|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
25.4.2016 9:51:43   
nudzejma
Jutrooo...
Hvala vam na cestitkama za godisnjicu....
Tackicee,pitas se sto ti je stomak tezakuser posted image Pa draga mislid ti tog pasu nositi a da ga ne osjetis heheuser posted image Cekaj,cekaj da jos aBd ojaca i oteza kako ces tek tada da ga nosis....
I ja jos nista kupila nisam ma ni krpicu za bebu.Meni nesto sve rano :-( A valjda sam i opustenija jer imam svu garderobu od prvog sina koja je uglavnom kupljena vani i zaista ocuvana i kvalitetna.Naravno,moramo mi kupiti i za ovog momka garderobe ali polahko...user posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
25.4.2016 10:31:05   
tačkicaa
Nudzejma Aha, ja sam to planirala da ne osjetim user posted image Ali eto izgleda da ne može user posted image
I ja sve kontam da je rano, a nemam ni bilo kakvog iskustva po tom planu, čak ne znam ni šta mi treba. Ali kontam nadoće mi s vremenom. Ili neće? user posted image

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
25.4.2016 11:07:12   
blossom
Pozdrav drage moje trudnice user posted image

Ja opet nikako da se javim... Ma sva sam se zadale u neke poslice, obaveze... A opet nista ne stigoh user posted image

Sta nam je ovo sa vremenom user posted image Bas je bljak... A izgleda utice i na mene, od jutros ne prestajem plakati, vela havle user posted image Grozna sam, ne znam ni sama sta mi je.. Jos me prepona lijeva boli, ma jedva iz kreveta ustanem, a o hodanju da ne pricam...

Uh nesto kontam, nemam nista "zimske" odjecice spremne za bebaca. Valjda ce malo ugrijati kad mi bucko odluci da dodje user posted image

Joj ja sam vas iscitala sve, ali je bas mnogo postova bilo od mog zadnjeg javljanja... user posted image

Cini mi se imamo novu clanicu, dobro nam dosla user posted image

Sanjalice, lijep datum su vam odredili user posted image Da to aBd sve prodje kako treba, pa da uzivas sa svojom slatkom debelguzom user posted image Nama je ipak aBd prirodni porod. Bila sam kod ocnog, kaze sve super, nema potrebe za CR user posted image De mi reci, je li ides na GAK sa velikom uputnicom na preglede ili imas i male? Meni dr dala veliku samo, kaze u slucaju da me zaboli user posted image

Minie, dinaina usitniloooo user posted image user posted image

Edina_82 ukljuci se u klub trudnica i mladih mama iz Sarajeva na fb, cini mi se da je bilo pitanja vezanih za molarnu trudnocu. Jedino mi je to naumpalo...

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
25.4.2016 15:35:07   
dinaina
Aaaa ja se napisah a nista ne ode, sad sve ponovo...:)
Danas pravo zapadalo...Negdje sam vidjela recenicu: Rodio sa se u ljeto, kad je snijeg padao hahah... Kako ste mi sve od reda?
Draga Blossom, usitnilo je pravo, cak mi dr. kaze zrela ti je posteljica, ovo bi moglo brzo biti. Meni je to dovoljno bilo da me uhvati panika. Inace sam panicar dok ne pocnu bolovi, kad pocnu onda cu se smiriti, a kad se sve zavrsi onda ce me opet uhvatiti lude misli sta je moglo da bude:)
Uglavnom, kod mene jos uvijek pitanje CR ili prirodno, beba po ultrazvuku 3700g masallah i dalje zadak prednjaci, u petak aBd ponovo kontrolu. Moram imati 2 torbe spremne;)
U pravu si Daliyah92, najvaznije je i meni da je bebac dobro, a ja cu nekako izgurati. Ovo mi je druga bebica, zbog toga je doktor za prirodan porod. H mi je bio okrenut glavicom, ali mu je pupcana vrpca bila 2x omotana oko vrata, i toga se najvise plasim kod ovog bebaca.
Al nadam se da ce sve proci u najboljem redu aBd.
Meni jos dr. nije dala onu veliku uputnicu, a nisam ni radila one briseve sto smo prije radili. Ni danas mi dr. nije rekao da to uradim. Jeste li vi radile i kad?
Edina_82 i ja ti predlazem da se uclanis na facebook-u u "Klub trudnica i mladih mama iz Sarajeva". Zelim ti brz oporavak od srca.
pusica

(odgovor članu blossom)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
25.4.2016 15:38:09   
BubaDara
tačkice moja draga, ništa ne brini, nemam još ni krpice uzete user posted image
U suštini, ne znam još ni šta je, a i kontam rano je mada sve ja to gledam, kužim, u notes sebi bilježim linkove i cijene,i kontam lahko je sve kupiti i za 7 dana kad dođe vrijeme, bitno mi je da definitivno znam šta hoću user posted image
Kad krenemo nema stajanja i jedva čekam ako Bog da user posted image
Ih ti bi da budeš kao perce lagana hehehe pa mama ne može to tako user posted image user posted image mala mora da podsjeti da je tu user posted image
Ljubim vas sve puno!user posted image
dinaina od srca sretno! da nam rodiš zdravo bebče user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu dinaina)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
25.4.2016 16:14:57   
MajaAjna
Dobar dan trudnjaceeee :)
Dan je smor vrijeme katastrofa... a mi smo veseleee ipak user posted image
Stizemo s kontrolice... nasmijana lica :)
Setnje dopustene.. sve uredno hvala dragom bogu beba napreduje teska je 930gr. Jos jednom potvrdjeno da je djevojcica :) mozemo kupovati sve u roza boji. Nece biti iznenadjenja. :)
Problem prave kilogrami... doktor je galamio na nas dvije :) za mjesec dana mamita se udebljala 3kg user posted image
Unisti me slatko bozeeee!!!

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
25.4.2016 20:34:21   
Arijana2
Caooo mene ovih dana bas spopalo puna sam pitanja :) Danas mi se pojavio obilniji vodenasti iscjedak pa me uhvatila panika da nije plodna voda nedaj Boze.Da li neko zna da li u Sarajevu negdje imaju kupiti ti ulošci koji detektiraju plodnu vodu?

(odgovor članu MajaAjna)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
25.4.2016 21:19:12   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: Arijana2

Caooo mene ovih dana bas spopalo puna sam pitanja :) Danas mi se pojavio obilniji vodenasti iscjedak pa me uhvatila panika da nije plodna voda nedaj Boze.Da li neko zna da li u Sarajevu negdje imaju kupiti ti ulošci koji detektiraju plodnu vodu?


Ja imam bas tecan iscjedak, nekad mi skroz gacice mokre budu. Meni je takav uvijek ujutro, kasnije se vise ne javlja. Pa proprati malo, jer ako je plodna voda ona stalno po malo curi, a iscjedak je jednom dnevno takav i smiri se.
Sta bi za cir??

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
25.4.2016 21:23:42   
mala_sa
Mahanje raja, mene toliko kukovi bole da mi se place user posted image , ako ovako nastavi nece biti nimalo lahko izgurati 8 i 9ti aBd user posted image user posted image

Tackice teza teza nego sta user posted image user posted image

MajaAjna katanac na komodu sa slatkisima user posted image user posted image

Danas vam je bas zasnijezilo user posted image nadam se da se niste smrznule user posted image


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
26.4.2016 8:19:46   
tačkicaa
Jutro user posted image
Ljudi, mene stomak jutros uništi. Boli me sve od pupka na niže user posted image Ne mogu da se ispravim, teško mi sjedit', a ne mogu leć' na poslu user posted image Aman ako je i ovo normalno, ja ne znam kako žene rade do devetog user posted image
Arijana i ja imam iscjedak, valjda je to to? user posted image Aha, šta bi s čirom?
Mala_sa joj što smo se raskukale user posted image Ko babe neke user posted image Juče nam snijega bilo k'o u priči, ledenoj user posted image Ali je danas hladnije,mada padavina nema
Maja Ajna Debeloguze dvije user posted image Pa koliko si ukupno dobila do sad? Možda to samo ovaj mjesec, i ja svaku noć spucam kutiju sladoleda user posted image Kupi joj nešto i crveni, kad bi mene moj paša iznenadio, pa bio ipak curetina, ja bi sve crveno kupila user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
26.4.2016 9:12:41   
maglaj_mum
Jutro.. Pratim vas svaki dan ali nikako da se javim... Bila sam aktivnija prije 6 godina dok sam ocekivala moju malu princezu. Sad sam 12 tt i mislim da je termin negdje krajem oktobra user posted image ..Nadam se da nas primate u drustvo...user posted image

_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
26.4.2016 9:24:30   
tačkicaa
Pozdravljam te Maglaj_mum user posted image
Dobro došla ponovo i piši nam često user posted image Želim ti laganu trudnoću, još lakši porod i zdravu, sretnu i tešku bebu user posted image

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
26.4.2016 9:36:50   
maglaj_mum
Hvala puno... s prvom bebom sam studirala pa ne znam kako mi je proletjelo tih 9 mjeseci user posted image Uglavnom ovaj put nadam se puno opustenije [sm=nosecka.gif ]
Svakako se javljam cesce... Sutra krvna slika pa na kontrolu... Da i to rijesim dok sam na godisnjem user posted image

_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
26.4.2016 10:05:13   
mala_sa
Jutro, kod nas kisa, a ova beba u pupi je pravi meteoropata, kad je kisa samo se pomalo gnijezdu jedva je osjetim user posted image user posted image . Doduse i A je kao beba po cijeli dan spavala ako je kisa vani user posted image .

Tackicee ako nastavi danas tako da te boli odi na pregled, cisto da sebe smiris, mozda ti i prepisu nesto za opustanje misica.

Maglaj_mum dobro nam dosla user posted image

Zene mene djeca smaraju za kunica, je li koja imala? Kakva su iskustva??

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
26.4.2016 10:19:49   
tačkicaa
Mala_sa Popila sam Apaurin i smirila se bol. A i paša mi se javio, pa me i to opustilo dodatno user posted image
Beba meteoropata user posted image Pametnica, i ja bi' spavala da mogu user posted image Nabavi kunića i zahvali se Bogu da ne traže zmiju ili pauka user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
26.4.2016 11:37:51   
Sanjalica 85
Helooooooo evo i debelguza user posted image user posted image
Nisam vam se stigla prije javiti, juce one silne nalaze zavrsavala, pa kasno dosla kuci i naravno zaspala k'o kokoska user posted image
Meni se ova moja curka izgleda pocela svetiti sto je zovem debelguza user posted image user posted image user posted image Tako se ruzno zadnjih dana napmjestila da mi je citava lijeva strana u defektu. Boli neopisivo user posted image i onda jos u tom polozaju pocne da se vrti, ko veli da malo i pospremim dok nisam izasla, ne valja nered ostaviti iza sebe user posted image

Sve sam iscitala ali slabo popamtila, standardno, uglavnom user posted image za uredne kontrole, neka masala becice fino napreduju user posted image .
Hvala vam i na podrsci, super nam je datum, jos da je godina prije bilo bi bas cool user posted image Torba spremna, sve spremno, ali sada moram jos neku alternativu skontati za bebbaru, ako ovo vrijeme nastavi ovako da zezauser posted image . Jos mi je ostalo da sredim stvari koje ce mi mm donijeti za izlazak, jer ako njega pustim da to odradi sam izaci cu z bolnice k'o ciganka user posted image user posted image
Ne znam za vas, ali ja nisam uopste kupovala dude, nesto nisam bas pobornik toga, ako bas nije neophodno. Sve kontam, mozda za svaki slucaj uzeti jednu aventovu da se nadje, ali ih planiram izbjegavati koliko mogu. Sto se tice flasica, mi smo dobili DR Brown dvije flasice, staklenu i plasticni, one najmanje, a nadam se da ce biti mlijeka pa eto dvije su dosta za cajic ili vodu.

Tackice nemoj trpiti da te boli, probaj da ne sjedis bas dugo, svakih pola sata prosetaj, ako nista do wc-a...ipak sada materica raste i treba joj prostora. A i bolje dici nepotrebnu paniku, svako ce te pregledati ako dodjes sa bolovima. PIj i redovno Mg. Pasa lupka, rodila ga majka user posted image Kada ides na kontrolu opet?

Blossom ja na GAK idem sa malim uputnicama, moja dr opeste prakse ni dala 4 i taman mi toliko i trebalo. Kakda ides na CTG uzmu ti je, a kada sam na pregledu kod dokrora uvijek mi je vrati. Sada sam uzela veliku za slucaj da sta krene ranije, ali sam gore vidjela zene koje dolaze sve sa velikom i onda im ih vracaju.

Maglaj_mum dobro nam dosla, zelim ti laganu trudnocu i ugodno druzenje na ansem malom sjelu user posted image user posted image user posted image

Arijana sta bi sa cirom, ako je stvarno cir, probaj negdje da uderes bokvicu, ali negdje gdje je cisto, i da je namazes sa malo ulja, kantarionovog ili maslinovog i to stavi na cir. 100 % izvlaci i ublazava bol. Ja sam ih cesto znala imati i tako mi ih je baka lijecila. A sto se tice iscjedka, mene prati citavu trudnocu. Bas taj vodenasti. I isto sam imala napad panike da nije plodova voda. Uglavnom uloske kod nas nemas gdje kupiti, jedino u apoteci DIna imas kupiti AMNISURE test, koji je poskup, oko 60 KM. Prati malo, bolju, kolicinu, vjerujem da nije voda, jer je iscjedak normalna pojava u trudnoci. Vidis, skoro sve ga imamo.

Dinaina sretno, da sve prodje kako treba, da ubrzo budes sa svojom bebarom user posted image Izdleda da sam ja odmah iza tebe. Malo nam se lista poremetila sa ovim CR user posted image

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
26.4.2016 11:39:30   
Sanjalica 85
Jaooooo eseja user posted image user posted image user posted image Strasno user posted image user posted image Izvinite user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
26.4.2016 12:01:42   
MajaAjna
Hajte zene kafaaaa user posted image ali nema nista slatko user posted image cisto da znate
Evo sunca ko kaze da nema sunca? user posted image

Mala_sa posvadjala sam se sa slatkisima.. medju nama je gotovo sve hehehe

Tackicee Prvo vaganje 65 sad imam 74kg.... unistile me ove tri kileeee boze..
al hajd nadam se da mi nece prestavljati neki problem, ovaj mjesec jesam mirovala pa sam se samo tovila hahaha... sad krecu setnjice user posted image
Curka je zagarantovano ali kupovat cu i crveno hihi... A za bolove ako su jaki javi se doktoru (al et vec su se smirili tako da SUPER)
Ne znam kako kod drugih zena al mene svaki dan nesto boli ziga muci nema dana da je sve ok.. tako da to su izgleda cari trudnoce user posted image
Zadnjih dana imala sam bol po dnu stomaka i juce kazem dr na kontroli kaze on zato sto me beba pritisce glavicom dole pa mi stvara bol.. tako da nemora da znaci da je svaki bol razlog za paniku user posted image

Žene kojima su termini u julu i augustu jeste sta kupovale, ja jos nisam planirala sad u maju kreciti pa polako poceti sa shopingom user posted image nema se sta vise cekati... a ja sve kontam da nije ranooo hihih...

Saljemo vam puno poljubacaaaa user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
26.4.2016 13:12:21   
tačkicaa
Ej Sanjalice još ste u paketiću vas dvije ? user posted image NEka vas, izdržite još malo, taman da 5.5. očekujemo i da nas sunce obasja dolaskom malecke debeloguze user posted image
Evo jadna pijem Donat, sreća pa mi godi, i ne pada mi teško user posted image Mora da su ovo baš ti bolovi rasta, i ako jesu nekako mi je i to lakše predeverat'. NAdam se da me Nudzejma neće kritikovat', ali fakat sam mislila da je lakše user posted image Kako MajaAjna kaže, nema vala dana da nešto ne muči, bar pritajeno user posted image Al' nema veze, kad paša kucne, sve mi lakše user posted image

(odgovor članu MajaAjna)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
26.4.2016 13:23:14   
samy_lo
Kako ste mi zenice?Da se i mi javimo malo..zbavili smo novi mob.pa cemo se cesce javljati..ja sam 17/18,ali jos nisam osjetila bebicu

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
26.4.2016 14:03:10   
tačkicaa
Samiiiiii user posted image E baš fino što ćemo te ponovo čut' user posted image Što nas više, to zanimljivije user posted image
Jeste li vi dobro vas dvoje? A osjetićeš aBd svaki čas očekuj, evo ja svog sad stalno osjetim user posted image Kako plastenik napreduje?

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
26.4.2016 14:08:08   
samy_lo
Dobro smo hvala Bogu..sve je super sad za sad..stomak raste..plastenik davno gotov..sad cekamo da prodje 1.maj pa da posijemo,tad je najbolje,tako kazu :D

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
26.4.2016 14:48:50   
nudzejma
Hellooo okruglice....
Nove trudnice dobro nam dosle,lahke i ugodne trudnoce vam zelimuser posted image
MajaAjna drago mi je da je na kontroli sve ok sad uzivaj....
A sto se boluckanja tice,ista sam ti,svaki dan nesto bolucka ali valjda je to i normalno.
Pogotovo sto ja veci dio dana provedem u horizontali,ne sjedim nikako.
Mala_sa ja nisam ljubitelj takvih ljubimaca,niti bih volila takvu vrstu obaveze u stanu.Ali ako tvoja djeca zele sta mozes,ispuni im zelju mozda je prolazna fazauser posted image
Jao zene meni je taaako jucer stresan dan bio.Sa posla me bombardovali sa nekim projektima i rokom od 2 h da im nesto pripremim i posaljem a uz to me 30 puta nazvali i prekinuli.Ja se iznervirala,beba se uznemirila,toliko me lupala i prevrtala se da sam se zabrinulauser posted image I tako konstantno od 13 do 19h nikako nije prestala.Svasta mi je kroz glavu proslu...Ali hvala Bogu poslije je bilo sve ok.Mm me ruzi sto sam se toliko opteretila poslom ali sta cu takav sam insanuser posted image
A bebe sve osjeteuser posted image
Tackiceeer rekla li sam ti jauser posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
26.4.2016 23:17:38   
dinaina
maglaj_mum
cestitke i dobro nam dosla!!!! Sve najboljeuser posted image
Hvala vam drage moje trudnice, mi smo jos uvijek 2u1, u petak aBd nova kontrola. Mali se vrti ko sis, al nece da se glavom okrene:)
Inace sve isto.
Lijep pozdrav od nasuser posted image

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
27.4.2016 10:06:08   
blossom
Hello zene user posted image

Uhh nabubekala sam se sirnice i bijele kafe, jedva disem user posted image Mislim da sam u ove zadnje 3, 4 sedmice dobila najmanje 4kg.. Zene moje, ja jedva hodam.. Generalno gledajuci nisam krupna, posto sam bila premrsava prije trudnoce.. Ali se gegam kao patka user posted image

Maglaj_mum welcome user posted image

dinaina, da sve prodje kako treba aBd.. Nema mjesta strahu i panici, kad svoje pile ugledas sve ostalo pada u zaborav user posted image

Sanjalice, ako sam dobro upamtila, imas danas kontrolu? Sretno da bude sve... Aaaj pa tvoja bebeja dolazi sljedece sedmice aBd user posted image user posted image user posted image

tackice, ne forsiraj se zeno.. Kad osjetis bol ili umor probaj malo usporiti.. Znam da je tesko kad si na poslu, ali odmaraj koliko mozes user posted image

mala_sa, kunica ni slucajno.. Iz iskustva ti govorim.. Moja sestra je dobila kunica na poklon, vec joj je tu 5-6 god ali s njim vazda dever neki.. Jaaako su osjetljivi, a veterinari (barem ovi nasi ovdje) ne znaju bas oko njih. Oni ako ne jedu jedan dan, odmah problem. Zatvor kad dobiju mogu umrijeti i svasta nesta.. Uz to im urin uzas smrdi i ako se popiski negdje gdje ne treba tesko i ocistiti.. Ako imas uslove da ga drzis van kuce, stana, moze nekako ali unutra tesko... Nadam se da nisam odmogla umjesto pomogla user posted image

(odgovor članu dinaina)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *