|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
6.5.2016 14:25:46   
eskimka
drage mame i one koje ce to tek postati :) molim vas za pomoc.... trudna sam po mojoj racunici 5 sedmicai iduce sedmice sam se aBd narucila za pregled privatno... posto mi je jako stresno na poslu i puno putovanja mozda bi ipak otvorila bolovanje pa vas molim za ifno oko procedure... moze li moj ljekar opsre prakse napisati doznake na osnovu nalaza privatnog ljekara ili moram ici u svoj dom drzavlja... btw imam otvoren karton u Skerlicevoj ali godinama nisam gore isla... unaprijed hvala na pomoci

(odgovor članu blossom)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
6.5.2016 19:55:42   
tačkicaa
Bas ste se usutile user posted image
Blossom, dobra ideja. Ajmo zene, koja je voljna da idemo na seminar?
Eskimka Ja stvarno nisam upucena u tu tematiku... Nadam se da ce Minie uci, ona bi ti mogla pomoci

(odgovor članu eskimka)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
6.5.2016 19:58:10   
winky_sa
Prvo da cestitam na trudnoci..... Sto se tice bolovanja, ginekolog iz doma zdravlja ti na osnovu misljenja privatnog ginekologa moze otvoriti bolovanje...nisam sigurna sta treba od papira sve, ali mozes telefonom provjeriti.

(odgovor članu eskimka)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
6.5.2016 20:00:45   
winky_sa
Tackice i ja sam za seminar, moglo bi nam dobro doci user posted image samo da se opremim tefterima user posted image

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
6.5.2016 20:49:20   
minie
Vecer drage moje,

Ja sam jos uvijek 2u1, jutros bila na kontroli i na narednu opet u ponedjeljak ako ne krene. Nesto po kuci danas cijeli dan premjestamo, dok sam jos sposobna, hehehhe

Eskimka mislim da nece na osnovu nalaza privatnika otvoriti bolovanje. Jedino bi ti Masic mogao, ali da odes kod njega prvo privatno pa da ti on da misljenje, jer radi u drzavnoj ambulanti user posted image

Deliyah primaklo se i tebi :) kako se ti osjecas?

Ljubim vas sve

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
6.5.2016 21:43:51   
ema08
Veče ženice,
Mi se malo skitali pa nismo stigli pisati user posted image .
Deliyah, objasni kako objavljujes spisak i koliko često pa mogu pokušati koliko stignem, a uskočiti će vjerovatno i druge ženice user posted image . Tebi, Minie i ostalim terminusama želim punooo sreće. Kakav je to osjećaj kad se približi? Jeli mnogo frka?
Eskimo, neće ti porodični ljekar otvoriti bolovanje na osnovu nalaza privatnog ljekara ali taj nalaz od privatnika odnesi u Skerlicevu ili bilo koji dr.dom zdravlja gdje ima ginekolog i oni će ti napisati. Neće te niko vratiti ako postoji potreba da budeš na bolovanju. Tako sam i ja uradila.

Winky, Tackice vidjela sam na fb da ima taj seminar. Koliko sam vidjela treba se prijaviti na mail i placa se 20 KM kotizacija. Ima objašnjenje na klubu trudnica i mladih mama ako je to taj seminar. Samo traje četiri sata čini mi se subota i nedjelja pa mi zao trošiti vrijeme kada mi je dragi kući. Al javite ako budete išle možda se i ja nakanim user posted image .

Svim ostalim šaljem veliki 😘

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
7.5.2016 8:43:05   
tačkicaa
Jutro svimaaa user posted image
Evo mi se spremili za pregled, sad samo cekamo vrijeme da krenemo user posted image
Ma i meni je zao da vikend ne provedem u lezanju, ali mogao bi biti koristan ovaj seminar, a ne bi škodilo ni upoznati neku trudnicu, sve neki mrsavci oko mene user posted image Treba poslati mail prijave i do 18.maja platiti 20 KM kod njih, sto ce se dobiti nazad po zavrsetku svega. Eto koja hoce neka da zeleno, da se javljamo, valja pocet sa pripremama user posted image
Minie drzim vam fige da sve bude kako valja. Bitno da ste na okupu svi user posted image
Mahanje od pase i mene user posted image m

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
7.5.2016 9:28:56   
Lejni
Jutro zene. Tackice ja bih rado isla na seminar. Nahla mi je blizu ali sam iza pregleda koji je 21 od prilike planirala ici kod mame da ostanem malo pozeljele se i ona i ja. Ovo sad kratko bilo a i ona stalno u obavezama. Inace da sam ovdje mozda bih isla ali ako je vikend u pitanju samo subotu jer mm punooo radi i samo nedeljom odmara. Ali nadam se da ce biti jos neki pa cemo iskoristiti. Vala i moja pupa porasla sad bas pravo ne znam je li joj rano ali je porasla, okolo sve sto kazes neki mrsavi haha ali nase su pupe najsladjeee

Sto se spiska tice, ja ulazim stalno preko telefona. Nikad preko racunara pa ne mogu obecati ali najbolje je kako koja bude imala vremena da ulecemo. Ako se ne proprati sve mi cemo ispod odmah pisati pa izmjeniti.

Kako ste vi ostale?

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
7.5.2016 10:11:31   
nudzejma
Jutrooo drage moje....
Tackicee sretno danas,cekamo izvjestajuser posted image
Jutros bas razmisljam sta li nam je sa nekim zenicama koje se dugo nisu javile-mama333,agatha pa i mala_sa...nadam se da su dobro.
Ja isto stalno tipkam sa mobitela na RR pa mislim da ne bi bilo jednostavno uredjivati listu...
Mene nekakav virus uhvatio,nos mi zacepljen i grlo me grebucka...Nadam se da ce se na ovome zavrsiti,samo da se ne spusti na pluca.
Kod mene slatka,mm presao na drugo radno mjesto.Do sada je radio u smjenama.Najgore su mi nocne kada ja i maleni ostanemo sami,pogotovo sad kako trudnoca odmice.Ali eto hvala Allahu nema vise nocnih pa sam bas happyuser posted image
Mazite user posted image i uzivajte u vikendu.....

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
7.5.2016 11:15:30   
tačkicaa
Zeneee, moj paša bi komotno mog'o bit' hanumica user posted image ludilo brate user posted image ali eto ne dade opet da se vidi, krije se pupcanikom lopina user posted image valja cekat' svecani izlazak nema druge user posted image uglavnom sve je u najboljem redu, fala Bogu user posted image
Pisacu vam kasnije o ostalim temama, sad sam preuzbudjena user posted image l

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
7.5.2016 14:50:27   
Lejni
Nudzejma cestitam, bice ti sad lakse.

Tackice haha izgleda da lici na tebe cim zafrkava.

Ovaj moj belajko samo vrti. Sinoc je bio bas nemiran. Nekad blago a nekad me jako lupi ali je slatkooo

Meni je cauchy pala na pamet. Kako li je on, da li se imalo oporavila od iskustva.

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
7.5.2016 15:31:08   
BubaDara
Žene hajde na rucak kod mene, evo sirnica vrela sa svim domaćim unutra user posted image user posted image user posted image
tačkice najvažnije je da je sve uredu a neka i cura, možemo biti drugarice s mašnicama, trakicama za kosu, preslatkim haljinicama i lakanim cipelicama user posted image user posted image
Ja se tako radujem tom sređivanju moje princeze ako Bog da, babo će ostati švorc s nama user posted image user posted image
nudzejma super za muža! Cestitam user posted image
Ostalo nisam zapamtila, sad s mobitela pišem. Neka rece i da je prehlada hvata, samo uzmi limunade, voca i cajeva dosta pa bice bolje aBd user posted image
Mi se evo izvalile na trosjed, cura ubi ko kakav frajer! Jedva doceka da legnem malo da me tuče user posted image ali sto kaze Lejni to je slatko user posted image
Grlimo vas sve nas dvije user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
7.5.2016 18:17:45   
tačkicaa
Huh evo i mi malo dosli iz skitnje, aman umorih se uzas jedan. Ostarila haman user posted image Lejni kako ti to meni fino, zar ja da zafrkavam, dusa od cojka user posted image a ies vala, vidjo nogice na slici, ima butkice na mater user posted image
BubaDara mmmm daj sirnice, to uvijek moze, mljac user posted image ma naravno, neka hanumica, nego ne mogu da se snadjem, kako sad da joj objasnim sve one zene koje sam joj pokazivala da nisu za nju user posted image
Ja kupila jedne trudnicke hlace i neku kosuljcu ljetnu, ali sam se smorila dok isprobah...
Ja cu se prijavit za onaj seminar, racunam da ce vas biti jos user posted image m

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
7.5.2016 21:30:13   
mala_sa
Mahanje i od nas, da se javimo da smo zivi user posted image user posted image . Ovdje bio praznik pa je mm imao produzeni vikend, a moji bili cijelu sedmicu, otisli danas; tako da se bas nikako nisam stigla javiti!
HB sve je uredu, bili smo utorak na pregledu. Mamina cura mashAllah napreduje, 33 sedmice i 2,2 kg mashAllah user posted image . Nisko jeste, ali mogu prestati sa strogim mirovanjem jer je grlic dovoljno dug i ocuvan.

Nadam se da ste mi sve dobro i zdravo i da bebice hB lupkaju user posted image user posted image

Nudzejma kod vas slatka, hB sad cete biti bar nocu skupa, ipak te promjene puno znace user posted image

Tackice user posted image za kupovinu, ja bas trazim kakve ljetne tunikuce da mogu i u 9om a i podlije uz dojenje, nije bas lahko naci da ispunjava sve uslove user posted image


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
7.5.2016 21:40:21   
search
Ev da se i mi javnemo, mahanje svimaaaa
Jedva cekam da muz dođe sa rekreacije pa da spavamo haha, ne mogu bez njega a tako sam umorna, a nista haman nisam radila al eto tako to biva :)

Spominjale ste histerisanja i promjene raspolozenja pa da se pohvalim svojim stanjem hahah kolko puta sam navece pred spavanje plakala, muz spava ja gledam u njega i placem kako mi je sladak i kako mi je zao sto sam ga nekad naljutila il bilo sta user posted image pa onda mi bude krivo sto sam se udebljala pa ondaaa kontam kako cu smrsat pa onda kontam ne voli me vise, ma joj sve gluposti neke, a kad pomislim na to da me gosti docekaju kad dođem iz porodilista srklet me fata, spominjala sam svekrvi da mi dođe ako vec hoce ali SAMA, gosti kasnije ima vremena, ali prvo zelim da se odmorim da mi je mir u kuci da mi niko ne dira bebu i ne govori sta da radim, jednostavno dok ne uspostavimo neki svoj ritam i dok se ne smire osjecaji ne zelim da mi iko smeta, a samo bi mi smetali, pogotovo muski, vala samo mi treba coek, jedino za spremanje hrane i malo po stanu pocistit to moze eto svekrva ili moja mama. Joj ne znam sta mi je sva se ospem samo kad razmisljam o tome, moracu im opet svima naglasit... Vec sam ljubomorna, prvo i meni dijete a i njima svima prvo unuce- bice tu svega hahah user posted image uhhh kako me nervoza fata za tooo brrrr mogla bi nekog izuderat user posted image

Neka ste mi rekle za seminar vidimo se tamo aBd :)

Ja nekad imam osjecaj da ce mi otpast stomak, to tako bude tesko dole nesto na dnu uzas, imam potrebu da ga pridrzavam, al sama sam si kriva to mi se ne desava kad nosim pojas al sta cu izbjegavam da ga nosim kad he cojk kuci jer mi ruzno izgleda preko odjece a ja hocu da mu budem lijepa haha user posted image

Sta ste jos pisale hmmm????
Meni se nesto nekad cini mali stomak, kontam kako bebče od kilu i po i 40 cm otrpilike dugo stane unutra haha, pogotovo kad legnem na leđa upola se smanji jel kod vas tako? Bas me zbunjuje , jos jedan dan bude veci pa mi se sljedeci cini manjim, kontam beba mi smrsala hahah

Joj moram da perem tepihe, zavjese i posteljinu, cekam toplije vrijeme pa da navalimo sve zavrsit do termina aBd :)

Zene sa vise djece kako ste se vi nosile sa ljubomorom?! Savjetujte me jer sam postala bolesna iako se jos nijee ni rodilaaaaaa user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
8.5.2016 10:44:18   
tačkicaa
Jutrooo user posted image
Kako ste? Evo mi konacno odmaramo, i bas nam je fino user posted image sad mi je najdraze stavit daljinski na trbuh, najbolje vidim kako se bebce mice user posted image probajte vi koje ste trbušaste ko ja user posted image
Search joj kako sam se ismijala tvom postu user posted image ja nemam takve reakcije, ali tvoja beba je veca, tako da ne mogu garantovati da cu biti drugacija u tvom dobu user posted image drzi se, beba je tvoja, nikome je ne daj user posted image nadam se da se vidimo na seminaru user posted image
Mala_sa kako su tvoji omladinci? Je li neko gnjavi mamu? Ili je sad na bebu red? user posted image
Mahanje svima koliko vas ima user posted image

(odgovor članu search)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
8.5.2016 12:50:21   
mala_sa
Jutro user posted image
Meni pritisak 100 sa 60, inace imam nizak al danas bas jedva gledam na oci user posted image

Search i ja sam bila ista sa prvom bebom, jos je meni bilo uzasno kriza jer su svekijevci bili blizu i dolazili bas cesto a moji jako daleko i ta 40nica mi je sva bila u nekom stresu i ljubomori ponajvise zbog toga. Kasnije mi je bilo krivo jer sam sama stvarala tu neku negativnu atmosferu a moglo je komotno bez tog, ali eto... Svakako bebu svi malo pronosaju, zabave i opet je vrate mami user posted image user posted image , a tebe ako to bude zivciralo tad iskoristi vrijeme za sebe; istusiras se, odspavas malo, sminkas se (jednostavno ugodis sebi); jer falit ce ti tog "tvog vremena". Sa drugom bebom sam i ja nadosla pa je sve proslo puno lakse i ljepse user posted image

Tackice moji gerilci konstantno zanovijetaju user posted image user posted image , ali neka ih, da su manje zivi ne bi bilo zanimljivo i ludo user posted image user posted image . Beba opet derneci kad ovo dvoje spavaju, valjda previse galame pa se jadnica isprepadala vise user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
8.5.2016 16:00:28   
Arijana2
Čitam post od search i mislim ovako sam i ja isto mislila sa prvim djetetom ,bilo mi krivo da ga neko uzima i drži da mi nesto govore,poslije moliš Boga da ga neko malo uzme i pričuva user posted image ali vjeruj svi brzo zbrišu user posted image Samo da su živi i zdravi sve je to lijepo.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
8.5.2016 17:57:26   
ema08
Pozdrav drage moje,

Search, ja sam bas neki dan imala izjavu da imam osjećaj da ću biti pravo ljubomorna kad aBd bebano dodje 😃. A vidiš da su i ostale ženice imale tu fazu pa izgleda da je to normalno user posted image . Nismo jedineuser posted image .

Tackice, user posted image za kontrolu, nek je i hanumica samo nek je živa i zdrava. Mijenja nam se polako septembar iz plave u rozu user posted image . Znaci ti ideš na seminar. Hajd spontan ću se i ja u ovih par dana pa se vidimo tamo ako se odlučim.

Sta nam je sa Deliyah? Ništa ne napisa za ovaj spisak? Kad je ono njoj termin? Da nije postala majkica?

BubaDaro, neka nek udara da se zna ko je sad glavni.

Svim ostalim trudnicama šaljem veliki 😘.

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
8.5.2016 19:27:15   
winky_sa
Nisam uspjela sve pohvatati ali nemojte mi zamjeriti.
Tackice super za kontrolu user posted image
Nudzejma cestitam za muzevo novo radno vrijeme, sad mozete da se vise druzite user posted image
Citam post od search i mogu vam reci da sam se i ja pronasla. Sve vise razmisljam o tome kakva ce guzva biti u kuci prvih dana, ali eto nisam jedina.
Ja cu ici aBd na ovaj seminar pa se nadam da se vidimo tamo user posted image
Ostalim trudnicama saljem user posted image user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
8.5.2016 21:04:04   
agatha
Drage moje, evo mene nakon malo duže pauze.
Prvo nekoliko dana nisam bila raspoložena za pisanje a onda mi se izlogovalo sa ringeraje, pošto stalno pišem sa moba i tako...
Svim novim trudnicama želim dobrodošlicu i ugodnu trudnoću a terminusama lake porode.
E sad ću se osvrnuti na ono čega se sjećam. ..halalite sigurno ću nešto propustiti. Sanjalice draga, cestitam sa zakašnjenjem, da je živa i zdrava mnogo godina. Znam da uživate svaki dan sve više. :)
Tackice, cestitam na produženju ugovora.
Kod mene su isto lijepe vijesti hvala Bogu nalaz amniocinteze je uredan.Skorpijo, hvala ti na privatnim porukama i podršci.
Bila sam spremna i da nalaz ne bude moguće izvesti. By the way, i kod mene je djevojčica. Hehe, djevojčice prelaze u vodstvo u septembra.
To je jedna nemirna djevojčica i udara me nisko barem ja tako osjećam a doktor nista nije rekao o tome osim da je zatkom okrenuta, ne znam ima li to veze.
Sjetih se još Nudzejma cestitam na muzevom boljem poslu. Uh, samo da prodje poruka...

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
8.5.2016 21:41:40   
dinaina
Cao zenice, kako ste mi? Novim trudnicama zelim dobrodoslicu i da lahko iznesu trudnocu, a i porod da vam bude skolski!!! Mamama koje su se porodile cestitam na prinoviuser posted image Ljubnite bebare svojeuser posted image
Ja malo uletih samo da vam javnem da sam se porodila 04.05.2016. u 4:41, hitnim carskim rezom. Bebac 4200g i 53 cm dug. Masallah ok smo(koliko se moze biti. Jucer, smo izasli iz bolnice hB. Lijepa kuca:)
Toliko zasad pa vam se javnem opet uskoro...
ljubim vas sve

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
8.5.2016 21:51:42   
agatha
Dinaina, cestitam! :) Masallah momcine, želim mu dug i lijep život A tebi brz oporavak i da uživate zajedno.

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu dinaina)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
8.5.2016 23:08:27   
nudzejma
Dinaina cestitam...sad uzivajte zajedno.
Agatha,ja neki dan pitam za tebe.Hvala Bogu da je sve uredu.A neka djevojcicaaauser posted image
Search i jos neka zaboravila sam nick,sto ste spominjale ljubomoru kad aBd rodite...Ma ne brinite,dobro vam je Arijana rekla bice trenutaka kad ce vam biti drago da neko uzme malo bebicu a da vi odmorite..
Mala_sa blago tebi,ti vec u 33 nedelji masAllah...Vrijeme leti..Jos malo pa ces ti poceti odbrojavatiuser posted image
Tackiceee drago mi je da je na kontroli sve ok i da si uzivala u pogledu na svoje cedo,ma kog spola bilouser posted image
Garant sam nekog u ovom referatu zaboravila,pa oprostiteuser posted image
Hvala vam na cestitkama za mog muza.Sada mozemo vise uzivati skupa.
Ja se borim sa virozom,za sada nije toliko strasno samo mi je nos zacepljen i grlo grebucka.Pijem limunadu,jedem voce i mirujem.Plasim se da cu biti kao slonica od ovog lezanjauser posted image
Danas mi se stomak nesto stvrdnuo,imam osjecaj da je citav dan takav,cim ustanem i krenem hodati...Popila sam i apaurin ali nisam primjetila neku razliku...Nadam se da nije nista strasno i da se bebi ruzno namjestio jer uz to idem cesto i pi-piuser posted image
Mislim da sam vam izreferisala sve sada mogu lagano u krevet user posted image
Laku noc.....user posted image user posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
9.5.2016 8:22:17   
tačkicaa
Eh dobro jutro i od nas user posted image Da u našem stilu započnemo sedmicu user posted image
Meni se čini ljudi da nikad neće doći toplo vrijeme, vazda nešto hladno, a ja sve ljetno kupujem, a u ostalo ne stajem user posted image Sramota me user posted image
Mala_sa Arijana Baš ste to fino objasnile, svi se malo zabave s bebom, pa vrate mami user posted image JA vala nemam ljubomore, ko god želi uskočit' da pomogne bujrum, mora i mati odspavat' user posted image
Ema Ma naravno neka hanumica user posted image Samo što se ja još ne mogu kako treba adaptirat', sve kontam opet će promijeniti tri puta do izlaza i onda opet iznenađenje user posted image A teško brate ne znat' sigurno user posted image Nadam se da se vidimo na se seminaru, svakako ćemo se čuti i neposredno prije, pa koje budu išle, taman da se dogovorimo user posted image Winky user posted image
Agatha Ti se baš udaljila od nas, mi zovemo, zapitkujemo, a ona niš' user posted image Ajde drago mi je da je sad sve ok, da si se smirila i ti i beba i da ćemo se češće čut' user posted image I meni je rekla to za zadak, ali ništa to ona meni ne govori kao da je loše user posted image Ili je doktorica rega pa joj sve ok, ili je stvarno sve ok user posted image
dinaina Tebi čestitke za zdravo bebče user posted image Da budete skupa lijepi, zdravi i sretni user posted image
Nudzejma I ja tebi čestitam na pomoći koju ćeš sad imat', iskoristi to novo radno vrijeme user posted image Pazi se, odmaraj. JA isto imam poluzačepljen nos, kišem, ali ja mislim da su meni alergije već počele... I sinoć baš stomak me neđe nisko bolio, pa kontam hanumče se smjestilo ružno i spava user posted image
Eh eto i ja sam izreferisala, sad odo' da štogod uradim user posted image
user posted image

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *