|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
8.12.2016 17:25:57   
nudzejma
Nas je upravo obradovao Pharmalife paketic proizvoda koji smo osvojili na RR.
Hvala Vam mnogo na ovim divnim proizvodimauser posted image user posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
12.12.2016 13:42:00   
emči
Ja mogu da napisem da sam imala pozitivno iskustvo sa Pharmalife proizvodima tj. sa onim koje sam koristila kod svoje djece a to su Apetito sirup i Immuno sirup.
Apetito sirup je moj sin pio i nakon mjesec dana su se poceli pokazivati rezultati i stvarno nam je pomogao i uvijek kazem hvala nasem pedijatru pa ga je preporucio. Do tada sam koristila mnogo proizvoda ali tek sad Apetito sirupom sam vidjela rezultate i mom dijete se osjetno poboljsao Apetito hvala Bogu.
Immuno sirup smo takodjer pili kad je krenuo u vrtic i nije bilo nikakvih problema a ni nekih bolesti tezih. Vjerujem da mu je pomogao i poboljsao imunitet uz naravno zdravu prehranu.
Voljela bih jos probati Fitobalm jer sam cula da ga zene bas hvale jer nisam ga imala priliku isprobati.
I samo jos da kazem i da su kutije u kojima dolazi sirup bas super i moj sin uvijek iskruzi onog medu i zalijepi u neku svesku ☺.
Visestruko iskoristen proizvod hehehe.

_____________________________

Srecu ne mozes kupiti ali je mozes roditi.

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
20.12.2016 8:26:56   
ninuska
Evo da se i ja javim nakon bolesti i koristenja fitobalma. Bebi je pomogao. Stavljali smo na ledja, prsa i ispod nosica. Par puta i velikoj curi. Sad znamo da moze i pod temperaturom user posted image user posted image .
Apis golu smo vec koristili i preporuke. Apetito nismo jer hB nismo imali potrebu.

Hvale isilax sirup, pa obzirom da imamo stalan problem sa stolicom probacemo i to user posted image


_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu emči)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
20.12.2016 9:42:55   
minie
I nasa iskustva sa proizvodima su pozitivna. Koristili smo onaj "ljetni" paket i Apis Golu. Mapez je pokupio najvise nasih simpatija, a i Isilax koji je meni pomagao u trudnoci.

Obzirom da je sada vrijeme prehlada i gripa, i cim veliki se braco prehladi, odmah predje i na malenog, moracemo kupiti i FitoBalm, da probamo, kada ima ovako puno pozitivnih iskustava.
A poklon paket bi nam.bas dobro dosao :D

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
21.12.2016 17:39:12   
Emicaa13
user posted image

Iz prilozenog se vidi da nam je Apis Gala i Broncamil omiljena i stalno potrosna roba user posted image

< Poruku je uredio Emicaa13 -- 21.12.2016 17:40:02 >

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
22.12.2016 11:27:55   
Jasnalajla
broncamil koristim kada god moja kcerka ima kasalj jer joj jedino on pamaze a to je jako cesto i stoga bi ga bilo lijepo dobiti na poklon

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
23.12.2016 9:15:21   
Bubamara92
Da i ja napisem svoje iskutvo od 6 mjeseci se borimo sa virusnim bronhitisom..sveke zime smo bar dva puta pod obstrukcijom...i tako vec treca godina pocetkom zime smo uzeli ovaj pharmalife imuno i hvala ALLAHU ove godine nema ni gripe...obradovali bi se poklonu da probamo i ostale proizvode''''

_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu Jasnalajla)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
29.12.2016 15:03:42   
pokoyo1
Obzirom da imam dva mala dječaka s kojima se mučim i svako malo su bolesni, od ljekarnice sam zatražila savjet što bi im dala za bolji imunitet. Dala mi je Immuno a usput sam uzela i sirup Appetito jer su dva mala izbirljivca koji baš vole izvoljevati kad je jelo u pitanju. Stariji ide u vrtić, tako da i mali braco pokupi sve te viroze i prehlade. Moram priznati da nisam imala prevelika očekivanja, ali sam se ugodno iznenadila kada su moji dječaci uredno praznili tanjure. Sada već redovito pijemo i Immuno i Appetito i moram priznati da smo jako zadovoljni. Rado bi smo isprobali još neke Vaše proizvode user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
31.12.2016 21:17:17   
Mady
Ovako ,od svih proizvida dosada smo koristili Broncamil sirup,i jedino njegavkiristimo ,jer malena ima cesto kašalj a on joj savrseno pomaže ,volili probati vaše ostale proizvode jer smatram da su izvrsni a nama bi dobro došli pošto smo skloni virozama hvala user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
11.1.2017 18:51:47   
marketing RR
Dobitnik broj 1 za decembar user posted image

IZVORNA PORUKA: PrijateljicaA

Proizvodi Pharmalife su uvjek u našem domu zastupljeni.

Apetito nas je spasio. Problemi sa odbijanjem hrane smo brzo rješili. Toplo ga svima preporučujem.

Immuno nas je sačuvao prošlu zimu. Sigurno ćemo ga koristiti i ovu.

Mapez je bio cijelo ljeto u našoj spavaćoj sobi jer nas leteće napasti baš vole. Ovog ljeta su nas izbjegavali a mi smo uživali u mirisu Mapeza.

Sve pohvale!



(odgovor članu PrijateljicaA)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
11.1.2017 18:52:42   
marketing RR
Dobitnik broj 2 za decembar user posted image

IZVORNA PORUKA: Emicaa13

user posted image

Iz prilozenog se vidi da nam je Apis Gala i Broncamil omiljena i stalno potrosna roba user posted image


(odgovor članu Emicaa13)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
11.1.2017 18:55:10   
marketing RR
Dobitnik broj 3 za decembar user posted image

IZVORNA PORUKA: pokoyo1

Obzirom da imam dva mala dječaka s kojima se mučim i svako malo su bolesni, od ljekarnice sam zatražila savjet što bi im dala za bolji imunitet. Dala mi je Immuno a usput sam uzela i sirup Appetito jer su dva mala izbirljivca koji baš vole izvoljevati kad je jelo u pitanju. Stariji ide u vrtić, tako da i mali braco pokupi sve te viroze i prehlade. Moram priznati da nisam imala prevelika očekivanja, ali sam se ugodno iznenadila kada su moji dječaci uredno praznili tanjure. Sada već redovito pijemo i Immuno i Appetito i moram priznati da smo jako zadovoljni. Rado bi smo isprobali još neke Vaše proizvode user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu pokoyo1)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
11.1.2017 18:56:36   
marketing RR
Dragi dobitnici, čestitamo na osvajanju sjajnog Pharmalife paketa user posted image


Molimo vas da nam na pp pošaljete: ime, prezime, adresu u BIH i broj telefona.

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
11.1.2017 21:49:21   
pokoyo1
Hvala Vam puno user posted image user posted image user posted image Ajmeee, baš sam sretna... user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
11.1.2017 21:58:01   
pokoyo1
Podaci poslani user posted image

(odgovor članu pokoyo1)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
18.1.2017 7:54:42   
vedada
evo da i mi ukratko napisemo svoje iskustvo. s obzirom da imam dvoje male djece, naravno da stalno se borimo sa prehladom i virozama. Naravno da smo probali Broncamil kašalj, jer starija djevojčica ćesto kašljuca i stvarno brzo pomogne, na našu sreću. Svaki put kad kašnje koristili smo i Fitobalm, koji olakša disanje, ćak smo i oko nosića stavljali.
Mlađi djećak još uvijek nije ćesto bolestan, tao da je jedino koristio Immuno sirup, da malo ojaća. Zaista divni prizvodi koji su nama mnogo pomogli i olakšaliuser posted image . user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu pokoyo1)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
3.2.2017 21:06:44   
pokoyo1
Nagrada stigla user posted image Hvala još jednom Ringeraji i sponzoru Pharmalife user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
9.2.2017 21:03:17   
vernes
pozdrav RR I SVIM CLANOVIMA ,MOJA CERKA KASLJE VEC 2 MJESECA KORISTILI SMO SVE MOGUCE SIRUPE I TABLETE ZA ALERGIJU AL KASAL JE JOS UVJEK PRISUTAN PA BI RADO PROBALI VAS SIRUP MOZDA ON BUDE OD POMOCI TRAZILI SMO GA U APOTECI AL BEZUSPJESNO U SVAKOM SLUCAJU HVALA SVE POHVALE ZA Marketing i clanove RR

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
2.3.2017 10:52:51   
marketing RR



Dragi Ringerajci,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Vitamedic, distributera Pharmalife proizvoda.

Pozivamo vas da napišete svoje iskustvo u korišćenju Pharmalife proizvoda, a jako će nas obradovati ukoliko nam pošaljete i fotografiju svog mališana sa nekim od Pharmalife proizvoda. Želimo da čujemo vaše utiske, na koji način su ovi preparati pomogli članovima vaše porodice, jer vaša iskustva nam znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Upravo to i jeste naša misija - da Pharmalife program pomaže i postane omiljeni i neizostavni član vaše porododične apoteke.



Pisanjem svog iskustva (i postavljanjem fotografije ukoliko želite) konkurišete za PHARMALIFE PAKET proizvoda koji sadrži IMMUNO (sirup sa Cinkom), BRONCAMIL (sirup), APIS GOLA (oralni sprej) i FITOBALM (gel).


PROČITAJ VIŠE ...



user posted image



Na kraju decembra mjeseca, žiri (koji čine direktor kompanije Vitamedic i direktor Ringeraja.ba) odabraće 3 pobjednika kojima će paket biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora). Konkurisanje, podrazumeva i da će vaše iskustvo biti objavljeno na sajtu kompanije Lifemedic, odnosno da će fotografija ukrasiti isti sajt. Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime prezime, kako bi vaša iskustva bila vjerodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu kompanije Vitamedic. Tokom trajanja kampanje, dobitnici se ne mogu ponavljati.



U svakom paketu se nalazi:


APIS GOLA (oralni sprej) - BRZA POMOĆ KOD UPALA GRLA I USNE DUPLJE (od 1 godine života)

Antibiotska terapija u lečenju prehlada nije adekvatna jer antibiotici ne djeluju na viruse pa se preporučuje alt_ernativna terapija (Herbalna i Api terapija) koja brzo, efikasno i bezbjedno može ublažiti ove neprijatne simptome a naročito je pogodna za primjenu u dječijem uzrastu. Kao najpoznatiji predstavnik api terapije i najkorisniji u tu svrhu se već dugo godina koristi prečišćeni ekstrakt propolisa koji dokazano posjeduje antinflamatorno dejstvo (smanjuje crvenilo - upalu), antimikrobno i antifungicidno dejstvo (sprečava rast bakterija i gljivica), antivirusno dejstvo, pospješuje zarašćivanje rana – oštećena sluzokoža (afte) i umanjuje bol prilikom gutanja.


user posted image


Apis gola sprej za grlo sadrži visoko prečišćene ekstrakte: Propolisa + Žalfije + Timijana + Acerole



FITOBALM (gel) - OLAKŠAVA DISANJE, UMIRUJE KAŠALJ


Bebe odmah po rođenju posjeduju imunitet koji nasljeđuju od svoje majke, ali nisu potpuno zaštićene od velike grupe virusa (Adeno,Rino virusa ….preko 200 različitih virusa) koji uzrokuju infekcije gornjih disajnih puteva-PREHLADU. To znači da će većina zdravih beba imati šest do osam prehlada prije prvog rođendana. Naučno je dokazano da esencijalna ulja Bora, Srebrne jele, Mirte nanešena na grudi i leđa djeteta isparavaju pod uticajem tjelesne temperature, dijete ih inhalira te uspješno razrjeđuju gustu nagomilanu sluz i opuštaju glatke mišiće bronhija. Na taj način djetetu smiruju kašalj i olakšavaju disanje a pri tome su potpuno prirodni i bezbjedni za upotrebu od rođenja ( od 0 mjeseci) kao i za djecu starijeg uzrasta.


user posted image


Prva pomoć kod bebine prehlade, sadrži esencijalna ulja Bora, Mirte i Srebrne jele



IMMUNO (sirup sa Cinkom) - PRIRODNO RJEŠENJE ZA JAK IMUNITET



IMUNITET predstavlja odbrambeni sistem organizma. U zavisnosti od njegovog statusa i pravilnog funkcionisanja predstavlja ključ za sve bolesti – od prehlade do težih oboljenja. Međutim, u najranijem uzrastu imunitet nije dovoljno efikasan i razvijen tako da nije spreman u potpunosti da se efikasno bori protiv svih zaraza.


user posted image


Immuno sirup je jedinstvena kombinacija dva neophodna minerala (cinka i bakra), biljnih ekstrakata i vitamina za zdravlje Vašeg djeteta od prve godine.


Kome se preporučuje Immuno sirup ?

- Djeci sa oslabljenim imunitetom
- Kod čestih respiratornih infekcija (virusne i bakterijske)
- Infekcije (uho,grlo,nos )
- Atopična stanja (rhinitis,dermatitis,astma )
- Herpes infekcije (varičele ...)
- Preventivno.



BRONCAMIL (sirup) - PRVA POMOĆ KOD KAŠLJA (od 1 godine života)

Statistika pokazuje da predškolsko dijete ima 5-8 prehlada u toku godine sa prosječnim trajanjem od 8-9 dana, što znači da je kašalj prisutan najmanje 60 dana godišnje. Takođe, jedan od čestih uzroka nastanka kašlja kod djece je postnazalno slivanje, kao posljedica akutnih ili hroničnih upala sluznice nosa, trećeg krajnika ili sinusa. Kašalj je složen kataralni proces koji se sastoji iz više faza (nadražajna faza, inflamacija, produktivna faza). Zbog toga se preporučuje upotreba složenih biljnih sirupa koji sadrže veći broj različitih biljnih ekstrakata koji mogu efikasno pokriti sve faze kataralnog procesa (od nadražajne faze, inflamacije pa do produktivne faze).

user posted image


Broncamil sirup je složenog sastava: 6 komponentni biljni sirup sadrži visokoprečišćene ekstrakte i prečišćena biljna ulja: Timijana+Bokvice+Smilja+Bora+Eukaliptusa+Divljeg suncokreta.


user posted image


Pharmalife research je farmaceutska kompanija iz Italije sa dugom tradicijom proizvodnje prirodnih dijetetskih i kozmetičkih preparata namenjenih djeci i odraslima.

Svi proizvodi su proizvedeni po najvišem proizvođačkom standardu (GMP).

Za sprovođenje farmakoloških analiza i kliničkih studija, saradnja se ostvaruje sa najznačajnijim institucijama koje rade na području fitoterapije (Univerzitet MESSINI, Centar za prirodnu medicinu bolnice u Empoliju, univerzitetski centri u Italiji). Stručni radovi redovno se objavljuju u poznatim farmaceutskim časopisima.


Radujemo se unapred vašim iskustvima, porukama, sugestijama i prema potrebi pitanjima, vezano za upotrebu Pharmalife proizvoda.
U takmičenje ulaze svi komentari napisani od predhodnog nagradnog konkursa pa do kraja septembra.



(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
2.3.2017 11:09:55   
vedada
user posted image user posted image

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
16.3.2017 23:49:03   
minie
Fito balm nas saveznik i dobar drugar u posljednjih 15ak dana i mogu reci da je otkrice stoljeca. Posebno pomogne mojoj bebi kada krene da kasljuca.

Zeljela bih probati ovaj sirup Imuno :)

Svi proizvodi koje smo probali su stvarno super, a Mapez posebno, spas za dane provedene na moru.

Dodali bi i sliciu ali ne moze s moba :(

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
23.3.2017 2:21:08   
marketing RR
Drage dame,

Pišite nam o Pharmalife proizvodima, čekamo vas, jer uskoro sponzor deli vredne PHARMALIFE PAKETE proizvoda koji sadrže IMMUNO (sirup sa Cinkom), BRONCAMIL (sirup), APIS GOLA (oralni sprej) i FITOBALM (gel).

Požurite, još samo par dana pa saznajemo dobitnike
user posted image

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
23.3.2017 7:05:26   
pocahontas
Pharmalife proizvodi su super, jako smo zadovoljni narocito sa Apis gola sprejem koji nam je dio standardne kucne apoteke. Kada grlo pecka, kad nam zubici rastu, malo prsnemo i super djeluje i umiri bol i peckanje.
Koristili smo i sirup za kasalj i on se pokazao kao dobar. I Fitobalm gel takodjer imamo i mazemo ga malo ispod nosica kada procuri, bas ima divan i osvjezavajuci miris i nekako sigurna sam u dermatolosku ispravnost prozivoda jer ga mogu koristiti i jako male bebe user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
23.3.2017 9:22:37   
ladyblue RR
Definitivno je Pharmalife jedino što biram u apoteci kada nam trebaju proizvodi za imunitet i kod prehlada.

Apis Gola smo koristili i koristimo kod upala krajnika i grla i zaista olakšava tegobe. Naročito kada dijete ima upalu krajnika a treba da jede što je jako bolno.

Immuno smo koristili svake zime po 3 mjeseca i sada ga koristimo po potrebi. Toplo ga preporučujem svima a naročito je dobar za djecu koja se tek susreću sa vrtićem ili školom tj. boravku u prostorijama gdje se nalazi više dece.

Koristili smo i Broncamil i super nam se pokazao kao pomoć u sazrijevanju kašlja i iskašljavanju.

Uglavnom, Pharmalife rules u našoj kući user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
24.3.2017 7:44:14   
vedada
Kud god pođi pharmalife medu ponesi user posted image user posted image Ja sa dvoje djece stalno imam u kući i koristimo te proizvode. Najviše smo koristili Fitobalm gel kad su bili mali jer može i malene bebe da koriste.
Immuno nam je takođe pomogao za nejelice, A Broncamil kod kašlja smo koristili :-)

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *