|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
29.4.2016 20:33:04   
nudzejma
BubaDaro....hvalauser posted image
Arijana i mene bole kosti i prepone,bas se nekad osjecam rasklimano user posted image
A valjda je to sve normalno,mada sam i ja u prvoj trudnoci ove simptome imala dosta kasnije...
Vidim pisete o imenima,ni mi jos nismo sigurni koje bi,znamo samo koja ne biuser posted image .
Vedad je ime mog brata i meni je divno,a o Darisu da ne govorim...moj veliki djecak se tako zoveuser posted image
Mm napravio opet palacinke s nutelom plus ledo sladoled siesta mhmmmm,ako niste probajte ga,diiiivan je.O kalorijama necu da mislim iako u srijedu aBd imam vaganjeuser posted image A tek produzeni vikend i rostilj.....uh....Odmorite se okruglice i uzivajte sa svojim porodicamauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
29.4.2016 22:57:18   
winky_sa
Hvala vam svima za dobrodoslicu.....meni je prva beba, zasad smo na mirovanju pa odbrojavam dane do pregleda.
Zelim vam svima ugodne praznike da se odmorite i uzivate sa porodicom. user posted image

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
30.4.2016 7:06:51   
Sanjalica 85
Drage moje samo da se brzinski javim. Moja mala debelguza je sve preduhitrila i odlucila da izadje prekljuce. Imali smo jedan hitni carski ali je sve proslo super,:) mala sam ko mrvica 3150g i 51 cm. Pisev vam vise kad izadjem :) Ljubimo i grlimo vas moj maleni smotuljak i ja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
30.4.2016 8:06:46   
nudzejma
Aaaaaa masAllah Sanjaliceeee....Bas si me iznenadila...
Cestitam od srca,neka vam je ziva i zdrava princeza a tebi zelim sto brzi i laksi oporavakuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
30.4.2016 12:28:35   
minie
Masallah sanjalice, uzivaj sa svojom bebicom user posted image

Danas kod nas ko malo progrijalo, R izasao sa nanom da malo vozi biciklo, kasnije moram u kupovinu. Uh kako imam veliki pritisak na mokracni mjehur, sekunde ne mogu trpiti, nekad jedva do wc-a stignem user posted image

Inace, sta ima jos novo kod vas? I hvala vam.na rijecima podrske, i ja se nadam da ce MM stici na vrijeme. U srijedu krece aBd, a ja u srijedu moram na ctg i pregled.

Ljubimo vas sve :)

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
30.4.2016 14:01:58   
ema08
user posted image Sanjalice, čestitam 🎊 sve najbolje maloj bebelguzoj i njenim roditeljima 💕 🌸 user posted image user posted image , neka je u životu ako Bog da čekaju samo lijepi trenutci, a mami želim brz oporavak i piši nam detaljno kako prodje porod kad ugrabis malo vremena. 😘

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
30.4.2016 14:39:58   
BubaDara
Čestitaaaam sanjalice baš si mi popravila dan!!! user posted image
Ljepotica pozurila svojoj majki u zagrljaj, nista od rostilja, to ti se osvetila za debeloguza nadimak! user posted image
Da vam je zdrava i sretna skupa s vama i da se ti brzo oporavis! user posted image user posted image user posted image
Zene moje ja sad s pregleda, nasikirala se pravo user posted image i oplakala sam vec kod doktorice user posted image
Prvo mi kaze da mi je grlic otvoren s vanjske strane, zabrani odnose skroz, onda kaze da je beba pravo nisko ali kao nada se da ce se podic jer jos je kao mala trudnoca (22 tt), kaze da kupim pojas za trudnice, isto nije problem, zeljezo 119 kao eto na donjoj granici, jedi cveklu, pekmez, sok od borovnice, aronije... i na kraju kao šlag na tortu kaže da u brbinom stomaku vidi sve i bubrege i mokracni mjehur i jos stosta ali ne vidi želudac user posted image ja odmah briznem u plač user posted image i ona se prepala, ne zna sta bi sad, i kao hajde smiri se, možda se kao još nije napilo vode pa se zeludac slijepio i ne vidi se jer kao inače vidi se samo kad je pun ali ko će to meni objasniti kao normalno?! Rekla je da dođem opet oko 4-5 da pokušamo ponovo vidjeti pa nadam se da će se vidjeti inače ću skrenuti s pameti!!!user posted image Oprostite na ovakvom postu ali stvarno sam van sebe i ne mogu da se smirim.

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
30.4.2016 15:11:21   
nudzejma
BubaDaro ne sekiraj se....Nista to nije strasno iako si mrvicu otvorena,uspori tempo vise odmaraj,izbjegavaj dugo sjedenje i stojanje.Pa valjda bi ti dr.dala neku terapiju da je bilo sta alarmantno...A za bebin zeludac isto mislim da ona to dobro nije vidjela...ipak UZ se moze itekako pogresno nesto vidjeti u nekom trenutkom.Mozda se beba nezgodno okrenula ili joj je prazan zeludac.Smiri se,i javi poslije kontrole.Molim Boga da bude sve ureduuser posted image user posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
30.4.2016 16:10:54   
ema08
🐞 daro, jao bas mi je zao sto si se nasikirala. Nadam se da je to sve ok. Doktori nekad nemaju takta pa ti tako nesto saopšte, a nidje veze. Mene je tako isto prepala zadnji put doktorica kad je gledala srce i odjednom me pita ima li mi neko u porodici srčanu manu. Ja premrla, kažem joj da nema i pitam jel to nesto nije ok sa bebom, kaže ma ništa sve ok već pita onako.
Sretno ti večeras i javi nam se ako Bog da sa dobrim vijestima. 😘

I ja sam danas nesto nikakva, ne osjetim bebu bas nesto pa sam se pravo unervozila. Valjda ce mi se javiti sto skorije da se više ne sikiram :-).

Puno pozdrava za sve drugarice sa foruma

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
30.4.2016 16:34:39   
Isha
Sanjalice, cestitam, neka vam je ziva i zdrava 100 godinauser posted image , i nije mrvica, moja je rodjena istih dimenzija, a prenijela sam sedam dana.

Bubadara, ne sekiraj se, ja sam serklaz imala i opet prenijela, a za zeludac vjerovatno se ne vidi iz tih razloga.

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
30.4.2016 19:32:52   
tačkicaa
Ja nisam planirala da se javljam do poslije praznika, alu vidim ima novosti. Prvo da naruzim debeloguzu sto je pozurila iako smo joj fino odredili datum i teta Tackica kazala da se ne napusta pupa do tad user posted image Sanjalice drago mi je zbog tebe, zelim vam mnogo prelijepih zajednickih trenutaka i sve najljepse. Pisi nam i dalje user posted image
BubaDaro nemoj da se sekiras, sigurna sam da je to sa zalucem greska. Pazi se i obavezno javi sta ue bilo na pregledu. user posted image

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
30.4.2016 19:47:22   
minie
Bubadaro ne sikiraj se, mouda nije dobro vidjela. Javi nam sta je bilo na drugom UZ.

Tackice sta bi sa tvojim ugovorom? Nisam upratila krajnji ishod.

Ja danas isla u kupovinu, R nas je smorio, jos i sveki posla da mi.pomogne. on je gurao kolica velika, raje u Bingu tona, ma.noge mi otpale. A sve ko lafo hoci da manje hodam, da ovo malo malo kasnije izadje user posted image

Kupila sam divne tetra pelene u FIS-u, sa dezenom, 2,20 KM/kom pa eto ako kome trebaju da imate info.

Odoh sad one stvari raspremiti, pa cu opet malo leci.

Gdje vi sutra dernecite, ja cu oko rostilja malo pvdke sa R i svekrvom, sami smo nas troje sutra. Mozda i svoje nagovorim da dodju ;)

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
30.4.2016 23:05:06   
BubaDara
Evo me tek sad. Halalite sto ne stigoh prije ali stvarno sam bila lose, povracala, katastrofa, a eto sve bezveze izgleda!
Na drugom uz cim je upalila vidjeo se zeludac, pun mashAllah, dusa mamina user posted image zivot, sreca, vrtirepka mala user posted image
Ne stigoh danas pisati vam cini mi se ni to da je rekla da je curica user posted image user posted image
Sva sam i dalje van sebe, bas sam se nasikirala pravo, mm je i plakao isto jer se i on ubrinuo. U sustini smo oboje prvo pomislili kako mora biti sve ok kad sve drugo ima i super radi ali doktorica rece kao moze ipak biti da je problem, jer postoje kao suzenja na jednjaku u grlu gore pa tad kao beba ne moze gutati dovoljno vode i to moze biti ta anomalija! Bas ono nimalo ohrabrujuce! U sustini i ona se nasikirala, kaze od kad si otisla razmisljala sam o tebi i svemu. Stvarno je dobra doktorica pa razumijem i to sto je rekla, gore bi bilo da je presutila kaze, ne bi mogla spavati do sljedeceg pregleda. Ipak i njima nije lahko kad vide tako nesto da saopste a moraju i zbog sebe biti temeljiti. Eto da ne dužim, izvinite jos jednom na pokvarenom danu ovdje. user posted image
Eto popravit cu vam bar prosjek u septembru sa jednom curicom više user posted image user posted image user posted image
Laku noć i lijepe snove vam želim drage moje mame i user posted image


_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
30.4.2016 23:54:39   
winky_sa
Sanjalice cestitam od srca, bebi zelim dug i sretan zivot, a tebi sto brzi oporavak.
BubaDaro bas mi je zao da si se nasikirala, ali mi je ujedno drago da je sve hB u redu. Cuvaj se user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
1.5.2016 8:45:34   
ema08
Draga BubaDaro, ja sinoć zaspala ti se nisi jos javila. U pola tri ustajala u wc i uzmem mobitel da vidim jesi li sta pisala i pravo sam se obradovala. Hvala Allahu user posted image user posted image auser posted image
Znam ja da dr.trebaju reci ako sumnjaju nesto ali da ti je rekla da se to dešava i da nisi jedina opet je nekako lakše. Al bitno je da je sve ok. I super pa je mala smrdljivica taman da nam malo prosjek popraviuser posted image
Bas mi je dragouser posted image da je sve ok. 😘

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
1.5.2016 10:48:07   
tačkicaa
E fala Bogu, sve si nas obradovala lijepom vijesti user posted image Sad cemo se paša i ja napit' uz rostilj rahat, ipak dobijamo zdravu curicu na jesen aBd user posted image Samo da znas Bubice, ja sam septembarsko dijete, ako ti mala bude k'o Tackica, ima da ti je veselo user posted image
Uzivajte lijepe trudnjace user posted image user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
1.5.2016 12:12:17   
Daliyah92
Sanjalice, cestitke user posted image user posted image user posted image Pozurila bebara user posted image user posted image

Bubadara, drago mi je da je sve ok user posted image

A sad cemo da predjemo na temu za Maj user posted image

http://www.ringeraja.ba/forum/Razgovori_u_ocekivanju_beba_-_Maj/m_2756151/tm.htm




_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 442
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *