|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bikini i kupaci kostimi
10.5.2010 22:16:31   
Dida79
user posted image user posted image

E ovako nesta i ja trazim mada kad bi imala izbora prije bi kupila ovaj drugi kupaci.Ako neko zna gdje ima neka javiuser posted image

(odgovor članu emocija)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Bikini i kupaci kostimi
10.5.2010 22:21:35   
noaa
Dido fini su kostimi al ja nemam sta staviti u ovaj gornji diouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  meni treba dobro spuzvastuser posted image  pa ako neko naleti na takav nek javi.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Bikini i kupaci kostimi
10.5.2010 22:23:13   
Ilhana RR
Dido evo ti ovde pogledaj imas li sta da ti se svidja... ovaj butik je nedavno otvorio u Sarajevu... cijene su iste kao i ovdje ;)

1 euro ti je 10 kr ;)

Zaboravi link postaviti hahaah

Lindex

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Bikini i kupaci kostimi
10.5.2010 22:24:23   
Dida79
IZVORNA PORUKA: noaa

Dido fini su kostimi al ja nemam sta staviti u ovaj gornji diouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  meni treba dobro spuzvastuser posted image  pa ako neko naleti na takav nek javi.


Uh ja imam fiska pa mi zato ovaj i odgovara user posted image user posted image user posted image
Posudim ti malouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Bikini i kupaci kostimi
10.5.2010 22:25:55   
acudesa
IZVORNA PORUKA: noaa

Dido fini su kostimi al ja nemam sta staviti u ovaj gornji diouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  meni treba dobro spuzvastuser posted image  pa ako neko naleti na takav nek javi.

user posted image user posted image  ti me podsjeti, ja na bazenu i imam novi kupaći sa korpicama, plavi sa bijelim cvjetićima...sunčam se ja, kupam...da bih tek pred odlazak kući skontala da su mi korpice (kako sam ležala na stomaku)..upale skrozuser posted image user posted image ...znate, rupe umjesto brdauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Bikini i kupaci kostimi
10.5.2010 22:26:39   
Dida79
Ilhana draga pa ti nisi ovdje a bolje znas daj mi reci gdje je ovaj butik bas su im cijene povoljne a ni ponuda nije losa

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Bikini i kupaci kostimi
10.5.2010 22:27:36   
Dida79
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: noaa

Dido fini su kostimi al ja nemam sta staviti u ovaj gornji diouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  meni treba dobro spuzvastuser posted image  pa ako neko naleti na takav nek javi.

user posted image user posted image  ti me podsjeti, ja na bazenu i imam novi kupaći sa korpicama, plavi sa bijelim cvjetićima...sunčam se ja, kupam...da bih tek pred odlazak kući skontala da su mi korpice (kako sam ležala na stomaku)..upale skrozuser posted image user posted image ...znate, rupe umjesto brdauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Acudesa draga user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Bikini i kupaci kostimi
10.5.2010 22:29:33   
noaa
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: noaa

Dido fini su kostimi al ja nemam sta staviti u ovaj gornji diouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  meni treba dobro spuzvastuser posted image  pa ako neko naleti na takav nek javi.

user posted image user posted image  ti me podsjeti, ja na bazenu i imam novi kupaći sa korpicama, plavi sa bijelim cvjetićima...sunčam se ja, kupam...da bih tek pred odlazak kući skontala da su mi korpice (kako sam ležala na stomaku)..upale skrozuser posted image user posted image ...znate, rupe umjesto brdauser posted image



ma mene mama zeza da mi se od spuzve iz gornjeg djela moze fin jastuk napravitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  a ti Dido posalji malo tamo pocetkom sedmog mjeseca pa ti vratim kad zahladiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Bikini i kupaci kostimi
10.5.2010 22:31:10   
acudesa
dido ti si mi super, ja samo jednodijelni nosim..

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Bikini i kupaci kostimi
10.5.2010 22:32:18   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Dida79

Ilhana draga pa ti nisi ovdje a bolje znas daj mi reci gdje je ovaj butik bas su im cijene povoljne a ni ponuda nije losa


Mislim da mama alma bolje zna gdje je :P bila je neki dan tu... hehe ma to saznala preko Sa-xa da treba da otvori i rekla almi da se raspita :P

njegdje na marin dvoru je ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Bikini i kupaci kostimi
10.5.2010 22:38:26   
noaa
ilhana hvala za ovaj link od lindexa user posted image user posted image user posted image user posted image  vidjela sam nesto za meneuser posted image  sad cu zamoliti rodicu iz Norveske da mi doneseuser posted image  odoh joj sad napisati da jedva cekam kad ce dociuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da mogu za par dana traziti k.kostimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Bikini i kupaci kostimi
10.5.2010 22:40:44   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: noaa

ilhana hvala za ovaj link od lindexa user posted image user posted image user posted image user posted image  vidjela sam nesto za meneuser posted image  sad cu zamoliti rodicu iz Norveske da mi doneseuser posted image  odoh joj sad napisati da jedva cekam kad ce dociuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da mogu za par dana traziti k.kostimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


hehe pa ako budes u Sarajevu mozes i probati prjie nego sto uzmes ;)

a sta ti je se svidjelo?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Bikini i kupaci kostimi
10.5.2010 22:42:08   
Dida79
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

dido ti si mi super, ja samo jednodijelni nosim..


Ma ne nosim draga Acudesa kome se ne svidjam nek ne gledauser posted image user posted image user posted image user posted image Pokrivam se cijele godine jos i na moru trebam da se ustrucavam...E vala necu!!!!!!!

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Bikini i kupaci kostimi
10.5.2010 22:45:09   
noaa
naravno onaj jedan crni mislim kombinacija d.dio malo dublji posto imam strija i g.dio ravan ima tanke tregercice koji bi se mogli skinuti i taman finouser posted image  uh sto ti objasni,uglavno nije trokut niti onaj kao grudnjakuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Bikini i kupaci kostimi
10.5.2010 22:45:43   
Dida79
IZVORNA PORUKA: noaa

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: noaa

Dido fini su kostimi al ja nemam sta staviti u ovaj gornji diouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  meni treba dobro spuzvastuser posted image  pa ako neko naleti na takav nek javi.

user posted image user posted image  ti me podsjeti, ja na bazenu i imam novi kupaći sa korpicama, plavi sa bijelim cvjetićima...sunčam se ja, kupam...da bih tek pred odlazak kući skontala da su mi korpice (kako sam ležala na stomaku)..upale skrozuser posted image user posted image ...znate, rupe umjesto brdauser posted image



ma mene mama zeza da mi se od spuzve iz gornjeg djela moze fin jastuk napravitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  a ti Dido posalji malo tamo pocetkom sedmog mjeseca pa ti vratim kad zahladiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Tike tike tacke nema vise vrackeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Bikini i kupaci kostimi
10.5.2010 22:46:20   
marny
ja ove godine obavezno BEZ naramenica, mrzu me one bijeli tragovi
user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Bikini i kupaci kostimi
10.5.2010 22:48:33   
noaa
Dido nemam nista protivuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  a mislim da bi ti i MM bio zahvalanuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Bikini i kupaci kostimi
10.5.2010 22:48:41   
Ilhana RR
mislim da znam koji je ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Bikini i kupaci kostimi
10.5.2010 22:49:39   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Dida79

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

dido ti si mi super, ja samo jednodijelni nosim..


Ma ne nosim draga Acudesa kome se ne svidjam nek ne gledauser posted image user posted image user posted image user posted image Pokrivam se cijele godine jos i na moru trebam da se ustrucavam...E vala necu!!!!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Bikini i kupaci kostimi
12.5.2010 1:40:46   
milenium
još kad bi netko napisao kakav kupaći pristaje uz koju građu...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Bikini i kupaci kostimi
12.5.2010 8:59:49   
Atarka
 
Ove godine cu prvi put obuci jednodjelni kupaci kostim zbog viska stomaka od poroda user posted image . Ova Lindex marka mi se cini ok. Molim vas, ko zna da napise tacno gdje se nalazi.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Bikini i kupaci kostimi
12.5.2010 9:04:46   
Nadi
Lindex vam je u ovom novootvorenom Importane centru na M. dvoru.

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Bikini i kupaci kostimi
31.5.2010 16:25:47   
mamma mumi
Da li osim Lindex-a znate ima li gdje finih kupacih a da nisu puno para, moram uzeti 2, stari bikini nemoguuser posted image ,a kontam da uzmem jednodjelni stomak ce mi se samo naglasiti.

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Bikini i kupaci kostimi
31.5.2010 16:30:34   
teacher75
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Da li osim Lindex-a znate ima li gdje finih kupacih a da nisu puno para, moram uzeti 2, stari bikini nemoguuser posted image ,a kontam da uzmem jednodjelni stomak ce mi se samo naglasiti.

u Lindexu u sarajevu uopce nema kupacih kostima, ja bila prije 2-3 dana!


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Bikini i kupaci kostimi
31.5.2010 16:41:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Da li osim Lindex-a znate ima li gdje finih kupacih a da nisu puno para, moram uzeti 2, stari bikini nemoguuser posted image ,a kontam da uzmem jednodjelni stomak ce mi se samo naglasiti.
je si li gledala u magmi...oni imaju slatke modele a pravo jeftine (barem su bili prosle god.)

(odgovor članu mamma mumi)
  Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *