|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
26.2.2016 19:42:44   
ney75
Gdje ste zene, sve se usutile, ne javlja se ni Isha s kontrole..

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 851
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
26.2.2016 20:08:43   
Isha
Vecer zene,

Tu sam, nema nista novo user posted image .
Nije me danas gledao ginekoloski, sutra ce kaze. Vise mi je muka od brijanja i drljanja dole, sva sam se iskasapila user posted image . Ledja su me malo popustila, pa mi vise nista nije jasno. Bit ce kada bude aBd.

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 852
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
26.2.2016 20:11:00   
ney75
Vjeruj znam za brijanje kako ti je, ja svaki put kontam gledace me i obrijem se, ono samo ctg :D voljela bih se izdepilirati voskom, ali mislim da bih crkla od boli, valja cuvat snagu :D mene ledja i dalje bole, ne znam sta je, nekad konstantno, nekad probode kao nozem.

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 853
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
26.2.2016 20:21:14   
Isha
Ja sam se sama depilirala secernom pastom u januaru , ali kako nisu dovoljno narasle morala sam uzeti brijac i sada ce biti tako do poroda, haos sam napravila user posted image .

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 854
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
26.2.2016 20:25:04   
Kedi
cao, ja sam imala zadnju menstruaciju kracu nego inace manje obilnu i smedje boje, pocela je 28.1 a zavrsila 1.2 inace mi taje po 7 dana, bila sam na pregledu doktorica je
mislia da je trudnoca jer sam imala dosta simptoma ali nije vidjela nista,radila sam sve nalaze ı sve je uredno, medjutim prije sedam dana mi se
pojavio smedji iscjedak mozda kap dvije tri dnevno glavobolja ledja me bole stomak kao grcevi,umor, samo bih lezala i odmarala
,svakim danom smedji iscjedak je svjetliji sada kao da je zute boje ı skoro da nema, ja sam juce uradila test na trudnocu ujutro i bıo je pozıtıvan
navece sam uradila jos jedan i taj je bıo pozıtıvan, nazvala sam doktoricu, kaze odmah lezı ne hodaj ne radı nısta
samo do wc ako teba to je trudnoca koja moze da se zavrsı lose zbog krvarenja.........alı ja sam procıtala da je to ımplatacıjsko krvarenje koje se moze desiti ukoliko dodje do trudnoce ali mene nakon njenıh rıjecı
brıne to smedje krvarenje zapravo smedje pomjesano sa bıjelom bojom tolıko rıjetko da se ne moze nı nazvatı krvarenjem.......
ZNA LI NEKO STA MI SE DESAVA trebam lı lezatı odmaratı, sta ako prokrvarım hocu lı trcatı doktoru jer onı to odma smataju spontanım...da li je tecno test pokazao trudnocu s tim da da sljedecu menstuaciju bı tebala oceivatı sutra perkosutra ali ne vjerujem da ıma ısta od toga da lı se nekome slıcno desılo sta moze bıtı

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 855
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
26.2.2016 20:28:16   
minie
Hej raja,

Kako ste nam? Vidim ove februarske bebice nece na snijeg.

Mala_sa ziva sam, ozdravila jos nisam, ali dobro je. Danas sam.isla kod dr po doznake, dva dana nisam bila na poslu. Ugl pluca i grlo.su mi OK, malo me.jos nos zeza, ali proci ce.

Citala sam malo danas sta ste pisale, ali nisam uspjela od posla pisati.
Nego drage moje, je li se vama desavalo da vam se poslije podne zamuti vid. Ja pislije 5 vidim duplo na daljinu, da li bih trebala kod ocnog ili je to zbog trudnoce?

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 856
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
26.2.2016 20:30:44   
ney75
Draga ne bih da te plasim, ja sam imala to smedje krvarenje, ustvari iscjedak, i nikakve druge simptome, pa sam imala spontani, jedino dan dva prije nego je otisao plod imala sam uzasnu bol u stomaku.. oj ti je savjet da poslusas doktoricu, lezi, odmaraj, ako mozes nista ne radi, dok ti sa uzv ne utvrdi trudnocu, i vjerovatno dadne duphaston da pijes.. nemoj se sekirati samo, sto vise odmaraj..

(odgovor članu Kedi)
Neposredna veza do poruke: 857
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
26.2.2016 20:37:30   
Kedi
hvala tı na odgovoru ne znam vise nı gdje da pısem nı koga da pıtam, desilo se i mojoj snahi isto tako ı cuvala do 4mj ı ali nije uspjelo ali eto ja mislim nece mene heheheh ko i svaka zena,danas kao da je prestalo i mislim da do sutra nece nısta bıtı skroz sam se lose osjecala da sam odmah znala da sam tudna a danas vec manje sve kako manje tog smedjakstog ide i bolovi se smanjuju cinı mı se....hvala jos jedno na odgovoru

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 858
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
26.2.2016 20:40:09   
ney75
Nista draga, ja se nadam da je u pitanju bezazleno krvarenje, ali ako slucajno prokrvaris, otidji odmah doktoru, ne cekaj.. sretno draga user posted image

(odgovor članu Kedi)
Neposredna veza do poruke: 859
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
26.2.2016 20:48:08   
Kedi
hvala tı od <3 mozda sljedece sedmice da odem gnekologu valjda ce se mocı nesto vıdjetı na ultrazvuku, pa da znam sta je ı kako mene povremeno zıgne ı popustı me ako ustajem zıgne me ılı kad se sagnem.....vıdjet cu jos hvala tı puno na odgovoru :) :)

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 860
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
26.2.2016 20:55:50   
*andjela*
DA se I ja pohvalim,MM mi Dana's kupio novo telefon...
Bila danas samo na ctg,uredan can I neke kontrakcije neucestale pokazivao...ako be bude nista za viken onda gore,popodne kao DA Sam pocela osjecati neke blage menstrualne bolove

Mala sa uhcatila se sinoc pa kao Danas se pokazale I neke kontrakcije user posted image

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu Kedi)
Neposredna veza do poruke: 861
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
26.2.2016 20:55:56   
ney75
Nista, javi nam se poslije kontrole :)

(odgovor članu Kedi)
Neposredna veza do poruke: 862
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
26.2.2016 20:59:53   
Kedi
hocu, obavezno cim ustanovım zbog cega uopste taj smedjı ıscjedak a cak sam sva zdrava sve sam kontrole obavıla ccc hvala punooo,javım se opet :*

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 863
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
26.2.2016 21:02:43   
samy_lo
Evo ja isla na pregled..moja mrvica je sada velika 18 mm,sto znaci 8 na 9 sedmicu..doktor je zadovoljan,samo moramo pratiti stanje,i biti optimisticni..rekao da pijem dabroston..za 2 sedmice kontrola..ppzdrav za sve

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 864
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
26.2.2016 21:07:54   
ney75
Samy_lo super, mashaAllah, s hajrom da bude, samo odmaraj :)

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 865
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
26.2.2016 21:38:09   
minie

IZVORNA PORUKA: *andjela*

DA se I ja pohvalim,MM mi Dana's kupio novo telefon...
Bila danas samo na ctg,uredan can I neke kontrakcije neucestale pokazivao...ako be bude nista za viken onda gore,popodne kao DA Sam pocela osjecati neke blage menstrualne bolove

Mala sa uhcatila se sinoc pa kao Danas se pokazale I neke kontrakcije user posted image


Vidimo da si dobila novi tel user posted image user posted image

Ne zamjeri draga na sali, u zdravlju da ga koristis user posted image i to maleno da sto prije izadje i upozna roditelje i bracu.

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 866
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
26.2.2016 22:31:40   
mina3
Pozdrav
nova sam tu na forumu trudna sam 20 sedmica i sve ide super za sada...trenutno nemam nekih pitanja al zelim da vas pratim i sudjelujem s vama u iscekivanju user posted image

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 867
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
26.2.2016 23:42:54   
*andjela*
Ajd bar neka se primjetiuser posted image user posted image
Nedostajalo mi je da pisem sa telefona pa ja odma pozurila ..nisam jos ova podesavanja namjestila na tastaturi kako treba..

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 868
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
26.2.2016 23:44:01   
*andjela*
Nove clanice dobro nam dosle

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 869
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
27.2.2016 8:15:12   
*andjela*
Od jutros pomalo kao da osjetim u donjem djelu stomaka i ledjima kao blage bolove vise kao grcevi pred menstruaciju...I povremeno mi se desava da mi se stomak stvrdne koji sekund,al ja vec drugu trudnocu mislim to se beba izgura user posted image al sad nesto kontam da nisu to kontrakcije

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 870
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
27.2.2016 8:31:24   
Logica
Dobro jutro zene :)

Andjela nadam se na novom mobitelu da ces siriti i dobijati samo lijepe vijesti:) a i nama javiti sto prije da nam je stigla jos jedna princeza :) pa jel ti tako bilo i sa veljkom? Jel ti pukao vodenjak kod kuce ili si prvo imala bolove?

Ja sam sva teska sebi sad ne znam kako cu deveti onda nositi..jedva cekam svog smotuljka :)

Dobrodosle nove cekalice ugodnu i zdravu trudnocu zelim :)

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 871
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
27.2.2016 8:36:04   
mina3
Jutro
Andjela hvala na dobrodoslici...ajd da drzimo fige da su ipak kontrakcije i da se porod blizi,da ti skrati iscekivanje user posted image ...posto si iskusnija bi li mogla reci otprilike za koliko vremena blagi bebini pokreti postanu jaci...ja svoju osjetim vec vise od 10 dana al ono sigurna sam da je ona "skaklja"..al zar nisu vec udarci trebali postat jaci user posted image

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 872
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
27.2.2016 8:39:42   
mina3
Logice hvalaa.. ja na pola trudnoce a bas fit ni stomak se ne vidi sad ono nesto..a jedva cekam veci user posted image

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 873
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
27.2.2016 8:43:11   
*andjela*
logica ma sa V.mi isto prosao termin i 7 dan me spuste u radjaonu..ukljuce indukciju tako da nemam pojma ni ja,dole me sve bolilo..al ovo stvrdnjavanje stomaka sad mi prije lici na kontrakcije jedino mozda jos nepravilne,kad se pojavi stomak mi se stvrdne i traje par sekundi i prestane,ne boli al stvara osjecaj zatezanja i napetosti

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 874
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
27.2.2016 8:46:42   
*andjela*
mina3 ma be sikiraj se tako to pocinje ispicetka kao neki leptiric,skakilja i mrda pomalo...a sad ce postajati sve intenzivniji i jaci..s vremenom. .sve zavisi

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *