|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekaonica - april
12.4.2016 15:00:56   
BubaDara
Leptirice13 ako Bog da jedva čekam da nam se javneš poslije kontrole user posted image user posted image
I ja jedva čekam nove prijave plusića hihihihihihi a proljeće je idealno vrijeme za nove user posted image user posted image


_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Čekaonica - april
13.4.2016 8:31:23   
aidicaa
Leptirice jesil bila na kontroli?

_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Čekaonica - april
13.4.2016 8:43:41   
Leptirica13
Kontrola nam je sljedeci utorak,aBd..jedva cekam..

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Čekaonica - april
13.4.2016 8:45:08   
aidicaa
A sledeci utorak. Mogu da zamislim kako se osecas.
Imal kakvih slatkih muka?

_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Čekaonica - april
13.4.2016 10:11:59   
Lejni
Aidice kakva je situacija?

BubaDara joj draga kad se sjetim. Uletimo po malo da vidimo dokle je koja stigla i cekaj. Ali eto sve prodje. Ma ja ne znam ni jednu trudnocu koja nije nestrpljiva. Ja kud sam ja nestrpljiva tud muz jos gori od mene. Svaki dan kad dodje sa posla racuna koliko do kontrole kaze pozelio sam da ga malo vidim. I nasloni uho na stomak kaze da ga slusa. Ja mu kazem ne mozes tako cuti cuces crijeva samo i moje srce, kaze mogu cujem ja kad se pomjera-hajd nek mu bide. Milo mu tako da mu ne uskracujem to dok ne pocne da se osjeca pokret pod rukom.
Nama jos 7 dana do kontrole i osmi ujutru abd idemo na "sastanak"

Leptirice brzo ce to proci pa kad cujes srculencad kako ces se dovno osjecati.

Anandi, kuda si ti sa svim, jos koliko cekamo da bude sta konkretnije?

Ostale zenice jeste li sve dobro?

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Čekaonica - april
13.4.2016 11:48:35   
Bubule82
Pozdravljam vas sve i želim svima user posted image user posted image , kod mene čekanje do user posted image pa nemam šta za prijavit. Al haj da vam mahnem sa posla makar!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Čekaonica - april
13.4.2016 12:58:32   
Lejni
Ne znam sjecate li se Logica sa nase teme sto je bila pa otisla na veselije, porodila se danas. Tamo se lista prazni i puni a ja zelim da se sve tamo prebacite sto prije

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu Bubule82)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Čekaonica - april
13.4.2016 18:43:31   
elvy
Dancek zene moje ja samo da vam se javim i da vam kazem da sam se porodila i da smo moja cura i ja kod kuce.Hvala Bogu sve je uredu.Zelim vam svima da ubrzo i vi docekat.😍


_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Čekaonica - april
13.4.2016 18:57:21   
Lejni
Cestitam od srca, tebi brz oporavak a malenoj dug i srecan zivot uz roditelje. Ljubi malenu

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Čekaonica - april
14.4.2016 8:41:50   
anandi
Jutro curke
Vidim bas lijepih vijesti user posted image Znaci nasa stara cekalica Logica se porodila, bas lijepo da se brzo oporavi a bebica da ima dug i sretan zivot
elvy takoder cestitam, brz oporavak zelim a cura da bude zdrava i ziva dugo godina
Bubule samo masi ako vec nemas sta prijavit user posted image
Lejni pa i ja sam kao i Bubule cekam user posted image vec me neka jeza prolazi sto znaci da mi mogla uskoro i dobiti. Nabavila sam estrofem sad samo jos da user posted image dode i da pocnem piti. Za 10 dana je uz.... Muz ti je divan user posted image pusti ga da osluskuje, i za njih je to nevjerovatno iskustvo.

Ja sam vam slomljena, jucer sam digla stan da se okreci...eto zavrsila se vecina al ona sica za brisanje je uzas, sve prasnjavo. Koliko sam jedva cekala da otopli sad zelim da zahladni i da ne otvaram i da ne ulazi prasina user posted image Abd dok budem cekala betu sve ce da bude cisto a ja cu moci na miru da skitamuser posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Čekaonica - april
14.4.2016 9:08:45   
BubaDara
elvy čestitam od srca!user posted image Da vam bude zdrava i sretna i da se brzo oporaviš ako Bog da! user posted image user posted image
Lejni bitno je da smo mi dočekale, ali nevjerovatno mi je da sam se s tobom prvo zbližila na forumu i praktično na temi ostale same i bodrile se i da nam je Bog dao da u dan ugledamo svoje user posted image user posted image
Anandi draga, svaka ti čast, mene to tek čeka, nikako da se nakanim da krečimo, ali uskoro ćemo, bolje dok nije puno ugrijalo sunce! O prašini mi ne govori, ne znam kako stigne tolika na četvrti sprat zgrade! user posted image user posted image
Super da si se naoružala već lijekovima pa ovaj put ako Bog da da uspije, od srca jedva čekam dan kad ćeš nas obradovati! user posted image
Ostale ženice mahanje i vama i sretnoooooo user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Čekaonica - april
14.4.2016 9:15:41   
anandi
BubaDaro i ja sam odlucila sad da se to rijesi, hem je ugodno vrijeme za radit a poslije transfera ne bih smjela. Mogu ti reci ovo je prvi put odkako sam udata da prvo sredujem sebi user posted image inace sreduje se kod sveki pa kod mojih a ja kad dodem na red....ove godina prvo ja a ostali ako stignu user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Čekaonica - april
14.4.2016 9:34:24   
Lejni
BubaDara jesmo bile same tamo, nekad neko uleti na temu i vise se ne javlja hehe. I eto zajedno se obradovale.

Anandi, to ti je pametno. Sad sve sredi da posle ne doras nista. Meni je bio uzasan osjecaj, taman oko nove godine ono muz nije par dana radio, radio samo na bebi user posted image i samo se izlezavali i setali nije mi dao nista da dohvati. Malo posle nismo bili tu i posle saznam za trudnocu i za hematom i svasta i kaze dr mirovanje nikakav napor. I sve tako stan bio u haosu, samo gladila. A inace sam bolesna da sve bude cisto, to mi majka prenijela bolest haha sve sam nju kritikovala a ja gora.
Sad kako je otoplilo a ja nemam mucnine mislila mogu ja sad sve kao supermen i kad muz ode ja navalim da sve cistim i perem itd. I zaboli pupa. Sad ne smijem vise.

Mi cemo na krecenje mozda u avgustu ne znam a mozda ranije, nego ce biti ove familije od preko grane pa ce nam se zaprljati opet. A hocu da bude taze svjeze kad se sunce majkino rodi.

Sad sve obavi i posle ne pipaj nista. Uzmi vrijeme za sebe. Lezi i odmaraj, prosetaj. Sjecam se i prosli put u tom periodu si digla velika neka ciscenja i spremanja. Sad nema.

Zene ljubac. Odoh malo da se tusnem pa da se presvucem iz pidzame konacno vise

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Čekaonica - april
14.4.2016 10:59:54   
BubaDara
Ja onda imam ludu sreću sa sveki user posted image
Meni moja ništa ne da da radim, pogotovo sad, kad hoću da joj usisam bar i izbrišem podove i prašinu ona kaže "neka, ja sam to prije dva dana sredila, samo ti odmaraj i čuvaj mi dijete" a ja jedva i dočekam hahahahahahaha tako da kad idemo kod njih ja rahat user posted image
Inače, kako žene imaju problema s tim svekrvama, meni moja Allaha mi bolja od mame user posted image mama mi je vazda čangrizala a i sad, samo "pazi ovo, pazi ono, nemoj da bi rekla ovo, nemoj ono...." isprepadala me svekrvom prije braka pa sad joj kažem nekad u šali da je bolja od nje same, ali naravno da nije, mami je mami uvijek i to sad znamo cijeniti mnogo više nego prije!user posted image
Žene drage, ja se ubila grahom na poslu, stomak mi je k'o da sam bar sedmi mjesec a tek peti hahahahahaha Ne mogu da dišem kako treba user posted image Odoh prošetati pa se čujemo...

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Čekaonica - april
14.4.2016 11:45:50   
3_godine
Ženice koje ste već prolazile kroz postupke vantjelesne oplodnje i imate iskustva, kako ste reagovale na terapiju? U sustini me zanima razlika izmedju gonala f i menopura. Gonal mi je primamljiviji jer ga mogu davati sama sebi, ali ako je menopur bolji ne bih rizikovala.

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Čekaonica - april
14.4.2016 12:02:29   
daduška
Harmonika , ako želiš biti pokusni kunoć mojih slatkih delicija, pašće i taj suflee, ali rado tvoje sigurnosti ja bih te radije izlevela u dobru poslastičarnicu user posted image
Krečenje... MM već kuje planove, ali imam sreće pošto on to sam sve odradi , a sveki mi sve to lijepo oriba i sredi user posted image
Zavisi koju terapiju ti propiše doktor. Sve je to individualno. Ja sam koristila i menopur i gonal, i vjeruj da sam jednako reagovala na oba. Doduše u prvom postupku sam bila na dugom protokolu a u drugom postupku u kratkom protokolu. Samo slušaj doktora.

< Poruku je uredio daduška -- 14.4.2016 12:03:24 >

(odgovor članu 3_godine)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Čekaonica - april
14.4.2016 12:03:29   
malena27 RR
3 godine, gonal f je cisti fsh i samim tim je bolji...ja sam u prvom postupku koristila gonal, dobila 16 jc, u drugom merional dobila samo 6 jc...
Evo sad u trecem koristim gonal user posted image pa vidjecemo sutra kako sam reagovala...

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu 3_godine)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Čekaonica - april
14.4.2016 13:48:32   
3_godine
Kod mene će biti kratki protokol, mada iskreno prema broju ampula i količini lijekova ja i ne vidim neku veliku razliku....
Hvala vam na informacijama u svakom slučaju. Malena želim ti veliki broj lijepih zrelih jć :)

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Čekaonica - april
14.4.2016 14:14:49   
harmonika
Daduška lopužo nemoj da se izvlačiš. Ima da častiš,nije bitno gdje. Malena,počelo bockanje,juhuhu ;-) neka je sa srećo,da mali ljepotan dobije pojačanje aBd. Ja 30.sedmica,danas idemo po kolica,zvali nas iz radnje da su stigla. Eto pašće prva kupovina za bebana. A što se tiče krečenja i ja se spremam za tu avanturu.

(odgovor članu 3_godine)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Čekaonica - april
14.4.2016 14:41:36   
anandi
Curkeee kod mene slatka user posted image ribajuci vrata user posted image pokuca na vrata user posted image user posted image Sad sam zvala ordinaciju i rekli su da sutra aBd pocnem s estrofemom 3x1 uhhhhh pocelo je user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Čekaonica - april
14.4.2016 14:48:21   
daduška
Nema izvlačenja, naprotiv, samo smo kolači i ja još uvijek na "Vi" user posted image
Malena sretno sa bockanjem, pa da nas uskoro obraduješ user posted image
3 godine kada počinje bockanje?

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Čekaonica - april
14.4.2016 14:50:57   
mama3333
pozdrav drage moje,nije me bilo malo duze ali tu sam i svaki dan mislim na vas iako nisam pisala...
ja sam polako pocela kupovat stvarcice jer su mi kontrole sad svako 14 dana i nemam predstave dokad cemo gurat,sve opcije su u mogucnosti,i da me porode na kraju sedmog i da pokusamo gurat do devetog nemam pojma,
naprimala sam se injekcija moze mi biti do kraja zivota,sada primam svako dva dana,a pokusacemo i na trimmozda mi se i posreci..
sve vas user posted image user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Čekaonica - april
14.4.2016 14:51:43   
daduška
user posted image anandi, naka je sa srećom. Počinje toliko iščekivani dio postupka user posted image

(odgovor članu daduška)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Čekaonica - april
14.4.2016 14:58:32   
harmonika
Anandi srećno. Uspjećeš ti,borac si. Mama333 ja se baš danas pitam šta je sa tobom. Biće to dobro,kraj si sedmog mjeseca tako da je i bebica spremna za život izvan maminog stomaka.

(odgovor članu daduška)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Čekaonica - april
14.4.2016 15:02:36   
malena27 RR
Hvala cure moje drage! Krenuli smo pa polako s Bozijom pomoci...
Anandi, sretno i ovdje jos jednom!
Harmonika, znaci beban se ponovio user posted image Neka je sa srecom novo prevozno sredstvo user posted image
Kad ces na baklavu?

Mama3333, izdrzi jos malo, sto je duze beba u stomaku, bolje za nju/njega...

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *