|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
4.5.2016 17:43:10   
search
Ja citam nekad i bolje zaleđeno voce i povrce jer ono se odma poslije branja zamrzne brzim zamrzavanjem i savuva vecinu vitamina i ostalih nutritivnih vrijednosti, dok mi kad kupujemo 'svjeze' vecinom dok se doveze pa dok stoji na policama prasi se i skuplja svasta na njega i dosta svojstava izgubi na tom putu do trpeze :)

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
4.5.2016 17:52:46   
Lejni
Search upravo to. Dok se jadno ono isusi i dodje na red izgubi sve zbog cega ga konzumiramo.

A BubaDaro ne odgovorih ti za ono suncanje hihi jos nisam pocela, oba dijela uredno sve prekriju haha zato se.i ne sjekiram. Samo da izbijele vremenom sreca pa ke sa donje strane. Samo.su odjednom porasle

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu search)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
4.5.2016 18:46:50   
svamojadjeca
hvala na odgovoru,uzet cu magnezij,a slabije i vode pijem sada jer imam stalno mucnine.user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
4.5.2016 20:14:55   
minie
Vecer :)

Samo da brzinski mahnem, jos sam 2u1, danas bila na ctg-u, u petak ponovo na kontrolu, ako maleni ne odluci izaci ;)
Baban krenuo, ujutru je u Sa :)

Ljubim vas sve pa citam veceras, evo sad ocekujem goste (mada su vise domaci), samo ce po kuci biti igracki na svakom cm, a tamam pospremila, hahhaa.

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu svamojadjeca)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
4.5.2016 21:03:05   
samy_lo
kako ste mi zenice drage?
Pitam za nanu jer ne volim cajeve iz kesica,samo domace....
Tackicee cestitam za ugovor...
stomak me umanjio,ali poceo me boliti umnjak koji je u potpunosti zdrav..

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
4.5.2016 22:49:28   
Sanjalica 85
Drage moje evo i mene da vam se napokon javim i zahvalim se na cestitkama user posted image user posted image user posted image
Od nedjelje smo princeza i ja kuci, navikavamo se lagano jedna na drugu i sad za sad sve je super. Ona je prava dobrica, samo doji, spava i kaki user posted image . Nije debelguza, ali je zato opravdala onaj drugi nadimak, smrda user posted image
Evo ukratko kako se je sve zbilo, u srijedu nam 3 CTG-a nisu valjala, valjda se gospodjica pripremala za iznenadjenje...u cetvrtak, kada sam ustala skontam da sam pomalo pocela krvariti, javim se dr i kaze on dolazi u bolnici, nemoj jesti i ponesi stvari...i tako dole dodjem sa kontrakcijama na 20 min, 2 prsta otvorene, plodova voda pocne oticati i odmah na patologiju na pripreme. U salu sam usla sa kontrakcijama na 2 minute, tako da se sada zezam, porodila sam se prirodno do pola i zavrsila sa carskim user posted image Mogu vam samo reci da kontrakcije nisu bile nepodnosljive, sve sam pregurala na nogama user posted image . Ostala noc na intenzivnoj i sutradan me prebace na porodjajno, gdje sam popodne vidjela malenu i zaljubila se do usiju user posted image user posted image user posted image . Sada se samo mazimo, ljubimo i uzivamo sve troje user posted image user posted image user posted image
Nisam stigla iscitati sve sta ste pisale, nadam se da ste sve dobro, da bebare slusaju u pupama i da se vi cuvate user posted image
Saljemo vam puno poljubaca moja malena ljepotica i ja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
5.5.2016 1:24:27   
emanaa
pozz zenice drage,da vam samo mahnemuser posted image . Cuvajte se ove promjene vremena,mi smo se prehladili ,navalili smo na vitamine pa bice bolje aBd. :*

(odgovor članu search)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
5.5.2016 8:02:03   
Daliyah92
Jutro user posted image

Plaho se vi raspisale user posted image Mislila sam da ne citam ali ipak sam bila radoznala user posted image
Ja ocekujem vaznu goscu sutra ako Bog da, pa tako nemam bas vremena ni da pisem a jedva i procitam.
Nadovezacu se na par tema zapocetih user posted image
Prvo pojas.. nisam ga nosila ali vjerujem i da sam morala da ne bih mogla. Od pocetka trudnoce nikako ne volim da mi je nesto preko stomaka, nikako, pa tako bi mi i taj pojas smetao. Sreca pa nisam morala. A tek sad u devetom ma ni majicu ne trpim ako je samo malo uz stomak.
Onda oticanje user posted image Juce bas krenula van i pokusala obuti cipele koje sam do prije mjesec-dva mogla obuti. Ma to je bilo nemoguce user posted image Imam samo jedne vise kao baletanke i njih samo nosim. Jadna moja stopala vise ni per minuta haman ne trpe moju tezinu hhhh. A ruke isto osjetim nekad da su otekle malo, ali ne puno pa cesto i ne primijetim.
Sto se tice strija.. u prvoj trudnoci sam samo mislila hocu li ih dobiti pa kad sam ih dobila trazila nacin da ih se rijesim, ali uzalud naravno. Kasnije izbijelile ali opet meni smetale nesto. Sad sam opet samo molila Boga da ih ne dobijem, ali one su nekako odjednom se pojavile. Nisam se ja bas ni mazala zato sto vjerujem da je dosta do genetike a najzad prvi put sam ih dobila i ocekivala sam ih i ovaj put. Bilo bi mi krivo da sam potrosila dane na mazanje a one se opet pojavile. Koliko sam puta procitala kako su se neke uzalud mazale a opet druge nisu a nisu ni dobile strije.. Vama svima zelim da prodjete bez njih, ipak je ljepse, a meni je vec sad skroz svejedno. Znam da povratka nema i zavrsena prica user posted image

Termin mi se bliiiiziii pa je trema nekako stalno tu. Mada ocekujem da ce beba malo ranije ali budemo vidjeli. Sutra idem na kontrolu kod svoje dr u polikliniku, a poslije toga se trebam prebaciti u bolnicu kod druge dr jer ova moja ne poradja. Imam dvije opcije, ili da idem kod zenske dr koja me je i prvi put porodila, ili da idem kod muskog dr koji je valjda malo strucniji.. Pa nikako da se odlucim.. S jedne strane ovaj se strucniji nesto, a s druge strane doktorica me je prvi put poradjala tj radila mi carski pa mi je nekako lakse ici kod iste osobe nego kod nekog novog user posted image
Ja se tako brzo umaram i sve mislim kad ce beba vise da se odmorim od trudnoce, a onda se sjetim da cu se "bas odmoriti" kad dodje beba user posted image
Terminuse moje, koliko se vi krecete dnevno, koliko sjedite i lezite? Ja nekako nazalost najvise sjedim, mada se izvalim nazad. Ako lezim skroz se ulijenim, a ako se krecem tako se brzo umorim i stopala mi "crknu" user posted image Dr mi preporucila dva sata setnje a ja to jedva istrpim.

Eto, mislim da je ovo roman user posted image pa nemojte zamjeriti, a i procitajte ako hocete ili ako ste radoznale pa volite sve procitati kao i ja user posted image



_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu emanaa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
5.5.2016 8:06:33   
Vrtni patuljak
Dobro jutro drage zene!

Mi juce bili na kontroli, sve super hvala Bogu user posted image Gledali smo curicu sa svih strana user posted image 

Tackice kiselina ti je osjecaj kao da neka tecnost koja pece, zari, przi krene od zeluca prema ustima a meni je osjecaj najjaci u grlu. Tjera me na kasalj, a neki i povracaju. Ako si kad povracala, onaj gadni osjecaj kad sve izbacis iz sebe i na kraju ono pecenje u grlu - e tako izgleda zgaravica. Ja imam gastritis jos od rata, ali sad mi je to svakodnevna pojava sta god da pojedem, ali bolje se spava, hvala na pitanju.

Cestitam za produzenje ugovora a ne sumnjam da bi svi po ovom vremenu najradije samo u horizontalu user posted image 

Meni beba nije nisko, ali da li bih taj pojas svejedno trebala nositi, preventivno?


Minie
super sto je beba sacekala babu, svima ce vam tako biti ljepse user posted image

BubaDaro jel ti rece kako se ocevi raduju kcerima? I moj mm isto, jos kaze navijao sam da bude curica user posted image I divno mi je kako je na pregledima gleda s ljubavlju u ocima i kako prica sa stomakom user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image za sve

(odgovor članu emanaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
5.5.2016 8:06:41   
Daliyah92
E jos da pitam, ako ima neko dobrovoljac da uredjuje spisak umjesto mene neka se javi user posted image
Ja sam to nekako sama prebacila na sebe a rijetko se logujem na forum pa bih tako morala ili pamtiti novosti za spisak ili se javljati cesce da ga mogu update-ovati user posted image
A svakako mi se i termin blizi pa ce svakako morati neko drugi da preuzme user posted image



_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
5.5.2016 10:20:51   
tačkicaa
Jutro i od nas user posted image
Evo nekog na posla našli bezobraznici, pa reko' samo da uletim da vas pozdravim user posted image
Vrtni Hvala na opisu, ipak ja to nikad nisam osjetila, a vala kako zvuči, nadam se da i neću user posted image Baš mi te žao što to deveraš user posted image Ali bitno da je curica dobro i da ste je vidjeli sa svih strana user posted image
Daliyah JA bi' preuzela, ali ne mogu nikako da popamtim sve user posted image Neka za sad preuzme neka koja mora odmarat', a ja ću aBd čim se dokopam bolovanja user posted image A ti ne brini o tome više, samo sad osluškuj i čekaj bebača user posted image Blago tebi user posted image
Emana Mahanje i tebi i brz oporavak želim user posted image
Sanjaliceeeeeeeeeeee Lopužo jedna, dobila si svoju smrduljicu i briga te user posted image Uživajte u maženju i pelenama user posted image Čuvajte se međusobno user posted image
Minie Super što bebi dolazi babo, sad se opusti i prepusti da brinu o tebi user posted image
Samy Hvala user posted image Ja imam problema s desnima, vazda nešto bole, ali sa zubima još nemam user posted image
Pregled je zakazan u subotu aBd i jedva čekam da vidim šta to paša radi pa me ovako lupka (sinoć mi pomjeri daljinski s trbuha user posted image ) i naravno je li uopšte paša user posted image

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
5.5.2016 10:34:36   
winky_sa
Jutro..Kako ste mi jutros?
Vi ste se toliko ispisale da ja nisam stigla sve ni procitati, nemojte mi zamjeriti. Koliko sam zapamtila vi se dale u sklapanje brakova user posted image
Sto se teftera tice morat cu poceti zapisivati, a ja sve kontam rano je za bilo kakvo spremanje i planiranje oko bebe. Imamo vremena user posted image
I mi smo bili na pregledu, rastemo user posted image

Sanjalice uzivaj sa malom smrdom user posted image , mazite se i pazite

Sto se tice pojasa meni to jos nije niko ni spomenuo,tako da vam tu ne mogu pomoci.
Pozdravljam vas sveee user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
5.5.2016 13:02:44   
BubaDara
jutro i od nas u podne user posted image
evo ide kafica na poslu pa i vas da počastim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tačkice prijo radim ti ja punom parom hahahaha user posted image U suštini meni nije teško, najveća mi je briga javiti se vama na forumu user posted image govorila sam ti već da mm je baba u firmi pa mi niko ništa i ne može user posted image user posted image
Ne da mi se ni na bolovanje, kud bi onda trošila vrijeme user posted image a nije mi teško, uglavnom radim u sjedećem položaju i povremeno izađem u proizvodnju da vidim kaj se tamo dela user posted image provjerim štošta i zavedem u ISO i idemo nazad u kancelariju. user posted image
Ja imam sreću s kolegicom i kolegom u kancelariji, nisu dosadni, čak naprotiv družimo se fino pa mi je baš lijepo user posted image
arijana2 i ja ću sebi kupiti taj s cickom, ovaj mislim da kad se zavrne odozdo, previše ipak stegne kad sjediš.
lejni hahahahaaha niko od nas mislim da ga ne viđa sad često pa se i zaboravilo kako izgelda user posted image
Čuj ne valja mu paradajz iz zamrzivača za salatu...nevjerovatno hahahahahaa user posted image legende su ovi naši mužići pužići user posted image
Eh jučer sam čitala da je kao veliki znak da nosiš muško baš to što ti jedna dojka bude veća od drug i zato se pojave strije na njoj uglavnom, pa draga moja, haman je sinčina zagarantovan user posted image Samo da su zdravi i živi nam svi user posted image
minie drago mi je da babi stiže prije da dočeka svoje bebče kako treba user posted image sretno ti drgaa od srca i piši nam user posted image
sanjalice naša drago mi je da ste dobro, i hvala ti na detaljima, puno nam znači kad neko kaže da kontrakcije nisu strašne user posted image
Ljubi svoju plincezu od mene i moje u pupi user posted image user posted image user posted image user posted image
emanna ne daj se, udri samo po vitaminima i čaju pa biće bolje ako Bog da user posted image user posted image
daliyah92 blago tebi, još malo ti ostalo, strpi se, brzo ćeš tek da se umoriš hehehe user posted image user posted image user posted image
vrtni patuljak user posted image za urednu kontrolicu user posted image A jeste i moj se raspada od sreće, i baš mu jučer govorim kako više tepa stomaku i ljubi od kako smo saznali da je curica user posted image sve tatine princeze moja ti, teško nama user posted image user posted image
winky_sa dobro je da ti ga još niko nije spomenuo, ovo mene smori user posted image
pozdrav za sve moje ženice user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
5.5.2016 13:53:01   
tačkicaa
E vala prijo onda je vama princezama super, samo zovnete taticu i naružite sve ko vas dira user posted image Ma nije ni meni loše u globalu, samo brate ubi me sjedenjeuser posted image Ali šta se može, valja radit' da se paši mogu nabavit' tamburice za curice user posted image user posted image
Winky i od mene čestitke za kontrolu user posted image
Emaaaa Gdje si se ti izgubila? Javlja li se bebać? JEste li dobro? JAvi se ponekad user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
5.5.2016 14:35:03   
svamojadjeca
drage moje imam 38g i cekam svoje trece djete,drugo dvoje imaju 17g i 7g i poslje 6g cekanja stize nam trece.Kakve ste vi sa promjenama raspolozenja,suprug mi je otisao vani raditi i vjerovatno nece dolaziti do pred porod a ja sam tek u 11sedmici,bas mi tesko pada sto nije tu.Nadam se da je ovo divljanje hormona prolazno

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
5.5.2016 16:05:14   
samy_lo
kako ste mi zenice?
Mi smo danas malo skitali..isli smo i u dm i popunili baby bonus i dobili neki pokloncic..a sada pravimo lenju pitu sa jabukama pa bujrum

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu svamojadjeca)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
5.5.2016 16:25:39   
Lejni
Samo brzinski da se javnem iscitala sam ali nemam kad pisati.

BubaDara haha vala da znas. Ma kontam ja kad nismo smjeli ali sta mu je sad haha. Jos da mi je neko pricaooo...ali eto hvala bogu pa je i oprezan od moje prijateljice muz nema obzira za takve stvari.

Bice nama uskoro bebica novih i ne zaboravite pisati iskustva sa poroda.

Sanjalice uzivaj draga sa svojom smrdom hehe. To im je jedina briga tada.

Samy_lo i ja se kanim praviti nesto sa jabukama imam lisnato pa cu izmisliti nesto. Imam nekih jabuka pola propale dok smo bili odsutni

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
5.5.2016 17:00:38   
samy_lo
Lejni i moje su bile napola propale pa sam iskoristila sto sam mogla..nekakve svehle..


_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
6.5.2016 8:19:16   
tačkicaa
Jutro hanume user posted image Evo mi došli da odradimo petak, pa da se pripremamo za sutraa user posted image
Svamojdjeca Što se tiče promjena raspoloženja, ja bi' ti o tome mogla pričat' danima user posted image S tim da ih ja imam oduvijek, a u trudnoći tek mo'š mislit' user posted image Ali mislim da kod tebe nije čisto promjena raspoloženja, ti si jednostavno tužna što nećeš imati još jednog člaza za podršku user posted image Imaš još dvoje djece, imaš i nas ovdje, iće to lagano i brzo user posted image
Samy Dobili poklončić? Hoću i ja to user posted image user posted image Šta ste dobili?
Lejni BubaDara Ja jedva skonta' o čemu vi pričate user posted image Ali sad sam skontala i ima da vas zezam user posted image Pazi što se to raskukalo user posted image Je li vama fali gledanje ili? Rekoh ako je ovo prvo da preporučim šta? user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
6.5.2016 9:33:05   
BubaDara
Jutro i od nas dvije user posted image user posted image Ovdje sunčano pravo pa milina od jutros kako je bilo prethodnih dana user posted image
Čekamo kraj petka pa idemo u skitnju vikend user posted image user posted image
Tačkice prijo nema za nas brige, ja i princeza rahat od muke na poslu, samo da nas zdravlje posluži user posted image a i mene smori sjedenje, još ovaj pojas, uhhh.... ali danas sam ga obukla preko potkošulje pa osjećam da me manje steže....snašla se user posted image
Uglavnom prošla nas je i bol s desne strane stomaka, ko zna, sigurno se onda malo igrala s mojim crijevima pa me boljelo user posted image
svamojadjeca imam i ja ponekad napade histerije, ali ne diram nikoga dok mi se ružno ne obrati (uvijek svima kažem sve mi mogu reći osim debelaaa) eh tad poludim user posted image Muža rijetko maltretiram, samo on zna da se ja brzo upalim pa me nekad namjerno zeza oko imena, ili oko neke kupovine, kad kažem treba nešto za bebu, npr jucer govorim za ljuljačku onu na baterije i on kaže "jeste vi meni fine!" i ja se odmah ubrzam na 200 i počnem histerisati kako je to naša mezimica, princeza i kako treba to i to i to, a on valja meni od smijeha i kaže "vrati u prvu, zezam te, kupuj šta hoćeš i šta misliš da treba!" i js onda skontam da sam gora ja što mu i govorim svoje potrebe umjesto da fino odem i kupim što želim kad dođe vrijeme...a tek za ime, dogovorili jedno i on svako malo mene zeza kad nekom kazem koje ćemo da nije to ono što on hoće, on hoće "Šefika" ili "Rabija" i tako stalno izvodi s mojim hormonima, i onda kaže "hormoni su čudo" i valja od smijeha! user posted image
A lejni dobro je da je tačkica ukapirala, inače ko bi nas drugi zezao user posted image
Nema veze, biće slađe kad se doooobro poželi user posted image user posted image
Čuj i ne viđamo...e tačkice, ti nas u djevice Marije prebaci odmah user posted image user posted image


_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
6.5.2016 12:39:20   
Lejni
BubaDara ja svaki bol pripisem rastu bebe hihi i bude lakse. Dobro je kad te popustilo.

Tackice nije nama do gledanja haha, od toga bogami hajra nema user posted image

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
6.5.2016 13:25:44   
tačkicaa
BubaDara Evo i ja baš kontam, ako se i moj paša ne bude podigao, vjerovatno će i meni sutra reći za taj pojas user posted image Ovo sjedenje nam najviše škodi definitivno...
Kako Lejni kaže i ja sve pripišem tudnoći: boli želudac-ma paša ga štipa, boli nešto iz rebra-ma paše se smjestio, boli nisko-paša traži prostor user posted image
Evo povlačim se, ipak vas neću zezat'. Zamisli i meni ukine teta-doktorica igrice, pa mozak bi' vam ovdje popila od kuknjave user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
6.5.2016 13:37:38   
blossom
Hola trudnjace moje user posted image

Mi smo bili na kontroli jucer.. Ctg morali ponoviti, bebeli se bio uspavao, pa se mama malo aktivirala uz-niz stepenice user posted image Najvise aktivnosti u posljednjih 8 mjeseci user posted image Dr je bio zadovoljan uzv, 3600gr masala.. Kontam bice nam veselo na porodu ako za onaj standard +- 500gr to bude + user posted image A imamo jos 10 dana do termina user posted image user posted image

minie, ima li sta novo? user posted image

Sanjalice, lijepo ste to vas dvije prosle, hvala Bogu user posted image Uzivajte sad user posted image

emanaa kako prehlada? jesi li ozdravila?

Daliyah draga, i ne oticala... Mogu misliti tamo vrucine.. Meni ovo par dana kad je kod nas bilo upeklo, nije bilo dobro nikako.. Ma disati nisam mogla.. Izdrzite nam jos malo, aBd user posted image A vjeruj sto se umora tice, ista sam ti.. Jedva se krecem. Prepone i pubicna kost razvaljuju. Nekad mi dodje da se isplacem koliko boli, ali eto stisnem zube.. Svakako mi svi govore kako sam osjetljiva i isprepadana pa se nekako suzdrzavam da ne kukam. Haha cuj 2 sata setnje user posted image Pa to nisam praktikovala ni kad sam bila u "prvom" stanju user posted image user posted image

Vrtni patuljak user posted image za kontrolu

svamojadjeca, masala trece na putu aBd user posted image Vjerujem da ti nije lahko, ali drzi se.. Promjene raspolozenja i nadrazljivost su normalne u trudnoci. Mada sam ja misljenja da u trudnoci sve one lose osobine nam dolaze do izrazaja vise user posted image Valjda si damo oduska, pa napadamo kako znamo i stignemo.. Ja sam grozna sto se toga tice, ali dobro to moja okolina podnosi, za sad user posted image Ne daj se, probaj razmisljati pozitivno.. A vrijeme koje provedete razdvojeni muz i ti moze uciniti da njegov povratak bude bas nesto posebno user posted image




(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
6.5.2016 13:38:05   
Arijana2
Pozdrav kako ste,evo izgleda da svi nosimo taj pojas,ja sam se već navikla i čini mi se da je lakše kad je veći stomak da ipak nesto jos dodatno pridržava .Ja sam negdje čula /pročitala možda i ovdje user posted image ali hormoni čine svoje sve zaboravih da se na Jezero moze javiti samo sa punih 35 nedelja trudnoće,osim kada je hitno naravno.Ne znam da li ima neko svježe iskustvo sa cr na Jezeru.Sta se moze ponijeti ,gdje se lezi,kada se premještas ,gdje budu bebe,da li hrane bebe,da li forsiraju dojenje...

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
6.5.2016 13:47:58   
blossom
E da, vidjeh na fb danas, u Nahli ce se krajem maja odrzati dvodnevni seminar o trudnoci, porodu i bebama.. Pa mozda nekog zanima user posted image Meni zao sto nije prije bilo, rado bih isla..

Arijana, Sanjalica nam je na carski rodila, najsvjezije sto moze user posted image Ja ti ne mogu sa sigurnoscu ni na jedno pitanje odgovoriti, informisem se preko neta kao i ti user posted image

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *