|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bikini i kupaci kostimi
31.5.2010 16:43:35   
mamaajna
u JUDZIKI u Semzovcu pored Sarajeva svake godine imate odlican izbor po cjenama od 10 do 30km,kvalitet extra

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: Bikini i kupaci kostimi
31.5.2010 16:47:17   
mamma mumi
A gdje tacno dodje JUDZIKI u Semzovcu , jel negdje pored puta?.Bas cu pogledati. Hvala vam na informacijama

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: Bikini i kupaci kostimi
31.5.2010 17:51:42   
Atarka
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Da li osim Lindex-a znate ima li gdje finih kupacih a da nisu puno para, moram uzeti 2, stari bikini nemoguuser posted image ,a kontam da uzmem jednodjelni stomak ce mi se samo naglasiti.


U istoj sam bila situaciji, reko da uzmem jednodijelni zbog viska baby stomacica. Obisla Lindex, nema kupacih, odem u BBI, probam nekoliko jednodijelnih i svi su fuj, sebi sam izgledala kao stara baba u njima. I onda odlucim, j... stomak, bas me briga i odlucim se ipak za bikini. Na kraju sam kupila u Mercatoru na Ilidzi, u Intersportu. Kupaci su super, a cijene do 50ak km. I ne stoji mi lose user posted image  A u hipermarketu Mercator isto ima nekoliko vrsta kupacih oko 30ak KM pa pogledaj.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: Bikini i kupaci kostimi
31.5.2010 18:17:13   
milenium
atarka daj sliku tog bikinija.i ja sam namjeravala neki jednodjelni al izgledala bi kao neka baba u njemu.pa sam se ipak odlučila za dvodjelni samo neznam kakavuser posted image

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: Bikini i kupaci kostimi
31.5.2010 18:28:20   
teacher75
imam isti problem sa "stomacicem". jednodijelne sam nosila prosle godine u trudnoci, ali ne bih sada, ne volim onaj osjecaj kad mi je mokro zaljepljeno na stomaku. a svi kostimi od prije su minijaturni trokutici-bikini user posted image atarka, stavi slike da vidimo, please, bas mi treba dvodijelni al da nije bas minijatura user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: Bikini i kupaci kostimi
12.6.2010 14:51:16   
mamma mumi
Jeste li nasle kupace zene?Ja jos nisam, spremam se u potragu u ponedeljak. Nesto sam gledala u radnjama, ali ove godine samo bikini, probala sam par, uzas, ili su mi veliki gore(sike ispuhaleuser posted image ), ili su mi mali dole. Neznam zasto kod nas nema da se kupuju pojedinacno gornji i donji dijelovi.Meni se cini da cu u sorcu plivati ovo ljeto hahhahah

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: Bikini i kupaci kostimi
12.6.2010 15:15:46   
Dida79
Ja sam prije neki dan bila na Siranu i imaju predivnih kupacih a nisu ni skupiuser posted image
Ja kupila dvauser posted image

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: Bikini i kupaci kostimi
12.6.2010 15:18:42   
Ilhana RR
ja cu iste ko prosle godine =) ako nesmrsam nenormalno naravno hahaha

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: Bikini i kupaci kostimi
12.6.2010 16:27:13   
anitaMO
ja sam vidila dobar u lisci 90 km,može  se i kombinirati gornji i donji dio.čekam sniženje da ga kupim.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: Bikini i kupaci kostimi
12.6.2010 16:31:31   
veeseelaa
imal šta skromnije do 30 KM?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: Bikini i kupaci kostimi
12.6.2010 21:14:04   
mojbebac
ja juce sasvim slucajno odem o fisa, onog u rajlovcu, i kuim resladak kuaci za 14 km, rozo bijela kombinacija, ima ojacane korice, bez zice, veze se oko vrata, i donji dio se veze, i resladak je, ima nekoliko kombinacija boja i bas su slatki ..... ima i drugih modela .....

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: Bikini i kupaci kostimi
12.6.2010 21:23:34   
medi87
Eh drage moje iam vam u Robotu na socijalnom, koliko se sjećam na spratu iznad bijele tehnike 3 sprat user posted image kupaćih mogu se azsebno kupiti gornji i donji dio, gornji su u rasponu od 15 - 20 a donji oko 10km, neću govoriti naziv radnje da ne kaze Višnja da reklamiram user posted image user posted image user posted image user posted image ja bila prosle sedmice, nisam još nista kupila, atrebaju mi jendo 3 ali po mogućnosti da mi podignu ovo malo hh. što imam, kakve da kupim, meni odg bikini, kad sam fit user posted image user posted image user posted image

_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: Bikini i kupaci kostimi
12.6.2010 21:39:24   
medi87
Ups izreklamira ja centar user posted image user posted image user posted image

_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu medi87)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: Bikini i kupaci kostimi
12.6.2010 23:04:03   
rose
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Jeste li nasle kupace zene?Ja jos nisam, spremam se u potragu u ponedeljak. Nesto sam gledala u radnjama, ali ove godine samo bikini, probala sam par, uzas, ili su mi veliki gore(sike ispuhaleuser posted image ), ili su mi mali dole. Neznam zasto kod nas nema da se kupuju pojedinacno gornji i donji dijelovi.Meni se cini da cu u sorcu plivati ovo ljeto hahhahah


bila je mogucnost tog pojedinacnog kupovanja u skiny-u

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: Bikini i kupaci kostimi
13.6.2010 0:02:58   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: medi87

Eh drage moje iam vam u Robotu na socijalnom, koliko se sjećam na spratu iznad bijele tehnike 3 sprat user posted image kupaćih mogu se azsebno kupiti gornji i donji dio, gornji su u rasponu od 15 - 20 a donji oko 10km, neću govoriti naziv radnje da ne kaze Višnja da reklamiram user posted image user posted image user posted image user posted image ja bila prosle sedmice, nisam još nista kupila, atrebaju mi jendo 3 ali po mogućnosti da mi podignu ovo malo hh. što imam, kakve da kupim, meni odg bikini, kad sam fit user posted image user posted image user posted image


e ovo je za mene, do 20-30 KM maximalno


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu medi87)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: Bikini i kupaci kostimi
13.6.2010 11:21:27   
Mostarka*
Znate li mozda gdje se kod nas moze kupiti zatvoreni kostim sa steznjakom. Citala sam da imaju ti kostimi vani ali ne znam ima li ih kod nas

_____________________________

Najvazniji dani u zivotu 11.01.2009. god- rodjenje mog prvog malog bebaca i drugog bebaca 31.07.2014, god,

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: Bikini i kupaci kostimi
13.6.2010 15:17:58   
mamma mumi
Mostarka ima u Owiesi jednodjelni sa steznjakom, ali je pravo jak, pa pogledaj.E hvala moje drage, ja cu sutra u akciju za kupacim, pogledat cu i Robot, alma ras, sirano, pa vam javim ako sta kupim, a moram kupiti, nemerem na nudisticku:)))

(odgovor članu Mostarka*)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: Bikini i kupaci kostimi
16.6.2010 23:22:39   
mamma mumi
E drage moje ja sam kupila 2 kupaca, jedan Betin 55 km, a jedan na siranu 25. U Beti u Robotu socijalnom imate snizenje, ima isto dobrih, a jeftinih na Carsiji na pijaci po  10 km, a pravo su lijepi.( ja sam kasno vidjela) Alma ras slab izbor.Lindex nema kupacih.Ja sutra sa mm i bebacom odoh na more. Nadam se finom vremenu i odmoru zasluzenom.

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: Bikini i kupaci kostimi
17.6.2010 0:44:22   
milenium
ma kud ćeš na more,za vikend kišu javljauser posted image

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: Bikini i kupaci kostimi
23.6.2010 20:52:19   
teacher75
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

E drage moje ja sam kupila 2 kupaca, jedan Betin 55 km, a jedan na siranu 25. U Beti u Robotu socijalnom imate snizenje, ima isto dobrih, a jeftinih na Carsiji na pijaci po  10 km, a pravo su lijepi.( ja sam kasno vidjela) Alma ras slab izbor.Lindex nema kupacih.Ja sutra sa mm i bebacom odoh na more. Nadam se finom vremenu i odmoru zasluzenom.

i ja danas kupila 2 kupaca u robotu kod socijalnog: jedan u tiffany-hm 30 km (crni sa zlatnim porubom i na gacicama zlatni privjesak) i drugi u beti samo 18km! snizen sa 44, jako lijep, sareni, gacice imaju neki deblji volan kao mala suknjica, pravo lijep! super sam prosla, 2 kupaca za 48km, inace, kome treba ima veliki izbor i u tiffany-u i u beti u robotu, a sve snizeno, bas se moze jeftino proci pa navalite user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: Bikini i kupaci kostimi
23.6.2010 20:57:17   
faris06
Ti se teacher  pravo pripremila za plazu, jel idete u Tucepe?Mi cemo tamo u subotu, ako te sretnem mislim da  cu prepoznati Lanicu , javim vam se, naravno moram i ja nabaciti nove kupace, sutra idem u kupovinu.

< Poruku je uredio faris06 -- 23.6.2010 20:58:10 >


_____________________________

Dva mala Indijanca

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: Bikini i kupaci kostimi
23.6.2010 21:45:39   
anidla
ja sam nasla super radnju od Pompee na Dobrinji, snizenje je i to veliko user posted image

kupila sebi dvodjelni kupaci, 25 KM, bio 65 KM


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu faris06)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: Bikini i kupaci kostimi
23.6.2010 22:10:25   
Dinkica
Evo mog cvijetica iz Lisce Modiana user posted image

user posted image


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: Bikini i kupaci kostimi
23.6.2010 22:16:18   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Dinkica

Evo mog cvijetica iz Lisce Modiana user posted image

user posted image


presladak je! odoh i ja uslikati svoja 2 nova user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: Bikini i kupaci kostimi
23.6.2010 22:37:51   
teacher75
nije neki kvalitet slika, slikala sam mobitelom, al valjda se moze vidjeti. uzela sam broj 42 i super mi stoje oba user posted image

user posted image

user posted image




_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *