|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
27.4.2016 10:57:38   
search
Hee propade mi post od tri kilometrauser posted image

(odgovor članu blossom)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
27.4.2016 10:59:18   
search
Aj pa stvarnoooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne da mi se sad ponove, nekad dr put kad budem raspolozena, sad sam jako gladna moram ic skontat sta cu doruckovat hhh

(odgovor članu search)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
27.4.2016 11:32:29   
tačkicaa
Mahanje svima user posted image
Evo mi danas dobro, za čudo Božje ništa ne boli user posted image
Blossom I ne hodala k'o patkica, kad ti pače dolazi za 20-ak dana aBd user posted image MA ne forsiram se, nije to neki naporan pos'o, ali svejedno sjedenje ubi. Još kad mi kažu da trebam šetat' malo više, pa dobro ba ljudi jedva dočekam doć' kući da ispružim stare kosti, još da se i šećem po ovim kišurinama user posted image Eto iznervira' samu sebe user posted image
Search Hajde nahrani trbušče, pa ponovo natenane ispiši sve user posted image Kopiraj prije slanja, pa ako ne prođe samo zalijepi ponovo user posted image

(odgovor članu blossom)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
27.4.2016 11:41:39   
Lejni
Prekjuce ja zene moje napisem post a sve fino iscitala i pobrojala vas sve. I nece pa nece ja kopirala bila jer sam znala ali kaze ponovo lozinku pa blokira pa sve tako. Ja se nadam da ce sad makar ovaj otici inace cu da poludim i od rr.



_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
27.4.2016 14:21:03   
search
Pokusavam se sjetit sta sam sve pisala hmmm...
Ja sto nam je vrijeme promjenljivo...ne znam ko je prvi spomeno al evo i mene svaki dan nesto zabolucka pomalo, nekad leđa, kukovi, stopala, po dnu stomaka, sinoc me po prvi put rebra zaboljese, ko da se bebi zakacila rukama pa se ljuljala user posted image a zadnja dva dana mi se stomak tako odjednom stvdrne sav jos se bebi cudno okrece pa kad pocne udarat zgoljavim rukicama i nogicama uzas haha, ne boli to al je jaaako neugodno.. Mada opet mislim da je ovaj period najljepsi, prvih cetri pet mjeseci uzas sa mucninama i svime, sad je fino mirno, moze se i setkati i vidi se pravi pupa trudnicki, a opet nije pretesko tijelo se haman naviklo, do sad sam u plusu 6 kg ne primijeti se nigdje eto osim stomaka hhh, a eto ostalo mi je jos dva i po mjeseca pa se nadam da mi nece jos plaho skocit kilaza hhh, vodim borbu sa slatkisima, postala sam ovisnaaa, trudim se da se zdravo hranim al al sta cu kad sve pokvarim sa cokoladnim bombama haha, voce me izvlaci sreca,
Polahko me fata panika, nisam jos nista kupila, znam sve gdje cu sta cu al eto nikako da pocnem, cekam da muz dadne zeleno svjetlo hhh ipak on placa xD dude i flasice nisam planirala kupovat ni koristit i iskreno se nadam da mi nece ni trebati, ako ko pokloni uhar hajd user posted image
Vise mi je u planu kupiti prsne skoljke, silikonske bradavice za svaki slucaj, i avent kremicu za bradavice , vec sam primijetila da su suhe pa ce mi to svakako koristit, i eventualno ako mognem nabaviti jeftiniju al bolju izdajalicu jer mi se ne daje stotka a ne znam hocel mi bas trebati al eto voljela bih imati novu. Jel koja od vas planirala kupovati one raspiratore za nosic kako se vec zovu, kao usisavaci, bas napravljeni za bebe tako da nije strasno ko sto zvuci xD, ugl dobila sam preporuku za to kao ekstra ocisti nosic znam da u bebica to vazda ima, al vjerovatno ce u nasih biti manje jer ide ljeto :) i takkkk... Danas imam pregled vaganje pritisak a sutra ultrazvuk, jes mi to glupo sto odvajaju kad se sve moze odjednom zavrsit al et...
Ev sad sam vam se ispisala pa kad volite citajte user posted image
Inace kad pisem veliki post kopiram za svaki sluc ako ne prođe al eto sad sam bas mislila da nema potrebe i zeznuh se debelo haha
Pozdravljam vas sve iz svog toplog kreveta user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
27.4.2016 16:07:08   
BubaDara
hellooooo i od nas dvoje user posted image
prvo da poželim dobrodošlicu maglaj_mum user posted image Želim ti ugodnih 9 mjeseci i da nam rodiš zdravu bebicu user posted image
tačkice ne brini za boluckanja, i mene je tako, to je period brzog rasta tako da mora više da boli valjda, proći će, ne brini user posted image
bitno je da se paša javlja redovno svojoj mamiciuser posted image
I moje je pile pravo aktivno, po cio dan se nešto vrcka user posted image jutros se probudim i okrenem se na leđa kad osjetim odeeeee moj stomak u desnu stranu i napuha se ko loptica (ali nije više teniska, nego rukometna user posted image ) i pipnem kad tvrdo, i drži tako nekoliko sekundi i popusti fino. Izgleda ovom djetetu dosadno nekad, mafija moja user posted image
draga maja_ajna i ja imam brigu u subotu stati na vagu, osjećam da sam ovaj mjesec isto dobila minimalno 3kg ili je do većeg stomaka sad, ali imam brigu user posted image
Arijana i ja imam ponekad iscjedak ali kod mene nije tako rijedak, nego baš gust ali nema ga puno pa kontam da je normalno user posted image
A kod doktorice kad odem uvijek sve čisto i suho i pohvali me, pa ne znam sad...pitat ću je u subotu ako se sjetim, ako ne odlebdim u nebesa od sreće kad vidim pile na 4D uz user posted image
Jedva čekam pregled ako Bog da, a jučer mi javi da mi odgađa 4 sata pa mi produži čekanje user posted image
Toliko sam zapamtila, a nemam više ni vremena da tipkam, odoh kući napokon user posted image
Ljubim vas user posted image user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu search)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
27.4.2016 16:29:34   
Arijana2
Pozdrav :) mene juce izbacivalo čitav dan nisam se nikako mogla konektovati na Ringeraja ,rekoh možda sam dosadila user posted image ne bi bilo čudno.Ipak je bio čir ,da izvinete na stražnjici i bolilo je nenormalno,znaci trnu tuke i noge od bola.Stavljala sam rivanol i treći dan se probušio i izišlo fuj vise krv sa nekim nečistoćama ,i prestalo boljeti,evo jos stavljam obloge da se sta ne inficira nedao Bog.Izvinite na detaljnom opisu ali eto.Ni ja nisam uspjela pronaći te uloške za plodnu vodu,ali mislim i nadam se da nije plodna voda jer bi curkalo čitavo vrijeme,ali na pregledu cu pitati aBd.Mozda je i rivanol user posted image moram se i našaliti .Ja se čini mi se osjećam grozno s obzirom da sam trk 7 mi mjesec,tako sam nekakva teška nemogu se uopste kretati ,umaram se i ako sam dobila manje na kilaži nego u prve 2 trudnoće čini mi se da sam puno tromija :( Valjda se tijelo smorilo a i godine čine svoje user posted image

(odgovor članu blossom)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
27.4.2016 17:54:56   
Lejni
Search kad krenes ti ces to odjednom. Mene neko ludilo uhvatilo ja bih sad iskupovala jednu punu prikolicu.

Kad pominjete bolove, tackice i mene je bolio stomak a danas me boli kao menstrualni bolovi oni.

Arijana blagos ti se priblizilo se. Kod mene jos 5 mjeseci

BubaDaro jok dobices 5 u plus hajd ne zafrkavaj i ja sve tako mislim ali kad odem nista.

Ja sam neko jutro prvi put imala grc u nozi, kad me je list skopao ja takav bol nisam ocekivala. Nikad ranije nisam grceve nikakve imala. Muza sam istraumirala.

Meni je dr rekao za plodnu vodu primjereno a inace kaze odlicno. Sta mu to znaci ja ne znam ali nadam se da ce sve biti ok i da se nece smanjivati ne bi valjalo

Opet me rr izbaci ali zeznula sam je kopirala pa sam.morala izlaziti i opet traziti temu i ulogovati seeeeeee grrr

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu MajaAjna)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
27.4.2016 19:30:00   
maglaj_mum
Zenice mile zahvaljujem na toploj dobrodoslici user posted image .. Mi smo danas radili labaratoriju, nalaze cemo podici sutra valjda ce bit OK, mada se bojim da imam upalu jer me bas bole prepone kad sjedim a pogotovu kad ustajem user posted image inace sve ostalo super, djevojcica odusevljena samo miluje tibu, ona bi malu seku
user posted image Kako ste nam vi, mrdajul se male guze... Ja jedva cekam da osjetim aBd user posted image

_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
27.4.2016 21:06:44   
mala_sa
Pozz zene drage, ja cekam mm da napravi kaficu, u miru da popijemo user posted image user posted image .

Arijana nisi jedina, ja sam isto bas nekako teska, sto kazes nisam se puno ni udebljala al jedva nosam stomak, koji nije nesto ni velik user posted image . Mslm da je to jednostavno treca trudnoca, misici popustili a i tijelo nije kao u prve dvije user posted image

Search, pa mozes lagano poceti sa pripremama, kad ti sta ispadne kupis, ja sam dosta vec pripremila; ali tako kupujem po par stvari pa odmorim, bas uzivam. Sto se tice baby vac, jako je korisna stvar i sigurno ces je kupiti; sad do tebe je hoces li cekati pa kad vidis da vam treba ili pripremiti unaprijed svejedno je. Koristi se sigurno do 3 god, jer ranije ne znaju ispuhati nos.
Eh sad za skroz male bebe i svakodnevno ciscenje ja ga ne koristim (odrzavam nosic fizioloskom), ali prva prehladica i palimo ga user posted image .

Samy_lo ti ces aBd svaki cas da osjetis mrvicu, mozda vec i osjetis ali nisi sigurna da je to to user posted image

Blossom jel vas kutak gotov?? A kunica nisam jos odobrila, sve sam sigurnija i da necu user posted image

Lejni pa rekao bi doktor da je bilo sta sumnjivo ne brigaj unaprijed user posted image


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
28.4.2016 8:33:33   
tačkicaa
Jutro od nas dva user posted image Da ponovo otvorimo dan, kako smo i navikli user posted image
Danas mi je ipak ljepše, vidim ispisale ste se kako valja user posted image Ja sinoć bila u šetnji, nakon ovih kišovitih dana i evo me tabani bole još user posted image Svratih u SCC u Waikiki i aman user posted image Kako ima lijepih trudničkih stvarčica, ma milina user posted image Čekamo platu i ode mamica u shopingovanje user posted image
BubaDara Joj kako volim te opise pokreta beba, tačno mi milina čitat' user posted image Moj pašan (joj jednom ga tako nazvah i sad mm ne popušta user posted image Ne sviđa mu se ime što je mama zapikala i on bi radije da bude Pašan user posted image Odreću ga se ) Šta htjedo' reć', ... jah i moj se paša javlja i milina jedna, pa nek' i zaboli, š'a ima veze user posted image
Search Vidiš, sta bi' ja bez vas, ne bi' znala ni da postoji to za nosić user posted image Vala baš, što ti odvajaju te preglede, nije mi jasno user posted image Kako god neka sve skupa dobro prođe aBd user posted image
Arijana Eto super si ti to predeverala, sad je on gotov user posted image I brzo prođe, meni se baš dugo to zadržavalo i s injekcijama, bravo ti i tvoja guza user posted image user posted image
Lejni ja uvijek mogu sama sebi izazvati grč, a u trudnoći ih nisam imala, samo me nekako noga boli, mada ovih dana manje. Moja mame mi je baš sedavno govorila kako je ona imala te trudničke grčeve, ali nekad oko sedmog mjeseca. Mi smo izgleda napredne trudnjače user posted image
Maglaj_mum Držim fige za super nalaze user posted image
Mala_sa Je li bila dobra kafica? user posted image Kakav kunić bona, kupi djeci piliće, pa poslije imaš kokošja domaća jaja user posted image Fino na balkonče i taman user posted image Ja ću svom paši kupit' piliće i možda jaganjce, neka dijete bude korisno user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
28.4.2016 9:06:31   
nudzejma
Jutroo zene...
Ja sam imala burnu nocuser posted image Nikad insan ne zna sta ga moze snaci.
Helem,mm jucer uz rucak narezao salatu od paradajza i krastavaca(ja ih nikako ne volim kad nije prava sezona ali eto...).Pojedem ja pofinu zdjelicuuser posted image
Kad sinoc oko 20h mm pravi palacinke sa nutelom i sladoledom i ja sam namjestila spremna da jedem,kad me poce boluckat stomak. Prvo ono malo kao po dnu,a kasnije poce i u krsta udaratiuser posted image Ja se pravo zabelajila,kakvi palacinci ja popijem apaurin i legnem medjutim on me samo malo uljuljao a i dalje ti nekakvi grcevi.Mm ode u trecu smjenu ja sama u stanu sa velikim djecakom.Nekako zaspala i budim se u 03 ponovo isto sve.Toliko sam se uplasila da sam se pocela tresti,rekoh da nije porod krenuo.Opet popijem apaurin i legnem javim mm da odmah ujutro idemo doktoru. I tako i bi jutros prva kod doktorice.Ispricam joj sve pregleda me vaginalno kaze sve uredu zatvorena,beba nije nisko i da je vjerovatno to od toga sto sam jela.Dala mi buscopan da popijem i Mg i caj od nane.Helem ja sad popila sve to i lezim a i dalje me bolucka i imam mucninu.Nece mi vise salata pasti na pamet. I da pitala sam je za grlic kaze ona sve je ok to 1cm je odokativna procjena a UZ mjerenjem je uvijek duzi.Etoooo roman sam napisala.....user posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
28.4.2016 9:14:49   
mala_sa
Jutro, jeca se probudila u pola 7 (inace ustajemo u pola 8), pa evo nikako da se razhavizam user posted image user posted image

Zenice ako neka ima provjeren i dobar recept za cokoladne mafine, ili sa nitelom; pls nek mi napise. Sutra mi trebaju za A da ponese u skolu, rodjus je pa da se ne obrukam user posted image user posted image

Tackice Waikiki ima bas lisjepih stvarcica, sto za trudnice, sto za djecu i bebeuser posted image . Ma ovaj mm mi je najvece dijete haman user posted image user posted image , rekla sam im sinoc, fino pocnite traziti kucu sa bastom, pa skupa sa babom navedite zooloski vrt u bastu user posted image

Inace za grceve jedino sto pomogne je redovno uzimanje magnezija, ja ih imam u sve 3 trudnoce i pocinju mi od 5og mjeseca!

Lijep i ugodan dan user posted image


< Poruku je uredio mala_sa -- 28.4.2016 9:19:48 >


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
28.4.2016 9:18:10   
mala_sa
Nudzejma draga mogu misliti traume, meni se isto to desilo u 6om mjesecu, umrla sam od straha 100x. Pa zar moze od neke hrane tako da se desi, valjda dok su crijeva sve to preradila user posted image . Lezi i ne mrdaj danas nikako!

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
28.4.2016 9:27:18   
Arijana2
Pozdrav user posted image nudzejma ne mora značiti da nesto sa salatom nije bilo u redu ili da ti bas to smeta,možda se jednostavno beba ružno namjestila na želudac .Meni se to često desi u zadnje vrijeme a stomak mi je bas nisko,budem gladna i čim nesto pojedem zaboli me moram sjesti ili leći dok malo to ne proradi user posted image Valjda se i to ubraja u ove standardne popratne stvari u trudnoći.

< Poruku je uredio Arijana2 -- 28.4.2016 9:28:21 >

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
28.4.2016 10:26:01   
Lejni
Tackice ja sam uzela u waikiki neke stvarcice. Nisam htjela puno sve su mi slicne boje i sare ali mm bude tako naporan da mi je lakse da uzmem. Jer on kad navali kako ce mi to trebati bolje da kazem hoce. Ima i za bebe svasta. Bolje da ne idem do narednog mjeseca hehe

Mala_sa makar ti je interesantno. Ja nesto cokoladne mafine nisam pravila. Jednom davno ali nisu mi ispali bas nesto savrseni mislim bas se meni nisu dopali. Nekad kupimo u pekaru gotove ali neka zena zna sigurno.

Nudzajma bas mi je zao sto si se tako namucila. Nadam se da ce biti bolje.

Eto opet zaboravljam i opet i opet a sve sam fino iscitala sta ste pisale.

Opet jutros kod mene grc u desnoj nozi a juce sam setala. Izgleda ne prijaju mi skroz ravne patike, cipele itd. Mg uzimam redovno nikako ne preskacem. Nadam se da ce popustiti sad se nisam prelala znam sta je.

A sto mala_sa rece i ja jos nisam sebi dosla. Rano ustala a ne znam ni sama sto i sad kao prebijena

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
28.4.2016 10:35:33   
blossom
Evo i nas user posted image

Jedan savjet: Ne jedite baklavu pred spavanje user posted image Majko mila, pa nisam oka sklopila od cirkusa u stomaku.. Cijelu noc je tulumario, prevrtao se, udarao... user posted image Cak sam se bila i zabrinula da nesto nije ok.. Kontam sad i nema toliko mjesta za vratolomije a on razvlaci na sve strane.. Jutros se malo smirio, lupne koji put da znam da je tu. Izmorio se jadnicak..

Mala_sa kutak nam jos nije spreman.. Jucer nam je madrac stigao. A ovih dana bi trebala i ogradica i posteljina. Komodica sa apotekom i odjecom je ready user posted image Moja torba i bebine stvari za izlazak su isto spremne, kolica kupljena... Samo jos bucko da javi da je spreman user posted image

Tackice ti bi djecu odmah u jeftinu radnu snagu menscini user posted image user posted image Pilicara, ni manje ni vise user posted image

Arijana2 drago mi je da si se rijesla cira.. Zna to biti bas dugotrajno i gadno lijecenje.. Hvala Bogu pa je sad ok

BubaDara, search, sretno na kontrolama user posted image

Nudzejma, krastavci su inace teski za probavu. Vjerovatno te to mucilo user posted image Zao mi je sto si se tako prepala, ali sigurno je to sve bilo zbog teske salate. Ja opet izbjegavam sve sto nadima, tipa grah i krompir. Uvijek se napatim nakon takvog jela. Dobijem bolne grceve, pa ne znam jesu li kontrakcije ili zeludac... Cuvaj se user posted image


(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
28.4.2016 10:41:54   
nudzejma
Hvala vam drage moje....
Ne znam sta da vam kazem...Nemogu da definisem ovu bol.Sad me bas vise bole ledja,krstauser posted image Buscopan izgleda nista nije pomogao..Uhh bas me sekira....
Bebu fino osjetim vrti se....ali ovaj bol tupi ne popusta.Mozda sam trebala traziti i UZ?user posted image
Bas sam zabrinutauser posted image


_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu blossom)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
28.4.2016 10:44:45   
blossom
Eto zaboravih vas pitati user posted image
Sta mi oblacimo za izlazak iz bolnice???
Za bebu je spremno, ali za sebe nikako da skontam.. Da li da idem sa varijantom udobno ili varijanta svecano user posted image
U cemu ste vi izlazile, ili planirate izaci iz bolnice?

O cemu ja razmisljam user posted image user posted image

(odgovor članu blossom)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
28.4.2016 10:49:34   
blossom

IZVORNA PORUKA: nudzejma

Hvala vam drage moje....
Ne znam sta da vam kazem...Nemogu da definisem ovu bol.Sad me bas vise bole ledja,krstauser posted image Buscopan izgleda nista nije pomogao..Uhh bas me sekira....
Bebu fino osjetim vrti se....ali ovaj bol tupi ne popusta.Mozda sam trebala traziti i UZ?user posted image
Bas sam zabrinutauser posted image


Draga, ako ces se ti smiriti jedino pregledom, onda odi na uzv. Brigom nista dobro neces postici user posted image
A mislim da te to sve boli zato sto si sama bila u grcu od straha, a i sad samo osluskujes.. Ne znam, probaj se opustiti, neka te muz malo izmasira nekim finim mirisnim uljem.. Ako ipak mislis da ti nista osim uzv nece smiriti brigu, onda ne cekaj user posted image

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
28.4.2016 11:26:25   
BubaDara
Arijana dobro je da se povukao, ja nemam problema s tim ali mi je trenutno na pola obraza iskočila neka potkožna bubuljica, ljudi moji ko čir ogroooomna i boli a ne mogu joj ništa već tri dana. Znači boli i kad je ne diram a tek kad pipnem user posted image i kad se našminkam za posao vidi se brežuljak user posted image i najgore što me svi odmah pitaju "šta ti je to?!" Eto slon!!! user posted image user posted image user posted image
Evo već treći dan će biti danas kako čim dođem kući s posla skinem šminku i operem lice fino i namažem uljem čajevca za akne koje je kažu odlično za to i ništa ne pomaže user posted image user posted image Danas ću staviti i obloge od leda da izvuku temperaturu pa namazati uljem, Božeeee, znači Božeeee!
Nudžejma draga i meni su neki dan zasmetale krastavice, u suštini nije me toliko prepalo hvala Bogu ali mi je zablokiralo želudac čitav dan pa sam se smorila dok sam ih se riješila. Od tad NO krastavci user posted image Ne daj se user posted image
Tačkice ja isto volim tvoje postove hehehe, ti si meni sva presmiješna i simpatična sa svojim provalama. Čuj piliće i jaganjce hahahahah Bolan kupi djetetu tablet pa crtić pustiš na Njemačkom, nek uči od rođenja, svakako nam je izgleda svima suđeno ići odavdje tamo pa nek ste spremni user posted image
ja tako planiram user posted image user posted image user posted image
Aaaaaj i ja se planiram uputiti u waikiki u Tuzlu, vidjela sam da ima super stvarčica i za nas i za bebe, ali dok još malo narastemo, za sad imam stvari a i za bebu ćemo mislim poslije ovog pregleda početi pomalo skupljati, jer ćemo nadamo se na 4D saznati šta je. Ajjj jedva čekaaaam subotu u 12h da krene pregled mafije user posted image user posted image
Lejni ja ti ozbiljno kažem da je ovaj put malo više nego dosadašnjih 600 g, uništili me sladoledi user posted image
Ali koga briga, kad mi svi kažu da blistam kao trudnica, i jedna kolegica mi kaže koliko mi lijepo stoji trebam uvijek biti trudna hahahaah user posted image Lijepo je bar čuti pa makar i slagala user posted image
blossom ako Bog da još malkice i eto tebi tvog mirisnog smotuljka user posted image
A ne znam, ja sam viđala žene u svakakvim varijantama, od haljina pamučnih do KOŽNIH hlača i košuljice, a ja kontam možda najbolje svoje neke trudničke hlače koje su ti najudobnije jer one imaju gore onaj pamučni nastavak većinom pa će ti fino utegnuti stomak a udobno i gore neka fina tunika, da ipak bude i lijepo i udobno. Ja sve jadna kontam kako ću ja to sve super odraditi i sretna,nasmijana i našminkana izaći iz bolnice, kao da nije ništa bilo hahahahaha blago meni user posted image user posted image


_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu blossom)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
28.4.2016 13:24:23   
tačkicaa
Eh evo i mene user posted image Završih neki pos'o i sad ću da vas spo poimenice spomenem ovako rahat user posted image
Nudzejma Ja mislim da se samo trebaš umirit' psihički i odležat', jer ako se beba vrcka i ako je doktorica rekla da je sve ok, nema razloga za brigu user posted image A i sama si rekla jaranice, ne more se to dijete rodit' a da se ne osjeti user posted image 'si vidjela što sam zeznuta user posted image A stalno te pominjem, i čim nešto zakukam odma' me zezaju onako kako si rekla : 'ti bi bebu, a da ne osjetiš' user posted image NE sekiraj se uglavnom user posted image
Joj a ja baš volim te krastavce, malček paradajza da da miris i pavlaka, njam-njam user posted image Doduše i meni garant što šta škodi, ali ja se trudim da ne pratim, da mogu jest' što volim user posted image
Mala_sa Ja imam super recept za mafine, ali se ne mogu sjetit' sad, jer ja to ništa ne znam napamet user posted image Mada iskrena da budem, samo mm ispadnu dobro, kad ja pravim, vazda nešto fali user posted image On kaže da ne dodam ljubavi user posted image Proguglaj malo Kulinarku, imaš tu garant. Tako je, samo kuću s dvorište i onda taman piliće i jaganjce user posted image Može i kuniće user posted image
Arijana I moj skroz slabo vari, ali to mi je bilo i prije trudnoće, pa trpim, ali uredno jedem user posted image
Lejni Ja ne volim shoping, ali nikako. I išla sam prije mjesec da nađem trudničke hlače, ali zeznem se i odem u Altu. Ama sve bezze. Sad hodam u nekim helankama, jedva našla nešto da me ne steže, ali brate poružno user posted image Tako da ću aBd morat' ponovo do SCC-a u Waikiki i obnovit' zalihe, da budem lepa trudnjača user posted image
Blossom Bravo za baklavu user posted image Ja ću aBd kad dočekam izać' u pidžami i pravo kući da paša i ja spavamo na trbusima user posted image
BubaDara Odma' da se druži sa životinjama, što manje tableti i to, eventualno neke slušalice da uči strane jezike, ali sa jaganjcima user posted image Šalim se ljudi, joj oduzeće mi dijete socijalne službe ako ovo vide, znamo kako se u lijepoj nam Bosni brinu o svim sferama user posted image Odo' ja i na politiku user posted image A Waikiki obavezno, ima kul majica sa onim fazonima iscrtanim bebama i to, taman one okrugle iscrtane bebice da ti se slažu s tom bubuljicom na faci user posted image A taj 4D, je li ti to doktora savjetuje, predloži ili ti tražiš, nisam upućena? user posted image

(odgovor članu search)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
28.4.2016 13:27:31   
mala_sa
Nudzejma slazem se sa Blossom, probaj se malo rasteretiti, neki dobar film pogledaj, ili seriju? Ako je tm tu nek te izmasira! Inace odi na uz, ako ce te to psiholoski smiriti user posted image

Blossom ja sam oba puta izasla u pamucnim helankama, duza kosuljica preko i baletanke. Bila sam te srece da sam oba puta imala epi i ni u cemu drugom nije bilo moguce sjesti (polu sjesti) u auto.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
28.4.2016 13:42:58   
mala_sa
Tackice nego sta, od malih nogu to treba naviknuti samo na korisne stvari user posted image . A 4D nije obavezan, i skuplji je od obicnog uz; ali je dosta precieniji i jasniji (bolje se sve vidi na njemu). Preporucuje se oko 21 sedmice jer se tad radi vazan morfoloski pregled ultra zvukom, pa da se onda bas sve fino i jasno pregleda najbolje je sa 4D. I dobiju se i fine slike 😊.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
28.4.2016 14:34:08   
minie
Dancek drage zenice,

Da se i ja malo javim. R kod nane, a ja malo odmaram, sve imam osjecaj ovaj maleni ce krenuti svaki cas, neka ga dok praznici ne prodju, hehhehe.

I ja sam iz bolnice izasla u helankama i nekoj haljinici. Mada je bilo zena i tip top utgnutih, ali i onih koje su u spavacici i ogrtacu izasle.q

Mala_sa ma ninza zivu glavu nikakvu zivotinju oko koje imas posla kao oko clana porodice. Mi imali papagaje i neki dan ih se ijesim, napokon, to je haos bio. Kaze MM njemu ih zao, a sreca R nije plakao, kaze dosadni su mu. Ostale u mu dvije ribice.

Nudzejma probaj malo psihicki da odmoris, lezi na lijevi bok i nadji neku beze emisiju, ima ih na TLC tona. Tu bar mozak odmoris sa onim amerikancima, hahahha.

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *