad imas pravo da odmaras 😆

Jacculi, dobro si ti, ja sam bas nekakva troma u ovoj trudnoci, valjda se kasnije malo pokrenem user posted image

Ada moglo bi to jos malo aBd, jel tebi u dec termin?

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 1555
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 13:20:49   
jaculi
Čekajte user posted image ...mala_sa, anđela, ada, Leena..jesmo li se sve vec družile jednom, 2013.? Ima li nas jos? Skoro pa stara ekipa haha...
Mala_sa dokle si dogurala i koja će razlika biti izmedju djece aBd. Mom Farisu za desetak dana 2. rodjus aBd a razlika će biti 2 god i 7 mjeseci. Dotad ga moram naučit na tutu, da oslobodimo pelene za drugo user posted image . Sad neće ni da čuje za tutu i kako god pokušavam, nema šanse. Kontam kupit nastavak za solju. Možda snjim budem imala vise sreće.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 1556
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 13:21:52   
*andjela*
mala_sa ja sam ga ostavljala sa nama najvise zato jer seprvu godinu budio po citavu noc,navikao na sisanje,ni jednu noc nismo prespavali ,da se pohvalim user posted image user posted image ,da mi je vise snage ponestajalo...i tako mi kao bilo lakse...
al sad mislim da vise nema potrebe,al eto nek bude tako jos mesec/dva dok je zima,
jer djete ne da na sebe nista,ako ga u snu pokrijem osjeti,vrecu nece..tako da ga dobro oblacim za spavanje
a u svom krevetu svejedno zaspi...jedino malo se bojim da ga ne bi culi mi u drugoj sobi..
bebu ne namjeravam vaditi iz krevetca,jos kad se skinu stranice ostane krevetic za kasnije,nisam to htjela sad raditi djecaku ,da ga ne navikavam posto sam saznala tad vec da sam trudna,a ima svejedno krevet...tako da bi MM i ja trebali biti mirni user posted image user posted image
MOM2b i moj MM ti je isto tako tvrdog sna nista ne cuje,on je cesto prelazio user posted image u deciju sobu ..a ja od kad sam se porodila prvi put spavam otvorenih ociju ,sve cujem u snu ,sad malo bolje ,al bolje da se ne navikavam jer je druga beba jos malo tu user posted image user posted image

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 1557
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 13:26:03   
*andjela*
Jaculi pisala sam ti ja vec jednom na temi kad si s ejavila,al vjerovatno nisi citala,
Znam da su nam u prvoj trudnoci termini bili tu negdje u decembru,meni 25 dec.a porodila se 1.januara...
sad cekamo seku...samo sam ja sad usla u 7 mjesec,razlika ce biti 2 god i 2 mjeseca
Ne javlja nam se Travelove,il se nesto desava ,il joj je muz oduzeo uredjaje ,kako je rekla user posted image ,previse se opteretila,nece proci termin vise od 7/10 dana,to je neka granica za doktore,tako da ce svakako za koji dan biti sa bebom user posted image ,ja presla 7 dana

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 1558
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 13:33:52   
jaculi
Andjela bas mi je drago da smo ponovo tu samo sto si ti ovaj puta daleko dogurala za razliku od mene hehe. Kako dječak? Znaci ovaj puta curica. Čestitam od srca. Ja jedva čekam da saznam sta je a imam osjećaj da je opet dječak jer mi je trudnoća skoro pa ista kao prethodna user posted image ..razlikuje li se tvoja od prethodne?

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 1559
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 14:04:19   
ada_
Mala_sa jeste 8.12 mi je termin pa vidjet cemo sta ce biti,i danas su bolovi nastavili al nisu jaki tako da sam pospremila kucu,usisala,okupala se ako krene da sam spremna user posted image

Jaculi jesmo se 2013 druzile,ja sam ona sto je bebu izgubila pa posle dobila onu malu garavu Enu user posted image ,imala sam te i na fb al nemam pojma sta se desilo vidim nema te u prijateljimauser posted image user posted image

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu jaculi)
Neposredna veza do poruke: 1560
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 14:05:54   
*andjela*
jaculi ma tu smo svejedno u koji mjesec razlike,ma meni skoro isto u obe trudnoce sve,u prvoj nisam imala nikakvih problema,kretala se i radila sve normalno,i u ovoj sad tek pre mesc ,dva se pocela osjecati kao trudnica,od V ne stignem ni pomisliti na to user posted image
isto mucninu imala par dana u drugom mjesecu,ma skoro sve isto,samo kad sam citala one babske price user posted image pronalazim se u onoj ,da kao curice ukradu ljepotu majcinu,pa mislim da sam ruznija sad nego sa V user posted image user posted image ,glupost cista
Moj djecak dobro,za mjesec dana pune dve godine,sad spava ,nasetali smo se nas dvoje pravo user posted image ...krenuli na tutu...da i to rjesimo dok nije stigla beba bar po danu,a po nocu neka ga jos,pa kad se budem budila zbog bebe budicu i njega da piski user posted image
Kako sam sve ljepo zamislila

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu jaculi)
Neposredna veza do poruke: 1561
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 15:33:26   
jaculi
Ada naravno da znam ko si, pa do neki dan si mi bili u raji. Ja kontala da si me izbrisala. Tebi pravo prikuckalo, da aBd sve prodje bolje nego sto mislis. Sta Ena sto ce dobiti seku? Mene brine kako li ce Faris reagovati. Sve se nadam da ce mu biti drago i da nece biti ljubomore. Jesam optimistauser posted image
Andjela bas sam te htjela pitati za tutu, znaci poceli ste. Moj nece ni da se priblizi tuti kako god pokusala. Samo u odjecici sjedi na njoj a cim ga skinem, nema sanse teoretske. Pokusala sam mu i par puta "podavliti" tutu kad krene piskit, kad ga hocu kupati, ali samo ga prekinem i ne nastavlja piskiti pa sam prestala stim. Mozda trebam pokusati sa onim nastavkom za soljuuser posted image
Sto se babskih prica tice, i ja sam ruznija nego u prvoj. Lice necisto i neke mi se bubuljice pojave kao da sam u pubertetu. Slatko mi se jede i kiselo a meso nikako sto je cudno za mene jer sam pravi mesozderuser posted image
po babskim pricama, kod mene je kombinovano sveuser posted image

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 1562
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 15:36:05   
ziel
Travelove jesi ziva zeno? Jos 2 u 1 ?

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu jaculi)
Neposredna veza do poruke: 1563
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 15:56:54   
ada_
Jaculi ja veze nemam sta je s ovim fb bas mi dosta raje fali pogotovu sa rr,ja kontala svi me se odrekli user posted image ,i Ena mi cesto uzima telefon pa jedino ako je ona nesta napravila posto dijete redovno komentarise i pise statuse po fb
Sto se E tice i bebe od prvog joj dana pricamo pripremamo je a koliko smo uspjeli vidjet cemo,ni mi se jos tute nismo rijesili jer ona uopste nema osjecaja da se upiskila kad nema pelene,probala sam par puta i ne ide pa sam odustala,svakako kazu da se djeca znaju vratit peleni kad stigne beba pa cu sacekat jos malo
Joj zene meni je stomak ogroman a beba nema vise prostora pa je svaki njen pokret prebolanuser posted image

< Poruku je uredio ada_ -- 30.11.2015 15:58:15 >


_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1564
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 16:47:39   
*andjela*
jaculi hahha ma meni se samo to ucinilo,jer inace nemam problema sa bubuljicama,nisam ni u pubetetu imala,a sad mi se za pojaviti po koja,pa sam zto pomislila na to,mada ja sam u sebi potajno znala da je curica,da ne kazem nadala se,mada sam se ubjedila i da je djecak da se ne bi razocarala...al bilo mi je svejedno prosto taj dan kad sam dosla na uzv,volila bi i da je djecak jer je V jos mali...
Sto se tice tute,ja pokusavala preko ljeta ,ispocetka nije htjeo sjesti na tutu,ludnica prava bila,vani ga skidala u gacice,al nista on se upiski i kae kakio ,piskio...al tuta nema sanse,i sad pre mesec ga opet pocela na tutu forsirati ,nije mi zbog pelena,al djete sve zivo zna,sastavlja recenice,objasnjava sta ko da radi,cim nesto vidi prepricava,i meni vec postalo glupo da je u pelenama...
Ispocetka ga znala drzati dok gleda crtani po 2-3 sata on nista..i nekako smo uz curicu od MM sestre, ima 4 godine,pricali pa na tutu,ja njoj davala da sjedne na tutu,i tako je krenuo,sjede upiski se i ustane za sekund,tacno sad zna ,napne se kad mu ja ponudim i gotovo za cas...
Al tek smo na pola puta...jos je sam ne trazi,pa mu ja svakih sat nudim...on ce se upiskiti i doci meni i reci da je piskio...jos to da usavrsimo,al po danu smo je skinuli,ne stavljam mu ni kad idemo napolje ni u set_nju ,jedino bas na duze relacije...
neznam sta je pametno da forsirate il da malo pricekate da djete samo shvati,mada ja sam svaki dan objasnjavala sta se radi u tutu,sve igracke idu piskiti na nasu tutu..

< Poruku je uredio *andjela* -- 30.11.2015 16:50:06 >


_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 1565
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 16:51:55   
*andjela*
Ja se izlezavala od kako se mali probudio,gledamo crtani,malo je hvalilo da zaspim,i ustanem da mu dadnm rucak i poperem sudje od rucka .MM isto malo legao sad ce i on ustati ,pa cekamo moje da pijemo kafu

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 1566
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 16:52:28   
Leena
Ja dosla s posla, odmaram, pa cu odvesti E na balet.
Ima li nam travelove??

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 1567
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 18:14:33   
nudzejma
Zene,hvala svima na odgovorima i rjecima utjeheuser posted image
Jaculi tu smo mi negdje,po mojoj racunici ja sam negdje oko 6 nedjelje.Nisam jos isla na pregled,kontam rano mi je.U prvoj trudnoci sam otisla prvi put na pregled u 7 nedjelji.
Ja sam samo mm i mojoj mami rekla za pozitivan test.A jeedva cekam da i drugima kazem,ali eto cekam taj pregled aBd pa da i doktorica potvrdi aBd.Kako ste vi?Jeste li rekle svima?Na poslu?

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 1568
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 20:19:18   
mala_sa
Ja vodila djecu u McD, s obzirom da mu se obraduju vise nego meni, udovoljim im ponekad 😁

Ada joj ja se sjecam tog perioda sa Alinom, nije mi nekako bilo plodne vode kao sa Adinom (stomak mi je vidno bio manji), i tako 10ak dana pred porod sam osjecala bas bolno svaki njen okret, nimalo prijatan osjecaj 😔

Jaculi, jesmo mi smo starabraja iz 2013te. Moja A je rodjena u septembru, tako da ce razlika biti 2god i 10mj. S tim sto ja imam vec jednog djecaka od 4,5god i vec jednu razliku bas tu od 2,5god user posted image . Sad sam usla u 10 sedmicu, mi smo bas blizu sa terminom user posted image .

Sto se tice tute, mi smo probali fok je jos toplo bilo i nikako nije islo. Sad sam isto probala 2x po par dana, al zbog ledenog poda oba puta je dobila upalu mokracnih, tako da sam definitivno odustala do proljeca aBd. Haman da ce ih ona sama sebi skinuti, kako sam krenula user posted image
user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 1569
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 20:20:37   
mala_sa
Nudzejma mi jos nismo nikome rekli, osim roditeljima. Nismo ni sa prve 2 govorili, dok se bas stomak nije poceo vidjeti pa se samo kaze user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 1570
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 21:41:09   
Isha

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA user posted image user posted image
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.
(zbog neaktivnosti na temi) user posted image

NOVEMBAR
08.11. Blue moon user posted image porodila se user posted image
15.11. Leptirica 87 user posted image porodila se user posted image
15.11. MersijaOmar
19.11. Ziel user posted image Porodila se user posted image
22.11. *nur* user posted image porodila secuser posted image
26.11. Farah 00 user posted image Porodila secuser posted image
28.11. Travelove user posted image

DECEMBAR

07.12 Elastigirl user posted image
08.12. Ada user posted image
14.12. Leena user posted image
15.12. Demira user posted image

JANUAR 2016.

07.01. Leptiri user posted image
15.01. cocochanel
17.01. Sunce mojee user posted image
25.01. Amani12 user posted image
28.01. Pufnicaa user posted image
31.01. Mom2B user posted image
31.01. Sandraci

FEBRUAR 2016.

25.02. Andjela user posted image
28.02. Ishauser posted image

MART 2016.

01.03. Ney75 user posted image
04.03. Škorpija user posted image
09.03. BebaBu user posted image

APRIL 2016.

06.04. Arya user posted image
08.04. Suncica15
15.04. Logica user posted image
18.04. Maya25 user posted image
20.04. *Sun*

MAJ 2016.

07.05 Tajra26
08.05. Dinaina
10.05. Minie
10.05. Cauchy user posted image
12.05. Sanjalica 85
25.05. Daliyah92 user posted image
JUNI 2016.

24.06. Felix

JULI 2016.

01.07. Mama3333
04.07. mala_sa
07.07. Jaculi
20.07. Arijana2


(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 1571
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 21:41:39   
Leena

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Nudzejma mi jos nismo nikome rekli, osim roditeljima. Nismo ni sa prve 2 govorili, dok se bas stomak nije poceo vidjeti pa se samo kaze user posted image

Mi smo tek poslije kontrole kod dr rekli. A na poslu nisi duzna do 20.sedmice govoriti

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 1572
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 23:01:21   
Farah 00
Vecer ☺
Zao mi je sto se ne javljam, ali malo slobodnog vremena iskoristim za tusiranje i da sta pojedem. Ne smijem se izvagati, mislim da imam manje nego kad sam zatrudnila kilograma, ali kad malo popusti adrenalim vise cu jesti, mada se trudim da unesem tecnosti i svega pomalo radi mlijeka.

Vidim kod travelove nema jos nista, ali pitanje je dana kada ce nam javiti da drzi svoju bebicu. Neka joj bude brz i lagan porod. Ja se na svoj porod ne mogu zaliti, bolilo je, ali sam to automatski zaboravila. Sad bi se isla poroditi samo da ne mucim ovu muku sa dojenjem. Ne ide nam lako, ili spava na siki i pomalo povuce ili toliko place da siku izbacuje iz usta u gura jezikom.

Leena i tebi se blizi termin, mozda kao ta tvoja drugarica i ranije zavrsis ☺ Red je da ti ovaj treci porod bude lagan.

Ziel i Leptirice kako slusaju bebe, kod vas doje bez problema?

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 1573
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 23:10:03   
anandi
Dobro vece
Farah ja malo malo virkam da vidim javljas li seuser posted image Drago mi je da se nisi puno namucila na porodu. Znaci user posted image zeza, dusa draga... ljubi bebaca od tete s rr user posted image user posted image Zelim ti draga brz oporavak i uzivaj s bebacem.

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 1574
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.12.2015 0:11:51   
Farah 00

IZVORNA PORUKA: anandi

Dobro vece
Farah ja malo malo virkam da vidim javljas li seuser posted image Drago mi je da se nisi puno namucila na porodu. Znaci user posted image zeza, dusa draga... ljubi bebaca od tete s rr user posted image user posted image Zelim ti draga brz oporavak i uzivaj s bebacem.

Mila ja tebi zelim uspjesan postupak da docekas svoju mrvicu ☺
Saljemo ti pusu moja mrvica i ja 😗😗😗

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 1575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  60 61 62 [63] 64   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 62 [63] 64   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *