|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekaonica - april
8.4.2016 14:49:01   
ablica
Pofezna, ja sam radila postupak u Bahceciju, nije mi uspio i nakon neuspjeha sam našla 1001 manu. Ali ipak samo odlučili da i drugi postupak radimo kod njih, jer je činjenica da imaju najveći postotak uspješnosti u BIH (lično znam zaista dosta ljudi kojim je uspjelo). Tako da ti zaista preporučujem njih za sljedeći postupak.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Čekaonica - april
8.4.2016 14:59:53   
Leptirica13
utrogestan je od 100 mg, dodju dvije table, ukupno 30 vaginaletica.. (koristim 3x3)
a estrofem je od 2 mg, njega dodje 28 tabletica (pijem 3x1)

I jos uvijek mi je ovo u terapiji...ne znam do kad cu koristiti..mozda do 12 sedmice..


IZVORNA PORUKA: malena27 RR


IZVORNA PORUKA: Leptirica13

ja utrogestan koristim 3x3, tako da meni kutija bude 2,5 dana :(
A estrofem sam pocela koristiti, cini mi se nakon punkcije..PRVO JE BILO 2X1,NAKON TRANSFERA 3X1


zaboravila si mi napisati koliko komada dodje u kutiji i kolika je doza po tabletici? hvala ti..
je li ga jos uvijek koristis ili je bilo samo do bete?



< Poruku je uredio Leptirica13 -- 8.4.2016 15:00:52 >


_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Čekaonica - april
8.4.2016 15:01:54   
harmonika
Malena,može i slastičarna proći,s obzirom da ćeš biti trudna (a ja sam vidovita,by the way) oprostiću ti što nećeš sama da se potrudiš. Ooooo daduška,šta ja to vidim? nećeš se izvući od časti. Bramarka mi duguje saher,malena baklavu a ti bi mogla neki dobar suflee

(odgovor članu ablica)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Čekaonica - april
8.4.2016 15:13:08   
BubaDara
daduška user posted image za malo srculence!!!! user posted image
Mogu misliti kako si sretna hihihiihi, sjetim se sebe nakon prvog uz i sreće i treperenja, lebdiš negdje, ne znaš kud bi od sreće! user posted image
Da nam budete zdravi i živi uvijek user posted image


_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Čekaonica - april
8.4.2016 15:17:47   
BraMar
Harmonika 100 kila ćeš imati nastaviš li ovako user posted image user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Čekaonica - april
8.4.2016 15:22:57   
malena27 RR
Ma razvicu je ako treba za tebe gdjo Vidovita user posted image
Samo bar 2 dana unaprijed javi da se pripremim...ima da ti skoci secer pa ti moram pripremiti gdje i da te smjestim na spavanju user posted image Daleko si ti...moras malo i odmoriti...

Leptiricu sarenicu, hvala ti do neba!

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu BraMar)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Čekaonica - april
8.4.2016 15:35:04   
harmonika
Ohoho,imam i prenoćište,odlično. Ništa ti ne brini,bramarko,ja sam za 7 mjeseci dobila 4 kg. Za ova dva i kusur da nabijem još 10 nije strašno. Nešto mi se slabo prima pa mogu jesti koliko mi duša žel.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Čekaonica - april
8.4.2016 16:02:36   
BraMar
user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: harmonika
Ništa ti ne brini,bramarko,ja sam za 7 mjeseci dobila 4 kg. Za ova dva i kusur da nabijem još 10 nije strašno. Nešto mi se slabo prima pa mogu jesti koliko mi duša žel.


(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Čekaonica - april
8.4.2016 17:02:43   
Lejni
Anandi, hvala na pozivu ja ne odbijam hranu sad posebno kad nemam mucnina ☺

Zene ja ovde vise ne ulazim ma samo li udjem ogladnim, skidajte se sa teme pite, baklave, kolaci, hajde da dodamo i moje tulumbe haha svjeze napravljene, jos mi palacinke pomenite pa ima da se odjavim sa rr

Harmonika prvo, smanji dozivljaj ili rasporedi i ne nagovaraj nas ostale da se gojimo nama se prima haha. Ne znam kako si uspjela da dobijes samo 4 kg zeno, gladujes li? Kad si vidovita hocu li ja tvojim stopama?

Daduska bravo mila vidis kako je sada sve ok i lakse ti je sigurno. Znam da je to jako emotivan trenutak. Uzivaj u svakom trenutku.

Mene danas smori ova kisa neka, bas sam se bila navikla svaki dan da skitam

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu BraMar)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Čekaonica - april
8.4.2016 18:59:03   
harmonika
Lejni,kakvo crno gladovanje. Jedem u neograničenim količinama i kad mi se jede,u bilo koje doba. A imam ja viška 5 kg od prije trudnoć. Mislila sam da ću doći na 100 kg ali eto nešto mi se ne prima.

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Čekaonica - april
8.4.2016 20:31:31   
wery
Daduska, bravo, cestitam na malom srculencu, mogu mislit toga osjecaja.
Harmonika, samo uzivaj, super pa ti se ne prima, i ja hranu obozavam.
Zelim i ja vasim stopama, povucite me pliz user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Čekaonica - april
8.4.2016 20:55:15   
harmonika
Wery vučem,vučem. Brzo ćeš ti za nama. U pravim si rukama. Ova prošlomjesečna profina grupa je bila uspješnija nego ikad. Preko 50% uspjeha.

(odgovor članu wery)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Čekaonica - april
8.4.2016 21:33:22   
Lejni
Harmonika onda ti svaka cast, prava si srecnica. Ne znam kako kod mene moze biti ali ja sam uvijek bila bas mrsava nikad pretjerano ali linija je bila nesto o cemu se vodilo racuna dok nisam stupila i brak i muz i ja smo se mnogoooo popravili. Ja sam maksimalno u zivotu imala 60kg a kad sam sad usla u trudnocu na prvo mjerenje 71kg . Onda do 21.03 izgubila ukupno oko 1kg a sad molim boga da ide norlmalnim tokom jer zene koje su mi rekle kao i ja sam izgubila tako na pocetku su posle za 4-5 mjeseci dobile 15kg najmanje.



_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Čekaonica - april
8.4.2016 21:52:08   
harmonika
lejni neka nama naših pilića,lako ćemo za kg. Ja sam niska,svaki kg mi se primijeti ali znaš šta-aj dont ker ;-)

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Čekaonica - april
9.4.2016 8:35:28   
Bubule82
Profezna BarMar i anadi kad je kafa?! :)

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Čekaonica - april
9.4.2016 10:03:50   
Lejni
Harmonika, nisam ni ja visoka ali tacno od kako sam navalila ove kile nije mi dobro. Zato ce mrvica kad prohoda da majki dovede liniju u ref hihi. Neka su samo zivi i zdravi i dabogda da jedina briga svim zenama u trudnoci bude hoce li se mnogo ugojiti, da druge brige nemaju, da sve bude ok. Mada ne valja se ni rasiriti puno, sve u mjeri.

Evo od mene kafica user posted image user posted image a sad ce nastavak biti od vas komentari o hrani

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu Bubule82)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Čekaonica - april
9.4.2016 10:27:29   
BubaDara
Jutric mojim najdrazim zenicama user posted image
Vidim ovdje se opasno priča o hrani, sreća harmonikice pa meni slatko ne ide baš od ruke u trudnoći inače bi s tobom stigla do 100 kg user posted image
lejni da te utješim i ja sam se udala sa 63 a zatrudnila sa 76 a samo nakon godinu braka! user posted image
Sreća pa za ova 4 mjeseca dobila samo 1 kilicu pa se nadam da necu pretjerati za ostalih 5 user posted image Drage moje kako vrijeme leti, mi po terminu danas ulazimo u peti!!!! user posted image user posted image
Grlim vas sve i želim ugodan vikend user posted image


_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Čekaonica - april
10.4.2016 8:45:11   
anandi
Jutroooo, ustajte spavaliceee user posted image ceka
Sta se to toliko pise o hrani, ako ste za kod mene je danas maslanica u planu, pa bujrum
daduska user posted image user posted image za srculence, sad se opusti i uzivaj
BubaDaro ma Gracanica je pripisaj hoda user posted image zacas cas ti nama doci ovdje da kahvenisemo user posted image
Pofezna imas poruku na fb Isplati se tamo uzimat lijekove. Clexan koristim od 4000jedinica
Leptirice provjerila sam ja za clexan i on se ne placa samo u kantonu Sarajevo, mi nazalost na TK moramo kesirat

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Čekaonica - april
10.4.2016 11:57:17   
BubaDara
anandi evo i ja pijem user posted image user posted image
Danas smo duze spavali, lijepi vikend i neradna nedjelja user posted image
Vjeruj ja baš kontam sta da jedem, maslanica bi sjela ko budali šamar user posted image
Eeee, pofezna je prva koja me dodala i na fb, i skontam da mi zna seku...kako je svijet mali! user posted image Možda i vas koju znam a nisam ni svjesna svoje nesvijesti user posted image


_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Čekaonica - april
10.4.2016 12:33:06   
aidicaa
Dan zenice.
Ja sam danas druga smena, a bila vredna jutros pa izribala rernu od sporeta, naprskala ga jos sinoc pa danas ga ocistila za deset_ min user posted image
Ja sam jos uvek u iscekivanju menge, jos juce trebala dobiti user posted image
Da nisam trudna bre user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Čekaonica - april
11.4.2016 15:25:32   
pcelica 23
cao drage moje user posted image ima li vas user posted image Jao,ja vazda nesto petljam user posted image danas odem da uradim papa test i nesto nisam Bog zna ni razmisljala o tome.I kad sam dosla kuci citam da ne bi trebalo imati odnose unutrar 24 sata,a meni plodni dani i naravno da imama odnose user posted image eh sad ,valjda nece biti neki belaj!
A,ja nazvah sad G da ga pitam,on veli nema to veze bitno je kako se uzme test!! Eto valjda nemam razlog za brigu user posted image

_____________________________

Pocetak borbe 2012
23.12.2015. ICSI ( Vracena 3 embriona treci dan)- 3.01.2016 pozitivan test 5.1.2016 beta < 1,0 :(
7.5.2016 pozitivan test (prirodnim putem nakon 4.godine) Beta 3146 ,O
... i konacno u decembar 2016.stigao moj princ <3

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Čekaonica - april
11.4.2016 18:18:47   
Lejni
BubaDara ja sam fo sada gubila a od zadnjeg pregleda do sledeceg cu uskoro znati koliko sam u plusu hehe, zadnji oni su najopasniji za kilazu i voda i sve. Bravo za otvaranje novog mjeseca, mi smo danas usli u 17-u a uskoro ce kontrola koju jedva cekamo.

Opet hrana a zene?

Aidice je li dosla user posted image , cekamo

Sreca zene pa malo progrija danas inace bih bila mnogoooo mlitava

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu pcelica 23)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Čekaonica - april
11.4.2016 19:46:26   
BubaDara
lejni znaci nisam jedina koja jedva ceka kontrolu? user posted image
Ja bi sad išla svake sedmice da vidim sta radi moje sunce, jer mi prosli put maše hihihihihi uvijek me iznenadi nečim pa bi ja stalno da se gledamo i snimamo user posted image Eeeh kad nas se samo sjetim na temi kad smo čekale plusiće i eto Bog dragi nam dade da sam samo dan prije tebe ugledala svoje user posted image Ljubim te i mazi pupu od mene user posted image
Pusa i puno baby prašinice šaljem i ostalim našim ženicama trudilicama!


_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Čekaonica - april
11.4.2016 22:33:39   
aidicaa
Lejni jos uvek je cekam user posted image . Nadam se da ce sutra stic pa da pocnem sa stimulacijom.

_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu ablica)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Čekaonica - april
12.4.2016 10:21:13   
Leptirica13
hej zenice moje...
I mi zeljno cekamo svoj ultrazvuk, da cujemo dva mala srceka...user posted image

a isto tako jedva cekam da nam prijavite svoje plusice..ovaj mjesec je pun pogodak...user posted image

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *